• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik budu to dneska muset probrat s R. a zítra někam napsat
29. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus mi oba spí - už přes hodinu a zároven, nevídaný jev u nás takže píšu kde se dá a uvidím, až někdo odpoví dám to i tady at nemusíte zbytečně psát. jedině snad kdybys mohla zavolat na to natali photo protože nemám kredit a ted je málo peněz takže ho ani nabíjet nebudu
29. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím se mi nejvíc libí tahle fotografka http://www.angelsphotostudio.com/?page=modules/categories/show_category&category=9 už jsem jí psala a uvidím
29. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zatím se mi ozvali odsud http://www.nicossmodel.cz/ je to v Karviné ale to tak daleko není a napsali:
Dobrý den,

Ceny jsou stanoveny podle velikosti výsledných fotografií cca od 170Kč.
Fotografie jsou samozřejmě retušovány ručně ve velké kvalitě. Můžete využít
i zajímavou akci 2+1, kdy každou 3 fotografii máte od nás zdarma.

Kdy chcete zhruba objednat?

S pozdravem a přáním krásneho dne
Nikolas S. (fotograf)

jak se někdo ozve vložím to zas tady

jo a do ZOO bychom se taky přidali ale asi by šel jen já a TOm
29. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já měla štěstí a jsem u Kači objednana na focení, ale už od května :sweat_smile: a jdeme v září :wink:
29. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no jo já to podcenila ale nevadí, mám v záloze jednoho co je 100%-je to známý fotograf a i když děti nefotí se známosti nám kluky nafotí- u nás doma takže jak nic nenajdu zavoláme mu a je to. nechci toho využívat tak hledám ale jak to nepůjde přijde k nám a budou domácí fotky :slight_smile:
29. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palkovičová má nádherné fotky ale 3000/25 ks to upadla ne? Ale má tam hezké fotky zkusím s manžou něco podobného si vytvořit sami :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 právě fotky krásné ale ta cena :frowning2: :frowning2: no uvidím zda se ještě někdo ozve
29. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že konečně dorazí kamarádka z tŘEBÍČE JE FOTOGRAF AMATÉR, ALE FOTKY 1000000 X krásnější než profíci. Chystá se do OV a slíbila, že nás i cvakne :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 moje kamarádka taky nádherně fotí, koupila si zrcadlovku a ráda fotí děti-hlavně teda venku a fotky má krásné jen bydlí v Praze no :frowning2: a určitě nepřijede, je po páté těhotná a vypadá to že poprvé by se mohla dítěte dočkat
29. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda chudák, držím ji palce který je tt? A jak Honzík? Už víte kdy půjde bobek na operaci?
29. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chudák :frowning2: ona 3x potratila, v dalším těhu mimču v 16týdnu přestalo bít srdíčko-ve 13týdnu u dr. vše v pořádku a jak pak přišla v 16týdnu tak bylo mimčo mrtvé a ted je ve 20týdnu a čekají chlapečka tak snad to zvládnou,strašně moc jí to přeju. Honzík se dá ted jak nejsou ty tepla je o dost lepší už jsme začli i s příkrmy protože strašně hodně jedl-i 270 a za 2hodiny zas a operaci nevíme, do sobty se ještě může osypat těma blbýma neštovicema a jak se neosype budu v pondělí volat do Motola a uvidíme
29. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra má půl roku, už to není moje malé mimo a má 7360g a 69 cm, prý je to krása na to že je nemocný :slight_smile: aspon na kardiologii ho vždycky chválí že vůbec nevypadá že má něco se srdíčkem-že je živý a pořád sebou mele, dobře prospívá a s jídlem není problém. Většina srdíčkových dětí jsou prý klidné a hodně leží a pozdě se přetáčí, málo jí a tím pádem špatně prospívají
29. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pořádný kus chlapa a je šikulka :slight_smile: neboj vše bude dobré.
29. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby jsme to měli za sebou :slight_smile: ale zatím je v pohodě bych řekla-srdíčko se nezhoršuje, Honzík krásně papá a už se točí a i se snaží si sednout a zlobí se že to nejde :slight_smile:, jen už nekojím,měla jsem půjčenou váhu a ještě před cca měsícem a půl dokázal vypít 50 a pak jsme dokrmila a ted už to není asi 20ml takže už skoro nekojím ale odsávám a dávám své z flašky + dávám UM protože on fakt zvládne i 270 a tolik neodsaju, aby měl jen mé musím odsávat co 2,5hodiny a to bohužel nejde tak to máme takhle a je to. ale občas ještě kojím jak má velký hlad a manžel dělá mlíko tak dám prso a on se trošku napije nebo právě mezi jídly na pití nebo jak mu někdy nejde usnout dostane prso
29. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Honzík je šikulka a vše zvládne :slight_smile: A kamarádce držím palce, musí to být pro ní nervy. Já si dneska psala s kolegyní z práce a psala mi, že jedna je zase těhotná, potřetí, předtím 2x potratila. Snad tentokrát bude platit heslo do třetice všeho dobrého.

A už se dlouho neozvala jaro, lafeme a evka
29. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus určitě jsou to pro ní nervy ale snad to tentokrát dopadne, ted na to těhotenství čekali 2roky nemohla otěhotnět a už byli řešit i umělé oplodnění a jak jim dali termín kdy mají přijít povedlo se to přirozeně

jo že tu jaro apod. dlouho nebyli máš pravdu, nemáte na ně někdo kontakt jak se jim daří?

jinak já si tady z určitých důvodů své fotky smazala a budou už jen na FB tak když tak můžete kuknout tam
29. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ted jsi mi připomněla jak jsem byla v těhotenství s Tomáškem v nemocnici a ležela tam dovezli na pokoj paní s 9potratem :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je smutné :frowning2: Tak mi napiš do IP, já si tě na FB najdu

A kontakt na jaro apod nemám
29. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaro je taky na FB a mě tam taky nejdete :wink: Já tady taky moc fotek nedávám, spíše na FB :wink:
29. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka napiš jak se jmenuješ, si tě najdu
29. črc 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie Onderková :wink:
30. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,z fotografů se nikdo zatím neozval :frowning2:

zofi už jsem si tě na FB přidala a co ostatní jaké mají jména at si vás tam najdu? Já jsem Jana Šmardová
30. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka @smardik žádosti odeslány
30. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus dík jdu kuknout :slight_smile: Honzík spí a Tom kouká na televizi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: venku dost leje tak snad přestane nebo bude pršet mín abychom mohli po obědě ven

co máte na oběd? potřebuju inspiraci mám jen polívku udělanou zatím
30. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik oběd taky nevím, jdu teprve na nákup a musím vymyslet obědy na 3 dny. Asi to vidím na pečené kuře, ražniči a sojové maso
30. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo, včera jsem psala kamarádce co se nechala fotit u nataly hoto tak to sem potom zkopíruju a ještě mi dala odkaz na jednoho fotografa, ale je z Kravař
30. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus sojové maso? jak ho děláš? že bych vyzkoušela ale manžel nesmí vědět co to je nechtěl by to
30. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus dík kuknu :slight_smile: no já dostala kontakt i na FM tak jsem psala i tam a uvidíme, ani Kravaře mi nevadí
30. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já si ho dělám jenom pro sebe, R. to nejí :sweat_smile: Si ho uvařím podle návodu, mezotím uvařím rýží, pak to dám na pánvičku všechno, přidám mraženou zeleninu a trošku osmahnu. Můžu se potom utlouct, je to sice takové obyčejné, ale mně to stačí
30. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek