• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
kaceenka81: odkud jste se pristehovali?
Jee tak to vas asi nenavstivim...skoda
22. kvě 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčiny vy chcete udělat srazík? Hmm, to není špatný nápad, tak uvidíme kolik se nás nasbírá. Jinak 7.6 nastupuji do autoškoly, bojím bojím :wink:
22. kvě 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihapiha neboj urcite to bude v pohode, ja jsem se do autoskoly dost tesila sotva mi dosel 18 rok tak jsem tam vlitla :o) Jezdeni me dost bavi akorat tady v irsku se jezdi po leve strane tak jsem si na to musela trochu zvykat ale taky se da :sweat_smile:
22. kvě 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem si ridicak delala pred x lety a auto jsem pomalu ridila vsehovsudy parkrat :wink: se vsude nechavam vozit :grinning:
22. kvě 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že já se všude vozím a manželkovi už to leze asi na kebuli, závidí, že si nemůže dát pivo a já ano. Tak se těší jak mi to bude oplácet, ale co, to přežiju :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistalko, jasně že nosit dvanáct hodin denně je nesmysl, ale na 1-2 hodinovou delší procházku s pejskem je to super.... :slight_smile:
já taky chci i kočár, nejsem extrémista, ale fakt je, že výtah nejezdí pořád, je děsně malý a i ve městě bývají trable - třeba knihovna i pošta mají schody, bezbariérový přístup ani omylem, a kočár s mimčem venku nechávat nechci :unamused: tak holt budu obě varianty střídat :wink:

ad sliz: já v něm peru všecko prádlo a jsem maximálně spokojená, je ekologický, neskutečně levný, vhodný i pro mimča a exematiky...ale přesvědčovat vás nebudu. V ořechách pere taky dost holek a jsou spokojené, jen je to trochu drahší a dají se koupit jen přes net..

sraz: od úterka, co mi skončí jedna škola, můžu skoro kdykoliv....kromě 4. a 12.6

nejvíce se těším, až budu prolézat ty bazárky s pidivěcičkami :grinning: a nevíte jestli v tom špalíčku nebo u polikliniky jsou i ojeté kočárky?

mějte se, pa
23. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno,tak mi držte pěstičky,za chvíli vyrážím... :angry:
na tom srazu se musíme domluvit,aspon bude sranda. :slight_smile:
23. kvě 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulinky :o)
s.arik jj to s tebou souhlasim :o) je fajn mit neco misto kocaru kde se rychle da prcek. S tim slizem to neodsuzuju, jenom jsem o tom slysela a vim ze neco takoveho existuje. Vsak kdyz ti to vyhovuje tak proc ne :o) Kazdy je zvykly na neco jineho.

mihapiha: ridicak ti usnadni hodne veci, ale pockej jak toho manzel pak zacne vyuzivat az ho budes mit :grinning: ale bude to fajn aspon si zajedes kam budes potrebovat a nebudes muset za muzickem :o)
23. kvě 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já můžu vlastně až ten příští pátek odpoledne kdykoliv, jelikož mám přístí týden odpolední.... :frowning2: Tak něco holky vymyslete, tam kde se nekouří a tak... V Hrabůvce mě napadá jen pizzerie Fontána, tam vzadu je nekuřácká, jinak se samozřejmě přízbůsobím. :wink:
23. kvě 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Fontána je fajn, jsem pro...zbývá domluvit čas:slight_smile:
24. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s fontánou taky souhlasím,ted ještě ten čas. :slight_smile:
24. kvě 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o.k. Cas nechám na Vás... :slight_smile: od 15hod kdykoliv :sunglasses: To bude sranda :wink:
24. kvě 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to určitě bude...sraz těhulí :grinning:
25. kvě 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem přisla od dr. Jsem asi +- 6 týden... Za 14 dnů na kontrolu. paráda :wink:
25. kvě 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holciny ja bych se asi taky pridala :wink: mám vycházky od tri do sesti, kdybych se tu nahodou neobjevila, pisnete mi kdyz tak do IP
25. kvě 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lajlo jasně, čím více nás bude tím lépe.Tak se asi domluvíme hned na třetí hod, uvidíme jak ostatní holky. :sunglasses:
25. kvě 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste se nějak odmlčely,děvčata...ten sraz je teda tento pátek?at vím :slight_smile:
30. kvě 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že je mrtvo po pěšině...
Tak bychom to měly upřesnit, tento pátek před fontanou, tak kolem 15:30???
30. kvě 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky těhulky,

také se k vám přidávám. Nejsem sice rozená ostravačka, ale už tady pěkných pár let žiju :slight_smile: v Zábřehu, kousíček od ÚMOb Jih.

S.ariku, co studuješ?
O těch sekáčích v Hrabůvce jsem slyšela :wink: :slight_smile: , ale ještě jsem tam nebyla.

Krásný den! :grinning:
30. kvě 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bufinko, tak se přidej na srazík tento pátek... :sunglasses:
30. kvě 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, strašně ráda bych se přidala, bohužel jsem do pondělka mimo OV :angry:
Tak příště určo! :slight_smile: Užijte si to! :grinning:
30. kvě 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teda tento pátek v 15:30 před fontánou...už se těším :grinning:
30. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je mi líto, budu to muset odvolat, musím pracovně mimo, dneska jsem se to dozvěděla, takže příště. Snad se vás sejde co nejvíce :grinning:
30. kvě 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bufinko, taky studentka že se zajímáš? :grinning: Dělám geologii a hospodářskou němčinu.

Pátek bohužel nemůžu :unamused: , i v sobotu budu pryč, tak jindy snad!

Ještě mi byl doporučen prý super bazar kousek od točny trolejbusů Náměstí Republiky....ale takové věci lépe na osobním srazu, případně můžeme udělat společný zátah po bazárcích :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak vidím,tak tento pátek asi nejde nikdo,co?a já se tak těšila... :frowning2:
31. kvě 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holiky tak co je s váma?jste se nějak odmlčely! :slight_smile:
5. čer 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, o jakém slizu jste se to bavily? má to nějaký oficiální název, který najdu na netu? ještě jsem o tom neslyšela.
6. čer 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to, že jste se všechny odstěhovaly... ;)
13. čer 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj,všechny ne :slight_smile:
14. čer 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek