• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@smardik Honzíček je velký šikula.A brzo bude i po problému se srdíčkem, věřím tomu že jo.
Já si neumím ani představit, že bych o miminko přišla, navíc několikrát , to musí být šílené, tolikrát se těšit a nic. Kamarádka potratila už 5x z toho jednou i v 5měsíci. A ještě je učitelka. A pořád věří a doufá a nezhroutila se. Obdivuju ji moc.

No, ad oběd - já budu mít teplý salát do misky, to je pro mě nejvýhodnější a nejrychlejší-těstoviny, tuňák, sýr a rajčata. :sweat_smile: O víkendu už budem mít něco normálního doufám.

Holky, jak jste přišly k přezdívkám? Pokud to není tajné. Aadus chápu. Ale zofi třeba? - záhada :sweat_smile:
30. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik anebo hodně asto dělám těstovinový salát s lososem nebo tuňákem
30. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka salát by manžel nejedl a Tomík nevím ale mám tu kuřecí polívku-je to rychlovka a Tomovi moc chutná a mě taky a manželovi asi udělám jen kuřecí maso s hranolkama to on může furt a je to, ale to sojové maso vyzkouším

já k přezdívce jednoduše jsem Šmardová tak mě to tak napadlo smardik, i Tomíkovi tak někdy říkám nebo mu říkám šmajdino
30. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jednoduché vysvětlení. Začali mi tak říkat na střední a zůstalo mi to dodnes a mnoho lidí mi neřekne jinak než Žofi. A je to podle opičky Žofka :wink:
30. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo tak pro chlapy kus masa je nejlepší. :grinning: Já potřebuju něco co můžu jíst jednou rukou, v případě potřeby mít na té druhé prcka :sweat_smile:
Jé, tak to by mě nenapadlo - to je vtipné :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka chápu to, u TOma to bylo stejné. No jak píšeš kus masa a je to, dostane to kuřecí-naplácám mu tam koření, opeču a udělám k tomu hranolky a bude spokojen :slight_smile: :slight_smile: a zítra uvařím něco pořádného jen zatím nevím co :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše Elis zase perlí. Vzala mi ondřejovou mast a mazala si s ní pusu, ale jak :grinning: to byste musely vidět. Nevím kde na to chodí :sweat_smile:
30. črc 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my na ověd dneska máme špagety :wink:
30. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to je taky dobrý :grinning: to by mě nenapadlo už vůůůbec :grinning: Já ti tak totiž říkám doma, když se bavíme, tak su ráda, že nejsem sama :sweat_smile: Bo Lucka je Lucenek, Kukinek je Kuki - tři Lucky by už byly moc.
30. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to je číslo :grinning:
30. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka mi včera Tom vzal niveu-krém co mám na celé tělo a já si toho nevšimla a pak přijdu do ložnice a Tom se vesele krmil, krém ve vlasech i na pyžamu (byl asi 5minut vykoupaný a oblečený do pyžama), mast hezky rozetřená po koberci :grinning: :grinning: :grinning: jsem si to uklidila, ho znovu umyla, pyžama dala zás prát a ponadávala jsem si-ale sobě že mi to vzal, ne jemu a dobrý
30. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
celkem se divím že někdo založí takovou diskusi a čeká souhlas že udělal dobře http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nahodne-tehotenstvi-a-z-financnich-duvodu-potra/

aspon mě tak přišlo že čeká souhlas že se rozhodla správně a podporu
30. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik taky mi to tak přišlo, podle té reakce její. Tady na MK se všeobecné podpory asi těžko dočká. Měla tam připsat - a kdo si myslíte, že jsem udělala chybu a budu litovat, nebo že jsem nezodpovědná a měla jsem tomu předejít, tak nepište :sweat_smile:
30. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka právě tady se těžko dočká když je tady hromada snažilek které se snaží a nejde jim otěhotnět nebo žen které potratili, bylo to blbě zvolené :frowning2: ale musí ted z toho být dost špatná podle mě. Já jen nechápu proč když ví že se ti nemůže dovolit se nechrání
30. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik procetla jsem to a taky trochu nechapu, zajimalo by me, co je podle ni ta spatna financni situace... :confused:
30. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob nevím naštvala se a podle mě už se neozve. My taky na tom nejsme nejlíp-stojí to za hovno dá se říct ale dítě bych nezabila a když vím že ho v žádném případě nechci chráním se ne?
30. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mam stejnej nazor :slight_smile: my zatim zijeme v podstate z jednoho platu a neprijde mi, ze bysme byli v nejake financni tisni :sweat_smile: takze pokud nejsou oba nezamestnani se dvema detma, tak tenhle duvod nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mě dostala ta věta, že do budoucna by třetí chtěli, tu holčičku konečně. :unamused: Momentálně nevěří, že děti v budoucnu uživí (ty tři potenciálně), ale později by tomu věřili a o třetí se vědomě snažili? jak můžu vědět, že za 3 roky se budu mít líp jak teď nebo za rok?

@majatob kdoví. Bylas tam za vzor, všimla sis? Já nevim no, někdo prostě pro to, aby porodil dítě potřebuje přesně tohle a tohle a jak to nemá, tak nic. A někdo nepotřebuje skoro nic, jen aby měl to dítě.
30. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím vás maminky...jaro žije :slight_smile: Ale jsem spíš na facebooku než tady a pokud tu jsem, nakouknu jen do kojenců, když byl nějaký problém, semo tamo i sem...
Já jsem Radečka objednala na focení ke kacafoto už na začátku června, jdeme v září. Tak jsme měli štěstí.
Na oběd máme ze včerejška rybu - pangasia :slight_smile:
jaro2008 proto, že jsem se tu registrovala nejdřív na beremese a protože jsme plánovali svatbu na jaře 2008 :slight_smile:
Všem vám hezky rostou mominka :slight_smile:
Letem světem jsem zkoukla pár stránek - posílám velkou gratulaci majatob!!! A Honzíkovi držím palečky se srdíčkem!
katy: já se nesmím na nadýmavé jídlo ani podívat, musím se hlídat, protože pak Radeček trpí...takže pro mě platí zákaz...takže blboost to není...je to ale asi individuální.
Jinak je Radeček je zdravý...má za sebou 1. očkování...ve 3 měsících a 12 dnech měl 5,76 kg a 61 cm. Široké balení má furt, ale už je to lepší. V neděli oslavíme 4 měsíce :slight_smile: Pojišťovat nebo nějak mu spořit budeme, ale ještě nevíme u koho. Jo a ještě jste psaly o vaření...myslím andelka...já taky nestíhám vařit, v lehátku se mu sice líbí a sám se s hračkami zabaví, ale na navaření celého obědu to nestačí, pak začne mrčet a dávat najevo, že chce ven...takže vařím jen když tu někdo je, nebo večer, když spí...přes den stihnu to jídlo jen ohřát :grinning:
Jo holky jak často kojíte? U nás je furt pravidlo co 2 hodiny...v noci ne...to vydrží celou noc do cca 4 hod. do rána.

A už nevím, co jste psaly :grinning:
30. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky žijem z jednoho platu (stále doufám, že časem bude lepší, zasloužil by si to), máme malej byt, hypotéku na 28 let - ale kdyby mimčo přišlo i neplánovaně (že nepoužívám antiko a pak se divím, to neberu jako neplánovaně), tak copak ono za to může?
30. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, vsimla :slight_smile:
@jaro2008 dekuju :slight_smile: jej, uz 4 mesice? to to leti :confused:
30. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob
@andelka
holky mě teda přijde že to moc řešíte, když už optejte se se zakladatelky, než to tady tak tutlat a ještě jedna věc situace se změnit může kdykoli...a je třeba s tím počítat ale na vás dvou jde vidět, že jste nepracovaly a po škole či na ní otěhotněly, takže vám tahle věta přijde nesmyslná ale já za sebe můžu říct, že to tak není
30. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jen jsem vyjadrila svuj nazor a vic to resit nehodlam :wink: a mas pravdu, moje dosavadni prace byla 8 hodin v supermarketu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob majo nevztekjej se tak to prostě vyznívá...
30. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ja se vztekam? :grinning: kdyz myslis :grinning:
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nehádejte se :slight_smile: to je téma na který má každý jiný názor
30. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob hele maji klidek,mě to tak přijde nemusíš hned dusit
30. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis marja, ja su ale uplne v pohode a opravdu nemam potrebu se hadat ani nic jinyho, jestli to tak vyznelo, tak se omlouvam, je to kazdyho vec a me je to docela jedno jak si kdo zaridi svuj zivot... :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 Jarooo, ahoooj :slight_smile: Radeček krásně roste :slight_smile: s tím vařením jsem na štíru já, no. Taky něco složitějšího nezvládám. Ale v neděli už přijede mamka (byla na dovči), tak konečně bude polívka i hlavní jídlo a něco trošku pořádného. Já kojím jak kdy, podle Danyho. Přes den za 1,5 - 3 hodinym záleží jestli je vzhůru nebo spí. V noci kojím tak po 3-5 hodinách, celou noc ještě nespí.
30. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek my to tu netutláme, mi se jen povídáme o tom, co nás jinde zaujalo. No já nevim co s tím má společného to, jestli člověk před dítětem pracoval nebo ne, podle mě je to osobní postoj, životní názor. Ale možná se pletu - nepracovala jsem (jakože normálně, brigádně samozřejmě jo), ale ty jsi zas neměla dítě hned po škole. A vyměnit si to nemůžem. :sweat_smile: Ona dotyčná se s tím bude muset srovnat, když už se tak rozhodla - ale opravdu nemůže čekat, že jí tady k tomu budou všichni gratulovat, jak udělala dobře.
30. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek