• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik tak snad to bude všechno dobré, neboj všechno to zvládnete a Honzíček bude zase zdravý. Budeme na vás myslet :wink: a manžel byl s tebou v Praze?
5. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi to je mi líto. že to tak Honzulka vyžral, ale mysli pozitivně, že se s tím dá něco dělat,. holt vrcholovej sportovce to nebude , ale třeba bude jinde výbornej :wink:
6. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo manžel byl se mnou a Tomáška hlídali rodiče. ted jen budem čekat na dopis
6. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to je fajn že byl s tebou, aspoň jsi tam nebyla sama :wink:
6. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já bych sama nejela, kdyby nejel on jela by bud kamarádka nebo mamka,tatka
6. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na operaci pojede se mnou manža taky, pak počká až Honzíka po operaci probudí z umělého spánku a pak pojede domů za Tomáškem a já zůstanu v Praze, nenechala bych ho tam
6. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se vede? venku hic na vybulení, já nemůžu ven dopadla jsem jak hubkař! V po jsme byl zas na kontrole u zubního, dala mi tam desinfekční vložku a pořád mě to bolelo tak jsem si říkala, asi je to tím jak mi tam vrtala, večer ještě větší pnutí a říkám P: abychom zítra nejeli zase a splnilo se - v noci jsem natekla jak blázen až k oku bolest jak prase. Tak mi to řezala, dala dren a nasadila antibiotika, dneska je mi už lépe, ale včera to byl maras bolest jak kráva, teploty. P. mi nosil malou jen na kojení jsem ležela jak lazar, navíc má zubařka má ode dneška dovču, ale domluvila mi to u své kolegyně kdyby mi to pořád otékalo, už to ustupuje, už vidím alespoň na oko. P. mi říká že jsem jak křeček
Dneska jsem byla na KO po šestinedělí a vše v pořádku, zítra chceme jít očkovat Aďu na rotaviry tedy pokud nebude vadit, že kojím s antibiotiky. JInak to budeme muset posunout, ale vakcína je už v lednici.

Smardik: to je mi moc líto, že Honzík musí na operaci, ale v MOtole jsou špičky na dětskou kardiochirurgii co vím tak neboj budu vám držet palce. Tu vadu srdíčka vám řekli hned po porodu nebo až v průběhu jak jste chodili do poradny?

Zofi: nádherné fotky.
9. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 dík za pochbalu a to nejsou všechny :grinning: všechny mám na FB :wink:
9. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Já na vás budu taky moc myslet a držet palce, až ta "pozvánka k operaci" přijde. určitě to dobře dopadne.

jinak my jsme byli 2 dny v nemocnici na pozorování :pensive: Ve středu při koupání sebou malý strašně mlel a nějak se mi (mi) podařilo cáknout rošku vody na obličej a asi něco vdechnul, začal se nám dusit, takže jsme volali RZ a odvezli nás do nemocnice. Tam mu udělali různé vyšetření i RTG plic a nechali si nás tam. Pro mě to byl hrozný šok, ale zvládli jsme to. Všechny sestřiky i doktorky byly super, dokonce i uklízečky, takže kojenecké oddělení FN musím moc pochválit. Včera odpoledne už nás pustili.
A zjistilo se, díky vážení (doma nevážím), že malý vypije hrozně málo, takže má asi hlad a možná i proto tolik vždycky plakal. Jenže při krmení minimálně co 2 hodiny a jeho docela pěkném pití mě vůbec nenapadlo, že by mohl pít tak málo. Přece jen do prsa si nevidím, že - to je nevýhoda oproti flašce. Takže teď krmím častěji. A taky se po 4 týdnech naučil odbrkávat na rameni, takže snad i to bříško už bude lepší. A váží už 4 280g, přibírá úplně tabulkově. I proto mě ani nenapadlo, že by mohl mít hlad :confused:
12. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se po dlouhé době hlásím. U nás všechno v naprostém pořádku, malý krásně přibírá, před 14 dny na poradně měl 4810g :grinning: , ho za chvíli neunesu.

@smardik budu na vás myslet, ať operace dopadne co nejlépe :slight_smile:

@andelka to jste si teda užili, hlavně, že je všechno v pořádku a už jste doma
12. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my před hicem v pá utekli na chatu tam bylo alespoň dýchatelno a Aďa byla moc spokojená. Trochu jsem se bála jiné prostředí, ale v pohodě, max. spokojenost. Ve čt byla ukňouraná z toho horka, začala jsem ji dávat i čajík, kojení nestačilo, pořád jsem lítala nahá s malou u prsu.
Pusa mi už splaskla, ledovala jsem to, ale pořád to bolí jak mi ty dásna řezala tak je to dost citlivé.
Malé jsem koupila i krásný čepeček na Slovensku a moc ji sluší.
A taky si pořád dává ruku do pusy tak nevím zda je furt hladová zda další spurt nebo zda objevila že má i ručičky
:sweat_smile: nevíte co s tím?
A jdu vás dočíst :wink:
14. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: no hlavně že jste v pořádku.

Adi: Románek roste jako z vody, kolik má Ada netuším, dozvíme se př. čt na poradně :wink:
14. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ani mi nemluv, už se pěkně pronese. Doufám, že ten dnešek platí. Snad se mi podaří zaparkovat někde poblíž, beru jenom vajco a to je s malým těžké jak blázen, s kočárem se mi nechce tahat. Dá se u vás někde šikovně zaparkovat? Když odbočím přímo z Nádražní tak dostanu se tam někudy na nějaké parkoviště? Já si to vůbec nedovedu vybavit když jsem tam byla jak to tam je.
14. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jasně že platí čekáme vás, k dr. zaparkuješ přímo před ním jeď po Nádražní od pracáku směr na hl. nádraží a hned za Důl JIndřich (staveniště) je odbočka na Zborovskou tak tam zahni a pak hned doleva je to slepá a dojeddeš přímo k dr. u nás máš místa že můžeš vybírat :grinning: v kolik to cca vidíš že dorazíš?
14. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no snad někde zaparkuju. Mám auto od R. a neumím s ním jezdit tak dobře jako ze svojím tak proto se tak blbě ptám, protože s tím vajcem se tahat je za trest. K dr. se budu snažit přijet na 15 hod ať jsme snad první a potom hned pojedu k tobě. Jak dlouho ty kyčle trvají, ve FN to bylo fuk fuk. Malý mi teď spí venku, snad vydrží to té 1, to by potom bylo tak akorát.
14. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: u dr. je taky místa dost neboj a jak dojedeš hned zaklepej na sestřičku a hned vás vezmou a vyšetření trvá nevím do 10 min.? Prvně mu pocvičí s nožičkami a apk prohlídne UTZ.
14. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 och jééj, to zas bude řevu :grinning:
14. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem objednala nosítko nakonec od Chicca :slight_smile:

Adi: včera to bylo fajn zase to musíme zopakovat. :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :wink:

@aaadus my jsme taky byli včera na kyčlích a moc nás nepotěšil. Musíme mít široké balení :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jj, bylo to fajn. Vypadla jsem konečně z domu a vypovídala se :slight_smile:

@zofinecka to mě mrzí :frowning2:
15. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ach jo, malému se ta pupeční kýla nějak zhoršuje tak musím dneska sehnat pás na pupeční kýlu. Snad ho v některé lékárně budou mít jinak mě picne. Jsem se mu to snažila obvázat obvazem ať se to trošku stáhne a prd to drží, náplastí mu to nechci přilepovat ať ho to potom nebolí když mu ji budu sundávat.

@katy007 jak jsem od vás přijela, malý samozřejmě v autě neusnul jak jsem si bláhově myslela, oči jak sova že. Tak jsem ho okoupala nakrmila a že bude pěkně spát když celé odpoledne pořádně nespal a máš rozum? Usnul až o půl 11, to se mi ještě nestalo, aby tak pozdě. Ale za to spál do půl 4.
16. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jak jsme se bavily o těch říkánkách, dívej co jsem našla
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/detska-rikadla-basnicky/
16. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsme byli poprvé na plavání a Ada max. spokojena, ta byla ve svém živlu, papí instruktorka nás dost chválila, dokázala i cviky co se dělají až později a vůbec jsme ji nemuseli přidržovat zadeček jn lehce pod hlavičkou, krásně kopala nožkami, polévání obličeje s vodou z toho měla pořádnou legraci (příprava na potápění) tak jsem ráda trochu jsem se bála, že to propláče a neužije si to , navíc i taťka si to max. užil jak s ní ve vodě blbnul :sweat_smile:
Včera jsme ji koupila i super fleesovou podšitou bundičku na chatu ať je ji na túrách teplo a zároveň je za frajerku, dneska vyhlížíme pošťáka s nosítkem od Chicca a furt ho není :angry: tak snad dneska nebo ráno dorazí. S kočárkem se na chatě nedá, to bych ho totálně odrovnala. Zítra pádíme zase na chatu a asi zůstaneme až do po.
v út mám zubaře ale už to naštěstí přestalo bolet asi antibiotika zabrala a ve čt jdeme na poradnu jsem zvědavá jak dopadneme, Ada mi ted moc nepije, bud mám méně mléka, nebo ji tak po ant nešmakuje, nebo pije normálně, aale už u toho konečn neusíná a kojení nám zabere kolem 10-15 min. z 1 prsu a mě se tudíž zdá že málo pije.

Adi: Adélka Románka naočkovala :grinning: my taky nechodíme před 22,30 spát, ale zato déle spíme.
S tou kýlou je to naprd sehnala jsi něco? Kdy se mu to začně ztrácet?

Zofi: to je mi moc líto. Byla jsi tayk u Pavlisky?
17. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo byli jsme u Pavlisky. Já to nějak neprožívám, Eli taky měla široké balení a během těch třech týdnů než jsme šli na další kontrolu, tak se ji to spravilo, tak doufám že to bude i teď tak :wink:

Je fajn že se Adi líbí na plavání.

Já jsem teď nějaká nachcípaná a to máme v neděli křtiny, tak to tam budu teda vypadat fakt dost blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 to je fajn, že se Adélce plavání líbilo. Nemají webovky? Já jsem samo zapoměla jak se to tam jmenuje :sweat_smile: Na kýlu mi v lékárně řekli, že mi to má předpsat mudra. Ale objednala jsem z netu pás na pupeční kýlu, tak snad mi přijde co nejdříve. Dneska už je to lepší, protože je vyprděný.

Dneska jdeme domlouvat křtiny. Akorát říkám R. ať to domluví tak, abych byla mezi 6-7 už doma, protože to malého koupu. Máte rozum. Domluvil to na 18:30 tak zas malému nabourám režim :angry:
17. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Takže malá bude plaváček, jo? To je fajn, že se jí ve vodičce líbí :slight_smile:

@zofinecka Tak to je pech teda, snad ti bude do neděle líp.

@aaadus A kde budete křtít? A máte to v rámci mše nebo mimo? Asi mimo, když je to 18.30, že? Máš pro malého spešl obleček? A ty zofi? My budeme křtít asi až na konci léta, až se trochu požďucháme tady. Já mám to šestinedělí dost na budku. A snad malej bude po 3 měsících lepší s tím řevem a i kojením - teď krmím fakt často.
17. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem koupila malému overálek v tescu :wink: Je světlý ne sice bílý ale je takový béžový :wink:

neboj to kojení se upraví a bude líp :wink:
17. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

@andelka my jsme je byli teprve domluvat včera a budeme je mít 4.7. Křtiny bývají většinou po mši. A co koupím malému to nevím, snad něco seženu a hlavně na sebe musím něco sehnat.

Jsem to říkala, že malému nabourám režim, koupala jsem ho až v 8 a usnul o půl 12. Jsem zuřila
18. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Dík. Už se těším na fotky. :slight_smile:
@aaadus tak to přeju úspěšný lov. Taky pak budu muset něco koupit malmu pěkného. Sobě ne, mám dost solidních věcí, jak jsem dělala ty svatby. I když - nevim jestli mi to nebude velké a jestli se s tím bude dát kojit. Ale to je ještě daleko.
holky, by mě zajímalo, jak to bude s vítáním občánků. Asi si na nás vzpomenou až v září, co? Když v létě to nedělají a je to 1x měsíčně a v červnu už to nebude. :confused: Tak budeme mít asi v srpnu křtiny a v září vítání :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak furt nevím, jestli mám jít ven - je tam nějak čudně. :unamused:
18. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek