• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zofinecka Honzík musí na operaci,zítra nás příjmají na Fifejdách a hned jak dá praha termín jedem do Prahy na operaci
27. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jejda :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je tak špatné? :astonished:
27. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo kdyby se to neřešilo může umřít
27. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, jejda budeme na vás myslet, doktoři jsou šikovní, bude vše v naprostém pořádku uvidíš. posláme pohlazení a hodně síly :wink: , hlavně že to jde řešit a vyřeší se to a Honzík bude zdravý jako rybička.
27. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to je teda zlé, tak budu na vás myslet a určitě to dobře dopadne :wink:
27. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika já vím ale představa že jde moje dítě na operaci tak malé a ještě srdce je pro mě hrozná
27. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik neboj to bude v pohodě a určitě to dobře dopadne :wink:
27. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardiku, nemůžu napsat já vím, to ne, naštěstí, ale zvládnete to, držte se, vše dobře dopadne. děti nemaj být nemocné, to by bylo to nejlepší na celém světě.
27. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlasti: neprotlačíš je to marné, jsme známé už ux let, teď jsem se snažila tak dostat mou nej kamarádku a nic. Tak se nezlob.

Adi: hodím do IP

Smardik: neboj vše bude dobré budeme držet pěsti.

Jinak jdu vn je tam krásně zase má být škaredě je třeba to využít navíc malá je mrzutec a jdem volit. :slight_smile:

A v př. týdnu jdeme na ukázkovou lekci vaniček snad se Adi budou líbit.
28. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a kam budete chodit na vaničky? Taky bych chtěla, ale nechci chodit tam kde jsem chodila s ELI docela se zhoršili :unamused:
28. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik budu na vás myslet, určitě to dobře dopadne :slight_smile:
@katy007 jé vaničky, to mi pak musíš popsat jak se Adélce líbilo.

Já se tu pár dní nedostanu, mám zase pokažený notes a zase ta samá vada. Mě normálně prdne :angry:
28. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi držím pěsti...a co vám našli? Falotovou tetralogii???? :frowning2:
28. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jdu se kuknout do zprávy a pošlu ti do IP co je psané ve zprávě
28. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik máš to tam
28. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska byl výlet zjistila jsem že mám vyfouklé kolečko jen doufám, že nemám píchlou duši, zítra ho naložíme do autaa a zajedem na pumpu dofukat.

Zofi: a kde jste chodili? my budeme chodit tady u nás do ICEC na Sokolské třídě. Tam mají pak i "velký" bazén.
30. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak to budete chodit do Plaváčka, tak tam jsem chodila ale oni byli ve Vítkovicích a teď se hodně zhoršili :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že probíráte plavání, já chtěla chodit do Atomu ale bohužel ted nemůžem

@zofinecka já byla hodně spokojená v tom Atomu :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak jsem uvažovala nad Atomem,ale chtěla jsem i vaničky a ty tam nejsou ne? :wink: A jak je na tom Honzík?
30. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka vaničky mají psané že probíhají v domácím prostředí, my musíme s plaváním počkat až bude zdravý a dostanem povolení doktorů. Honzík dobrý,vypadá v pohodě jen ted moc nechce jíst a pořád by spal tak uvidíme co na to dr., dneska v 9 zase kontrola na kardiologii
31. kvě 2010 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kočky :slight_smile:

Děkuji za nedávné příspěvky na téma "porodnice Poruba" :wink: Nám už se to pěkně krátí, dnes jsem začla 38tt :sweat_smile: Poslíčkuju teda pořádně, te´d ten víkend byl celkem zajímavý, obě noci jsem myslela, že už pojedem..Takové bolesti při kterých jsem se nemohla ani pohnout :frowning2: Ale pokaždé to přešlo...

smardiku, držím moc pěstičky, ať vše dobře dopadne :slight_smile:

Holky, jaké používáte velikosti plenek? Nemám odhad, když se narodí průměrné mimi tak kolem 3,5kg, jak dlouho přibližně nosí tu první velikost? Já mám dvě balení jedniček, te´d mají v Kauflandu akci na zelené Pampersky vel.2, kdy jedna plína vychází na 3Kč (74ks za 222,-), což je super cena..Ale abych to nevyužila až někdy na podzim :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lafemme my používáme zatím teda 1 (2-5kg), ale záleží na mimču jak mu to vyhovuje a jak mu to sedí. My jsme docela malincí, tak budeme mít dlouho ty 1. :grinning: :grinning:
@smardik jo už jsem si to našla na internetu, že vaničky mají v domácím prostředí,ale do toho se mi asi chtít nebude, tak budu asi nacvičovat ve vaně sama a pak budeme chodit na plavčo až do bazénku :wink:
31. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Já jsem 14 dní používala Happy Bella (2-5kg) a pak už Pampers Newborn (3-6kg). Dany roste jako z vody, má docela buclaté nožky, tak mu to je a neprotíká to. Myslím, že tyhle mu ještě dost dlouho budou, má tam rezervu.
31. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka A kolik te´d Daneček asi váží?
31. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Minulou středu vážil 3 670g, takže teď bude mít něco ke 4kg předpokládám. On přibírá fakt pěkně, je na něm vidět každý den. Asi si ho zkusím někdy doma zvážit, jsem zvědavá. K doktorce jdeme až za 3 týdny.
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se máte? Počasí mě štv tak dneska místo procházky jsem autem vyrazili na kafíčko s kamarádkou, pak do hraček, když je ten Den dětí a pak pro náhradní duši ke kočárku kolo je píchnuté. :cry: taky se mi dneska podařilo v KOdaku koupit nádherné velké dětské album za hubičku.

A bolí mě prsa jak je mám nalité, asi budu muset s takovou odstříkat.
1. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nazdárek, no tak my se máme celkem fajn. Zrovna jsem sama doma, teda s Daníkem :grinning: Eli jela ze tetou s babi a dědou a daník spinká, ale za chvilku bude papat :wink:

pokud tě bolí prsa tak okamžiě odsříkej, protože můžeš dostat zánět a to není moc dobré :wink:
1. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to počasí je teda na zabití. :angry: :angry: :angry: A zrovna dneska bych potřebovala aby bylo hezky. Mám si vyzvednout fotky u Kači a v tom počasí to asi nepůjde. Snad se to do odpoledne zlepší abychom tam mohli zajít. :wink:
2. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: ani nemluv, už mě to štve, Ada zase protivná, venku by spinkala, teď mi tu mručí a nic ji nebaví ach jo. A taky potřebu jít s fotkami do fotolabu dát na papír a nejde to.
2. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak mi prcišek spinká venku na zahradě pod altánem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: to se někdo má, že má zahradu, my sice máme balkon, ale kočárek je dole v kočárkárně, jako donést ho nahoru není problém, ale dostat se kolem letiště na balkon by byl problém to raději vyrazím o 3 domy za mamkou a dáme ji k ní na balkon tam se lehce dostaneme a ještě pokecám s mamkou, možná odpo pokud se nezlepší počasí to podnikneme.
2. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek