• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus A co kněz..ten to neslyšel? :grinning:
Jojo taky ji mám pořád červenou a někdy taky svědí! ...nejdřív jsem to mazala obyč. krémem, ale pak mi mamka řekla, ať si koupím měsíčkovou mast...tak to teď mažu tím...a taky masíruju.
31. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 museli to slyšet všichni, protože bylo zrovna takové hrobové ticho :grinning: Já jsem to mazala nejdříve gelem na hojení hráze co jsem měla a teď to přetřu tělovým mlékem. Ono to asi potrvá než to vybledne. Co už, naštěstí to jde dobře schovat
31. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Přesně tak, je to na dobrém místě, že to v gaťkách nebo plavkách není vidět...:slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jen škoda, že plavky nezakryjou popraskané břicho :frowning2:
31. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Já jsem až po porodu zjistila, že jsem měla strie i na břichu, ale jak bylo velké, tak jsem si tam neviděla :frowning2: Ale to taky mažu...tím co mi zbylo...elasti q. Měla jsem škaredé fialové strie na bocích a už to hodně zmizelo nebo vybledlo :slight_smile: Ale štve mě povolené břichu a já jsem zdechloň...nechce se mi cvičit...stačí mi, jak cvičím kolem malého :frowning2: Večer jak už spí, tak se mi nechce, to si odpočinu na chvilku u pc :grinning: Jako teď :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 já jsem strie neměla, kontrolovala jsem zrcátkem nebo jsem povolala R. :grinning: Popraskalo až při porodu :frowning2: Strie už začínají blednout, už mažu jenom obyčejným tělovým mlíkem. A cvičit se mi taky nechce, ale musím něco se sebou začít dělat. Do ničeho se pořádně nevlezu a když už jo, tak to vypadá hrozně, jak to mám na sobě narvané. Už jsem si objednala eliptical a musím se do toho pustit. Ještě by to chtělo přiškrtit žaludek a zarazit chuť na sladké
31. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Taky mám apetit :grinning: A sladké mi jede téééž :grinning:
Aduš už půjdu chnět...přeju dobrou a klidnou noc :slight_smile: Ahoj
31. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 já už chtěla jít spát před 1,5 hodinou a pořád tu dřepím. Dobrou :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus @jaro2008 ahojky, tak já teda na zadeček pro Danýska použvám vlhčené ubrousky, ale kupuju ty z DM tu jejjich značku a samozřejmě bez parfému a mažeme ondřejovkou a je fakt bomba. Jinak my máme ty kapky v ledničce a rovnou dvě alení a ještě jsme je neotevřeli :grinning: :grinning: . A Dany když se pokad tak to teda smrd a fest, ale to je asi tm že nekojím. Jinak my s pkrmy už budeme začínat přští měsíc :wink:
1. srp 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ty ubrousky z DM taky zkusím koupit. A ta Ondřejova mast je z lékármy? Dneska jsem malému riskla dát ty zelené pampersky tak uvidím co se z toho vyklube
1. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo ondřejku koupíš v lékárně a buď je v tubě a nebo v kelíku. Mě osobně víc vyhovuje ta v té tubě. :wink: Jinak Danýsek dneska spinkal celou noc :grinning:
1. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ondřejovka není na opruzenou prdku, to pěkně štípe..je jen jako prevence opruzenin....bacha na to......takže ondřejovku jen na čistou dupěnku :wink:
já radši ty kelíškové dělané, jsou čerstvé a krásně žluté.....tady ve Fn je dělaj echtovní...si je čoruju dom :grinning:

@aaadus ty pampes premium jsou luxusní to jo...ale fakt megadrahé když to seteš :frowning2:
1. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Nechceš Danýsky vyměnit? Aspoň na noc? :grinning: :grinning:

@jaro2008 Taky už Radeček umí prdět i brkat sám a dřív neuměl? Já jsem si dost užila, když neuměl ani jedno, prostě si po jídle vůbec neodříhnul. Asi od 2 měsíců už mu obojí pěkně jde - to by člověk neřekl, co udělá matce radost :grinning:

Děcka, já teda s váhou ani striema problém nemám, ale jako ten špek na břuchu mě štve taky. Ale nemám energii ani čas :unamused: Navíc to je ještě předtěhotenský špek, i když ej fakt, že se ještě mám na co vymlouvat, 3 měsíce po porodu nikdo nemůže čekat zázraky :sweat_smile: Jenže na cvičení pravidelné fakt nemám a sladký mi jede fest.

Ty ubrousky DM jsou fakt fajn, i když většinou doma utírám prcka mokrým hadérkem.

Kapky Bio Gaia už nám došly, tak jsem si nechala přivézt ještě dvoje, pro jistotu. Dala jsem kámošce 500kč a ještě jí pár grošů zbylo, takže to vyšlo 250kč za 5ml. Manžel se ptal u nás v lékárně a tam měli 5ml za 690 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je blbost 5ml za 690,-, já tu cenu kupovala 10ml
1. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo já na opruzenou dupku dávám pytiol. Jednou jsem zkusila eli dát na orpuzeninu ondřejovku a střašně řvala, ale tchýně zase dala malé neteři na opruzeninu ondřejovku a byla v poho. Jí zase vadil zásyp.

@andelka no já ho nevyměním :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ajaj...já než dám něco sáře zlkusim na sobě...třeba gel Mundisan na tuby štípe jak cyp....nevhodný pro děti do 3 let psáno v letáku, v lékárně ti ho prodaj že......a ta ondřejovka taky...jen na neporušenou kůžičku...opbčas tím mažu pacoše a když se pak šmrncnu a mám záděr to je něco
1. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Mně tu Ondřejovou mast doporučila doktorka poté, co viděla Radečka...(říkala, že je to druh opruzeniny...já bych to nepoznala, proto jsem šla za ní) a když jsem mu to mazala...neřval...byl v pohodě (mně to ale smrdělo)...ani ta opruzenina mu nevadila...měl to v třísle a na jedné půlečce takový flíček a rychle to zmizelo...po té masti a taky jak jsme přestali používat ty ubrousky.

@andelka jojo dřív vůbec neuměl grgnout a prděl jen, když jsme mu cvičili s nožkama (a řval!!!) ...teď to umí obojí sám...no občas nemá potřebu grgnout...nebo sem tam ještě zacvičíme...ale je to velký rozdíl. Přesně tak, též jsem říkala, že jsem nikdy nevěřila, jakou radost budu mít z toho, že si grgne nebo prdne :grinning:
Dneska byl večer ale tááák protivný, jsem ráda, že už spí . Jo ty kapky jsme měli ze Slovenska za eura a též to vyšlo na 250 korun.
1. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ne, fakt - dala jsem mu s sebou i tu naši krabičku.

@jaro2008 Dany si taky někdy neodbrkne, hlavně v noci, to baští a pak usne. Jak to neuměl, ani jedno, tak jsme si užili, ale teď je to už dobrý, konečně. :slight_smile:
Za 250 se to už dá, že? My na slovensku nikoho nemáme, ani nikoho kdo by tam zajel, tak jsem zneužila kámošku, má to jen přes most :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 chudák malej pokud to neměl červený tak asi nic to nedělá ale na porušenou kůži to není
2. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka U nás to samé :slight_smile:

@lucenek teď koukám výš, že jsem napsala, že mi to smrdělo...myslela jsem tu mast :grinning: Měl to takové rapaté...teď už má prdýlku zase hlaďoučkou a růžovou :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jo ták :grinning: mě voní
2. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mě taky voníííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
2. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včra jsme byli s Aďou poprvé u vody a dalo, ale pak ji to tam přestalo byvit tak kolem 14,30 jsme šli domů. Včera usnula v 21,30 a probudila se až v 6,15 na kojení a teď ještě spinká.

My na zadeček dáváme krém na opruzeniny od Batole žlutá, když se nanese změní se takovou trochu pudrovou konzistenci a hezky voní, jinak máme i Rybilku, ale ta mi smrdí, zatím jsme se neoprudily, tak klepu na dřevo.

Adi: včera jsem četla v MAmince o opruzeninách a tam psali, že většinou není chyba v plenkách, ale že se používají ubrousky, nebo se stravě maminky. Já utírámˇAďu , když se pokaká zásadně žínkou a voudou, pak vezmu ubrousek na jemné dočistění. Jedině, když se někde mimo domov stane "mnehoda" používáme ubrousky. A ty mám taky od Batolete.
3. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo v mamince jsem to četla, ovoce teď nejím, nemám na něj chuť, maximálně meloun a to ani není ovoce. A ubrousky mám bez parfemace. Asi taky přejdu na žínku a basta.

To moje dítě dneska straší už od půl 6, jsem předpokládala, že má po 3 hodinách bez jídla hlad a jak viděl prso tak úplná hysterka. Jsem ho dala do postýlky ať se vyvzteká a šla se umýt. Pak jsem si šla v klidu udělat snídani a to už mladý pán dostal opravdový hlad a teď chrní holomek jeden. Se z něho picnu
3. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aďa se už probouzí zkusím ji dát papkat, ale nemyslím si, že budu úspěšná v 6,30 vypila obě na maximum tak asi ještě nebude hladová a jdeme ven než tam bude na vybulení. Jinak chci kojit co nejdéle to půjde, do 1 roku se tím údajně zvyšuje IQ miminka :slight_smile:

U jedné holčiny jsme viděla fotečku jak píchali naušničky ach jo vypadalo to že to nebude jen kňuk, kňuk jak jí píchnou. :frowning2: :cry:
3. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 naušničky asi nebudou jen kňuk, kňuk, ale z vlastní zkušenosti vím, že lépe je píchnout miminku, které si to pak nepamatuje...bylo mi 6, když mi mamka nechala píchnout uši a prožívala jsem to hůř, než ségra, která byla mimi a dloooouho jsem si to pamatovala :confounded:
3. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka si dala propíchnout uši se mnou, ze solidarity :grinning:

Dany mi dneska spal zas 6 hodin v noci v kuse, tak jsem ráda :slight_smile: Dopoledne jedeme do Zábřehu, snad to zvládnem v tramvajce.
Taky bych chtěla do roka kojit, uvidíme :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já chtěla taky kojit do 1roku u Toma i ted a Tom se mi v 5měsících ze dne na den odstavil a on prostě moje mlíko nebude a Honzíka ještě kojím i když už ne plně ale že nám to vydrží do roku nevěřím a já taky asi nebudu mít nervy na to ještě půl roku odsávat a dávát z flašky jak ted
3. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ty jo..v tom hicu, na který to dnes vypadá držím pěsti, ať tu tramku zvládnete...snad vás důchodci cestující do kauflandu na akce pustí do stínku :wink: a hodně vody s sebou...jsem dnes jela do práce v 5:30 a už mi bylo teplo...
3. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: no právě, ale za krásu se trpí to jsme už malé vysvětlovala 30 jsdeme na 3 hexu a pak hned na naušničky, aby na 18.9. byla frajerka to bude vítání občánků a zároveň mamka slaví 60 :slight_smile:

Andělka: mamka si nechávala uši propíchnout až někdy po 40, když ji tatík koupil krásné naušnice. Tenkrát jsem šla s ní a nechávala si je nastřelit.
3. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek