• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zofinecka @andelka děkuji za pochvalu, je to moje zlatíčko když se teda zrovna nevzteká :sweat_smile:

@zofinecka to ti Daneček krásně spí. Malý mi v těch vedrech usíná až kolem 22 a budí se kolem půl 5, takže to taky ujde

@andelka to teda nezávidím kojení v noci co 2-3 hodiny. Stačilo mi to nazačátku, jsem byla úplně hotová. A přes den taky kojím furt, tak co hodinu v těch vedrech a snažím se do něj před a mezi kojením dostat trošku vody nebo čaje.
14. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus @andelka tak to my se spaním nemáme ani přes den. Zrovna teď jsme došli z venku a v kočárku krásně spinkala a teď ještě dospává doma. Za chvilku ho budu budit a dostane obídek a pak kolem 12.00 - 12.30 tase usne a bude spát tak do 14.00 - 14.30 a odpoledne si ještě schrupne na zahradě v kočárku a od pěti pak už neslí a pak v poho v osm večer usne. :grinning: :grinning: :grinning:

dneska ho navíc po spinkání opdoledne trošičku ovlažím v bazénku. :grinning:

jo a taky jsem hodila pár foteček do albíčka tak můžete juknout. :wink:
14. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to spaní přes den závidím. Včera malý za celý den spal hodinu!!!!! Jsem z něho byla zpocená až na riti :grinning: A teď mi spí už hodinu, snad ještě hoďku vydrží ať stihnu douklízet a navařit oběd. Se dívám, že máte podobnou deku jako my, to je Taf Toys že?
14. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo mám pocit že jo. Já ji kupovala Eli na Vánoce jak se narodila :wink:
14. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Mi Dany taky někdy spí přes den dohromady hoďku, to je pak na palici, bo neudělám vůbec nic. Dneska to bylo fajn. Vyjela jsem v 8.20 ven, stavila se u mamky, tam jsem nakrmila, přebalila, spočla, pak jsme spolu byly ještě venku, spočli jsme doma, v 14h jsme pěšky vyrazili k doktorce, od ní do obchodu a zas pěšky dom, přišli jsme v 16h. A malý byl v pohodě, brečel jen že má hlad nebo žízeň, takže jsem krmila na lavičce a v čekárně :sweat_smile: V kočárku spal po cestě k doktorce, bohužel jsem ho tam musela vzbudit :unamused:
A v noci spí dýl sám? nebo jakto, že ve dne nespí a kojíš často a v noci spí a můžeš kojit za delší dobu. Mně ty zkazky o celonočně spícím mimču přijdou jako fatamorgána :sweat_smile:
14. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v noci spí těch 6-7 hodin, takže už to je paráda a pak po kojení zase usne a spí i do těch 9 když je dobře. A přes den mi nespí, protože je to vedro a mu se nejlépe spí, když je v kočárku zachumlaný do zavinovačky, fouká vítr, prší a je tak těch 10 stupňů. To jsem o něm i 5 hodin nevěděla
14. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Tak to máš parádní. Já nevim, jestli nemám dost silné mlíko, mi prostě noci vydrží max. 4 hodiny. Ale zas doktorka nás chválila, jaký je krásný a šikovný a má 5,6 kg. :slight_smile: Jinak noci celkem jdou, sice kojím často, ale bez problémů pak zas usne. Akorát ráno máme už budíček, někdy ho ukecám, že ještě do 7h budeme spát, ale většinou už před 6h vstáváme. Někdy pak ještě ráno usne a někdy už ne.
Ty vedra jsou ale už fakt úmorné.
Jo a při příští kontrole 11.8. už budem očkovat. Dala jsem ten Prevenar 13. Máte ho taky?
A dostala jsem žádanku na oční do FN, bo mu pořád slzí jedno očko a Opthalmoseptonex nepomáhá moc. Tak asi udělají průplach kanálku. Mám pocit, že ho má od narození ucpaný. Ještě zkusím masírovat a když se to nezlepší, tak příští týden tam zavolám.
14. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dočkáš se delšího spánku, neboj. Některým dětem to trvá dýl. A to mají ty vedra být do půlky srpnadneska hlásili v rádiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jdeme na očkování příští týden, bojím bojím. Prevenar 13 nakonec dám, ale budu ho teprve objednávat a pokud to půjde nechám naočkovat až v srpnu, protože jedeme na dovču, tak ať se nám to nějak nekryje. Proplachování kanálků prý nic noc, snad na to nebudete muset jít.
14. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus No, doufám, že se to časem zlepší. Ty ten Prevenar musíš objednávat? A kde? Já mám prostě jen přijít :sweat_smile:
Příští týden jdete na jiné očkování? Bobišek, nebude to nic moc, ale máme kluky statečné.
14. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mně dr posledně o Prevenaru řekla ať si to rozmyslím a pak ji mám říct a ona ho objedná. A příští týden jdeme na hexa vakcínu
14. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Aha, tak já to řekla hned, že chci tohle. O hexavakcíně jsme se nebavili, tak možná příště, nebo nevim :confused:
14. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na hexu se chodí ve 3. měsících
14. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na tu hexu půjdete toho 11. 8. a hned ti i píchne ten Prevenar- Jinak já jsem ho nechala naočkovat Eli a teď už půjdeme na další dávku. Tu první jsem si musela koupit v lékárně, kde mi ji objednali a teď mi ji ibjednala dr. a hned mi objednala i pro Danýska, protože ho taky nechám naočkovat prevenarem. :wink: Navíc nám to teď proplatí pojišťovna, jen u toho Prevenaru 13 je nějaký doplatek, tuším 300 Kč. U Eli si to musím hradit celé sama.
14. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak už tomu rozumím, díky holky. Takže dostane včeličky dvě k 3 měsíčním "narozkám" :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska jsme byli na kyčlích a za měsíc musíme znovu, protože to pořád není to pravé ořechové. Naštěstí nemusíme balit naširoko, to by v tom vedru chudák trpěl. Konečně je venku trošku dýchatelno, fouká tady vítr, venku černo, ale ne a ne zapršet. A malý mi jako zázrek už 2 hodiny spííííííííííííí
15. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak to máte štěstí. My máme pořád široké balení, ale přitom mi dr. říkal že je to v pořádku :wink: . My naštěstí máme super kalhotky na široké balení, ale stejně i tak je spocený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to máš ty ortopedické nohavičky? A malého musím dneska pochválit, dopoledne spal hodinu, odpoledne 2 a teď tu podřimkuje, jsem ho uhoupala venku na houpačce. Konečně se trošku ochladilo, tak bobek dospává
15. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jsou to takové kalhotky jakoby svrchňáky, ale mají uvnitř vystužení a dají se tam vložit ještě ty látkové plíny :wink:
15. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
konečně je venku dýchatelno. A malý konečně spí, jupííííííííííííííííííííí. Včera usnul o půl 10, pak ho kolem 11 vzbudila bouřka, tak jsem ho dala k prsu a za 10 minut byl tuhý. Spal do 3:40 a ve 4 byl zase tuhý a spal do půl 8. A teď už mi od půl 9 zase spí. Bobek dospává ty vedra
18. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpět z chaty bylo super, i když i tam bylo dostr horko vůbec nepršelo i když tady občas sprchlo, tam to nedošlo, až včera v noci a dneska dopo, ale bylo super a odpočinula jsme si dokonce stihla přečíst i knihu a nasbírat tunu borůvek :grinning: :grinning: :grinning: teda skoro, je tam úplně modrý koberec a sbírá se to skoro samo, mám to zamražené a až bude moci Aďa příkrmy a ovoce tak budu rozmrazovat. :slight_smile:

Jinak doma fučí klima to je paráda ale musíme opatrně aby Adu neofuklo. I ona je hned spokojenější. Zítra jdeme na ko s kyčlemi tak doufám, že vše bude OK, ve st máme zase plavčo a ve čt slzvé údolí jdeme na další očkování. To zase bude slz, ale alespoň zvládneme ten hic co zase bude.
18. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 to budeme 2 ve čtvrtek, co budou mít slzavé údolí. Taky jdeme na očkování - první hexa dostane. Se normálně bojím jakou bude mít reakci, R. je fuč a nevím jestli se stihne vrátit
18. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no my večer chytli tplotyx kup si hnd prevntivně Panadol baby rychle zabírá
18. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mám Nurofen a snad nebude potřeba
18. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ten máme taky a vždy zabral, ale my po očkování reakci neměli :wink:
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu vás v rychlosti pozdravit, máme se fajn,obě dítka zdravoučké,hodňoučké,prostě pohoda.

chci se zeptat, nechávali jste si některá dělat profi fotky s dětma někde v ateliéru?chtěla bych mít nějaké pěkné fotečky na památku s oběma dítkama,ale nevím ke komu jít, poradíte???? :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka85 já se určitě půjdu nechat fotit ke Kači Holoubkové. Nechala jsem se tam fotit i jako těhule a maximální spokojenost. Akorát je třeba se objednat hooooodně dopředu :wink:
http://www.kacafoto.cz/
19. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka85 jo my jsem taky byli u Kači a mám jak těhu tak i s Eli a už jsem objednaná na focení s oběma dětma. :wink: Akorát už nebude v Ostravě, ale bude mít ateliér v Mokrých Lazcích :wink:
19. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo? Ona se bude stěhovat? Na kdy jste objednaní? Já nejsem schopná ji zavolat :sweat_smile:
19. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo říkala mi to jak jsem tam byla pro fotky. Já jsem objednaná na 13. září, ale už pěkně dlouho :grinning:
19. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se opet pridat? :grinning:
19. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek