• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
nazdárek holky,

tak hice jsou teda pořádné, ale u nás se to dá přežít. My jsme pořád na zahradě, takže v poho :wink:
30. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se máte? To je venku zase horko co? Zítra zase prcháme na chatu do hor tam bude fajn, vyzkoušíme i poprvé to nosítko tak snad v něm bude Aďa spokojena.
Včera na plavání jsm euž plavali na bříšku a byla spokojená, doma už kolem 21 hod. vytuhla a spala až do 5 rána.

Jdu objednat Adi nějaké hračky přes net v POmpu jsme objednala takového méďu co má x funkcí a furt nedošel tak je prdím objednám to přes net a pak nějaké parfémy. :slight_smile:

My jsme pod střechou tak si celkem užíváme, ale již brzy nám tu bude fučet v celém bytě klimoška :slight_smile:
1. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili z chaty, Aďa opět udělala pokroky nejenže si umí z mé ruky vzít hračku zicherku, ale dneska poprvé si ji přendala z ručičky do ručičky. Taky jsm e byli poprvé s nosítkem na túře a je v něm moc spokojená, mám i nějaké fotky tak pak je tu hodím.
Jinak hříbky moc nerostou, ale borůvek je modro.
:slight_smile:

Tady nikde nikdo? :astonished: :frowning2:
6. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 Tak jste si to užili, co? :slight_smile: Malinká je šikovná teda. Jů - borůvky, dala bych si :dizzy_face: Asi si koupím na trhu. Začínám teď testovat ovoce, z čeho se mi prcek neosype nebo nebude mít nějakou reakci.
Koukala jsem na počasí - dneska bylo fajně, až na déšť, zítra bude taky teplota fajn, až na déšť :sweat_smile: ale co bude následovat potom :angry: 35 stupňů teda fakt .
My jsme si užili víkend a svátky doma, v neděli jsme byli u tchánovců, takže taky bezva. :slight_smile:
6. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki, tak my dneska byli na výletě v ZOO v Jihlavě a naprosto jsme si to užili :wink:

@katy007 malá je šikulka :wink:
6. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme si volno taky užili. V neděli jsme měli křtiny. Malý byl hodňoučký, celou mši prospal, málem i samotný akt. Ale probral se včas až na to, že když bylo takové pěkné ticho tak začal tlačit do plíny :grinning: Jsem měla co dělat, ať nedostanu záchvat smíchu. Jediné štěstí, že jsem nestála vedle bráchy, ale vedle mamky, i když ta měla taky co dělat :grinning: Hostina taky v pohodě, oběd skvělý, dort ještě lepší. Malý dostal spoustu hraček a oblečení, taky svoje první auto - parádní tatrovku a dort z plínek, takže může prdět o 106 :grinning: Včera jsme byli doma a dneska jsme byli u tety na chatě v Beskydech. Malý tam pěkně spinkal, hříbky moc nerostou, ale borůvek spousta, zítra budou borůvkové knedlíky :dizzy_face:
Minulý týden jsem měla pěkné nervy z R. a díky tomu jsem měla málo mlíka, tak už mám doma pro jistotu Nutrilon a homeo, které fakt zabírájí a mlíka je zase dost. A taky mě vytočila tchýně, která aniž by se zeptala, objednala na křtiny dort a pak nevěděla jak ho tam má dopravit a chtěla mi ho dovést domů :angry: No moje nervy, toto přímo nesnáším když se mě někdo nezeptá jestli už tu danou věc nemám zařízenou.
6. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus A budou fotečky? Zajímal by mě ten dort z plínek :grinning: My už pomalu začínáme špekulovat datum. Nakonec se to bude muset udělat podle toho, jak bude mít můj brácha směny :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka fotky určitě budou, ale nevím kdy. Klidně ten dort vyfotím a hodím sem fotku. Dneska ho chci "rozkrojit" a podívat se jak jsou ty plínky velké
7. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus doufám, že brzo, ať se inspiruju a pokochám :slight_smile: fotku dort hoď, to si neumím představit. :sweat_smile:
7. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jdu na vás juknout a stáhnout nějaké fotky dokud malá spí, snad bude spát déle dneska máme plavčo tak ať je plná energie a pak navštívit prababi. Jsem už myslela, že ji dám fotky a prd v DM nejsou schopni ani na 2 pokus udělat fotky formátu 10*15 :angry: :angry: :angry: tak je jdu zítra dát jinam.
Před chvíli jsme už protřídila oblečení od Aďi do čeho se vleze a do čeho už ne a vytáhla ty nejmenší 62, ale mám nějak málo dupaček budu muset dokoupit :slight_smile: už se moc těším

Adi: co se zas u tebe dělo? Nemáš chvilku klidu. Kdy zas jdete na KO kyčlí? A v Globusu zase probíhá akce body za plínky tentokráte vyměníš za hračky Lamaze, zítra jedeme na "plínkový dort" :grinning:

Andělka: já jedla hodně jahod, borůverk, broskve a malá se neosypala tak jsem ráda. Jinak před hicem zase utečeme :grinning:
7. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
7. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 ále, už je to dobré, R. byl teď doma jak bylo to volno tak to bylo fajn. Na kyčle jdeme příští týden ve čtvrtek tuším. A mají nějaké plínky v akci? Minulý týden jsem nakoupila u Alberta v akci Pampers Premium Care.
7. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 Aďula je šikovná. Jak se jí líbilo v nosítku? Já se dneska chystám objednat Manducu a ještě nějaké věci a 8 tis bude v čudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 Taky už protřiďuju věci, 56 u má malou dávno, některé menší 62 už skoro taky :sweat_smile: Za týden jdem do poradny, tak jsem zvědavá na míru a váhu :sweat_smile:
v tom Globusu maj fajn akce a věci, akorát škoda, že ty bonusy na plínky moc nevyužijem, naposled jsem je kupovala ještě před porodem, nemáme velkou spotřebu a zatím jsme větší dostali od tchánovců. Mám ještě půl balíku Pampersek 3-6kg, nevim co s tim, už bych potřebovala dávat 4-9kg, :confused:
7. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky lafemme už má Gabrielku :dizzy_face: Má 1 týden a 4 dny
7. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Slíbená fotka dortu z plínek :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 jestli by jsi chtěla nějaké dupačky tak se ti můžu mrknout a klidně ti prodám co mám po ELi, není problém. :wink:

@aaadus jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak gratulujeme

jinak my dneska byli na Hukvaldech a taky jsme měli Danečka v nosítku a byl spokojený. :wink:
7. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Já dneska byla poprvé plavat a bylo super, mamka jezdila v parku a pak čekala u Čapkárny, bazén byl prázdný, fungovala i jeskyně tak jsem si tam pořádně vymasírovala záda. JInak jsme s dr. konzultovala, zda s Aďou můžeme ven k vodě a máme dovoleno tak brzy vyrazíme. OD zítřka tu nebudu jedu na týden na chatu, zítra po cestě se stavujeme k bratranci očachtat do whirpoolu tak tam vezmu i Adu pokud nebude studená voda tak jsem zvědavá.
Včera Aďa na bazénu byla extra šikovná jsme všichni čučeli co předvádí! a únava ... kdepak všechny nás zcákala a unaveni jsme byli my
:grinning:
Adus: Ada byla max. spokojená jukni do alba jak si v něm rochnila hodiola jsme fotky. Ale nakonec jsem Manducu nekupovala, ale od Chica klokánku taky od jedné paní, bylo skoro zdarmo a ve 100% stavu vůbec nejde poznat že ho používala je to do 9 kg a na př. rok chceme pořídit takovou ty ala krosna batoh na záda jak jsme ti o ní povídala, že byla v Rockpointu. My taky měli jít večt na kyčle, ale musela jsem to odpískat i bazén v př. týdnu.

Zofi: asi bych se jukla co máš, sice mamka něco říkala, že mi chce nějaké koupit tak se s ní domluvím a něco vymyslíme. Máš nějaké růžové nebo extra "nedělní"? Hlavně že jsem ještě nedávno říkala růžovou moc e ... jenže Adi to v ní nejvíce sluší nebo v pastelových barvách. JInak růžové šatečky zatím má velké, na lístku psáno 0-3 měs. ale snad je bude mít v září dobré to by mělo být vítání občánků jsme se už šla zeptat pač pozvánka furt nikde zda na nás nezapoměli.

Andělko: tak to Daniel roste jako z vody.

Fem: moc gratuluji a těším se na fotečky
:slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Plínkový dort nemá chybu! je bomba uložím si jej a pak až někdo bude mít mimčo tak "upeču" :grinning: teď v Globu nic není v akci číhám a prd! Dneska jsme koupila v Albertu za 270 Kč/70 ks už midi 3
8. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

@katy007 plavčo závidím, já s tím mým popraskaným břichem letos na koupák asi nepáchnu. A chatu trošku závidím, my se budeme pařit doma. Možná v sobotu skočím k našim, ti mají na zahradě stínek, nám tu celý den pere slunko a slunečník jaksi nejsme schopni koupit :sweat_smile: Jsme se mohly na kyčlích potkat, škoda. Si od tebe budu muset vzít kontakt na to plavčo, malý býva k večeru příjemný jak osina v zadku, tak ať aspoň 1x týdně je unavený.
8. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: to bude spát že ho budeš budit na kojení, zvláště když ho to bude bavit a bude spolupracovat :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 kéž by ho to bavilo, doma v kyblíku se mu líbí a už začal cáchat ručkama
8. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 no my je taky měli až později. :dizzy_face: Jo a taky mám jen klokánku půjčenou od kámošky a krosnu na záda máme pro Eli a je to fakt bomba věc. My ji kupovali už u ELi a je pro děti od 3 měsíců, ale tak brzo bych ji tam asi nedala. Taky jsem uvažovala nad Manducou, ale nakonec jsem to zamítla a na toto léto nám stačí to půjčené. :wink:
8. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi: a nevíš jak dlouho může mimčo být v té klokánce? Ada je sice spokojená, ale ať ji nehuntuji páteř.
8. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to opravdu nevím. Já ji mám jen na léto a příští rok už bude v krosničce :wink: Ale tipuju tak do 5 - 6měsíců
8. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jak přežíváte vedra? My opravdu přežíváme, ven se nedá vůbec jít. Malý ráno spí do 9 a to už venku hic, akorát k večeru mu dám hrací deku na zahradu ať je trošku na čerstvém vzduchu jinak jsme pořád zavření doma. Už aby byl podzim, maximálně 15 stupňů. Dneska mi spal přes den jenom hodinu, jinak ne a ne zabrat a to jsem ho i koupala přes den ať se trošku osvěží a prd z toho. Ve čtvrtek jdeme na kyčle, to se asi upečeme. Ještěže berou mimina přednostně a nebudeme muset dlouho čekat.

Dneska jsem konečně dodala do alba nové fotky, tak můžete kuknout.
13. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus malý je krásný.

No my naštěstí máme na zahradě bazén, takže jsme v němo skoro pořád a dopoledne chodíme ke kámošce. :wink:

My na kyčlích byli v pondělí a v poho. Vedro bylo strašné,a le dalo se to a byli jsme strašně rychle hotoví. :wink:

Jo a musím se pochlubit že ten náš drobeček v noci krásně spinká. Dneska se vzbudil od 19.00 kdy jsme ho okoupali a nakrmili až v 3. 15. :grinning: Takže se už i vyspím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No prostě je to zlatíčko moje :wink: Jo a až bude trochu lép co udělat nějaký srazík? :grinning: :sweat_smile:
14. črc 2010 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je to podobné. Ven chodím mezi 7.30 a 9.30, jak se mi to s malým povede. Pak už jsme zalezlí doma, od ránamáme zatažené žaluzky, otevřené okna dveře, ať to trochu luftuje, ale stejně je hic :unamused: Pár dní mi to nevadí, však je léto, ale takové šílené teploty skoro celý měsíc, to je na zdechnutí.
Přes den taky moc nespí, kdyžtak až k večeru. Včera spal 3 hodiny jak byla ta bouřka. Teď odpočívá po krmení, tak ho chvilku nechám a nachystám se na ven. V kočárku moc nespí, spíš kouká. Ale aspoň na hoďku chodím ráno.
Dneska jdem na 14.30 na kontrolu k doktorce, tak to bude taky sranda, ujž tak tam mívají teplo. Zkusím nejet busem ale jít tam pěšky.
14. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka téda, to by se mohl můj Daneček inspirovat :sweat_smile: Já se moc nevyspím, jak je teplo, tak se budí co 2-3 hodiny i v noci. Přes den krmím snad skoro furt. :sweat_smile: Srazík beru - ale počkala bych až nebudou ty horka.
14. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus To je teda prďolka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek