• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus my máme křtiny při mši :wink: Záleží jak to chceš a taky na faráři.

@andelka my na vítání jdeme až v Lednu. My chodíme tady u nás v Třebovicích a to se tu dělá jednou za rok. :grinning:
18. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka chtěla jsem se zeptat jestli budete s Danečkem chodit plavat. Já bych chtěla ale až kolem 5. měsíce. :wink:
18. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka No, plavat - nevim. Ve vodě se mu sice začalo líbit (což jsem ráda, bála jsem se že bude mít po té příhodě trauma :sweat_smile: ), ale já jsem o tom zatím neuvažovala. Musela bych si zjistit kdy a kde, co a jak a za kolik, ale vím, že Kuki a Tynka chodily.
Jo, tak jednou za rok - aspoň víš kdy to bude. :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo vím kde chodí a tam je to celkem dobré :wink:
18. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam chodí? já nechci nikam daleko a nevím co je v Sareze na krytém, jestli tam něco je. Bývalo.
18. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ony chodí na vítkovický stadion a na sarezu nejdu tam je Kenny a to teda není dobré :wink:
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Aha, tak to ne, no. Do těch vítkovic nevim, to by se muselo tramvají a asi se začíná až od několika měsíců, že? Tak přes zimu nevim jestli by to bylo dobré, po koupání přejíždět po venku.
19. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já budu jezdit autem :wink: a začíná se kolem 5 měsíce :wink:
19. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Tak autem bych jezdila taky, kdybysme ho teda měli, ale takhle na zimu asi ne .
19. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já s Eli taky jezdila v zimě a v poho, takže se nebojím. Jestli teda budeš chtít jezdit se mnou tak se můžem nějak pak domluvit a buď bych chodila do Atomu tam je super plavčo a nebo potom tam na ten Vítkovický stadión.

tak a zítra máme křtiny tak už se těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka No, ono by to asi nějak šlo, mně se plavání líbí, manželovi taky. Tak záleží kam bysme chodily a kolik by to stálo.
Že Danečkovi přeju, aby si tu velkou událost pěkně užil :slight_smile:
19. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo vyřídím já to pozjišťuju a dám ti vědět :wink:
19. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juju. Ono se tam musí hlásit dopředu, že? Tak uvidíme. :slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nedá mi to, čtu vás už delší dobu. My chodíme s Matym přesně od 6 měsíců na plavání do Atomu. Vybrala jsem si to dle ceny a taky proto, že při MD stále pracuji a v Atomu má naše firma kanceláře, takže když malý s taťkou plave, já si vyřizuji nezbytnosti. začátkem června už to budou 2 roky a my máme před sebou poslední plavání, protože malý už se naučil vše a může být ve velkém bazénu. ze začátku to byly sice nervíky, hlavně potápění, ale každý měsíc dělal takové pokroky a těšil se, že jsme nakonec plavat nepřestali. nyní nemá žádný problém plavat pod vodou a vím, že když by mi spadl sám do vody, tak vyplave na hladinu. samo, že ještě sám úplně neplave, ale to přijde. žádný stres z vody. V průměru je na plavání 5 dětí, každé to plavání je obohacené o něco nového a malý si pobrukuje všechny písničky a básničky. už se těšíme, až budeme chodit s druhým raubířem. lekce stojí 1500,- je tam 10 vstupů. často jsme neměli peněz nazbyt - stavěli jsme dům, ale oželeli jsme značkové hadříky a kravinky pro malého, jen abychom mohli plavat. chodili jsme nepřetržitě celý rok a malý do dneška nebral antibiotika a kromě rýmy - 3 denní neměl nic. klepu na dřevo. jestli v tom má vliv plavání a tím i otužování nevím, asi ano. jestli chcete vidět ukázku plavča napište mi do interní pošty, pošlu vám odkaz na videa, která jsem natočila na youtube. Sestřenka chodila na vítkovický stadion a když porovnávala s náma, tak říkala že to máme stokrát zajímavější a lepší. :slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolnicek taky jsme chodili do atomu a spokojenost. první jsme chodili do Havířova (jsme s Orlové) a myslela jsem si že to je dobré ale potom co jsme začli chodit do Atomu už si to nemyslím ale to je jedno, přestala jsem chodit týden před porodem a ted jsme chtěli chodit zas ale malý náš Tomášek začal šíleně vyvádět ve vodě,nechce se vůbec koupit takže zatím nepokračujem a taky nás ted čeká náročné období-operace mladšího syna takže bychom na plavání často chyběli, ale doufám že až se vše sklidní a bude po operaci že budu chodit do atomu s oběma, je to fakt super. a musím říct dokud jsme chodila na plavání (chodili jsme i přes zimu,jezdíme busem) tak malý nemocný nebyl, měl jednou rýmu a to jak píšeš za 3dny byla pryč a zvládli jsme to mořskou vodou a odsávačkou a jak jsme přestali chodit už měl 2x antibiotika,takže podle mě opravdu to plavání něco do sebe má a hned jak budem moct chodit tak budu chodit s oběma právě zase do atomu protože fakt super
20. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě lámete :wink:
Tak Zofi co ty na to? Atom? :slight_smile:
jo a musí chodit pokaždé stejný rodič? Nebo bychom se mohli střídat s manželem? Jemu by se to líbilo. Ale asi až budu míň kojit, že? a v kolik hodin to bývá?
20. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já tam byla spokojená, myslím že se plave do 12 hodin a v bazénu je to od 6měsíců, předtím je to ve vaničkách. rodič pokaždé stejný chodit nemusí-je to na tobě ale vím že to doporučují, já nešla s Tomem jednou (měla jsem MS tak jsem do vody nechtěla) a šel s tím tatínek a Tom fnukal, pořád mě jen hledal tak jsem za ním šla a v pohodě takže myslím že je lepší jak chodí s dítětem jedna osoba a vlastně instruktorku v atomu mi to taky říkala (já zvažovala že bychom to nepřerušovali a chodil by s ním tatínek a po šestinedělí zase já ale doporučovala to přerušení)
20. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik aha, tak to chápu. Je to lepší. No, docela mě to zaujalo. Aspoň využiju plavky :grinning:
20. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já doufám že začnem chodit po té operaci,ne hned ale později snad jo. Honzíkovi se vana líbí, sotva ho dám už se chechtá-už se směje nahlas, mele sebou jako by tančil a i ho polívám vodou a směje se, ponořuju i uši a pohoda libí se mu to takže chodit určitě chci hned jak to půjde a Toma to snad přejde a přestane se vody bát a budem taky chodit
20. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Přesně tak, začal tatínek a mají do dneška svoje pravidelné pondělky, já zaskakovala 2x a podruhé jsem po 10 minutách musela vylézt, jak řval. tak se chodím dívat. :grinning: . bývá to od rána a oni ti přidělí hodinu a den, takže prvních deset lekcí bych brala jako přizpůsobování režimu - spaní, jídlo apod. takže musíš vydržet a pak to bude super. někdy jsme chodili i s dudlíkem. nejhorší je, když nějaké dítko začne křičet - většinou strhne i ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale všechno chce čas. my taky brečeli, kolikrát to vypadalo na jatka a týrání malého, ale teď je z něj úplná potápka :slight_smile:.
20. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolnicek u nás jsem chodila já, manžal jezdí do práce před 6ráno, vrací se mezi 17-18 hodinou, od zítřka tak ve 20hodin :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já právě uvažovala o tom Atomu, ale tam se musí brzo hlásit ne?

@smardik kdy ses přihlašovala ty? :wink:
20. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejlépe se domluvit na tel. čísle, které je na stránkách wewewe plaveckaskolicka cézet.
20. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka nám to vyšlo super, já tam jeden týden psala emeil (o víkendu) a paní psala že ve středu můžem nastoupit ale už jsem něco měla takže jsme nastupovali až pak další týden
20. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím že tam chtěl kámoška a říkala že se tam neměla šanci dostat tak nevím
20. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo já to taky slyšela, možná to byla jen náhoda a někdo třeba přestal chodit ale fakt jsme během týdne mohli začít chodit, ted jsem se ještě neptala zatím vůbec nevím kdy Honzík bude moct chodit, jak to po operaci bude takže to neřeším
20. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jojo je mi to jasné. No já se zkusím zeptat a uvidím ale nejraději bych chodila tam :wink:
20. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jak to půjde neváhej,opravdu je to tam super :slight_smile: třeba se tam uvidíme
20. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jojo určitě bych chtěla a možná se teda i přidá andelka :wink:
20. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky loučím se dnešek mi dal zabrat :sweat_smile: Už toho mám dneska plné zuby, ale křtiny byly krásné až budou fotečky tak hodím :wink: dobrou
20. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek