• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka hrazdička je super, když je vzhůru je jenom na ní, popř. v postýlce a to mu pouštím kolotoč
21. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak krtkovani je nase oblibena :grinning: to hrajeme pri stlani posteli, zalezu pod perinu, udelam z ni tunel, kterym Tobik proliza, nebo tunel nedelam a krtkujem potme :grinning: a kdyz uz mam dost, tak ustelem a poradne po sobe uplacame vsechny "krtiny" :grinning: zatim to funguje...uz asi rok a neco malo :grinning:

@andelka to jo, fakt se na to tesim, mam spoustu napadu, jen jeste nevim jestli pujde vsechno realizovat aby nas to nezruinovalo a deti se nezabily :grinning:
o mliku vim, mame ho hned pod barakem, tak na neho chodime :grinning:
jogurt je jednoduchej, ohrejes 1l mlika na asi 30°C, rozmichas do neho jeden velkej koupenej s zivyma kulturama (nejlepsi je Holandia nebo ty sklenickovy jihocesky, Activia se neosvedcila), pak to naplnis do sroubovacich sklenicek (vychazelo mi jich 6-7), zachumlas do periny a nechas pres noc uzrat a rano do lednicky a vydrzely aj tyden :slight_smile: myslim, ze stejne jde udelat aj Actimel, ale to jsem nezkousela :slight_smile:
nebo v Globusu jsem videla primo sadu na vyrobu domaciho jogurtu od Amalky, byl tam navod, 5 sklenicek a jeden jogurt, nebylo to nijak hrozne drahy (kolem 60Kc) a na pristi varku mas 6 peknych sroubovacich sklenicek :grinning:
akorat ten domaci jogurt je trochu tekutejsi nez kupovanej, da se do toho neco primichat na zahusteni, ale me to nevadilo, tak jsem nic nedavala, ochutit se daji marmeladou, kakaem, vajecnym konakem... :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus mi hrazdičku půjčí švagrová, ale minule jsme ju tam zapomněli, takže v sobotu zapomenout nesmíme. Jinak si s ním hraju se štěrkotkama a barevnýma plyšákama. A v postýlce mu pouštím kolotoč, to ho zabaví, než si zajdu na wc nebo tak. Ale hrazdička bude mít určo úspěch.

Jsem si hned říkala, že se mlíko přestěhovalo k tobě :sweat_smile: My máme teda ještě na alšáku.
Já jím docela dost bílej jogurt, malýmu bych pak taky chtěla dávat. Z toho globusu to zní dobře :slight_smile:
Až budeš mít hotovo, tak bych se přišla mrknout, jo? na kolaudačku :wink: Jinak prochajdy to jistí. Já už můžu být s malým 3 - 4 hodiny venku, jen co chvíli kojím. On už v kočárku moc nespí, spíš kouká a řve. Ale většinou, že má hlad.
21. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no maja je prostě živel a někdy je fakt zapotřebí dětičky zabavit :grinning: :grinning:

Naše ELi si dneska hrála na kuchařku. :grinning: :grinning: Musela jsem ji dát vařečku a tak dělala michi michi.

A jinak je to fakt expert. Dneska se ji Davča snažil naučit ať řekne AUTO a když ji to řekl aby to zopakovala, tak ona vždy tutu. A tak to šlo pořád dokola a pak na ní chtěl David vyzrát a tak vzal lentilky a že když řekne auto tak ji dá lentilku a ona furt tutu, ale pak se ji to povedlo a řekla auto, ale ta komedie kolem toho je fakt bobma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nevím zda je lepší mít starší dítě které už chodí a nebo radši to ležící. Dokud byla elI sama tak mi nevadilo že jenom leží a nic nedělá, ale teď už se s manžou těšíme až nám Daneček začne chodit. To bude teprve legrace :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka michi michi :grinning: :grinning: :grinning: Jsem dostala úplně záchvat smíchu. A tutu taky dobré :grinning: :grinning: :grinning:

No já myslím, že až malý začne lozit a všechno brát a krámovat, budu ještě ráda vzpomínat když byl jenom ležící mimino
21. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka to vis, ze jo jak to tu nebude vypadat jak na smetaku jste srdecne vitani :grinning:
a na prochajdu se tesim, muzem vyrazit klidne hnedka pristi tyden, ze bych nechala Tudika Martinovi a vzala jen Bibinku at mas klid na kojeni :grinning:
21. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka ja nejsu prave vubec zivel, ja su od prirody tvor neskutecne liny a pohodlny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdyz nezabavim, tak me nudou sezerou :grinning:
21. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobik ted ma taky dobry hlasky a taky jsme dnes delali michi michi bubing :grinning:
21. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus neboj je to fakt sranda. Jak ELi začala lozit tak ji bylo všude plno :grinning:
21. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no naše ELi začíná mluvit, takže už si řekne že chce čaj a dneska si řekla u večeře o kečup. Prostě je to agent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jo já vím a už se na to těším. Jen mám trošku obavy ať se nepopálí o krb a co na něj řekne pes až začne lozit
21. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus tak jsem měla strach co na Eli řekne naše číča, ale byla v poho ještě se jí bála a utíkala, ale měla jsem strach ať Eli číču netahá za chlupy nebo něco, ale od mala jsme ji učili že ji musí dělat malá malá a ne jí bacat a tahat a velmi rychle to pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus neboj o krb se spali jednou a necha ho na pokoji :grinning: ja jsem to udelala tak, ze jednou jak jsem pekla a dvirka trouby uz byly dost teply, ale jeste nepalily, tak jsem ho nechala at si sahne a pri tom mu rekla, ze to pali a pochopil hned a pak ju obchazel az s posvatnou uctou :grinning:
21. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka kočku mají naši a malého se bojí :grinning: :grinning: :grinning: Když to naše psisko je žárlivec. A teď na něho už nemám tolik času, na procházku s kočárem ho sebou vzít nemůžu, protože to by nebyla procházka, ale maraton. Ale snad to bude v pohodě a zvyknou si na sebe.
21. črc 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
vcera ke mne Tobik prisel dulezite s metrem a zacal mi ho stelovat mezi nohama, tak se ptam co meri a prej: " no mámo, piňďoura!" :grinning:
21. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob no já to mám v plánu tak, že mu řeknu pálí a pokud neposlechne, sáhne a spálí se tak ještě dostane na zadek. Ovšem nesmím říct, že to pálí a nebude se zrovna topit že :grinning:
21. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob jojo u nás to bylo taky taky, taky si Eli jednou šáhla na troubu a já ji taky říkala že palí au a jak si šáhla tak to pochopila velmi rychle :wink: ALe my naštěstí máme trobu výše, takže to není tak nebezpečné. A od té doby co umí říct au a palí tak jak se bouchne tak říká au a když něco jí tak jak to poprvé zkusí tak hned palí a musí to pofoukat :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus neboj zvyknou si na sebe :wink:
21. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus dat mu na zadek je uplne k nicemu :wink: navic napoprve urcite nepochopi jen kdyz mu reknes, ze to pali, dite si to musi zkusit aby pochopilo co to znamena :wink:
21. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taaak, mensi uz chrupe a vetsi si jeste "cte" v postylce :dizzy_face: takovyhle vecery mam rada :grinning:
21. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka
@majatob Ty vaše starší dětičky jsou fakt experti :grinning: jsem se nasmála

Maji, to víš že jo. Já budu ještě příští týden sama doma (mamka je na dovči, manžel do večera v práci), tak budu ráda za společnost. Jinak kočárkuju sama.
21. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a je klid :dizzy_face: Tobikovi se jeste moc spat nechtelo, ja jsem delala, ze uz spim, on se chvili mlel po posteli a pak se posadil a rika "Bibinka spinka, maminka spinka a Tobik kouka" :grinning:
21. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning:
Já už jdu taky do hajan, Dany už spí asi hoďku, já jsem okoupaná, najezená, tak jdu padnout za vlast. dobrou noc všem :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka dobrou a preju nicim nerusenou noc :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpět 3 měsíční prohlídky - malý váží 6410g, očkování proběhlo téměř bez pláče a teď spí v autosedačce. Teď ještě doufat, že nebude žádná reakce a bude to v pohodě.
22. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus tak paráda, moc jsem na vás myslela :slight_smile: A je to kus chlapa :dizzy_face:
22. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka děkujeme :dizzy_face: Zatím je bez reakce, jenom má lehce zvýšenou teplotu. Příště dostane dvě včeličky
22. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no, Dany dostane taky dvě. Pošlu chotě pro něco na teplotu. Co máš ty? Znám jen Panadol baby a Nurofen pro děti :sweat_smile:
22. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme po očkování to bylo pláče, ale venku se uklidnila a doma se smála, hrála si, povídala, ale před chvilku měla teplotu tak jsem ji dala raději panadol baby a teˇˇd spinká. Jinak máme 5670 g a dr. nás pochválila, že máme krásnou váhu, žádní brunclíci :slight_smile:

Adi: na cvíčo s dětmi ano, na poporodní jogu ne. Doma se taky neumím donutit cvičit chci si koupit permošku do fitka teď ají nějakou speciální akci a od září na trampošky a zumbu nebo alpining. kontakt zkusím poslat pohledám
22. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Nurofen mám

@katy007 já zumbu asi ne, aspoň teda do té doby co budu kojit, to by mi prsa upadly. Asi si koupím něco takového domů:
http://www.insportline.cz/1209/eliptical-insportline-houston
22. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek