• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
anděl, no to už je pořádný cvalík :wink: Tak myslím, že se k těm dvojkám dostanem poměrně brzy :slight_smile: A prosím tě, čím Danečka v Porubě koupali? Já totiž uvažuju, jestli nemám vzít vlastní olejíček na koupání ( i když se to nemusí), protože jestli mi na malou vemou nějaký Johnson a pod., tak asi vyletím z kůže :angry:
2. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lafemme jak jsem byla v porubě já s Eli tak nám mimča koupali právě v Johnosonu.

@katy007 no snad to odpoledne bude lepší to počasí, jinak z Eli zešílím :grinning:
2. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lafem: mě malou na FN koupali jen ve vodě bez přísady do vody.
2. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky :slight_smile: Takže Linolu raději přibalím :wink: Snad nebudou protivné, že mám vlastní :unamused:
2. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem: neměly by být poprvé ti koupačku ukáže sestřička, pak už budeš sama koupat pod jejím dozorem.
2. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě jenom koupání ukázali a pak už jsem nekoupala :wink: až doma :wink:
2. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já taky ne protože mi Adu vzali pod světýlko, ale maminky co se mnou byly pak koupaly samy.
2. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to asi změnili, protože když jsem tam byla já s Eli tak mi to akorát ukázaly a tím to haslo :wink:
2. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A DAniela jsi nerodila na FN?
2. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ne byla jsem na fifejdách :wink:
2. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde se ti to zdálo lepší? Prý Fifky se teď hodně zlepšily.

Holky nemáte zkušenosti s nosítkem Manduca?
2. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no mě se právě více líbilo n atěch fifkách. Teda prostředí nic moc ale byly tam strašně příjemné sestřičky, lepší než na FN :wink:

já teda skušenosti s Manducou nemám, ale slyšela jsem že je to výborné nosítko :wink:
2. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš o někom kdo ho má?
2. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a já myslím, že je to v konečnékm důsledku jedno, kde budu rodit..Já už slyšela "Rozhodně nechoď do fakultky, rozhodně ne na Fifejdy, Karviné i Vítkovic..." Tak to bych pak musela porodit jedině doma v posteli :grinning: Prostě co člověk, to názor, takže já už to beru s rezervou. Fakultku jsem si vybrala proto, že se mi zdá nejlépe vybavená atd. Ale blbce člověk může potkat všude. stačí, když se vystřídají služby :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem: mě to povídej, já dojela s bolestmi jak prase právě v 5,45 a jedna várka vycházela už po šichtě v civilu a koukala na mě, druhá zase už v oblečku na šichtu a opět koukala na mě až jedna mě vzala, ale zase jak na potvoru nejel výtah dlouho jsme čekali, já už vstávala z křesla, že ty 2 patra dám i pěšky :grinning:
2. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak já o nikom nevím že by ho někdo měl. ALe u nás je obchod a oni ho tady prodávají a dokonce ho i půjčují :wink:
2. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mně manduca neseděla, ale chce to opravdu vyzkoušet, egronomických nostítek kvalidních je spousta, mně sedělo Bondolino, ale máme šátek, zatím to stačí.
kukni buď na webovky
.vbavlnce.cz
.salatky.cz - ti půjčují, a paní má sídlo v Ově.
2. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Mi koupání jen ukazovali, druhý den po Danově narození se koupalo miminko co tam bylo s náma, zaučovali maminu, ta už koupala sama, mi Danyho okoupali oni. Co použili nevím, tipuju Johnsons, když to mají jako sponzorský dar :sweat_smile: Jinak jsem tam pro malého potřebovala jen plínky a vlhčené ubrousky. Pro sebe hlavně vložky, ručníky a toleťák. Košile jsem si brala jejich.

katy: Přesně tohle se stalo mojí mamce, když se rodil brácha. hodina H přišla krátce po 6h, kdy jeden doktor UŽ tam nebyl a druhý tam JEŠTĚ nebyl.
U mě byl klídek (v 1:30 ráno jak jinak), na ambulanci jen jedna sestra, ty nahoře na příjmu byly moc fajn. Měla jsem i bezva PA a doktorku. Sestry jsem měla taky dobré, já jsem to moc neřešila, každý jsme nějaký, nemáme vždycky svůj den a kvůli tomu, že se mi nezdá nějaká sestra nebudu skákat z mostu.
Jinak malý má asi růstový spurt. Chce papat co 2 hodiny, upírek můj. Jen v noci vydrží sem tam trochu dýl. A bříško ho pořád zlobí, ale zdá se mi, že už trochu méně. Anebo jsem si zvykla :sweat_smile:
A počasí je hnusné teda. Ale v pátek musím ven, na kontrolu kyčlí. v sobotu už doufám bude dobře. Doma už mě to nebaví.
2. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka pokud bude zítra celkem přijatelně, tak bych ti mohla přivést ty podprdy na vyzkoušení jestli teda chceš :wink: , ale až odpoledne :wink:
2. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Zatím to vypadá, že snad bude celkem dobře. My máme dopoledne teď návštěvu, ale odpo budu doma určitě. Napíšu ti do IP adresu, jo?
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak já se teda stavím, jak budu vycházet tak ti dám vědět :wink:
3. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kelečko opraveno tak za chvíli vyrážím ven snad hned nepíchnu :sweat_smile: zajdu konečně s fotkami a do knihovny, nevím zda to bude na půjčení knihy nebo jen na nějaké časáky či něco o dětech,

Dneska jsme jeli kolem Sam babyho tak jsme tam jukli mají tam taky to nosítko a vypadá dobře, měli tam tyrkysové tak čekáme až dorazí kávové. A už mám vakcínu na rotaviry zítra nebo v př. týdnu bude Aďa očkována, zítra nám má lékárník volat zda vakcína dorazí už zítra nebo až v po.
3. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda ještě nikde pořádně nebyla, ale objednala jsem si knihy přes net a manžel mi je vyzvednul. Samé o stravě při kojení :sweat_smile:

Jo a měla jsem dneska na návštěvě Eli a Danečka, heč :slight_smile: :wink: To mi ten den docela rychle utekl. Akorát teď malý nechce spát a furt pobrekává. toš to bude noc zas.
3. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsem se tě zapomněla zeptat zda už máte zařízené křtiny. :wink: My už máme termín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A my už hajáme :grinning: :grinning: :grinning:všichni, teda kromě mě a manži ten je ještě v práci a jak přijde, tak jde zase do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :cry:
Jo a zítra si jdu ke Kači pro fotky tak už se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :wink:
3. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Kdepak, nemáme. Budeme křtít, až bude Daneček větší, až v srpnu, to máme i výročí svatby. :slight_smile: Kdy budete vy?
U nás bylo zas večer slzavé údolí, už jsem myslela, že okoupu, nakrmím a bude se spinkat, ale Dany měl jiný plán. Nakonec teda usnul, ale trvalo to.
Dneska jdeme ve 12h na ortopedii, poprvé půjdu s kočárkem sama, tak jsem zvědavá. Ještě že aspoň to počasí vypadá solidně.

Zofi, a ukážeš fotečky?
4. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no my je máme teď 20. června. Už se těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :wink: a fotečky ukážu neboj. :wink: Jo a ještě mám doma nějaké kupóny do DM jako jsou čaje pro kojící matky atd. Jestli by si něco chtěla. Pošlu ti kdyžtak seznam do IP :wink:
4. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, už tak brzo :slight_smile: Já jsem uvažovala udělat křtiny zároveň s oslavou mojich narozenin, ale to by bylo fakt moc brzo.
Do DM mám kartičku taky, kuponky taky nějaké mám, něco jsem i využila. To mi připomíná, že bych měla nahlásit že se malý narodil do DM, Schleckera a Globusu, že? :sweat_smile:
Tak nakonec jsem nešla sama, stavila se tu švagrová, tak šla se mnou, neviděla malého od porodnice. kontrola dopadla dobře, půjdem zas až za 2 měsíce. Kupodivu byl Dany u doktora i hodný, začal brečet až potom, ale po cestě domů zas v kočárku usnul, tak jsem toho využila a udělala okruh lékárna - trafika - obchod a pak mi ho švagrovka vzala ještě ven a já jsem se doma v klidu najedla, posbírala prádlo, vyprala další a umyla nádobí :slight_smile:

Jo, holky, dneska jsem četla PRIO a bylo tam o vítání občánků. A prý chodí pozvánky automaticky, když má mimčo trvalé bydliště v Porubě a bývá to 1x měsíčně. Ale během léta prý ne. A berou se mimča od 6 týdnů - tak my půjdem asi až v září? :confused:
4. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo chci to mít brzo za sebou. :wink: a už jsem tu hodila fotky tak můžeš mrknout :wink:
4. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma z Prahy. Ve čtvrtek jsme byli s v tom Motole v kardiocentru a závěr je takový: vad má na srdíčku více-5 ale momentálně se bude řešit jen jedna vážná a to ta která je do budoucna-cca do 1roku, max. do 2let neslučitelná ze životem takže během měsíce bude operace-přijde nám pozvánka poštou takže budu nervní jak hrom kdy to přijde a ostatní vady se budou zatím jen sledovat a uvidí se jak to bude ale další operace do budoucna možná budou a i to co budou operovat se může kdykoli vrátit-bohužel , úplně zdravý nebude
5. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek