• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahojky,Andelko,ještě je Paralen baby-to je z paracetamolové řady a pak Ibalgin baby,Brufen sirup-ty jsou stejně jako Nurofen s brufenovou látkou.
U nás třeba líp zabíral ten Ibalgin a Nurofen než Brufen a z té druhé sady pak u každé holky jiný,jednou Parlen a podruhé Panadol.
Jinka můžeš střídat po 3h paracetamol(panadol,paralen) s brufenem(nurofen,ubalgin,brufen)-záleží co máš doma, :slight_smile:
JInka držím place at teplotky z očko nemají,u nás už Hexa proběhla vždy v poho,bez teplot.Při klasickém očko(Terezka)mívala teploty kolme 38. :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naše Eli dvě Hexy žádná reakce a pak jak jsme dostali tušm ten priorix, tak měla teplotku, ale vše hned přešlo po Nurofenu :wink: a stejně ho můžeš podávat, až když to stoupne nad 38°C :wink:
22. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut díky za info - já právě zatím nemám doma nic, tak uvažuju co koupit. Od každého jedno?

S tím cvičením - zumba se nějak rozmáhá, kamarádka taky chodí :slight_smile: Já na to dlabu, stačí mi procházky s kočárkem. Maximálně až bude víc času, tak šoupnu do DVD Pilates :sweat_smile: dneska jsem vytáhla ze dna skříně kraťasy, které jsem si koupila v 18ti a od 20ti mi byly malé - a teď mi jsou. Což je super, na ty vedra jsou bezvadné. :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Natálka neměla reakci ani na ten Priorix-první-druhý ji terve čeká,tak uvidím jestli bude nebo ne.Ale ani jenda z holek neměla reakci na tu 3kombinaci,a to ty dvě mají ještě Trivivak,až Natálka má Priorix. :slight_smile:
Andelka-jj od každého jedna, a můžeš je pak střídat po 3h když ty horečky spatně klesají.Mě se třeba zdá že u těch dvou mladších líp účinkují ty brufenové řady než ty paracetamolové. :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému teplota stoupla na 37,8, ale už spí, snad se z toho vyspí a nezhorší se to přes noc. Mudra říkala, že Nurofen dát až pokud by teplota byla nad 38,5 bez odečtení.

Jdu se potit k žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kukat na Chirurgy
22. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my dneska byli na poradně a náš bobeček má 6 270g. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No je to pořádný kus chlapa :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A eli dostala další očkování Prevenaru 13 :wink:
23. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka nás za chvíli doženete :grinning:
23. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jak jste dopadli po očkování? My už jsme veselí :slight_smile: včera kolem 18 hod. měla Aďa zvýšenou teplotu tak jsem dala panadol, hned usnula, kolem 21 hod. se vzbudila a hrála si a byla veselá jako by se nic nestalo.

Tak ten mám doma a je super, hodně se u toho spotíš a dobře se tvaruje tělo, jsem s ním spokojená, ale po porodu jsem ještě na něj nevlezla ale budu muset. Nemáš někoho na dopo hlídání? že bychom mohly spolu 1x týdně do té babské posilky?
23. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 očkování dobré, teplotu měl zvýšenou a nic jsem mu na ni nedávala. Akorát spal neklidně a dost často se budil. Ale to už mi dělá poslední 3 noci a přitom mi tak krásně spal 6-7 hodin v kuse tak nevím co to má znamenat. A hlídání na dopo nemám a do posilovny mě nikdo nedostane ani párem volů i když je jenom babská. Posilovnu nesnáším od té doby, co jsme ji na gymplu měli místo tělocviku, to bylo pro mě trauma cvičit a ostatní se na tebe dívají. Asi fakt objednám ten trenažér a může cvičit i R. když si furt stěžuje, že ho bolí záda a na rehabkách mu řekli, že má chodit cvičit.
23. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: P. na tom tyky občas cvičil, ale ne kolem vánoc - nosnost je do 100 kg a byl tak kolem 97 tak neměl odvahu :grinning: tak to budu cvičit sama ach jo :cry:
Aďa se teď taky budí v noci kolem 2,30-3 a pak kolem 6 nevím co to je prvně jsme si mslela že měla rozhozený den a spala jnak než v obvyklých časech, ale i další den to bylo stejné, asi v tom vedru má žížu, i když chladíme klimou je spokojena, ale jakmile jdeme přebalovat kde je dusno tak už se zlobí, vrátíme se do chladné místnosti a je v poho :slight_smile: dneska odpo asi nepůjdeme ven.

Jo a už dorazily hračky a zatím že všech je nadšená a řádí s nimi a taky už mám z Globusu za plenky housenku od Lamaze je moc hezká
23. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Teda, Daneček roste jako z vody - možná váží víc než můj :sweat_smile: (my byli před 10 dny a měl 5 610g) Krása :dizzy_face:

Dneska má být poslední horký den, má se ochladit - hurá :slight_smile:

@aaadus Taky nemám ráda posilovnu. Jednu dobu jsem chodila s kamarádkou, ale nic moc, není to pro mě.
S tím hlídáním - taky nemám, ani nemůžu mít, prcek chce pít každou chvíli, někdy si myslím"OK, nakojila jsem, mám 2h klid - ale omyl, za 20minut řve, že má ještě hlad. Tak se od něj nehnu. Ale v pondělí mi má přijít odsávačka, pomalu ho začnu učit na flašku, snad nebude pak bojkotovat prso. doufám že ne, když ju dostane max.1-2x za 14 dní a jinak bude kojený.
23. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @aaadus no to je tím že nekojím, tak toho více spapá a zasytí se více. :grinning: :grinning: My se spaním problém nemáme ani v těch vedrech. :grinning: :grinning: :grinning: POřád je to krása :wink:
23. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: já právě budu chodit dopo, to vždy po kojení v 9 chodíme ven a Ada vždy spí až cca do 11,30 -12,30 v kočárku je spokojená tak bude vozit mamka v okolí a kdyby něco tak mi cinkne a vyběhnu.

Právě se chladím i vnitřně Mojitem :slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukám že Ada je "nejstarší" a má skoro nejmenší hmotnost - včera měla 5670 g, ale je to holčička a kojíme tak musíme mít míry modelky a ne bumbuše, chlapi jsou hezčí když jsou plnější než samá ruka, samá noha :wink:
23. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nealko že jo :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 eli taky měla míň než danýs :wink:
23. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 asi to je tím vedrem, ale zítra má být jenom 18 stupňů tak už se těším, že snad bude pěkně spát. Jsem viděla ty trenažery i s nosností do 110kg, budu muset objednat nějaký takový, R. má 100kg :sweat_smile: A housenku Lamaze máme taky, je super, malý na ní když pase koníčky furt kouká a je z ní úplně hotový
23. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Teda, ty máš ideální děcko :slight_smile:

@katy007 no, u nás je to jak kdy. Včera chrněl v kočárku přes 2 hodiny dopoledne, dneska ani ťuka. Někdy ani nakojení nepomůže, takže to nemůžu risknout. I když uvažuju, že budu muset k holiči, to bude bojovka přímo. mamka bude muset se mnou, ať ho kdyžtak zabaví nebo uhuštá.
23. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak manžel študoval na netu a teď mě láme, ať dáme hexu a Prevenar zvlášť.
23. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: nealko, manžovi jsem crbla i Bacardi, chutnala jsem a v tom množství to chutná stejně, o víku se na chatě stavit na kus řeci primář gyndr. a tak jsme konzultovali porod, mimčo, apod. zkontroloval i Adu a je to krásná, zdravá dobře prospívající holčička a taky říkal, že těhule může vše kromě kouření že vše přefiltují játra a takové, že by to neměla, že je to nadýmavé, apod. je prý blbost - pravda je že na chatě jsem zkusila snít brokolici, květák, zelí, čočkovou polévku a nic se nedělo a kromě citrusů jím všechno ovoce, i jahody , meruňky a taky žádná reakce.

Andělka: já teď odpo ven nejdu je tam hic, Ada usnula a tak snad vydrží ty 2-3 hod. spinkat.

Adi: máš ji taky z Globusu nebo jsi ji koupila? A dostala jsi od Pampersa slevovou knížku poštou?
23. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: my dali najednou Synforix, hexu i rotaviry
23. črc 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Já budu pomalu zkoušet, co si můžu dovolit sníst. Dany teď taky spí, ale na víc jak hoďku to netipuju.
23. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: naví jsme četla, že když kojící máma jí vše je pak pro mimi jednodušší zvyknout si na chutě příkrmů.
23. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no když já se ještě bojim, počkám na 3 měsíc. I když je fakt, že oproti prvnímu měsíci řve o mnoho méně, protože to bylo spíš tím, že měl hlad, než bříškem. I když i teď vidím, jak by se chtěl vykakat a nejde mu to, ale už prdí docela pěkně, jak mrská nožičkama, tak to snad bude lepší a lepší.
23. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jsem jí kupovala sama. A slevovou knížku nemám, do Globusu sama nejezdím, protože jet přes Porubu ve všední dny je za trest. A není tam podzemka, teď v těch vedrech je k nezaplacení. A s tím jídlem během kojení s tebou souhlasím. Ze začátku jsem se hodně hlídala, ale teď jím fakt všechno, i čerstvý hrách jsem měla.

Malý mi teď taky 1,5 hoďky spí a já konečně obědvám :sweat_smile:
23. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ta knížka došla poštou na zákldě údajů z klinik boxu co jsem doatala v poradnici a je to i do jiných marketů a platí to do konce listopadu, akorát mě štve, že to došlo, až jsem nakoupila 6 packů plen jsem na každý mohla udat 40 kč.

Já za chvíli si dám sváču oběd jsem už nějak vytrávila dělalala jsem borůvkového žahoura s tvarohovými knedlíčky.
23. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mňam, to musela být dobrota :slight_smile:
23. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: byla a je to raz dva nic složitého na čas, pracnost ani finance a udělala jsme si další mojito s takovou mi btrzy dojde máta. :angry:
23. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak stíháte vařit? Já teda moc ne, chudák manžel. Většinou si dělám saláty do misky, protože nikdy nevím, jestli nebudu muset jíst jednou rukou a v druhé držet prcka. Když dělám něco náročnějšího (což je skoro cokoliv), tak běžně naněkolikrát. Protože nikdy nevím, jestli bude prcek spát 3 hodiny nebo 10 minut. :unamused:
23. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: já stíhám normálně vařit, ale pravda složitá jídla, nebo dezerty dělám, když je doma P. nebo jsem sama to se musí hlídat. Jinak když vařím tak si Ada buď hraje nebo ji mám v jejím křesílku v kuchyni a pozoruje mě. Nakojím a jdu vařit :slight_smile:
23. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek