• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ehm trochu osvěty dispečerka hovor když přijme musí vyhodnotit situaci co se stalo, kolik je zraněných a co hrozí.....pak adresa kde se nachází ten dotyčný...toto cca trvá 2-3 minuty
kolikrát jsou volající ve stresu a přijde jim každá vtewřina jako hodina tomu taky rozumím, no a než zavolá na příslušnou spáídvou sanitku, stává se že je jedna pryč jak jsem psala výše, tak pak dojezdové časy jsou jiné, bohužel, dispečera nemůže za to že před tím volal nějakej blb a třeba si jen vystřelil a auto je v prdelovicích......

@baru7 no je to tak spíše na erzetě ale to už si třeba dupnu, protže lidi kteří celej týden leží a v pátek večer je trochu píchne a oni to nestihli k dokymu, by si ten výjezd měli platit, prostě záchranka je pro lidi v ohrožení života nepor ježdění s pičovinama a to doslova.......
30. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek normálně M teď jel k bolesti na hrudi...tak se z toho vyklubal podrážděný žlučník z utopence...a to je přesně ono... :unamused: :angry:

@andelka malým dětem se neporvádí záklon hlavy ani nevytahuje jazyk.....
@andelka aha..tož to jo...hlavně že to ale dobře dopadlo :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baru vidíš.....kraviny na entoun ale někdy to stojí za toj sou dobré akce, myslím jako že máknem a zachráníme :wink:
30. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek souhlas s každým slovem....jak to doma slyším...už je mi týden blbě, ale dneska už to nešlo vydržet..takže volají rychlou a nejlépe ve 3 ráno :angry:
30. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 dokonce mám pocit, že to bylo i víc jak půl hodiny, ale to se mi nechce věřit. Každopádně jsme koupali kolem 19h a do nemocnice jsme přijeli v 20.15. a stalo se to hned zkraje a volali jsme taky hned. Takže to docela sedí. U nás se chvilku zdrželi, tak 10 minut. Jako fakt to nikomu nepřeju.
Naštěstí po všech vyšetřeních jsme dopadli dobře, sestřičky za náma chodili, i proto, že tam málokdy mají tak malé mimi a hlavně jsme tam byli jen na pozorování. Bylo tam víc dětí, které jsou vážně nemocné. :pensive: s tím mojím se chodili muckat :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek musí to být super pocit, když někomu opravu pomůžeš :slight_smile: zachráníš život...
30. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no ale jak to máme my vědět? Ale chápu, že je to náročný a nejde to hnedka. A že plno lidí volá jen tak a blokuje ty, co to potřebují.
30. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 baru je ale M taky slušně vyprávěl různé zážitky jako odborně tématické....fakt šílenosti, to se mi líbí
@andelka právě ti to píšu, tož víš
@andelka malému to budete časem vyprávět, i když to musela být fakt síla :frowning2: ...a hlavně, ať už vás nic takového nepotká... :slight_smile:
@andelka máš to v IP :wink:
30. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to nebyla poruba to bych našla ve výjezdovce :wink: takže situace kdy je bloklé nejbližší auto a volá se odjinud kolikrát jsem dovolána z kraviny na jinou akci...ale než dojedem........
30. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jojo...taky mě to baví poslouchat...myslím, že to je taky důvod, proč k němu tak vzhlížím :wink: ale já jsem posera a fakt si neumím představit, že bych se dostala do situace, že bych musela poskytovat první pomoc...
30. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jj je to nápor zůstat v klidu gor když ostatní šílí...a ty prostě musíš
já mám klapku...jako fakt cvak a jedu co mám v hlavě....a jede mi to jako filmeček.....
30. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ono by to asi jinak nešlo...fakt máš taky můj obdiv..já se vidím, jak bych odpadla stejně jako pacoš a přidělala vám akorát práci :grinning: prostě každý musíme rozumět něčemu jinému :wink:
30. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
razíme na návštěvu na vínečko, baru zítra ti cinknu..snad tě nevyrušim :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 a toak to má být se neseru do práce bank. úřednici když tomu fakt rozumí že jo.....
každý máme svoje
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek :wink: :wink: užij si návštěvu..když tak piš sms, Martinova babi zítra slaví 90, tak bude párty :sunglasses:
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojéje geronto day :slight_smile: užijte si, písnu hojec
30. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, tak hezký víkend všem. Taky už fičím z práce domů :slight_smile: Páťulíííínek :grinning:
30. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 tyjo jak já se už těším až budu chodit do práce. My jdeme zítra ke tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase bude něco :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka klidně si to s tebou na chvíli vyměním :wink: děti máš krááásné :slight_smile: taky nás zítra čeká rodinná oslava..takže hodně zdaru :slight_smile: papa
30. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no to možná krásné jsou ale dají zabrat a já potřebuju změnu prostředí po skoro 3 letech doma :grinning:
30. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka je mi jasné, že je to náročné..teď tvdrím, že mateřskou co nejdéle...no uvidíme, jestli nakonec po půlroce nepolezu po zdi :grinning:
30. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 to jo, napsala jsem mu to do deníčku. Ve 4 týdnech měl úplně kompletní prohlídku včetně rentgenu plic. Ale bylo to k něčemu dobré - musela jsem tam pokaždé vážit, takže se zjistilo, že malý málo pije, takže když řve, tak je to spíš tím, že má ještě hlad, než bříškem. Od té doby se to hodně zlepšilo a jsme spokojení oba. :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no spíše až po roce :wink: naše ELi je torpédo a já se těším jak bude mít daneček 2 ročky a já půjdu do práce :wink:
30. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je fajn..všechno zlé je na něco dobé :slight_smile: tak já už fakt fičím, babenky :slight_smile: krásný víkend všem :slight_smile:
30. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 to je pravda. Pa, a přeju též krásný víkend :slight_smile: Já už se těším, až dojde muž z práce. Včera si malého vůbec neužil, v 16.30 vytuhnul a spal až do 221h a pak zase spal.
30. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek