• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
evi :slight_smile: taky si myslim, ze uz mame na case aby to bylo poradne videt :grinning: :grinning: :grinning: pridej fotecku at muzem pomerit :wink:
ehm a za fotky teda neplatim ani korunu a jeste se mi minule doktorka omlouvala, ze se ji mimi nepodariol poradne vyfotit, ze bylo blbe otoceny :grinning: :grinning: :grinning:
hm, zvraceni nekomentuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se holky máte s těma fotečkama. :slight_smile: 200kč je hrozně moc a proto mám zatím fotečky jen dvě. :unamused: Platím tak u své gynekoložky.Jinak jsem s ní ale naprosto spokojkená.Takže to prostě musím tak brát.Ono tady u nás v dědinách stojí popravdě gynekologové za h...o.A k téhle gynekoložce jezdím do Hlučína a jsem ráda,že ji mám a že nemusím jezdit někam dál.To bych zase platila za benzín,takže tak.........
Majatob,já nejsem s PC zrovna nejlepší kamarádka. :sweat_smile: :grinning: Vůbec nevím,jak se tady to album zakládá,ale časem jak budu mít trochu času na to mrknu a určo si ho udělám. :wink:
Tak tebe zvracení neminulo???Já to naštěstí vůbec neznám. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, neminulo :grinning: ale to uz je zase zapomenuto :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, dnes je streda a fotim pupika, nesmim na to zas zapomenout :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: No jo no, když si člověk nemůže zas tak vybírat, tak je rád za to co má. A když jsi jinak spokojená, tak super :slight_smile:
Já už jsem album teda hodně dlouho nezakládala, ale tuším, že když si klikneš nahoře jak je Domů Diskuze Bazar a fotoalba, tak když klikneš na Fotoalba, tak se ti objeví Všechna alba a Moje alba. A když klikneš na Moje alba, tak by ti to mělo nabídnout vytvořit album. Zadáš tam název alba, pak si tam můžeš psát informace (vlož údaje do alba, pak je můžeš změnit, jakože pokračovat v psané postupně) a vkládat fotky. Ty ale nesmí být moc velké. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelko,dík za návod. :slight_smile: Pokusím se někdy brzy si to album založit. :wink:
Majatob,ty fotíš každou středu???To je hezké. :slight_smile: Já už bych si ho mněla asi taky vyfotit.Zatím fotku nemám. :slight_smile: ale napravím to!!
Jo holky dneska jsem se objednala na příští týden na 4D UTZ.Už jste na něm některá byla???
4. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, no chtela bych ale ne kazdej tyden si vzpomenu :grinning: kam jdes na ten utz??? ja bych se chtela objednat a dat to mm ke svatku at ma taky zazitek s mimouskem :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka:Není zač. Když si k tomu sedneš, tak to půjde jedna radost :slight_smile:
Já zas fotím každé pondělí nebo úterý :slight_smile: Akorát zatím žádná změna, no, tak čekám, kdy bude. :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo vy jste teda poctivky s tím focením bříššek.Jen tak dál!!
Já jdu na ten UTZ tady k nám do Hati.Je to pobočka Havířovského centra Gynprenatal s.r.o.
Já myslím,že už máš nejvyšší čas na to 4D.Říká se,že když je mimi už moc velké,tak to nejde tak dobře vidět.Už ho třeba nezaberou celé,ale jen hlavičku,nebo jen tělíčko a tak.
Můj manža má svátek dneska.Je Karel.A kdy má tvůj manža svátek???
4. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj je martin, tak az 11.11. :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, musim s malym ven a tak se mi tam nechce, nevim kde s nim mam furt sama litat :confounded: :confounded: :confounded:
4. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to má manža svátek za chvilku.To už bys mněla nejvyšší čas se objednat. :slight_smile: Ségra byla na 3D UTZ a je to super záznam.No a ted byla kámoška na tom 4D v tom Havířově a taky paráda.Fakt myslím,že to stojí za to.
Jinak já chodím denně na procházku se svým pejskem Trixinkou.Je to náš domácí miláček.A taky se mi kolikrát nechce,ale když má člověk někoho s kým prostě jít musí,tak jde.....
4. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste se včera rozepsaly :sweat_smile: ale stihla jsme dočíst :slight_smile:

Teď v rádiu popisují jak probíhají kurzy výuky na konících jééééééééé hned bych se jela projet :slight_smile:

A včera jsem byla na té těhu masáži a super, budu pravidelně chodit, paní mě hýčkala, ale zároveň i odblokovala a pomohla cítila jsme se jako bych dostala nový krk :sweat_smile: zabalila mě do dek, přivezla ke mě topení abych nenastydla, obklopila mě polštářky abych měla pohodlí a masírovala teplým levandulovým olejem no paráda a levanduli mám moc ráda :slight_smile:

maja: tak přeji aby Tobík byl brzo zdráv a ty to od něj s mimískem nechytla.

Andělka: já zapoměla hold nejsem nejmladší :sweat_smile: hned to jdu napravit :slight_smile:

jaro: jdu mrknout na tvé album. Jinak P. má teď dovču tak každý den mě čeká teplá večeře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
necháte si dělat těhu fotečky takové ty polo akty? Já bych moc ráda :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: A kde jsi byla na té masáži? A byla to celková nebo částečná?
No, fotky, já bych i šla, ale záleží na financích a na tom, jak budu vypadat. :sweat_smile:

jo a posláno :wink:
5. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Katy ta masáž musela být super.Mně pořá pobolívají kyčelní klouby a záda.Bych to taky potřebovala nějak protáhnout. :slight_smile:
Naštěstí mám hodného manžu a ten mi jednou za čas záda masíruje.Někdy teda i celé tělo :sweat_smile: :grinning:,tak alespon tak :slight_smile:
Jo o těch poloaktech.Vypadá to úžasně.Uvidím,jestli se do toho později vrhnem,nebo ne. :frowning2:
Holky víte o tom,že chcou těhulky očkovat proti prasečí chřipce??? :confused:

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/183370-vetsina-tehotnych-se-bude-moci-nechat-ockovat-proti-praseci-chripce.html
5. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ted se to resilo u nas v terminu a pry jen v 1. trimestru :wink: ale ja bych stejnak asi nesla :confused:
jinak Tobik uz je ok, ja jsem to nechytla, tak su rada...
tehotensky masaze delaji aj v centru v Centru Lotos, maji www stranky, tak se muzete kuknout, me tam chtel manza objednat, ale zatim me nic neboli, tak jsem ho presvedcila o tom, ze to neni nutny :grinning:
5. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: v centru jak je pasáž vesmír, masírovala jen záda a pak jako prevenci kyčle. A jak bys měla vypadat jako krásná těhulka přeci ne? :slight_smile:

Já bych se taky nenechala očkovat až něco chytnu tak to budu léčit, nemyslím, si že očkování tě zachrání.

jinak centrum Lotos te´d nepremává moc, majitelka na konci října porodila, tak joga, apod. zatím kurzy nejsou. Jsem se zajímala dříve o jogu a jsme v pořadníku, ale až na mě příjde řada už asi nebudu mít zájem, protože budu chodit do té Poruby.
5. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, myslim, ze masaze v Lotosu dela nekdo jiny :slight_smile: my jsme tam chodili na kojenecky masaze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A líbili se Tobíkovi: naučila ses je pak taky?
5. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Těhulka možná jo, ale krásná...nevim nevim :sweat_smile:
Koukala jsem se na stránky Lotosu, mají 1,5 hodinovou celkovou masáž pro těhule za 650Kč. Já nevím, nikdy jsem na masáži nebyla, ale chtěla bych, tak koukám co se dá.
Jo a bavila jsem se s jednou těhulkou z Májovek, že bychom chodily v neděli na tu aquanatální přípravu do fakultky. Ale teprv budem zjišťovat co a jak a za kolik. Kdo se přidá? :wink:
jo jo, masáže a jóga je něco jiného, je to i v jiné budově. :slight_smile:
Jé, kojenecké masáže, to bych chtěla potom taky :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: co blázníš, vždyť jsi hezká holka a jako těhulka musíš být ještě krásnější, všechny těhulky mají takovou tu zvláštní sexy jiskru!
Já jsem byla za 400 Kč za hod. pokud chceš pošlu kntakt paní byla šikovná. Já bych se taky přidala, kdy začnete chodit?
5. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Jo? Tak já ti budu věřit teda :grinning:
400 za hoďku je dobré, napiš mi pro jistotu kontakt do IP jo?
No, to my ještě nevíme, ale asi bychom to prubly brzo, já teda určitě.
5. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kojenecké masáže - já myslím, že to se právě ty maminky učí, jak masírovat svoje mimi, ne?
5. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no Tobikovi to bylo tak nejak sumak, co se s nim deje :grinning: chodil tam s nim Martin a myslim, ze jim to prospelo spis v takovymtom utuzeni vztahu :slight_smile: ja jsem pochytila zaklad, ale neangazovala jsem se do toho, jsou cinnosti, ktery jim nechavam jako "muzskou zalezitost" a nepletu se mezi ne :grinning: :grinning: :grinning:
andel, fakt neblbni :slight_smile: ses kocka :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo holky, věřim vám :wink: A budete mi to říkat i pozdějc, že jo? Bo až budu vypadat jako velrybka, tak se tak budu asi i cítit :sweat_smile: Holt jsem nějak už nestihla před početím zhubnout, no. Ale nevadí, ten zázrak za to stojí :slight_smile:

to je fajn aktivita pro tatínky a miminka, to mě nenapadlo :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, no poslat ho na cviceni mami+mimi, to by me asi zabil, masaze mi prisly neskodny :grinning: a stejne vzdycky prisel, ze je to hrozny, ze ty zensky furt vystavujou prsa u kojeni :grinning: :grinning: :grinning: akorat nerikal, jestli mu ten pohled vadi nebo ne a ja se radsi neptala :grinning: no slabsi povaha nevim jak by to snasela...7 zenskych, 8 mimin a on :grinning:
5. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: :grinning: Je statečnej :grinning:
5. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, neni, je zvyklej :grinning: u nich v rodine jsou furt mimina a sama tehotna a kojici zenska :grinning:
5. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek