• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka blbě :sweat_smile: Dokud nebyly ty vedra tak to bylo v pohodě, ale teď je to děs. Ale vždycky to nějak stihnu nebo je prostě studená večeře. R. většinou teplý oběd má, takže mu nevadí když není navařeno. A snažím se vymýšlet rychlovky
23. črc 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky denně nevařím, když vačřím tak navařím více a mám i na druhý den nebo to zamrazím
23. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mi prcek v lehátku v kuchyni moc být nechce, to uvařím leda tak čaj :sweat_smile: Už se těším, až přijede mamka z dovči, aspoň bude občas něco pořádného k jídlu. Nestíhám ani polívky. Zítra jedem na návštěvu ke tchánovcům, tak tam bude oběd a i nám zas něco nabalí domů.
23. črc 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a máš na lehátku hračky? Já jsem je musela sundat, malý se na ně mračil. A tak mi v tom aspoň chvíli vydrží když potřebuju něco dovařit.
23. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus My máme večeře taky studené, max. párek nebo vaječina, nebo chleba ve vajíčku nebo tak. Ale spíš studené. Já už si něco uklohním, ael štve mě, že m. nechodí na obědy, to by se pak nesháněl po teplém jídlu. nemají jídelnu, ale stravenky - vždycky mu nadávám, proč se nejde někam najíst, protože když jí naposledy někdy v 11h (jako včera), tak večer pak má hlad jako vlk. Naštěstí zatím si nestěžuje, ví, že prostě na vaření čas nemám a za 10 minut toho fakt moc neudělám. Teď jsem měla dva dny teplý salát, včera jsem uvařila víc těstovin a kuřecích nudliček a zkombinovala jsem to s trochu zeleniny, sýrem..
23. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus mám, ale asi je zkusím sundat. On na mě chvíli kouká, ale pak začne bečet.
23. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: t máš výhodu, že mamka dělá v jídelně :slight_smile:

Adi se hračku na lehátku líbí jen na ně ještě nedosáhne, před chvilkou se vzbudila a už si čte to má po mamince jak jsme byla těhu furt jsem četla tak otáčí "listy" knihy a šustí o 106 :grinning:

a našla jsem nádherný dětský internetový sekáč s krásnými věcmi a ceny velmi slušné tak vybírám a vybírám :sweat_smile:
23. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jééé, Aďa už udrží knížku jo? A hoď odkaz na sekáč, nemám žádné obyč věci na doma
23. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak vaření u nás je tak že musísm vařit okdyby se mi nechtělo. Musím uvařit pro Eli a tak to většinou stihám hned ráno tak kolem 5 - 5.30 podle toho kdy se Dany vzbudí ráno na mlíčko a bu´d ještě zaspí a nebo ho dám do lehátka a je spokojený a pokud se Eli probudí, tak si hraje v pokojíčku a nebo zrovna snídá. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo,. dělá v jídelně u mě :sweat_smile: Jinak je učitelka a někdy mi nosila jídlo ze školky, v 6nedělí teda.

@zofinecka hm, tak vařit v 5 je drsný, ale aspoň něco.
my máme taky někdy budíček v 5h, ale pak už nespí a když jo, tak snídám :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: jejda já jsem ale MAtěj nějak jsem to popletla myslela jsme že dělá v jídelně jak jsi psala, že ti od tama nosí jídlo, promiň. :wink:

Dneska jsme byli v ZOO bylo super a dost se ZOO mění :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a na které MŠ mamka pracuje?

my jsem se dneska vrátili z tábora a bylo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: Eli se vyřádila :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ne ne, ze školky to nosila :wink: Odjakživa, bylo to fajn i když jsem se třeba učila na státnice, nemusela jsem si tolik vařit a bylo to bez práce. A vaří jim dobře :slight_smile:
My se chystáme do ZOO možná na podzim. Slyšela jsem, že se toho hodně přebudovává :slight_smile:

@zofinecka a kde jste byli?
IP :wink:
25. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka byli jsem za Rýmařovem :wink:
25. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Aha, tak tam to taky neznám :grinning:
Holky, máte prcky nějak spešl pojištěné? Myslím takové to zdravotní úrazové. Já jsem byla u české pojišťovny, pak jsem odtama odešla, protože jsme se chtěli přihlásit jinam, oba najednou, pojistit pořádně manžela a mě k němu. Ale nevyšlo to, chtěli nějaké potvrzení od praktické doktorky, jenže muž zrovna přecházel a bývalá doktorka jeho složku ztratila. Takže od té doby pojištěná nejsem. Tak jsem si říkala, pojistit sebe a ke mně prcka.
26. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jsme pojištěni všichni 4 takže i malý :wink: Měli jsme pojistky u České pojišťovny, ale teď nám náš poradce co mi dělá pojistky a stavebka atd. nabídl levnější pojistu. A je dokonce i výhodnější :wink: . Spočítal nám to tak abychom byli dobře pojištěni a za všechny 4 budeme platit nějakých 1600 Kč měsíčně :wink:
26. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja mam pojisteny deti, sebe ani M. ne :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka můžeš mi napsat třeba do IP co to je? Honza pojištěný je, ale blbě, nevýhodně, mohli bychom přejít taky všichni tři a bylo by to z krku.

@majatob vidělas to počasí? To moc tento týden na procházky nebude, co? Já teď musím do obchodu a na oční a fakt se mi chce :unamused:
26. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak muzete prijit treba aspon na kafe/caro/caj :slight_smile: M. nebude nekdy ke konci tydne doma, tak bysme si mohly udelat dychanek, co ty na to? :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob super :dizzy_face: Mamka přijede nejdřív v sobotu, musím nějak užitečně zabít čas :sweat_smile: Takže bych se pozvala na Caro :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka bezva, tak ve ctvrtek nebo patek, jo? :slight_smile: jeste ti dam vedet :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Andelka nakoukla jsme k tobě do albíčka-nepochází tvůj manžel náhodou z NOvé Bělé? :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut náhodou jo jo :slight_smile: svět je malej

@majatob oki
26. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob
@katy007 holky, vy jste měly odsávačku, že? Neměla jste náhodou některá Avent Isis? Došla mi z MMB, ale není tam český návod. Paní to měla asi jako dovoz z ciziny :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja mam elektrickou medelu :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já si říkala,že je mi nějaký povědomý,že ho odněkad znám a tu paní-asi sestra,že ? :slight_smile: taky
ale tady nebydlíte,že?protože už jsme ho dlouho neviděla,většinou jsme ho potkala v autobusu a ji nejspíš v obchodě nebo někde venku. :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já mám ruční, mám to jen pro používání sem tam. Myslíš, že bysme spolu daly dokupy jak na to?Přece jen máš víc zkušeností s flaškama a různým tím příslušenstvím.

@lenlut jo jo, sestra. No, my tam jezdíme k rodině, ale bydlíme jinde. Ale ještě před 3 rokama bydlel v Bělé, takže bus je pravděpodobný, strávil na cestách dost času.
26. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka urcite,vem ju sebou a nejak to vykutime :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob dík :slight_smile: Bibi už bude mít 5 měsíců? Je toto možný? A co ty, jak to zvládáš, jak se cítíš? Mi to přijde jako včera, co jsme byli na procházce v Třebkách, jak tam půjdem znova, tak už budem jak malá školka :grinning:
26. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jo, uz je velka holka :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek