• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik no oni to říkají, ale stejně se to nemusí dodržet. :grinning: Jak naše Eli slavila rok, tak jsem byla v 6tt :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenlut diky :slight_smile:
ja mela taky furt pocit, ze jeste aspon jedno chybi :slight_smile: ale ja bych se nebranila pak ani dalsim :wink:
19. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka no říkají a nemusí, jak tě donutí že ale prý to je lepší. já naštěstí rodila oba normálně takže v tom problém není ale fakt ted 3nechci,za pár let jo ale ted mi stačí ti 2 i tak jsou někdy na palici
19. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik když já si chci užít malého, roste mi před očima. Dneska jsem vyřazovala malé věci až mi to přišlo líto, že už není takové malé miminko. Ale za to je s ním už sranda. A jak Honzík? Kdy jde na operaci?
19. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus kluci jsou 15měsíců a užívám si je oba dva i tak, nemám pocit že by tím Tom strádal

operace měla být dneska a nebyla-malovali, operace měla být ted ve středu a není kvůli neštovicím a kdy bude nevím, do příštího pátku musíme vydržet zda se neosype a jak ne budu tam volat a uvidím kdy pro nás budou mít termín
19. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus ELi a Dany jsou od sebe 19 měsíců a nezdá se mi taky že si je neužívám a že by strádali :wink:
19. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Smardi,zeptám se jak dorazí :grinning: :grinning: :grinning:
Maja-mě už "divné" pocity přepadaly na sále,že to není možné abych už znova nerodila a jak sjme pak byli doma,tak mi přišlo nějka málo těch dětí :grinning: No dneska už jich je dost :grinning:
Ale jinka mě ty pocity přešly brzo po porodu,díyk Terce,bo ta byla uřvané mimino a to byl promě celkem šok,proptože Lucka(ta nejstarší)baly zlaté mimčo :slight_smile: Ale kupodivu už na konci 6nedělí jsme byla ochitná mluvit o 3 dítěti,Terka sice byla uřvaná pořád,ale tak nějak se to pka všechno srovnalo a šlo to.Jen jsme teda to 3 plánovalůi až tak kolem toho 5-6 roku Terky, :sweat_smile:
Aaadus-u nás to je stejné jako u holek s tím užíváním,taky si nemsalím že bych je nějak šidila.Jka už budeš mít druhé,tak uvidíš sama,že se dají užít i dvě děti každé sám. :wink:
19. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenlut dík budu čekat na odpověd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob gratuluju k těhu!!! To je paráda že vám to vyšlo plánovaně tak rychle. Normálně závidím,kdyby to šlo tak jdu do dalšího dítka taky hned :zipper_mouth: No ale mám smůlu, finance nejsou :frowning2: ale představa dalšího mimíska v bříšku je lákavá. Ještě že mám tu Mirenu,té se jen tak lehce sama nezbavím :grinning: Kybych brala tabletky tak nevím nevím jak by to dopadlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misicka85 ty seš číslo taky :wink: To je Peťulka tak bezvadné miminko? A jak se vůbec máte? Co malá? Zvykla si na bráchu? A plánujete ještě třetí? Seš ještě mlaďoch, tak možná později, podle situace? Já jsem vždycky chtěla 4 děti, ale to už asi nestihnu a taky bysme museli mít větší bydlení.
Ty už máš antiko? A kojíš? Já furt nevim jakou. Předběžně to vyhrál Pharmatex, ale jak jsem rozmlsaná z nepoužívání ničeho (teda vyhýbali jsme se plodným dnům, jenže to teď nejde, dokud není MS), tak nevim nevim, jestli nebudu zdechlá něco používat a nenecháme to přírodě :sweat_smile: I když jsem chtěla druhé až za 3 roky po Daníkovi.
20. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak horka opět o sobě dávají vědět :unamused: ˇ

Já taky chci na profi focení, ale asi k někomu jinému než ke Káči, měla nádherné fotky co mi dělala, ale já chci v ateliéru, kde se budou měnit "kulisy" a to ona nemá, ale už mám v merku 2 fotografky tak uvidíme.
20. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji: gratuluji k těhu ty jsi to vzala hopem, kolik dětí plánuješ?

Andělko: 4? to je dnes téměř přepych.

Já nevím zda budu mít ještě 1 dítko neříkám, ani ne ani ano necháme to času a jaká bude situace. Finančně bychom to 100% zvládly, ale dnešní doba ... ale určitě hodlám mít min. 3 roky odstup :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@misicka85 já bych taky klidně šla do dalšího dítka hned ale jak říkáš nejsou na to finance a ani byt není nafukovací (bohužel teda) takže až časem ale kdy se uvidí, já totiž po porodu říkala tak za 10 let-na stará kolena at mě omladí a at si to ještě naposled užiju když kluci budou pomalu v pubertě,pak jsem říkala za 7let-do kamarádka plánuje druhé tak že bychom do toho praštili spolu a ted říkám za 5let tak uvidíme jak to nakonec bude

@katy007 hod odkaz na fotografy, Katka má krásné fotky ale jak píšeš je na houby že tam nemá ona něco a že člověk musí vše tahat sebou ale půjdem zas k ní protože jak jsme byli tak u TOma se mi osvědčilo že to co má nejraději doma tak toho si nejvíc všímal i na focení, měl sebou i novou hračku a té si vůbec nevšiml takže si myslím že i kdyby tam ona něco mělo nevyužije to ale uvidím chceme jít tak v září nebo říjnu a půjde s námi i manža. já mám teda jednu fotografku vyhlídlou a je super-její fotky teda ale je dost drahá
20. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 Aďula je šikulka :wink: A jak jste dopadly na kyčlích? My musíme na konci srpna znovu, mudrovi se něco nepozdávalo. Naštěstí nemusím balit naširoko. Se psychicky připravuju na zítřejší očkování. R. je fuč a nestihne se vrátit, bojím bojím ať nemá malý nějakou strašnou reakci a bude třeba jenom ospalý.
21. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 No jo, chtěla jsem 4, mamka je ze 4 dětí, manžel ze 3, a v rodině je počet dětí 3-4 docela obvyklý. Nejvíc myslím má jeden vzdálenější bratranec - 5. Ale má baráček na malém městečku, tam to jde. No ale zatím doufám se druhé povede kolem mých 30 a tím asi budem končit. Možná kolem 35 ještě jedno, ale to už nevim, no, podle situace.
Aďa je krásná šikovná holčička :dizzy_face:

Jsem si dělala srandu z Maji, že je úderník :grinning: ale popravdě jsem to čekala, oni jsou zlaté děcka Tobi a Bibi a Maja rozený mateřský talent - beru ji jako vzor, má super nápady. :slight_smile:

@aaadus To jste byli na té 3 měsíční prohlídce? My byli v 1 měsíci a máme přijít zas za 2 měsíce, takže kolem 10.srpna tam naklušu. Minule jsem tam potkala kamarádku a jednu holku z kurzu, tak jsem zvědavá koho teď.
Neboj, očkování zvládnete. Já se na něj taky psychicky připravuju.
21. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jj, na 3 měsiční kontrole a pak teda jdeme ve 4 měsících a se chodí v 6 měsících myslím? Ono se asi očkování bez slziček neobejde no, to zase neuslyším dr co bude říkat :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: dopadly jsme dobře už nemusíme chodit :slight_smile: zítra taky máte očkování? Na co jdete? my budeme mít hned 3 v1 - hexavakcínu, Synflorix a Rotaviry.
Kde se R. toulá? Pobaltí nebo někde jinde? A budeš od ¨září chodit na cvíčo s mimi ke Kamči? A co to plavání budete chodit?
21. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus my to máme stejně, ale Dany bečí i při normální prohlídce, natož u očkování. Jak tam jsem sama a začne bečet, tak pak zapomenu půlku co jsem se chtěla zeptat a fakt mudru ani skoro neslyším :sweat_smile: Minule to bylo fajn, mamka jela se mnou, tak si ho vzala do čekárny a nachystala ven a já jsem si mohla promluvit o tom očkování.
Jejda, já vůbec nevím kdy se na kyčle ještě chodí, ale asi to bude tak nějak.
21. črc 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 my jdeme jenom na hexu a budu objednávat Prevenar 13. A právě nevím jestli ho bude mít v zásobě nebo si nás pozve na nějaký jiný termín. Na to cvíčo bych i šla, jsem chtěla teď na ty masáže, ale jak byly ty vedra tak jsem to vzdala, protože tam není blízko kde parkovat a v tom hicu se trmácet s kočárem se mi nechtělo. A ty budeš chodit na to cvičení? Já furt uvažuji i o te joze po porodu ať se zase cosi hýbu. Doma mě cvičit moc neba :sweat_smile: A to plavání bych taky chtěla, jenom jestli mi pleas pošleš kontakt? A R. je ve Francii, jeli už v neděli ráno a jako teda nevím kdy se vrátí.

@andelka mně tak řval na první prohlídce :sweat_smile:
21. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus Mi skoro vždycky. Většinou totiž spinká a musím ho vzbudit, to se mu moc nelíbí. Taky asi to že je nahatý a jak ho mudra vyšetřuje.
R. dělá něco s autama, že jo? My furt uvažujeme, že bysme pořídili, ojeté, ale zas ne, aby nás natáhli, znáš to, přetočenej tachometr apod. :unamused:
21. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka jo, dělá s autama :wink:
21. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka teda takovy kompliment, cervenam se, dekuju :dizzy_face: ja se jen snazim byt pro deti co nejlepsi mama (ostatne jako kazda z nas tady) a tim, ze jsou tak hodnoucci mam hodne casu na vymysleni blbosti :slight_smile:
21. črc 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob a nechceš sem nějakou blbost co jsi vymyslela hodit pro inspiraci?
21. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob vždyť je to pravda, budu si k tobě chodit pro rady a nápady :slight_smile: Už jste v Ostravě nebo ještě na jihu?
21. črc 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus nevim presne, co mela andelka na mysli, takze takhle z patra nic nevymyslim :slight_smile: hodne tvorime,mame hromady a hromady obrazku, patlanic a cmaranic :grinning: snazim se tobika zapojit do uklidu, tak vymyslim ruzny hry aby ho to bavilo... lisujeme kyticky do herbare... ono se vsechno da pouzit az s mnohem starsim ditkem nez jsou ty nase mensi prtata :wink:
21. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka od pondelka uz v Ostrave, ale nevim co bylo lepsi jestli byt tak dlouho mimo nebo uklizet po stehovani :grinning: ted jsem dodelala provizorne detskej pokoj a az uklidime aj zbytek bytu, tak se do nho dam poradne, uz se tesim :dizzy_face:
21. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob popiš třeba krtkování :wink: :slight_smile: Hele, ony ty děcka tak rychle vyrostou, brzy to bude potřeba :sweat_smile:
To se vyřádíš s děcákem, co? :slight_smile: jo a víš, že čerstvé mlíko od rondlu přesunuli k Duze? Musíš mi někdy říct, jak děláš ten domácí jogurt :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob jj, s většíma už je to lepší a dá se toho vymyslet víc než s ležícím miminem
21. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus to jo teda. Nutně potřebuju hrazdičku :sweat_smile:
21. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek