• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
5Tak to máme cca stejně s tou váhou. je pravda zase jsme se cca 10 dní nevážila, já jen před poradnou se vážím :sweat_smile: já jím skoro denně GS mamavit, jelikož do sebe nedostanu moc ryby, zeleninu vůbec a mléko mi moc nejede.
jaký je ten čaj od teekane? Já mám Leros a Hipp instantní, ale ten piji za studena za tepla mi příjde jako sirup v teplé vodě.

myslím, že zda 6 nebo 8 týdnu je tvé rozhodnutí ne dr. jak budeš řešit dovču? máme na ni v plné výši nárok.
9. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: s tou dovolenou to nevím, jak jsem v jedné práci končila uprostřed roku, tak jsem měla nárok jen na pár dnů...jak je to v těhotenství, to nevím. Ten čaj od teekanne je celkem fajný...pila jsem ho teplý i studený, když jsem na něho zapomněla...je to mimojiné myslím i proti zadržování vody...já si čaj sladím kapkou sirupu. Ale když piju obyčejný ovocný (zrovna dneska jsem měla jahodu s borůvkou), tak to ani sladit nemusím. V lékárně mi nabízeli taky ten Leros...ale bojím se, kdyby mi nechutnal, že to bude zas ležet ve skříni :sweat_smile:
9. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Leros je rooilbost s šípky a není špatný. Teekane je bylinný nebo nějaký ovocný? No prý při těhu máš nárok na celou protože jsi stále zaměstnanec, ale asi se půjdu brzy poptat k nám na mzdovku i jak se pak počítá MD.
9. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, s tou dovolenou jsem to nevěděla...budu se muset poptat.
Tady je o tom čaji:
Čaj pro těhotné ženy
Tato vyvážená bylinná čajová směs je vyvinuta výhradně pro období těhotenství. Kopřiva podpruje přirozeně odvodnění organizmu, máta, meduňka a řebříček obecný pomáhají regulovat trávení. Meduňka také uvolňuje napětí a pomáhá si těhotenství užít naplno. Čaj neobsahuje chemické přísady ani aroma.Tato vyvážená kombinace bylin napomáhá vyplavovat škodlivé látky z organizmum příznivě působí při trávicích potížích – pálení žáhy, nechutenství a nadýmání. Vhodně doplňuje stravu těhotných žen.

Složení: Kopřiva, meduňka, citronová tráva, máta, kontryhel žlutozelený, listy malin, řebříček obecný.

Spotřebitelské balení: 16 x 1,80 g
9. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bylinný tak zkusím se po něm mrknout a ochutnám zase i něco jiného.
9. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak se taky hlásím po víkendu. :slight_smile:
Holky já piju ten těhu čaj od Lerosu a moc mi chutná.Ten od Teekane jsem si koupila jednou a popravdě mi víc chutná ten od Lerosu.Taky mám ten instantní čaj od Hippu.Ten piju jen občas.A vitamíny mám Gravital.Ted ho zrovna dobírám a nevím,jestli mám ještě kupovat na další dva mněsíce.Byla jsem rozhodnuta,že už vitamíny brát nebudu,ale zase ted je to období chřipek a tak,tak nevím.Jinak ryby moc nejím,to mi nikdy nešlo.Ale denně sním alespon jogurt,nobo vypiju sklenici mlíka a jím hodně zeleniny.Ta mi chutná.Tak snad má miminko vše co potřebuje.
To je super,že už cítíte pohyby.Já je cítila od 19tt.Přesně od 18+1.No a včera poprvé cítil pohyby i manža.Bylo to super!Povídal si s miminkem v bříšku a ono začalo kopat.Tak přiložil ruku a poprvé to cítil!!!
Jo holky a já už mám nahoře 5,5kg :sweat_smile: Takže jsem oproti vám asi opravdu pořádná veleryba. :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: kdy si uděláš albíčko? A jsi o 3-4 tt před námi tak žálná velryba! kdoví kolik my budeme mít za 3-4 týdny :sweat_smile: navíc budou vánoce a samá dobrota, návštěva, no zatím chutě na sladké nemám a ani na nějaké kombinace tak snad to vydrží, ale jinak péct cukroví budu a už se moc těším, už koukám i po časákách co letos upeču.

Holky máte nějaké extra oblíbené recepty?
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
evi ja se vazila vcera a zadna velryba nejses, zas jsem za ty dva tydny nabrala 2 kila, takze za poslednich 6 tydnu 6 kilo :rolling_eyes: jde to nejak moc rychle, ale snad to nevadi, zatim mi roste jen to brisko :slight_smile:

tehucaj mam Dr. Popov ze zdrave vyzivy a je mooooc dobrej,opisu slozeni: medunka list, sipek, rooibos, cerny rybiz list, hluchavka nat, pomerancova kura, kontryhel list a hermanek kvet :slight_smile:

vitaminy mam Gravital, ale neberu je, radsi kazdej den pochroupam ovoce a zeleninu nez do sebe cpat tabletky :wink:
9. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ja budu delat jen pernicky a linecky, u nas se to moc neji a pak jedeme stejne na cely svatky pryc :grinning:
9. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: téda, vy už všechny cítíte miminko :dizzy_face: Já si ještě počkám, ale nevadí, na všechno dojde. Na kontrolu jdu až na konci listopadu, tak si pořád říkám, jestli je mrně v pořádku a tak. to je trápení těhulek, UTZ 1x za měsíc. Ale všimli jsme si s manželem, že mi začíná trošku růst bříško, zespoda, je oblejší a tvrdší, tak snad je všechno ok a mimi roste. Já teda těhu čaje nepiju, vitaminy beru zatím 1x denně ElastiQ, postupně je budu brát méně často, jím celkem slušně si myslím.

Katy: Já pořád přemýšlím nad tím těhu oblečením - asi zbantuju švagrovou a zajedem do Těšína, dokud je slušně. Taky se mi nikam moc nechce, v zimě se mi nebude chtít už vůbec. Přes net se nakupovat bojim.

Jinak jsem asi nepřibrala zatím nic, dokonce dneska jsem se vážila a měla jsem ještě míň, než předtím. Ale ono to občas měří podle plota, takže když mám před poradnou, tak se během týdne vážím každý den ráno a pak udělám průměr a to nahlásím. :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: já nevím 100% zda jsou to pohyby, ale myslím, že ano. Já mám taky spodní bříško tvrdší tuším, že je to zvětšující se děloha a když ležím na zádech tak jako bys mi tam dala menší kopačák :grinning: ale už se mi moc příjemně na zádech jak jsme našponovaná neleží spíše na boku, nebo když ležím na gauči tak si dávám nohy nahoru na opěradlo :sweat_smile:

V Těšíně budeš už kupovat i pro prcka nebo jak máte prac. název pro veverku? :sweat_smile: to musíš sehnat nějaké kalhotky s drevokocúrkem :grinning:
9. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: no jo :grinning: Pracovní název máme bleška nebo veverka, tak to střídáme. Ale něco s veverkou by se dalo sehnat spíš :sweat_smile:
No, jelikož se tam zas tolikrát nedostanu, tak bych možná už i dokoupila to, co mi bude chybět. A něco na sebe určitě. Tento víkend jedeme ke tchánovsům, takže si asi převezu nějaké věci po neteřích, abych věděla, co už se kupovat nemusí a tak. 100% budeme mít postýlku a věci do ní. to u nich ještě nechám a převezu až později, teď to není kam dát. Ale potřebuju vědět, kolik oblečků budu moct využít, abych toho nekupovala zbytečně moc.

Já jsem dneska ráno ležela na zádech a hladila bříško a fakt je tvrdší. Je to sranda. Já zatím ležím i spím jak chci. Na boku si dávám mezi kolena polštářek. :slight_smile: Chtěla bych si pořídit ten kojící polštář, ten je na to dobrý. Kámoška ho kupovala v Ostravě za dobrou cenu, musím se zeptat ve kterém obchodě to bylo.
9. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, bodycka s veverkama maji nadherny v Lindexu v shopping parku :wink: chteli jsme ho vzit jenze pak nam prislo moc podzimni :grinning:
9. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já jsem se snažila udělat si albíčko,ale všechny fotky mám moc velké a bohužel jsem nepřišla na to,jak je zmenšit.Vím že mi tady radila Andělka/Andělko dík! :slight_smile: /ale mně to prostě nejde.A nebaví mně se u toho nervovat,takže počkám až tu budu mít někdy na návštěvě synovce a on mi to snad udělá. :slight_smile: :wink:
Majatob mi roste taky jen bříško a to řádně.Ale jinak zatím netloustnu,tak myslím,že se nijak nepřejídám,nebo tak.Já ten Gravital asi taky doberu a pak už na tabletky kašlu.Myslím,že se snažím jíst zdravě,tak by miminku nemnělo nic chybět. :slight_smile:
Andělko,taky se vždycky těším na UTZ.Vždycky mám pocit,že to snad ani nevydržím do další poradny ten mněsíc.Ale většinou to pěkně sletí.A ted,když už cítím pohyby je to mnohem lepší,protože člověk o miminku tak nějak ví líp!!! :slight_smile: Neboj,ani se nenaděješ a prcek tě bude kopat. :wink:
9. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Ha - kdo půjde se mnou do schoppinu? Mně se tam samotné courat nechce. :sweat_smile: Díky za tip, mě to vůbec nenapadlo, dokud to Katy nenepsala. :sweat_smile: To by byla sranda :slight_smile:
Já jsem byla v shoppinu nedávno, s mamkou, ale na dětské věci jsme se nedívaly skoro vůbec, jen v CA náhodou. ono ji to moc nebere. Tak si říkám, že bych si někdy udělala hezkou chvilku (pár hodin, že) a porozplývala se nad mimi věcma. :dizzy_face:
9. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, ja s tebou klidne vyrazim :grinning:
9. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja: jo? I s Tobikem? :wink: to víš, poradce by se hodil. :slight_smile: A mně samotnou nakupování moc nebaví.
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me prave taky ne a manza to vzdycky tak proleti, ze z toho nic nemam :grinning:
9. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, manžel - to je kapitola sama pro sebe, co se týče nakupování. :grinning:
A kdy máš čas?
9. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle tyden asi ne, uz ho mam dost nabitej, tak ten pristi krom utery a stredy dopoledne muzu :grinning:
9. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, příští týden na to budu myslet a domluvíme se přesněji, jo?
9. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakris, ve ctvrtek pristi tyden jedu do olomouce :sweat_smile: takze zbyva asi jen pristi pondeli :sweat_smile: no radsi ti jeste prubezne napisu :grinning:
9. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adělko: já už kojící polštář mám v so jsem si ho poprvé vzala do pelíšku a omotala se skoro celá :sweat_smile: jinak mezi kolena si taky dávám buď peřinu nebo polštářek a jeden polštářek mám na bříšku.
jinak vidím, že chlapi všude stejní, P. taky hned vše proletí, nikde kcde nemusí se zbytečně nezastavuje :grinning: ale jak na sebe shání džíny no havárka to si sebou beru knihu to je na celý den :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Aha, tak mě nákup polštáře teprve čeká :slight_smile:
Knížku jo? Tak to já ne, já kmitám, hledám a nosím, aby mi neutekl z kabinky :grinning:

maja: jasně, průběžně informuj :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andělka: ten kojící si kup co nejdříve už ho využiješ pro sebe, budeš se jim obkládat, nohy na něj odkládat, včera jsem si ho 2x přeložila a podložila nohy a ležela v pohodě na zádech a když ještě přehazuješ ty kuličky co v něm jsou tak máš super relax :sweat_smile:
Jinak taky podávám, ale vždy má v kabince tolik věcí, že než je x krát vyzkouší, zda ty jsou opravdu ty nej tak je přečtena kapitola :grinning:

Jinak kdybys chtěla do Carrefoura mohu vyrazit s tebou, ale Shoppin je daleko tam se mi nechce :frowning2:
10. lis 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: a odkud ten polštář máš? Protože máš pravdu, bude se hodit brzo.
No, mně shopping a carefour vyjde nastejno, do Avionu mi jezdí bus z Poruby, jsem tam za chvilku. Ale do Futura taky občas zajdu. už by to chtělo pomalu na vánoční nákupy, co?

Můj si to teda x krát nezkouší, jemu stačí, že do toho vleze, design je mu nějak fuk, takže musím být ve střehu stále. :grinning:
10. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Avionu pořád jezdí bus z Poruby zdarma? Já myslela, že už to zrušili! No ani mi o vánocích nemluv, vůbec nevím co komu koupit (kromě babi a ségry - ty si řekly) nikdo nic samozřejmě nepotřebuje :grinning:
No já ho mám od švagrové a ta ho koupila v PL.
tak to máš fajn, že ten tvůj je raz dva hotov, to můj vymýšlí a ve finále ještě přihodí tričko, košili, apod. :grinning:
10. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Bus jezdí,ale zdarma ne. Já nemám zónu č. 3, takže si musím koupit 15 min jízdenku (nebo kolik to teď je vlastně), což musím i když jedu tramvají. Ale tím busem to mám lepší, je to tam rychleji a stojí mi kousek od baráku, u věžiček.
Jo, já taky moc nevím. Ale my budeme mít letos dárky spíš praktické (když se budem stěhovat) nebo drobnosti, taky užitné nebo ke snězení.
Aha, tak to já se po něm budu muset podívat normálně po obchodech. Ještě jsem ho ani neviděla naživo. :sweat_smile:
No, u nás trička a tak přihazuju já :grinning: My chodíme nakupovat tak 2x do roka oblečení a 2x boty a to je vždycky akce. Vlezem do max. 2 obchodů, pozkouší pár věcí, pak se co nejrychleji zaplatí,, vypadne a dlooouho odpočívá. :grinning:
10. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak P. taky nákupy nevyhledává, ale jak se dorve tak nakupuje a má mánii asi chytne slinu či co :sweat_smile: mě pak loupe v zádech, mám žížu, apod. no posledně jak jsme byli v Praze tak já měla 1 tričko a P. 10 tašek a vítr na účtu :grinning: ale je pravda, že ty výprodeje byli spíše v pánské, u ženských už probrané nebo to nemělo tu hodnotu. Teď za ním jedu do Práglu tak jsme zvědavá co zas přismýčíme dom :sweat_smile:
Je tak u vás to bude jednoduché, věci do domácnosti. Vidíš jsi mi připoměla musím reklamovat vysavač, praskla objímka u kartáče a teď to furt padá z trubky. :angry: a zase vysaváme se starým žebrákem (díky alespoň za něj) :grinning:
10. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
můžu se k vám přidat?
10. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek