• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@majatob ta je nááádhernááá - jak vy to děláte, že děláte tak úžasné děti? :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka copak ja vim :grinning: to ma asi po martinovi :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob po obou :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Andělko: ZOO je teď hezká a bude ještě více :slight_smile: já odsávačku měla na týden půjčenou od Duly a byl to od Medely, ale myslím, že všechny jsou na stejný princip ne?
26. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 snad jo, tak to s Majou pokoumáme :slight_smile: na ZOO se moc těším, asi půjdem na podzim. A pak příští rok, pamatuju si, že slonice byla těhu od stejné doby jak já, jen teda bobek o rok dýl, takže se slůňátko narodí v květnu příští rok - tak se pak půjdem na něj podívat :slight_smile: My to máme dost náročné to cestování, tramvají na úan a pak trolejbusem, tak se mi teď ještě nechce,tak až bude trochu větší prcek.
26. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,
celý víkend jsme byli u našich. Byli tam slavnosti obce, ale moc jsem z nich neměla, protože pršelo, ani Janka Ledeckého jsem nestihla. Aspoň teda ohňostroj jsme stihli a bábi hlídala malého. Jsem byla nervozní jak pes a pořád jsem kontrolovala mobil jestli se něco neděje. Nakonec jsem šla domů v 1 a jen co jsem dorazila, malý se probudil na kojení. Asi intuice či co. A včera jsem dospávali a jenom se váleli. A dneska jsem si konečně objednala na cvičení eliptical, se do toho konečně musím pustit ať trošku vypadám, protože už jsem ze sebe nešťastná.

@katy007 bysme se potom mohly domluvit a na podzim vyrazit do ZOO :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: určitě, babí léto mám moc ráda :slight_smile: a kdy jdeš na KO kyčlí? že bychom se mohly vidět :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 na kyčle jdu 30.8. na 15 hod
28. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus tak ať ti to cvičení jde a baví tě :slight_smile:
Jestli to půjde, bych se na podzim přidala, babí léto miluju, doufám, že bude :sweat_smile:
28. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a co tak na podzim udělat srazík v ZOO, taky bych se přidala :wink:
28. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já su pro všema deseti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jo vychytáme krásný teplý, slunný podzimní den a uděláme srazík, ale bude 1 problém = pouze 1 přebalovací koutek v ZOO u slonů tak snad se nám děti najednou ne.... :grinning:

Adi: 30 jsme 100% doma máme 3 očkování tak buď můžeš k nám dorazit nebo tě počkám před dr. a zajedeme na procházku do parku :slight_smile:
28. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Aďa spí jako špalek jsme dorazi z plavání dneska plavala jak kapřík a pak saunička si to užila na max. a teď je hotovson :slight_smile:
28. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 určitě se domluvíme. Když bude hezky a nebude extra pařák, můžeme zajít na prochajdu. Jsem v parku nebyla snad od té doby, co jsme se z Ostravy odstěhovali
28. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: Zajdem a když bude ten extra pařák, tak se u nás vychladíš a dáme mojito :slight_smile:
28. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 však my jsme zvyklí se přebalovat v kočárku, takže není problém :wink: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný slunečný den :slight_smile:
Večer mi bylo špatně od žaludku, tak jsem byla ráda, že jsem zalezla do postele. A lehátko konečně slaví úspěch, když je malý unavený a ne a ne zabrat, dám ho do něj, do ruky mu dám usínáčka, postavím ho v kuchyni na stůl a za chvilku usne.
29. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky chtěla jsem jít s klukama v září nebo v říjnu na focení a tento rok už je plná :frowning2: tak máme smůlu,nemáte doporučení na jiné fotografy v Ostravě nebo okolí
29. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Katka je plná to mi tak chybí že :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik to si děláš srandu, že už je Kača plná? :frowning2: Budu muset hledat někoho jiného teda. Já vím jenom o této fotografce
http://www.nataly-photo.com/
29. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus bohužel nedělám chtěla jsem jít s klukama v září nebo říjnu a tohle mi od ní asi před 5minutama přišlo:Dobrý den,
jsem velice ráda, že jste byli minule spokojeni, ale bohužel pro tento rok jsem už zcela plná.
Termíny, které jsou na netu jsou pro svatby. Pro ateliér mám ve svém diáři a bohužel opravdu jsem pro tento rok už zcela obsazená.
Jak to bude příští rok nevím, ozvěte se kdyžtak v polovině roku, to budu vědet mnohem víc.
Díky, s pozdravem

Kacafoto
29. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus já mám ještě tuhle poznačenou http://www.palkovicova.com/vyvoj/cms/index.html?module=site&op=children ale vím že byl dost drahá jenže tu cenu už najít nemůžu ale asi ji napíšu a uvidím
29. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik a co Roman pastorek?pošlu ti odkaz je to kolega od manžela a kamarád ceny nevím ale určo najdem
29. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
29. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek dík :slight_smile: napíšu mu a uvidíme, chci jít tak v září nebo říjnu tak už je čas to asi zajištovat jak vidím,pokud ještě není pozdě
29. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik není zač je taky dobrej :wink:
29. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik tu si poznačím a budu muset co nejrychleji vybrat jinak budu mít kulové a ne fotky
29. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem zrovna našla emeil od té Evy Palkovičové co mi psala o cenách takže kopíruju:
Dětské fotografie:
Cena 3000,-

Sada obsahuje:
25 kusů vyretušovaných fotografií 10x15cm
fotografie na CD nebo DVD
fotografie v kvalitě pro tisk a internet
fotografování v ateliéru

Další informace a podmínky:

50% platba předem při závazné objednávce termínu, zbytek při předání
fotografií z časové vytíženosti, přijímám objednávky alespoň 3 týdny předem
možnost individuální domluvy
29. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí