• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Dobré ráno,

@zofinecka Daneček je k sežrání :dizzy_face:

Nemáte nějaký dobrý tip, kde koupit kvalitní matrace. Jsem se rozhodla, že porodné vrazím do nových matrací, protože ty co máme je něco strašného.

A foto z dnešního rána
26. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska super procházka obleču malou sejdu dolů a prší jak blázen tak zase jedeme zpátky a malá na mě kouká jak na blázna ž ji oblékám a hned zase svlékám :grinning: dneska jdeme konečně na to ušní a zítra na další KO na kyčle.

Adi: kdy jdete na kyčle? A my kvalitní matrace kupovali od českého výrobce v Horní Suché myslím že jsou Mabo ale nevím to 100% dej si do hledáčku výrobce matrací H.S. a nebyly moc drahé a jsou super.

Holky čím utíráte miminkám oči?

Zofi: malý je nádherný

Adi: Romanek je už pořádný chlpík!

My v ne byli na oslavě a Aďa už poprvé šla v šatečkách a bílých piunčoškách za chvíli stáhnu a hodím do albíčka. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 na kyčle jsem se ještě neobjednávala. Je tam dlouhá objednací doba? Malý bude mít 6 týdnů příští týden. A oči neutírám ničím jestli myslíš když je ma zahnisané?
26. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo zahnisané. Zdá se mi, že má tak jedno očičko, že to nejsou jen ospalky, ale možná se mýlím, měla tak to očičko dneska ráno, ale včera v noci dost plakala, než usnula.
A tu jsou fotečky.
26. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak to nevím, my s tím problém nemáme. A co borová voda? Není to na to?
Taká frajerka :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Honzíkovi očičko taky hnisá-ještě pořád asi půjdem na zprůchodnění kanálků a má kapky a vytírám to těmi čtverečky z lékarny
26. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já mám na očička Ophtalmo kapky a na utírání používám vodu Opthalmo a taky ty čtverčky z lékárny. Jinak malá je fešanda :wink:
26. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme teď přišli od dětské doktorky a mlaý roste jako z vody - teda z mlíčka. Už má 3 670g (minulý týden 3 310) :slight_smile:
Akorát ho začalo zlobit bříško, tak jsme dostali lístek na Baby calm, snad to pomůže. Probiokapky už dávám dva dny, tak snad se to časem taky projeví. Mně je ho tak líto bobka.
A rtg dopadl docela dobře, žádné patologické změny tam nejsou, takže asi je to nějak namožené z porodu - musí se to srovnat samo. Tak budu cvičit a dávat teplé obklady.
26. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dany má taky problémek s jedním očičkem, měli jsme Ophtalmo, ale teď mu napsala doktorka lokální ATB na týden.
26. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka BabyCalm dávám před každým kojením a za 2 dny zabral, malý se pěkně vyprděl a je spokojený. Já jsem ho teda zředila více než doporučují a malému strašně chutná, vždycky u toho strašně mlaská :grinning:
26. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jo? Tak nám snad taky pomůže.

katy: Malá je krásná růžová princeznička :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo, ale fakt to chce dávat před každým kojením. Přes den dávám tak těch 6-8 kapek, před spaním a v noci 10. A malý často pláče i proto, že jak mi ze začátku kojení rychle teče mlíko, tak se nahltá a začne řvát jak tur. Takže ho musím během kojení nechávat několikrát odříhnout. A zapoměla jsem dodat, že teda máte pěkného jedlíka, za chvíli nás s váhou doženete.
26. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No, to máme. Vlastně z porodnice nás ve čtvrtek pouštěli s 3 100g a v úterý u doktorky už měl 3 310g a teď po 8 dnech 3 670g - takže roste jako z mlíčka :sweat_smile: Kolik má Románek teďka? On je o 14 dní starší, že?
No, před každým kojením u nás asi ne, to bylo bylo mockrát.
26. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, je o 14 dní starší. Minulé úterý měl 4150g - za 15 dní přibral 680g :sweat_smile: Na další poradnu jdeme příští úterý, na Den dětí, tak jsem zvědavá kolik cvalda zase přibral. On totiž když saje tak saje tak dlouho, dokud prso není úplně prázdné. Až se kolikrát divím, že ještě něco vytáhne, protože já když to zkouším tak neteče nic a pak slyším jak mocně polyká. A teď poslední 2 dny dokonce cítím, jak to mlíko jakoby sestupuje jak saje, takový zvláštní pocit.
26. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: My jdem až v 6 týdnech, takže až za měsíc. To jsem zvědavá, kolik za tu dobu nabere. 4 150 to je paráda - rostě ti krásně.
Jo, můj taky pije docela dlouho, klidně půl hodinky. Ale s přestávkama, musím ho šimrat pod bradou. Ale pak bradavku vypluvne, tak už s krmením skončím - jinak nevim jak poznat, že už má dost :sweat_smile: Tak pocity při kojení zas tolik nerozebírám, ale je to fajn a jsem ráda, že kojím. I když se pak od malého nemůžu hnout.
26. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já kojit jenom půl hodiny tak si pískám. Teď kojím s přestávkama a kojením hodinu a kousek
26. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my taky jdeme na kontrolu a v 6 týdnech, tak jsem zvědavá kolik bude ten náš brouček mít. :wink:

holky budte rády že můžete kojit a je úplně jedno jak dlouho :wink:
26. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my dneska jdeme na očkování s Danečkem :wink:
27. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím že mám fotku Adélky v ošatce úpřed chvíli vyfocenou. Jak jsm e šli z procházky kolem semenářství tak jsme tam jukla a dokonce mi ošatku paní půjčila :slight_smile: tak za chvilku hodím do albíčka.

Jinak včera ouška v pořádku slyšíme na 100% a dneska kyčle taky v pořádku. Jinak očko má už lepší skoro nic ji z toho neteče, ale včera to bylo hodně škaredé. Včera jsem čistila čtverečky s převařenou vodou, dneska jsem koupila raději borovou vodu.
27. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem hodila nové fotky :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, chtela jsem se yzeptat na radu. pristehovala jsem se do Ostravy a hladam nejakeho dobreho gynekologa. Myslim odbornika, co nezanedbava peci, protoze uz jednou jsem mela rizikove tehotenstvi. Taky jsem dost citlivka na prohlidky. neznate nekoho, kdyz tu bydlite. Vyhledala jsem zatim je dr. Kurase, ale chcou vstupni poplatek 500, regulacni poplatky 30 za kazdou navstevu a poplatek za pouziti gyn. zrdcatka 50. je to tady normalni, nebo jsemnarazila na vydriducha? Muzete mi poradit?dik
27. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty fotky v kožešinkách jsou dobrý nápad. Taky je máme doma, jen teda nevím jak by to u nás dopadlo, malý jen co ho rozbalím tak čůrá :grinning:

@vlasta23 já asi neporadím, chodím k soukromé gyndařce, vstupní poplatek 2000,-, v těhu jsem za každou poradnu platila 200,-. Jedině se zkus podívat na www.znamylekar.cz
27. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to musíš vychytat až se vyčůrá tak šup na kožešinku. Jinak jsem našla krásný web fotografa z Kladna a má tam super galerii, až bude Áďa větší a bude umět sedět budeme fotit podle něho. Teď hledám nějaké krásné dětské album co není extra drahé nevíš o nějakém webu či obchůdku?

Vlasti: neporadím, já mám sice super doktorku, nic nezanedbá, žádné poplatky nechce, ale bohužel už má x let stop stav. Ségra chodí v POrubě k dr. Lamžové a moc si ji pochvaluje, zkus si ji najít.
27. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já jsem objednávala albumy tady odsud:
http://www.fandy.cz/scripts/zbozi.php?KID=1165

Já se chci taky pokochat, hoď sem odkaz
27. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 A jak se jmenuje? mozna bych se protlacila :slight_smile:
27. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Lamzova teda nic moc, dost lidi si stezuje
27. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Malá je překrásná v ošatce i bez ní :dizzy_face:

zofi: Na jaké očkování jdete? My teda o očkování nic nevíme, zatím nikdo nic neříkal :confused:

vlasta: Já chodím ke Spoustovi - osobně jsem spokojená, ale vím, že někdo ne. Ale to je snad u každého. Pokud vím, tak vstupní poplatek jsem neplatila, navíc vždy jen 30kč za jednorázová zrcadla a nově těch 30kč poplatek. V těhu vůbec nic.
27. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jsem byli v porodnici na TBC :wink: No byla to sranda. ELi samozřejmě musela se mnou a když nám Danýska odnesli, tak začala natoahovat že je pryč tak sjem ji musela vzít a říct že ho zase přinesou. Bobek malý
@vlasta23 já chodím ke Kempnému. Je to na Slezské Ostravě a vždy když jdu jednolu za rok na prohlídku, tak platím jen 30 Kč za zrcadla a v těhu jsem platila taky jen zrcadla a je teda hodně pečlivý. Já jsem s ním spokojená, ale nevím jestli se platí nějaký vstupní poplatek a taky kolik :wink:
27. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme byli na té kardiologii a dopadli jsme špatně
27. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek