• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Poraďte nějaké dobré plínky. Malému se začal opruzovat zadek z těch zelených Pampersek, když mu dám ty Premium Care tak je to ok. Ale to se sakra prodraží. Na doma by mu stačily nějaké obyč, nejlépe neparfémované. Jsou dobré ty Babylove z DM?
30. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak to nevím jestli ty jsou dobré, ale dobré jsou Huggies Premium a nejsou drahé :wink:
30. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus my máme bud pampers-ty premium care nebo huggies premium
30. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus hodně lidí si ještě pochvaluje Tesco plíny, ale ELi se mi po nich oprudila, ale byly fakt dobré :wink: a nejsou drahé :wink:
30. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tesco je tesco plíny dost chválí ale my je dostali jednou jako dárek a Tomovi protékaly
30. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik @zofinecka Huggies jsem měla ty Newborn a protékaly. Na Tesco plíny už jsem chválu slyšela, ale prý už nejsou co bývaly tak nevím.

@smardik u Alberta mají ty Premium Care za 299,-, jsem dneska brala 3 balíky
30. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no my jsme měly ty zelené so jsou teď ty nové a bylo v poho dokud Eli neměla průjem a oprudila se mi a pak jsem musela zpět na Pampers :wink:
30. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo ty nowborn taky protékali ale pak ty větší už ne a jsou v pohodě :slight_smile:, střídáme tyhle dvě značky-u TOma a Honzík má jen pampers, snažím se kupovat v akcích,ještě mám nasysleno z minula z rossmanu to premium care vyšli na 169 Kč :slight_smile:, jojo koukala jsem že jsou v hypce za 299 dobrá cena
30. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to byla dobrá akce. Já mám Rosmanna z ruky. U Alberta měli i nějaké Huggies v akci, ale nevím jaké
30. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já jsem měla balík Babylove a byly dobré. Pampersky mi teď 3x v noci po sobě protekly :frowning2:
30. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste se dneska ale rozjely! O čem jste drbaly? nemám čas pročítat :wink:

Adi: my máme active baby pampers, někdy taky přeteče, ale co se dá dělat? hold je pak ruční praní s kartáčkem :sweat_smile:
30. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 právě že po těch active baby se opruzuje asi. Teď počkám, až se mu to zahojí, zkusím mu je zase dát a pokud se hned osype, je to jasné.

U nás pořád prší a prší a prší. Malý je naštěstí hodný a vykládá si pod hrazdičkou.
30. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: my taky dneska nebyli venku :frowning2: v 9,30 přišel tatík na kafíčko, hrála si až do cca 13,30 hod. teď spinká :slight_smile: a co zkusit krém nadupku změnit? Já mám teĎ Batole a je super je to krém a jak naneseš na zadek tak je to takové pudrové.
30. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 dneska mu dávám ty bílé pampersky a rybilku a už to má skoro zahojené. A to batole je z lékárny?
30. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se koupit i v lékarně je to od Alpy. Rybilku máme taky dost mi smrdí Batole hezky voní :slight_smile:
30. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. a 2. foto - výtuh na dece
3. foto - tak se tváří, když se zrovna probudí
30. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: šikula, ty ho dáváš spinkat na bříško? Já tedy ne, ani na bok v postýlce mám strach, ale na gauči spinká i na boku. Pořád spinká, jen aby spala i v noci
30. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 když on mi přes den jinak spát nechce
30. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ada spí nejraději na zádech a pak na boku, ale jen přes den a nejvíce na chatě na gauči, dneska poprvé při pasení koníku se překulila na bok, na záda ještě ne ale možná proto, že na gauči už nebylo místo na dalšího suda, zkusím ji až se vzdubí vytáhnout deku :slight_smile:
30. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
30. črc 2010 v 17:34 • anelka001
Adi: písla jsem Kamči ohledně cvíča s mimči od září, aby o nás věděla a zapsala nás :slight_smile: doufám, že se taky přidáš, abych pak za tebe nehledala nějakou maminu :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ty jsi hodná, určitě se přidám :wink:
30. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus A pouřžíváš ty vlhčené ubrousky? Já jsem je používala - bez parfému a sensitive, plínky jsem měnila často, osušovala jsem ho po otření a stejně se mu objevily flíčky...ani jsem nevěděla, že je to opruzenina (myslela jsem, že to vypadá jinak)...šla jsem s tím za doktorkou a ona mi poradila Ondřejovou mast a přestat používat ty ubrousky a nahradit je čistou vodou...a už má prdelku zas k nakounutí :slight_smile: Teď ty ubrousky použiju jen když se pokadí a to pak ještě omyju žíňkou s čistou vodou. Pampersky máme taky...ty premium i active .(ty mu dávám na noc nebo když jdeme ven)...předtím i sleep and play - ale ty neměly ty pružné pásky.
Plínky z Tesca už nechci..dostali jsme je od tchýně...byly už na omak takové divné...pampers jsou krásně jemné...a jak se nacucly, byly jak koule...z DM takové normální obyčejné...happy mi nejdřív nevadily, pak jsem na ně měla nervy a huggies jsme ještě neměli.
Fajné fotky! Náš Radek na břichu spát neumí...jen si tak párkrát lebedil, když ho unavilo pasení koníků.
31. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 ubrousky používám, ale teď má druhý den už jenom Premium Care a zadeček má zahojený. Asi to fakt bylo těma plínama. A Ondřejovu mast zkusím koupit pro změnu. A když nepoužíváš ubrousky, myješ ho pod tekoucí vodou nebo žínkou? A jak jsi psala, že si musíš dávat pozor na to co jíš, používáš ty probiotické kapky BioGaia? Malému moc pomohly a taky mu díky nim zmizela pupeční kýla.
31. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Když je hodně pokaděný, tak ho taťka šoupne pod sprchu...a já ho osprchuju...když se pokadí a jsem sama, tak to nejdřív setřu těmi ubrousky nebo i papírovýma...ten největší fujtajbl :grinning: a pak ho otřu žínkou a vodou...sama ho v jedné ruce pod sprchou už neunesu. A tu žínku s vodou používám při každém přebalování a tu vlhkost otřu látkovou plínkou. Jojo kapky jsme měli dva měsíce a celkem to pomohlo, teď už je to dobré, sice občas kvůli prdíku zabrečí, ale ty kolikové řvací záchvaty jsou pryč...drív neuměl ani grgat.
31. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 někdy ta nálož v plínce fakt stojí za to :grinning: Teď to nesmrdí, ale až budou příkrmy to bude chuťovka :grinning:
31. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus To teda jo...někdy to stojí za to :grinning: Mě to přijde docela smradlavé už teď :grinning: A s oblibou mi prdne ještě pod nos, když ho přebaluju nebo si s ním hraju :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jo to už mi taky udělal, že si tu nálož nechal až ho budu přebalovat a nejlépe v 5 ráno :grinning: Ale největší pecka byla, když malý začal tlačit do plínky při křtinách :grinning: A že on to zrovna potichu neumí :grinning:
31. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bych asi vyprskla smíchy.
31. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 měla jsem co dělat no :grinning: Akorát já když dostanu záchvat smíchu nevím kdy přestat. A mamka stála vedle mě a taky jsem slyšela, jak to v sobě dusí. Jakou máš jizvu po císaři? Mažeš to něčím? Já ji mám furt takovou červenou a někdy mě svědí.
31. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek