• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
tady neni zadna nova tehule? :confused:
19. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob žádná nová těhule není na obzoru :wink:
19. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka krom me... :wink:
19. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no po prazdninach zas zacnu chodit na tanecky :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ty jsi těhu nebo mi něco uteklo
19. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako k čurdové na těhu tanečky? :astonished:
19. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo jo :grinning:

@smardik dnes potvrzeno, vypada to na zhruba 4tt, presne nevim, protoze jsem jeste nemela po porodu ms :grinning:
19. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob to si děláš srandu tyjo. Jak jsi to stihla? A to bylo plánované? ale gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
19. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jj, planovany :slight_smile:
19. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak brzo? kolik bude věkový rozdíl?
19. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ty máš teda odvahu :slight_smile: moc gratuluju nenapadlo mě že tu bude tak brzo nová těhulka :slight_smile: :slight_smile: my taky chcem třetí ale ne tak rychle teda
19. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já už do třetího nejdu :wink: mě to stačí :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já ještě tu holčičku ale časem, majatob nehodlám ted následovat :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka rok a mesic zhruba :slight_smile:

@smardik vidis a ja doufala, ze tu nejakou najdu, nenapadlo me, ze tu bude furt nasa stara sestava :grinning:
19. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo tak to my už máme splněno :wink:

@majatob no tak to bude teda rychlý odestup, ale určitě to zvládnete :wink:
19. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to abych jí zítra konečně zavolala ať nás nefotí někdy v lednu :grinning:

@majatob no to teda nevím nevím :grinning:
19. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka o tom vubec nepochybuju :grinning:
@majatob jo tobě se tu tak strašně líbí že ses rozhodla že nová těhulka musíš byt zrovna ty co :grinning: :grinning: :grinning:

@zofinecka my ne jen bych potřebovala radu jak na holku, 3pindíci mi doma fakt stačí
@majatob jééééé, to gratuluju teda :slight_smile: K nám se žádná nová těhule jaksi nechce přidat či co :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to neporadím. Je hodně názorů, ale opravdu nevím jak na to :wink:
19. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no ani se nenadějem a budeš tady oznamovat že čekát další :grinning:
19. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda no my to probnem a uvidíme třeba tam manža holku dodá :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já jen tak brzy oznamovat nebudu, po císaři musíme počkat aspoň 1,5 - 2 roky. Ale takový malý rozdíl jako maja jsme určitě neplánovali :grinning:
19. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jojo kámoška taky plánovala po císaři další a povedlo se jim to až těsně než malý slavil 2 roky,ale chtěli to dříve. :wink:
19. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus kamarádka je taky po císaři a říkali ji to samé ale stalo se chybička, malý oslavil rok a jako dáreček dostal poukaz na sourozence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk, :slight_smile:
Smardi,přijd se zeptat mojeho jak se dělaj holky,já to tedy sice nevím,ale on asi jo,když to trefil 3x :grinning:
JInka moc gratuluji Majatob :slight_smile:
Já když jsme zjitila že jsme po3 těhu,tak sjme to poctivě obrečela,protže představa dalšího dítěte mě pěkně děsila-TErka je totiž fakt dáběl :grinning: ,ale neměnila bych :wink:
Mám rozdíl mezi prostřední a nejmaldší 26 měsíců,takže je to někdy na hlavu,ale dá se to.Natálka je malé sluníčko,takový smíšek,vždycky říkám,že to je odměna za to že přišla takto nečekaně.S terkou jsme nemohla 1,5 roku otěhotnět a Natálka přišla ani nevím jak. :slight_smile:
Ale užívám si to,mi dvě děti přišly nějka málo.Ale další už fakt nechci :grinning: To už bych nedala :slight_smile:
19. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka my jsme původně chtěli se začít snažit až bude mít malý rok, tak hold budeme muset počkat dýl no. Hlavně bych chtěla, aby mi to vyšlo a navázalo na MD. Do práce nechciiiiiiiiiiiiiiiiiii. A hlavně bych chtěla rodit normálně pokud to půjde, ale stejně si myslím, že to bude zase císař, protože na kontrole po šestinedělí mi dr říkala, že mám čípek hodně vysoko a že se ani nediví, že mi nešlo porodit normálně
19. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut tak se ho prosím tě zeptej za mě a dej mi vědět jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek