• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ahoj, zdravím vás :slight_smile:
Tak my máme oblečení různých velikostí...podle značky...nějaká trička ještě 62, dupačky 68 má natěsno, tak už jsme koupili 74 a overálky na spaní už má nějaký čas taky 74...trošičku v nich sice ještě plave, ale za chvilku budou dobré :slight_smile: Teď jsme dokupovali i body 74...posledně jsem mu už 68 nemohla narvat...ale nevím, jak to číslují, blbouni. Navíc při nákupu musím koukat i na to, jestli to má dostatečně velký otvor pro hlavu, plno bodýček neměl na sobě, protože to prostě nepřetáhl :frowning2:

@lucenek no to by mě jeblo...to je číslo ta Sára :grinning:

Já mít holčičku, tak žádné náušnice bych jí nedávala...až jak by byla větší a řekla by si o to...

@andelka tak tak je to podle bydliště to vítání :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 to nevím jestli je tak aranžují nebo pak upraví. Ti pak řeknu

@lucenek to potěší :sweat_smile:

R. dovezl malému spoustu oblečení z Francie velikost 3 měsíce a ve 2 měsících to měl tak tak. A některé ani neoblíkl přes hlavu, asi mají Francouzi menší děti či co.
3. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak náušniček se opravdu není proč se bát. Mě osobně více vyhovovalo to nastřelení. Kdysi se propichovaly uši už v šesti týdnech, kdy to mimčo to tak necítí. :wink: To mi říkala moje mamka, že to tak dělali mě. :wink:

Jo jinak my moc dobrou noc neměli. Eli nad ráne horečka stoupla na 39,5 tak fičme dneska k dr.- Tak jsem zvědavá co z toho bude. :frowning2: :unamused:
4. srp 2010 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka šikulky jste :slight_smile: nakonec se to počasí umoudřilo a dneska to taky není špatné..tedy alespoň na sezení v kanclu bez klimy :grinning:
4. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Sárinka je extrémně šikovná..asi po mamince :sunglasses: to cvičení jsme nějak zazdily, co :wink: stejně jsem měla nakonec večer nějakou práci...
4. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jo, není to špatné, ale je nějak černo, ven asi nepůjdem :unamused:
4. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nějak se to tam honí, to je pravda..jedině kolečko kolem baráku, abys nemusela dávat slídu a rychle prchat :slight_smile: ty jsi z Poruby, že? podle fotek...
4. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

@zofinecka bobek malý, ať je brzo líp :slight_smile:

Dneska si mladý pán nechal domluvit a spal do půl 8 a teď zase chrní. A dala jsem si prvních 5 minut na elipticalu a kondička na bodě mrazu.
4. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jo jo. no tak na kolečko mi to za to nestojí. Ale příští týden má být pěkně, tak to si zas venku užijem :slight_smile: Je tam fakt čudně, navíc prcek mi teď spinká...tak uvidíme, ale asi budem dneska doma. Přijde mamka, pomůže mi s vařením a budem šít vkládačky :slight_smile:

@aaadus já jsem dneska taky prcka ukecala, že do půl osmé budem ještě v posteli a teď po kojení zas usnul.
A dneska jsme měli premiéru, zkoušku pití z flašky a na druhý pokus vyžahnul co tam bylo :slight_smile: jako moc toho nebylo, takový předkrm, pak se normálně napapkal ode mně. Ale vypadá to nadějně, že se od něj i na chvíli hnu :slight_smile:
A začal mi častěji pěkně spát - včera jsem krmila v 19.30, po 20h už spal a vzbudil se až ve 3h ráno :slight_smile:

@zofinecka bobišek. Kamarádčina holčička to má teď taky, tipují zoubky nebo šestou nemoc. Snad to brzo přejde.
4. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no buď to jsou stoličky, ale teď řádí nějaká 3 denní viróza, tak snad to brzy přejde a nechytne to Danys :wink:
4. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka bobinka :frowning2: ...ať se brzy uzdraví :slight_smile:
4. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: chudák malá

TAky my pořád oblékáme 62, ale máme asi nějaké větší, jinak taky dost dávam pozor na vel. kolem hlavy některé se nedají obléci ani panence nevím jak to šijí, nebo extra dlouhé rukávy musím 2x zahnout a nohavila ala Havel :angry:
4. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 baru jo to byl fujtajbl víkoš...zítra jezdim..se stav :wink: a dneska taky to stálo za to :sunglasses:
4. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek zitra jezdi denni Martin:slight_smile: jezdis taky denni??
4. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baru7 jj mu ted taky okupuju PC :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek že zdravím a cestou z práce vás přijdou zkontrolovat, jestli nebudete mít výjezd :grinning:
5. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
malý se mi osypal a vůbec nevím z čeho :frowning2: Volala jsem mudře a mám ho vykoupat v heřmánkovém nebo černém čaji. Snad se to přes víkend zlepší a nebudu tam muset jet
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš...a nesnědla jsi něco, co jsi před tím nejedla??? Držím pěsti, ať to Románkovi brzo zmizí :wink:
5. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kamera vybrána tak než vypnu PC ještě na vás juknu :slight_smile:
Včera se Ada poprvé sama při pasení koníků překulila na záda a pak to zkoušela pořád dokola a já ji pořád dávala na koníky :grinning:

Adi: já sio myslím, že je to reakce na alergen - mě se Aďa jednou osypala za uchem stejně jako Románek na fotce, ale ona to měla jen za tím uchem a důvod - mamina si dala pár kapek citronu do čaje, od té doby nejím citrusy, jiné ovoce, jahody, meruňky ji nevadí. Budu držet palce, aby vše bylo OK.
5. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 @katy007 neměla jsem nic jiného než obvykle tak nevím. Jedině, že by mu začaly vadit rajčata, ale ty jím pořád. Teď zkusím vynechat všechny alergeny a uvidí se.

A aby byl ještě více opupínkovaný, tak ho poštípala nějaká ludra mucha :angry:
5. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Bobek malý...ještě píchanec od muchy... :confounded: A jak to vypadá dneska, Už mu to zmizelo?
@katy007 taky se to Radečkovi už povedlo...nedělá to ale pokaždé - to překulení, ale je to sranda jak se pak překvapeně tváří, kde se ocitl :grinning: Včera řádil pod hrazdičkou jako malá opička...jednou rukou se chytl té tyčky a prdelku nahoře a nohama kopal do těch hraček až se několikrát dostal na bok :grinning:
6. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem se chtěla zeptat...mají vaše mimča zahojený ten boláček po očkování proti tubeře?
6. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
připadám si jako totální k.áva :frowning2: Byla jsem u dr, protože se to malému přes noc zhoršilo a není to alergie, ale štípance. Vůbec nevím jak k tomu mohl přijít, před spaním kontroloju jestli v ložnici není mucha nebo komár. Asi to musela být nějaká taková ta malá potvora co jde sotva vidět.
6. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus vůbec si tak nepřipadej...já jsem šla s opruzeninou k mudr., protože jsem nevěděla co to je...pak jsem se jí omlouvala, že jsem ji zdržovala kvůli tomu :slight_smile: Raději jít k doktorce a mít klid než to nechat být a trápit se, co to je.
A nemůže to být bleška od pejska?
6. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jsem teď po čtyrech vysála celou ložnici, i zdi a objevila jsem jenom malého pavoučka. To bylo asi ono. A dala jsem do zásuvky biolit a ještě to tam vystříkala. Snad už to bude dobré.A blecha by to být neměla.
6. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus teda - potvora jedna. :angry: snad už to bude OK

@jaro2008 Dany to má ještě trochu červené, ten pupínek, ale jinak to nedělá nic.

Tak kyčličky máme perfektní, prý by mu doktor dal i potvrzení, že může skákat s padákem :grinning: tak jsem ráda a už tam nemusíme. :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka snad jo, jsem dneska vydrhla a vysála celý barák, převlíkla postele a teď půjdeme ven tak ještě vystříkám Biolitem. A super, že máte kyčle ok, my jdeme 30.8. a snad už to bude v pořádku.
6. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak my jsme dneska byli v ZOO a bylo to super. Až uklidím tak hodím fotky, ale na FB :grinning:
6. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od pondělí mají u Rossmanna v akci Pampers Premium Care za 249,-
6. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus a kolik jich tam je myslím ve 4 4+ velikosti? to už mi přijdou stejně finančně jako zelené tesko a mnohem lepší teda
7. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek