• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus dík za info hned v pondělí do rossmanu naběhnu, pro Tomáška už mi plíny dochází :slight_smile: a cena je super
7. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsme si to našla 52kusů ve 4 a tesko má 54 kusů.....paráda :grinning:
7. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik já jsem zaúkolovala mamku ať mi tam skočí, ale do Nového Jičína, protože v Ostravě to bude vyprodané jako posledně. A u Alberta mají Huggies Premium za 299,-, jsem vzala balík na zkoušku.
7. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus já mám známou v rossmanu nechám si odložit :slight_smile: je fakt že ty větší velikosti jsou hned vyplundrované ty malé 1-3 bývaj furt
7. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus já koupila minule v Ostravě hned v pondělí a pak ve čtvrtek a úplně v pohodě a pak další týden to platilo taky a to jsem koupila taky v pohodě ale to už u nás v ostravě a brala jsem i 4 a 4+ a taky byli :slight_smile: já se ptám kdy jim dojde zboží a hned tam pak jdu :slight_smile:
7. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik já jsem právě byla v Ostravě ve čtvrtek a neměli ani jeden balík. Ale v úterý mi půjde R. pro prášky do centra tak ho tam pošlu. Já už taky začínám kupovat 4 do zásoby, 3 mám 5 balíků pameper a jedny ty Huggies tak už raději do zásoby nenakupuju.
7. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus ty 4 tak od roku budete používat
7. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek myslíš, že až tak pozdě? I když teď už malý asi nebude přibírat tak rychle že?

Dnešní noc jsme přežili bez nových štípanců a kousanců a Fenistil začíná zabírat.
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadu uvidíš...já mám zkušenoust že jsme dojížděla pleny do konce váhoveho limitu takže měla li Sára cca 8,7kg šly jsme teprve do 4, ale zas jak budete přibírat, my to měli až v roce ted má 11,2kg :grinning:
7. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
to přibírání se zpomalí kolem půl roku..já prodlalatu FP houpajdu bo je do 9kg a Sára měla necelých osm...kdybych tušila jak to bude, nechám si ji
7. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky cosik vyzkoušela, ale plínek mám ještě hafo, co jsem dostala. Před víc jak měsícem jsem mu začala dávat 4-9kg a spotřebovala jsem jeden balík a mám čtyři :sweat_smile:
7. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
anděl ty látkuješ takže nemáš spotřebu papírovek
7. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus jestli malý bude přibírat takovým tempem jako teď, tak bude mít 9kg v půl roce :sweat_smile:
7. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
To mělo být samozřejmě pro @lucenek
7. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nebude se to zpomaluje uvidíš
7. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...taky udělám v pondělí nájezd do Rossmanna :grinning:

7. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek taky tam asi zajdem a uděláme nájezd na plíny. :grinning:
7. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek no, ale nehrotím to, právě abych je zvládla vůbec spotřebovat :sweat_smile: Ale víš jak, bych třeba využila tu slevu a koupila ty Premium nebo i jiné, ale když jsem dostala tyhle, tak co, no. Jsem si blbec neřekla dopředu, kdyby mi chtěl někdo koupit plínky, tak jaké :unamused:

To přibírání už by se mělo po 3 měsíci zpomalovat, že jo. Bo jinak budu mít ruce jak šimpanz za chvíli. Švagrová držela malého dneska 5 minut a už říkala, jaký je těžký a že ji bolí ruce. A já ho mám na rukách někdy i 2 hodiny :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka darovanému koňovi na zuby nehleď tak to prdni do bazaru, když toho máš moc, já třeba nelátkovalal takže u nás nehrozilo, že by bylo dost plenek :grinning:
8. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek asi zkusím, kdyby to vypadalo, že to neunosíme. Jinak jsem samozřejmě ráda, když něco dostanu - ale fakt, měla jsem si říct. Třeba i jaké ubrousky. Mám ráda Dmkové, ale dostala jsem 4 balíky Linteo. Naštěstí prý taky nejsou špatné a já je i tak používám jen na ven a na návštěvy a někdy v noci.
8. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka a o tom to je....až s časem poznáš co vám vyhovuje nebo ne.....mám ráda nivea pure ty miluju a batole
8. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek jo jo, však tohle už jsou moje asi třetí ubrousky a Linteo budou čtvrté :sweat_smile:

holky, Dany se právě sám otočil na bok :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ty linteo jsou dobré na ruce ani ty vlhčené hajzláčky neberu se po nich osypu aj já :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Linteo ubrousky jsou úplně naprd. Měla jsem dvoje, nebyly pořádně vlhčené a smrděly mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak jsem se trefila. Si příště asi řeknu :unamused: Já kupuju ty babylove sensitive bílé, nejsou vlhké ani moc ani málo a nejsou navoněné. Tak ubrousků na ruce máme asi na 10 let v tom případě :sweat_smile:
9. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka v nouzi se s nima dobře utírá prach. Nebo jsem si s nima utírala ruky když jsem malému mazala dupku.
9. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co vykoupily jste rossmana?
já šla rovnou z noční :wink:
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus to není blbej nápad použít to na prach :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
otázkou je jestli ti to na tmavém nábytku neudělá tu mléčnou vrstvu
9. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tím budu utírat jen bílý :grinning:
9. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek