• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus jo je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

a to my tak usínáme sami a bez dudlíka běžně :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka on se tak naučil usínat až teď posledních pár dnů. A když neusne sám, tak usne u kojení
23. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no tak to my tak máme už dlouho :grinning:
23. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že vám lezu do diskuze,ale chtěla jsem se zeptat, zda je možné někde v Ostravě si zajít na krev, aby mi zjistili hodnotu HCG jako samoplátce? Děkuji, Žaneta
24. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 tak já teda netuším, ale snad by to šlo na nějakém odběrovém místě v nemocnici :wink:
24. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás dneska slzavé údolí, byli jsm ena poradně vše je v pořádku dokonce jsme byli pochváleni, jak je šikovná, že se umí kulit na bok, váha 5100 g :slight_smile: pak dostala očkování do pusinky rotaviry, do jedné nožičky Synfronix do druhé hexavakcínu na kterou jsm ebyli objednáni na po tak nám ji píchla už dneska abychom v po nemuseli. To bylo pláče! a takového až se z toho chvěla a nešlo ji utišit a teď střídavě pláče, povídá a zase pláče, jen venku spinká, už jsme byli 3x a pokud to tak půjde budu muset zase ven, raději ať to zaspí, než aby se trápila, teplotu naštěstí nemá.

Zofi: jj chodíme i do sauničky, Aďa je tam moc spokojená, tatínek méně - chodí tam v kalhotech a tak mu 2x příjemně není :sweat_smile: viz. foto v albu

Adi: na mě se Aďulka směje jak jdu pro ní do postýlky i mimo ni, už se směje vědomně a taky už začala vískat od radosti. vše točíme na kameru a pak to necháme profíkem co nám dělal svatbu sestříhat a pak budu taky naměkko. :grinning:
24. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet: dělají to na FN, ale kolik to stojí netuším, ale myslím, že na webu mají i ceník.
24. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nás čeká slzavé údolí 22.7., to jdeme na hexu, to asi budu brečet s ním. A o dalším očkování jsem zatím neuvažovala, musím k tomu sednout a pročíst to. Dr mi akorát nabízela Prevenar, ale včera jsem byla u kámošky co k ní taky chodí a je to její známá a narovinu jí řekla, že by to svému dítěti nedala. Tak teď nevím. A ten Synfronix je na co? A ty rotaviry to je dobré, že se nepíchá pichula.
Ty vaničky budou fungovat i o prázdninách. A je to dopo nebo odpo?
24. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus my máme Prevenar 13. ELi už má jednu a na druhou jdeme a malému to taky nechám píchnout. :wink:
Jo a na vaničky jsme chodili odpoledne :wink:
24. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já mám TOmáška prevenarem očkovaného, Honzík už má za sebou 2dávky
24. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme byli s malým na UTZ s ledvinama a všechno je v pořádku :slight_smile: A příští týden ještě jdeme na foniatrii, snad taky bude všechno v pořádku. Akorát s tím parkováním u FN to je strašné. Ještěže se mnou jel manžel, protože já bych asi nezaparkovala.
25. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jak to že jste byli na UTZ ledvin? TO vám nedělali v porodnici? A na foniatrii jsme byli taky s ELi. Jim tam ten přístroj blbne. TO bude v poho neboj :wink:
25. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka v porodnici ho dělali, ale na levé ledvině měl štěrbinku tak jsme museli jít na kontrolu. A uši budou určitě v pořádku, podle toho co na něj zkouším tak slyším dobře
25. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ještě včera Aďa byla z očkování hotová, sice už neměla teploty, ale byla apatická a pořád jen spala a budila se jen na jídlo, chvíli vzhůru a zase šípková, až večer se z toho vzpamatovala a chtěla si hrát a zase začala povídat, dneska už je v pořádku, ale ve čt měla horečku, musela jsme ji dát Panadol baby.

Adi: Synflorix je to samé co Prevenar na pneumokoka, včera jsm si o tom četla v Mamince a jsem ráda, že jsem ji nechala očkovat. Rozdíl mezi Prevenarem a Synflorixem nevím, ale dr. říkala, že Syn je lepší, ale je to názor, jiný dr. by zase řekl že Prevenar.
Nepřišla ti pozvánka od Kamila na masáže? JInak super, že ledviny jsou v pořádku a uši taky budou neboj co kýla?
26. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nekupujete někdo oranžové pampersy Sleep and play? Jaké jsou? A co používáte na zadeček? Já Rybilku ale dost smrdí tak bych chtěla zkusit nějakou jinou mast.
26. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ahojka, já na zadeček dávám krém Aviril pěkně voní a malá je v poho :grinning:
26. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Kamila mi nic neposílala, ale silně o těch masážích uvažuju, protože když večer malého mažu tak se ani nehýbe a líbí se mu to. Panadol baby nebo něco podobného taky budu muset koupit kdyby měl malý horečku. Sleep and play jsem jedny měla a nepříjde mi v nich žádný rozdíl oproti normálním, snad jen ten, že voní. Mě se nejvíce osvědčily Pampers Premium Care, ty jsou fakt super, hebké a když se malý pos.re až za uši, tak to ta plínka pobere a má zadek skoro suchý. A na mazaní používám Rybilku, nijak mi nesmrdí. A na noc nebo když vidím, že se mu trošku opruzuje používám měsíčkový krém od Weledy - je hutný a stačí ho fakt trošička a pěkně voní. A používala jsem i Bepanthen, ale smrděl mi a za ty prachy teda, zlatá Rybilka, které stačí trošku.
26. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Já jsem sice s Rybilkou spokojená, malá není opruzena, ale cítím ji i přes oblečení, raději bych něco voňavého, když už tedy Lowella není voňavý prášek.
Stojí to ale 600 Kč za 2 lekce což je celkem dost. Ale trochu nad nimi uvažuji. JInak ty vaničky jsou dopo i odpo. záleží jak se domluvíš.

Medan: Aviril dělá i krém na zadek? Já myslela že jen pudr a olejíček.
26. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já vím, že to je dost za ty masáže, ale musí to být fajné. A na vaničky asi taky začnu chodit, nejlépe odpo, to by možná mohl chodit i R. Jo a kýla v pohodě, jsem mu začala dávat probiotické kapky tak prdí a kadí pořádně, asi to měl z toho
26. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: P. taky chodí na vaničky a někdy si říkám, kdo z toho má větší zábavu zda Aďa nebo on :grinning:

Pro dnešek se loučím jdu do parku je tam nějaká akce bude zpívat Zelenková, Farna,apod.
tak zatím pa
26. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že v Avionu jsme byli od 10.30 do 13.30 a v pohodě. Vychytali jsme dobu, kdy malý obvykle spí a nemusela jsem ho ani přebalovat ani krmit :slight_smile: V Ikei bylo lidí jak blech, chtěla jsem okouknout ty spešl místnosti, ale u restaurace bylo jen přebalovací místo na záchodě pro vozíčkáře a zvláštní kojící a přebalovací místnost byla zamčená :confused: Dole jsem ne nedívala. U New Yorkru jsem se dívala, kde to je, viděla jsem ukazatele, ale nevěděla jsem kudy se tam dostanu, kde je ten výtah do 2. patra :sweat_smile: Tak díky bohu že malý celou dobu spal a kdyžtak se nechal ukecat dudlíkem. Jinak jsem něco koupila, ale ne to co jsem primárně chtěla. No, vidím to zas na ťamany na hlavní třídě, že tam budu úspěšnější. :grinning:

Co se týká plínek, tak máme Pampers ty klasické. Mám i balík z DMka a zkoušela jsem 2ks z Rossmanu, ty jejich značky a nic moc, no. Ale my nemáme velkou spotřebu papírovek (včera 2 kusy dneska zatím 3), tak zůstanem asi u těch. Se zadečkem nemáme problém, tak ho nemažu ničím, jen sem tam Bepanthenem, mám dvě tubky z lékárny, jak na to přispívala pojišťovna. A po koupání ho mažu Excipialem, to nám napsala doktorka.
26. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 my na zadeček používáme Ondřejovou mast a je super :wink:

@andelka tak to je super že jste to tak zvládli. V pondělí budu v porobě a kousek od tebe tak bych ti mohla hodit ty kupóny do DM na ty prsní vložky do podrpdy :wink: A ten Excipial máme taky ale pro Eli, ale už ji moc nemažu. Ten je hodně dobrý. :wink:

Jinak my se máme suprově. Zítra budu mít fotky ze křtin, tak pak hodím nějaké do alba, ale většinu budu mít na FB. :grinning: Jinak my dneska grilovali a Eli byla s našima na kole :wink: Jo a náš Daneček už se začíná smát a už i se snaží vykládat. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neskutečně mi to letí, tak to neletělo ani u ELi. ANi se nenadám a už to bude velky chlap a já budu muset do práce achjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :frowning2:
26. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka To by bylo super :slight_smile: Kdybys tam náhodou měla i kuponek na Lovelu tekutou, vezmi taky prosím tě.
Můj se směje zatím asi neuvědoměle, ale vykládá nám krásně :slight_smile: Je to super co? Pokroky každý den :dizzy_face: Na fotky se moc těším :slight_smile:
26. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo mám tam kupón na tekutou Lovelu, tak ti to vemu a ještě ti pisnu ju? :wink:
26. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka juju, budu se těšit :slight_smile:
26. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Víš co? Seber všechny kuponky, které neupotřebíš a třeba se mi ještě něco bude hodit :slight_smile: A tobě něco nechybí, co mám třeba zas ještě já? A napiš mi pak sms, kdy přijdete, jo? Já chodím většinou dopoledne kolem 10h kočárkovat :slight_smile:
27. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo vezmu to. Já hlavně beru ty kupóny na vlčené ubrousky DM značku :wink:

Jo a už jsem tady hodila pár fotek ze křtin :grinning:
27. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je venku zase horko co? Jsme před chvíli přišli z venku dneska poprvé jsem musela v parku kojit malá měla žížu jak hrom, já si na obídek udělala lehký těstovinový salát s lososem a zelenino a byla to mňamka,
Teď snad malá schrupne, aby byla čilá na plavání, dneska bychom už měli plavat na bříšku :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska jsme byli na kontrolu na foniatrii a všechno je v pořádku. Malý vedra zatím snáší dobře, i přes den usne, akorát ho nedávám ven, ale mám ho v obýváku v kočárku u otevřených dveří.
30. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou zas hice - ale co, však už je léto a prázdniny :dizzy_face:
Dneska jsem taky měla na oběd těstovinový salát :slight_smile: s tuňákem a zeleninou (no, s mrkví :sweat_smile: )
Na procházce jsem došla od nás (Hl.třída) až k Tescu. Ale pak začal malý řvát, tak místo nakupování jsem sedla na bus zpátky :sweat_smile: Ale pak pěkně spal doma skoro 3 hodiny. :slight_smile: Máme tu celkem snesitelně, svítí nám tu ráno a dopoledne, tak mám zatáhlé žaluzky a jde to.

@aaadus dík za info, snad to taky zvládnem dobře a bude to v pořádku :slight_smile:
30. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek