• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
na domácí jogurty se taky chystám :slight_smile:
no já nevim, ale věci, o kterých vím, že jsou výhledově potřeba kupuju v akci, nebo povícero, když to vydrží - takže s tou školou to vidím jako smardik. A fakt nemusí mít školní desky za stovky, bo je to značkové nebo s Disneym, to radši koupím obyčejné a vyzdobím sama :sweat_smile: Oblečení netřeba nové značkové, i v sekáči, Tescu a pod.se dá koupit pěkné, aby se děcko nemuselo stydět.
Kroužky rozhodně jo - ale třeba já jsem chodila několik let do ZUŠ, pak už ne, bylo to drahé, tak jsem chodila do DDM a bavilo mě to i víc :slight_smile: Na cvičení se nemusí chodit do spešl oddílu, ale třeba do Sokola, ten je super.
30. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 dík, v pondělí snad budem vědět termín

jo ozvala se mi fotografka, kopíruju
Dobrý den,

ráda Vás přivítám ve svém studiu. První termíny jsou možné od září. Nejpozději 14 dnů dopředu dejte vědět, časově se
přizpůsobím tak, aby děti byly v dobré náladě. Poté si řekneme detaily, co si vzít na sebe, jak staré jsou děti, kluci?, holky? atd.

Cena platí pro max. 2dospělé a 2děti.

Balíček - 2.500Kč - cca 1,5h
Obsahuje cca 20 fotografií - obdržíte CD s fotografiemi - barevné, černobílé a sépiové varianty.
Dále obdržíte vytištěné fotografie těchto velikostí a počtu:
jedna nejhezčí fotografie vytištěna na PVC desku s háčkem na pověšení o velikosti A4
2 fotografie vytištny ve velikosti A4
4 fotografie vytištěny 13x18cm
13 fotografií vytištěno 10x15cm

jedná se o tuhle fotografku http://www.angelsphotostudio.com/
30. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 to jsou hoooodne zjednoduseny brisni tance :grinning: spis takovy protahovani, semtam zakroutit zadkem, semtam rukama :grinning: ale je to fajn, chodila jsem na ne do Kastanku, ale jsou aj v Krteckovi, myslim :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Krteček, kaštánek..ty jo, oboje od K, to se mi bude plést :grinning: no doufám, že i já budu brzy chodit na tyto zjednodušené hodiny TV :wink:
30. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob mimochodem, jak se dělá domácí jogurt?
30. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 baru ajaj v itošce itoška? snad už je vše ouká...Jo Péta mluví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na to že měl teda má dofizní axonální je dobrééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda difuzní ta moje klávesnice, vylila jsme si tam kafe a ted to jde blbě mačkat
30. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jojo..italská itoška..asi to bylo tím, jak nejsme až tak zvyklí být spolu 24 hodin denně :grinning: ale všechno je už OK. O Peťovi jsem slyšela..je bojovník :slight_smile: máme radost...fakt je to zázrak :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já mám v klávesnicí nalitých a nadrobených snídaní!! hlavně tady v práci :grinning:
30. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a kdy půjdeme cvičit?
30. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 hele to tak je dycky :wink:
a zázrak to je....fakt mám zítra denní mrknu na něho jakej je :wink: aspon nějaké pozitivum v pátek jsme resuscitovali děcko na koupáku a v út umřelo bohužel.....
30. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 kuknu na služby ted máme další nemocenskou...zas budu makat jak bulhar možno v pondělí ale o víkoši ti cinknu jak to bude vypadat aktuálně
30. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi do klávesnice drobí manžel - asi mu ji seberu :grinning:
30. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek :frowning2: :frowning2: to je hrozné, děti by vůbec neměli být nemocné nebo umírat při urázech. kolik mu bylo? chudáci jeho rodiče
30. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nemůžu lék. tajemství
30. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasně chápu
30. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 to je jednoduchy, ohrejes plnotucny mliko na 30-40°, naockujes ho koupenym bilym jogurtem s zivyma kulturama, naplnis do sklenicek, das na noc pod duchnu a rano uz jen prendas do lednicky :slight_smile: je akorat trochu tekutejsi nez kupovanej... dochutit muzes marmeladama, kakaem, nastrouhanou cokoladou, rozvarenym ovocem...fantazii se meze nekladou :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 neboj, plist se ti to nebude :grinning: Krtecek je kousek od perly, kastanek je v trebovicich :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ten jogurt teda vyzkouším, jak dlouho to tak může být v ledničce? i když u nás to je jedno jogurty se v ledničce nikdy neohřejí TOm by je mohl pořád
30. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak do toho domácího jogurtu jdu...zní to dost dobře :slight_smile: Martin má stejně rád takové ty jogurty, co je zvlášť jogurt a zvlášť ovoce (třeba holandia nebo müller), tak to zkusím se svou výtečnou osobně vyrobenou marmeládou.

@lucenek no, nemáš to s tou prací jednoduché, děvče...však se ozvem operativně, podle času. Martin má po měsíci volný víkend.HURÁÁ :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nas zmizel vzdycky asi do 3 dnu :grinning: ale nekde jsem cetla, ze jeste po tydnu byl dobrej :grinning:

@baru7 za zkousku nic nedas a kdyz nebudou chutnat, tak uz dalsi varku neudelas :slight_smile: z 1l mlika vyjde asi 6-7 malych sklenicek (musi byt sroubovaci, na to jsem zapomnela), nebo vim, ze v Globusu prodavaji sadu od Amalky 1jogurt+5sklenicek a je tam aj navod :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob vidím to u nás stejně Tom by mohl jogurty snídat, obědvat i večeřet. jaký tam dáváš ten bílý jogurt? udělala bych to zítra
30. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jasný...ozvu se tak to je svátek co???mám v srpnu zase nějaké službičky na rychlé tož kdybychom sloužili spolu to bysme mohli aj podřistat :grinning:
30. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob skleniček mám hafo, takže určitě vyzkouším. Dík za tip :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to teda je svátek..další volný víkend až za měsíc...jo a včera jsem mu nesla něco na urgent a máte tám šikovné zdravotní bratry...žádné slizáky, jak jsi psala :grinning:
30. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to musí být akorát ti dva jaššo a klásek, ti ujdou :grinning:
30. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik zkousela jsem Holandiu a sklenickovej Jihoceskej, ty byly dobry, Activia se moc neosvecila. Na 1l mlika davam asi trictvrte toho velkyho, ale mozna by stacil aj malej :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no byl šikovný, urostlý a sympatický...úplně jsem se zakoktala :grinning:
30. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob maji ten jogurt má být ten velký? 0,5 l?
30. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob odpol koupím a vyzkouším, activii určitě dávat nebudu to je jediný rozdíl co mi TOm nechce tak nevím zda by to jedl
30. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek