• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 bude kočenka krásná.... :wink: teda to už je, tak bude nejkrásnější :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 no, doufám. Ono si moc nevybereš, zítra má zas pršet a já nerada jezdím se slídou. Ale já jsem s ním i předtím chodila ven, i když bylo vedro - tramvajka bude na zdechnutí beztak. Já vodu beru vždycky, prcek bude mít asi častějji žízeň.

@katy007 to bude fešanda :slight_smile: A kam jdete na vítání? My půjdem asi taky v září, přes léto to nedělaj.
3. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 lepší než propichovat je natřelení náušnic. |ELi má taky natřelené a jenom trochu zabrečela a bylo to hototvo. :wink:
3. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dneska jsem psala do těch Kravař, snad budou mít volno
3. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus super dej mi pak prosím vědět co odpovědeli

já ted asi nebudu focení domlouvat když nevíme kdy bude ta operace
3. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já se i hlavně ptala na kolik to focení výjde celkově a kolik stojí ty fotoknihy
3. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus pokud je to focení které si myslím já tak to bylo docela drahé, ale nevím kdo to fotil a nevím zda tam není třeba ještě nějaký jiný fotograf :wink:
3. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka kamarádka mi psala, že vyšlo levněji než u Nataly Photo
3. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak toto mi přišlo
objednávky přijímáme pouze telefonicky na číslech 553 671194, 606 672375. Cena jednoho vámi vybraného záběru je 180,-Kč (v ceně jsou tři stejné kusy formátu 13x18 lesk), většinou si rodinky nechají vyfotit 5 záběrů, tzn. (5x180=900,-Kč) 3x5=15ks v ceně, zvětšeniny zhotovujeme taktéž, např. A4-80,-, A3-159,-, 40x60-249,- 50x70-439,- apod. Fotografie na CD neposkytujeme, pouze zmenšené náhledy. Plné soubory jsou archivovány u nás v ateliéru. Ceny fotoknih jsou od 159,- do 600,- za materiál + cena za grafické zpracování od 400,-, fotoknihy vytvářím pouze z ateliérních fotografií. V září je volno, teď v srpnu jedu na dovolenou.
3. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak možná je to někdo jiný než myslím. Máš webovky? :wink:
3. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je ono co jsem si myslela :wink:
3. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 tak cestu jsme zvládli perfektně - po cestě tam koukal a po cestě zpět spinkal. A vedro nebylo. :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: bude kočanda a za ty slzičky to bude stát, přežily jsm e my bude muset i Aďa

Andělko: my jdeme asi kolem 18.9. tak to zatím vypadá na Magistrát (my bydlíme v centru) ale jinak bych raději o týden dříve/později 18. mamka slaví 60 let chtěla jsme aby naši i tchánovci taky šli na vítání.

Zofi: mě dr. moc nastřelení nedoporučila, raději že mám jít píchnout k ušnímu tak půjdeme tam.

Adi: tak kde se nakonec budete nechávat fotit? Jinak Kamča se zatím neozvala.

Jinak jsme dostala hromadu n ádherných oblečků od ségřiné kamarádky a před mamkou jsem se jednou zmínila, že nemám oc oblečků vel. 62 tak jsme dneska dostali i od babičky a taky moc hezké, už to honím v pračce :sweat_smile:
3. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 vypadá to na ty Kravaře. Líbí se mi, že ty fotky jsou takové jiné.
My už začínáme oblíkat vel. 68 :sweat_smile: Aspoň dupačky teda, bodyna má ještě dobré 62
3. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: my pořád 62 ale některé 62 jsou nám velké nevím jak to číslují! Má web? juknu se.
3. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 kukni na můj příspěvek dnes v 10:24
3. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jdu juknout a taky musím najít nějakou tu kameru
3. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 na magistrátu je pěkné vítání, místa pro příbuzné tam moc není, ale jde to, záleží kolik přijde miminek z pozvaných. Pozývá se myslím 20 a průměrně nám chodilo 10-14. Nezapomeňte jít bočním vchodem, ať nemusíte s kočárkem nebo sedačkou po schodech, i když to se taky dá. :slight_smile:
Já se moc těším, doufám, že na nás nezapomenou a přijde pozvánka.
My teda oblíkáme 62, sem tam nějakou větší 56, ale to jenom malinko. A kupuju už 68 i 74, na výrost :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no já ych zase nešla píchat. Víš co to je kdxž ti nejdříve ty ouška propíchnou a pak ti tam ještě rvou ty náušničky? Jak to nastřelí, tak je to rychlovka a ani to moc nebolí a mimčo to ani pomalu nezjist, že se něco děje a hlavně není krev. :wink:
3. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak naše ELi už od sedmi chrápe. Má horečku, tak jsem zvědavá co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to rychle přejde :frowning2:
3. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@katy007
@aaadus no my už oblékáme 68 :grinning: 62 má už malé :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já se poradím s tím ušařem co mi poradí, možná on sám i nastřeluje nevím ještě jsem se ho neptala, v kolika měsícívch jsi nechali Eli propíchnout uši?

Andělko: vy jdete taky na magistrát?

Adi: má hezké fotky on ty děti i tak aranžuje nebo to pak upraví na rogramu nevíš?
3. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no ušaři nenastřelují. Buď dětský dr. některý a nebo v nějakých salónech. Eli byla už větší asi 6 měsíců možná více :wink:
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy jsi ji vyměnila ty nastřelovačky za zlaté naušničky?
3. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mám pocit že tak za 3 týdny, ale teď už to fakt nevím, ale to ti řeknou :wink:
3. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to taky plakala nebo už to bylo v pohodě?
3. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no jelikož ji to nastřelili tak plakala jen opravdu chvilinku,ale navíc bypa nevyspaná tak byla spíše protivná :wink: ale nedovedu si představit že by ji to propichovali :wink:
3. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mé dítě mi vypatlalo celý kelímek Ondřejovky na stěnu postel oblečení na sušáku...a to je týden vymalováno.-. :rolling_eyes:
3. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka hej, toho tvojeho Danečka bych chtěla vidět. Naposled jsem ho viděla jak jsi byla u nás a to mi přišel tak nastejno. :sweat_smile: Já jsem pořídila extendor, takže bodyčka nastavuju. Je jich dost, které má dobré na šířku a jsou mu malé na délku.
@katy007 my půjdeme do Poruby předpokládám, podle bydliště. :slight_smile: Nakonec budeme mít asi nejdřív vítání občánků a až potom křtiny.

Děcka, já su ráda, že nemám holku :confused: nastřelování, propichování...
3. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek