• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
5. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak koukám,že tu rozebíráte kojenecké masáže.
Majato,myslím,že máš manžela šikulku.Každej by tam určitě nešel. :slight_smile:
Já jsem dneska vygruntovala celý byt a jsem docela unavená.Tak si jdu udělat čajík a válet se. :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně páťulínek :slight_smile:

Andělko: co blázníš pořád vždyť jsi moc hezká ženská! Ať už jako nevěsta nebo i ze svatební cesty z Mikulovala si vybavuji fotky co jsi měla v albíčku a žádnou ošklivku jsem tedy neviděla! I manža je moc sympatický a velryba nebudeš neboj, pokud se nebudeš přejídat.

Jinak já jsme zvědavá jak se bude P. angažovat u mimča, ale myslím, že bude rád pomáhat. :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko ahojki přišla jsem vás sem pozdravit holky.
jinak jak vidíte tak mám holčičku a je skvělá, mamku vše učí :slight_smile: užívejte holky těhu, rychel to uteče mějte se tu.
6. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Niki,
moc gratuluji k holčičce už jsme koukala do albíčka a je nádherná :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zdravím vás při pátku...huráááá!!!
evka: já jdu na ten 3D/4D ultrazvuk příští týden v pátek a strašně moc se těšíííííím :slight_smile: Já jdu do fakultní tady v Porubě za 500,- kč + foto za 50,- Kč...jojo sestřička při objednávání i moje doktorka mi říkaly, že je dobré nejít moc brzy, ale ani moc pozdě, že se tam pak celé mimčo nevejde.

katy: to máš pravdu, těhulky vypadají tak nějak jinak...hezky :slight_smile: A fotky s bříškem si určitě chci nechat nefotit. Jééé tak na masáži jsi byla. To muselo být super :slight_smile:

nika: gratuluju k holčičce, je moc hezká :slight_smile: To máš pravdu, utíká to mílovými kroky.

Héééj andelko, jak jsi nestihla zhubnout???!!! Copak jsi měla co?? Vždyť máš úplně ploché bříško, můžu jen závidět. Já jsem vždycky měla takový malý špíček, tak mi to břicho teď v těhotenství možná i rychleji vykouklo. Neboj budeš hezká těhulka.
6. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: byla jsme na masáži a půjdu za cca 3 týdny zase je třeba se nechat rozmazlovat a relaxovat když třeba sportem relaxovat nemohu.
Kdy je nejideálnější na ten 3D UTZ?
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: z toho co mi říkali, tak myslím ten 19., 20. týden.
6. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Nika,gratuluju k holčičce. :slight_smile:
Mně říkaly,že na 4D je vhodný 19-22tt.Já tedy popravdě nevím,jaký je rozdíl mezi 3D a 4D UTZ.
Jaro tak to je na té fakultce podstatně levnější.Nemáš nějaký odkaz,nebo alespon tel číslo,kde jsi se objednávala???A jak dlouho dopředu jsi se objednala?
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: 3D jsou trojrozměrné fotky a 4D je video...já jdu na to video, ale chci i pár fotek...tak souhrně říkám 3D :slight_smile: Jasně, volala jsem na toto číslo, které mi dala moje doktorka, je tam moc milá sestřička: 597 37 18 86. A volala jsem tam asi 3 týdny předem, protože jsem nevěděla jak dlouho předem volat, aby měli volno. Dělají to jenom v pátek v 11 hodin.
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi taky půjdu :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro díky moc za kontakt.Tak já to zvážím a třeba se objednám tam,ale zase nevím jak manža.Pátek v 11 hod.je v práci a záleží,kde bude pracovat.
6. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau čau
katy: já věřím, že to bude velký zážitek a že to bude stát za to :slight_smile:
evka: my jsme si vzali s manželem dovolenou na ten den, ať si to užijeme :slight_smile:

Kdo se chce kouknout na zahradníčka, kuk do alba :grinning: :grinning: :grinning: Dostala jsem ty kalhoty od kámošky, jsou na nošení moc pohodlné, dají se ještě povolit. Tak je ze mě těhotný zahradníček nebo krteček :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste zlaté, fakt :dizzy_face: Já jsem teda po pupkem (no vlastně všude kolem něj :sweat_smile: ) měla špek vždycky, tak jestli je o 2cm větší nebo menší, se u mě moc nepozná. Ale když večer spolu veverku hladíme, tak trochu vnímám, že pod pupkem to mám jakoby oblejší a tvrdší, asi děloha že tam je a zvětšuje se. Ale fakt včera jsem uvažovala, že jak říkáte a na fotkách je vidět, že už máte těhu bříška, tak jakože za 3 nebo 4 týdny ho budu mít taky a nějak si to neumím představit. to už asi v původním oblečení nebudu moct chodit jako teď. Dokonce dneska jsem měla rifle, které ještě normálně zapnu.
Katy, už jsi byla podívat se po tom těhu oblečení?
No, s tím hubnutím, to bylo tak, že se mi nějak záhadně povedlo během učení na státnice trochu shodit, tak pak jsem si o prázdninách řekla, že bych mohla pokračovat, dokonce jsem se přidala na BRMS do diskuze o změně jídelníčku, no a jak to pak přišlo tak rychle, tak jsem to vzdala. Myslím to úmyslné hubnutí, některá pravidla se snažím dodržovat pořád. Ale říkám si, žeč když s tím mají holky co pokračovaly dobré výsledky, tak že aspoň po porodu budu vědět jak shodit.
Jaro: Krteček úžasný :dizzy_face: A na 3D UTZ se těším co budeš povídat, taky bych pak asi šla.
Nika: Gratuluju k holčičce :slight_smile: Vybrali jste moc krásné jméno :dizzy_face:
6. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska v Tescu, po hodně dlouhé době, takže jsem slušně bloudila :sweat_smile: Kupovala jsem něco mamce k narozkám a tak a stavila se i do oddělení oblečků pro děti. No a neodolala jsem a koupila jsem veverce 5 bílých bodíček s krátkým rukávem za 200Kč. Já jsem hrozná :grinning:
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko,já ty bodýčka mám asi taky. :slight_smile:
Byly slevněny z 290kč na 203kč,že?!Jsou moc moc pěkné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Jo jo, myslím že nejsme jediné :grinning: Taky se mi líbily, že jsou neutrální. :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,mně se právě to taky moc líbilo.Je to stejně neuvěřitelné,že miminko bude tak malé. :slight_smile:
Holky,snažím se založit si to album,ale píše mi to,že fotky mám moc velké.Nevíte,jak je mám zménšit???
6. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Já je zmenšuju normálně v Malování - Obrázek - roztáhnout či zkositi a tam místo 100 zadám 80 a 80, pak uložit a je to.

No, já jsem radši koupila 3-6 měsíců. :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel,tak ty ses radši pojistila a koupila hned větší,jo?!? :grinning:
Já jsem pře s PC fakt tele.Mně se nikde nezobrazuje roztáhnout/zkosit,tak nevím.Asi se na to vrhnu až zítra...........
6. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, mám pocit, že švagrová má hodně těch malinkých věcí, tak ať nemám samé malé, ale i větší trochu.

Když si normálně najedeš na program Malování, tak to je nahoře v liště.
6. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaké číslo mimi oblečků kupujete?? Úplně ty nejmenší? To je nějak 50 že nebo 56??

andelka: díky :slight_smile: Bříško už ti určitě brzy vykoukne :slight_smile: Stejně je to sranda, jak to u každé ženy probíhá jinak, že.
Já jsem zas do svatby zhubla (ani nevím jak) a po svatbě začala nabírat (a taky nevím jak)...nejvíc ta kila šla nahoru, když jsem vysadila antikoncepci. Tak mi to asi rozhodilo hormony. Na mimi oblečení teď koukám pokaždé, jakmile se mihnu u nějakého hypermarketu nebo obchodu pro děti :grinning: Ale stále ještě nic nemáme...chci jít na nákup o víkendu, tak bysme mohli už i něco pro miminko :slight_smile:

evka: mě se obrázky zobrazují v nero photosnap viewer a tam je možnost upravit...změnit velikost...
6. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: no já je speciálně nakupovat nechodím, ale když jdu do obchodu, kupuju něco sobě a maj tam též něco pro děti, taki mrknu a když je to dobrá cena, tak vezmu. Zatím mám 2x 56, 3x 62 a 5x 68.

Já jsem teda po vysazení HA nepřibrala, mně se to povedlo už průběžně předtím, v prvních ročnících VŠ. Ale fakt je to zajímavé. Třeba moje sestřenka byla vždycky baculatá, i v prvním těhu, v druhém trochu míň a po druhém porodu zhubla a je štíhlá dodnes (tj 6 let). A švagrová byla baculatá vždycky a pak najednou zhubla cca 3 roky po porodu. No a jak to bude se mnou to fakt neumím ani tipovat. Jako nepřejídám se, ale ani se neomezuju. Hýbat se budu přiměřeně. Někdy to fakt ovlivnit nejde.

můj muž dneska zapíjí novorozeného kamarádova syna, tak tipuju, že až přijde, tak bude velmi naměkko. Už teď kouká po všech miminech, co potká :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásný slunečný zbytek víkendu :dizzy_face:
My budeme mít dneska návštěvu a budem slavit mamčiny narozeniny a svátek :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
Ach jooo, já bych spala :frowning2: Ten víkend tak strašně rychle uletěl...Jak jste se měly?
9. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak po víkendu a zase v práci :frowning2: už mě to tu nebaví v pá to tu zase bylo divoké!

Jaro: pěkný krteček jsi :sweat_smile: a máš pořádné bříško to já takové velké nemám mám jen spodní bříško, ale jinak mám šaty s laclem a myslím, že v nich budu běhat až do konce těhu, ale zatím se mi v nich maskuje bříško :wink:

Andělka: nevím zda tam pojedu už asi ne, nějaké věci jsme si koupila přes MMB, něco mám od otcovy kolegyně a něco málo jsme koupila v PL tak už mám toho asi dost max. nějaké to tričko. Ale nebála bych se to od ní objednat ale myslím, že vozí i zboží do OV tak ji zavolej a domluv se na nějakém místě v OV kde na to mrkneš. Když tak bych se přidala :wink:

Já dětské věcičky nekupuji já už mám jen koupím pár drobnůstek pro radost. Akorát nevím do čeho v dubnu piškotka obléci jak pojedeme z porodnice zda koupit nějaký overalek nebo budou stačit nějaké teplejší dupačky a kabátek a deka, co myslíte?
9. lis 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ahojky :slight_smile:
Díky :slight_smile: No mě to břicho roste tak nějak srandovně - ne úplně od boků, ale tak nějak ze středu je vystrčené :slight_smile:

Já jsem chtěla o víkendu už něco koupit a zase nic nemám, protože jsme na ty oblečky s manželem čučeli a nic nevybrali. Nevěděli jsme jaké barvy...asi počkáme do pátku na ulrazvuk a hlavně nevím co...klasické dupačky jsem tam neviděla a měli tam jen ty body s krátkým, dlouhým rukávem (to bylo pěkné, ale jen v růžové nebo modré barvě), cosi na spaní, ale to bylo veliké. Vypadá to, že vyrazíme na Slezskou do Sam baby, aby nám poradili :slight_smile:

Taky nevím co na cestu z porodnice, jaké moc bude zima - teplo...

Holky, já už asi začínám cítít pohyby mimča, nejsem si tím teda moc jistá, ale minulý týden mě občas píchlo u pupku a pak o víkendu jsem měla takový pocit dloubnutí ještě na dvou různých místech. Tak že by už?! :grinning:
9. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: taky mě to tu moc neba :frowning2: Už počítám dny do Vánoc...:grinning:
9. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: já už mám taky asi pohyby takové bublání a tam něco se břiše děje, pak zase jinde pak je klid a za chvíli znova a neměla jsem hlad, ani jsme nebyla nijak přejezená, ani žádný jiný problém :sweat_smile: myslím si že to bylo mimčo.
No já mám taky bříško jen spodní nahoru se mi ještě netlačí a do boku moc nejdu. Přibíráš na váze? A jíšt nějaké těhu vitamíny?
No za mě to vyřešila švagrová, mám kompletní výbavu zatím do 1 roku a pak dostanu zbytek, budu mít od ní i vaničku, tak moc toho nakupovat nebudu. na jednu stranu jsme ráda, že se mě to "vyhlo", že ušetřím spousty peněz na jiné věci, stresy co jsme zapoměla a co chybía, el na druhou stranu jsem se těšila, jak budu lítat a okukovat, ale pravda v tom počasí se mi teď ani ven moc nechce :frowning2: a koukám spíše na eshopy.

A budeš se v lednu ještě vracet do práce nebo budeš mít dovču, nemocenskou nebo jinak ošetřeno? Co děláš administrativu, apod.?
9. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Zatím mám cca 2 kila nahoře. Ze začátku jsem jedla jen kyselinu listovou a pak calibrum babyplan...to jsem ještě nebyla těhotná...pak jen kyselinu, protože to calibrum lezlo do peněz...a jak mi těhotenství potvrdila doktorka, tak mi doporučila GS mamavit...to jsem jedla měsíc 1x denně...jedla jsem dost blbě, tak to bylo asi dobré...ale pak jsem už do sebe nechtěla moc toho cpát...takže jak mi bylo dobře a začala jsem pravidelně a všechno jíst (měla bych jíst víc ryb, to mi nikdy moc nešlo - ale zeleninu a ovoce mám denně), tak si vezmu tabletku jen 2x za týden, jak si vzpomenu - takže mě to balení vydrží dlouho. Jak to doberu, tak už nic kupovat nebudu. Teď sháním těhotenský čaj od teekanne...blbouni ho v Porubě nemají, tak budu muset do shopping parku, kde jsme ho koupili posledně.

Já budu v práci - pokud to zvládnu - až do nástupu na mateřskou (ta je 6-8 týdnu před porodem, že - já bych chtěla asi těch 8 týdnů) - kdo to určuje? Lékařka? Takže do půlky února nebo do konce února budu v práci. Jojo jsem v administrativě.

To máš pravdu, v tom počas a hlavně když je tma už ve čtyři odpoledne, se mi nikde moc cárat nechce.
9. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek