• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@lucenek jooo atak proveden a ještě asi proveden bude :grinning:
@aaadus všechno nejlepší Románkovi k svátku :slight_smile: To vypadá na Vítkovice.
9. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 děkujeme :dizzy_face: Když oni tam píšou Moravská Ostrava. A vím, že v Chiccu měli dobrý výběr čepic, dneska jsem lítala po šopinu a chtěla nějakou malému koupit a koupila jsem akorát jednu v HaM a jinak žádný výběr, tak jsem docela zklamaná
9. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Podle ulice a podle mapy je to ve Vítkovicích...ale ta budova mi nic neříká :frowning2:No sehnat pěkné čepičky je umění...já jsem letní musela koupit na netu...teď jsme nedávno byli v Sam baby a tak hnusné čepky tam měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 hezké čepice mají buď ve Woku na lenince a nebo v bohemce v galanterce :wink:
9. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka aha, díky
9. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom Woku jsou ale mastné..ty raster třeba prodávaj za 260kč a normálně na pouti co byl stánek jsem koupila za 150...... :frowning2:
10. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 a z netu jsi objednávala odkud?
10. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám čepičky z Woka a pak už trošku podzimní z obchodu napravo na Hlavní třídě, je to pánské, dámské a vzadu dětské. Stála myslím 120kč. Ale záleží jaké chceš, já jsem nenáročná, mám i pár poděděných, takže teď jich mám dost až do listopadu tipuju.Pak už bude potřeba zimní.
10. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Letní jsem koupila tady: http://www.cepicecz.cz/
10. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Jednu z nich má Radeček na hlavě na fotce na FB :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 čepice pěkné, škoda, že jsem o nich nevěděla dřív, ty letní jsou fak super. Akorát tam mají strašně málo na zavazování a malý jak sebou furt šije tak mu ty bez zavazování nedrží.
10. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak my máme dneska jeden výlet za sebou a zítra jedeme zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jste byli na Trúbě jo? A kam razíte zítra?
10. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo byli jsme na trúbě a ndeska razíme do Dinoparku :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jedete k nám do dinoparku? tak se stavte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my chcem do Zoo ale až o víkendu at můžou naši hlídat Honzíka a my s Tomem pojedem, nechcem to ted tahat nikde kde je hodně lidí
11. srp 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo jedeme k vám. V ZOO už jsme taky byli a bylo fajn. Se těším až to tam bude opravené :wink:
11. srp 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka my ted seděli doma jak měl manžel skoro 2měsíce nemocenskou :( vycházky měl 14-18 a TOm vstává v 15,než se ho přebalím,nají se apod. a můžem vyjít je 16 a to nemělo smysl nikam už jít a ani nechcem kvůli toho Honzíčka takže bude u našich a my pojedem. Kdyby jste měli čas tak se stavte na kafe :slight_smile:, no to abych začla uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bude asi dlouhý den, Honzík je protivka protivná, po hodně dlouhé době dneska nějak blbě spal ale je to moje chyba :frowning2:
11. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

@smardik jak to? Malý si taky nějak pokazil spaní, spal mi od 9 do 4 a teď se mi začal budit o půl 2 a dneska usnul až ve 3, to je fakt na palici
11. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ale byli jsme včera u rodičů a rozhodilo ho to, jak on spí jinde než doma stojí to potom vždycky za houby, je zvyklý na svoji postýlky nebo kočár a jak to nemá stojí to za houby :frowning2:. no bude sranda Honzík je protivka, Tomík je v poslední době jak utržený z řetězu a za 10minut mi přijde holčička na hlídání - dcera od kamarádky, stará jak Tom a ta je číslo, chvíli neposedí. aspon bude sranda :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus U nás bylo taky veselo...kolem půlnoci vztyk - dudel...ve 2 kojení...ve 4 dudel...v 4:30 kojení...v 6 kojení...v 8 kojení...dneska usnu asi i ve stoje :grinning: :grinning: A to taky spával do těch 4 nebo půl páte v kuse.
@smardik Jak není Radeček ve svém prostředí, má stejný problém...
11. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 uf, to jsem ráda, že v tom nejsem sama :sweat_smile: My jsme potom měli kojení v 5 a v 7, prostě klasika k ránu
11. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus
@jaro2008
@smardik no tak to vás nepotěším. :grinning: Náš Daneček dneska vstával až v 6.15 a to jedl kolem 19.30 :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak v dinoparku bylo super :wink: a danečkovi nevadí žes je jinde, teda pokud má svůj kočár. Celé nám to krásně prospinkal. Na FB hodím fotky :wink:

@smardik jsme se nemohli stavit, protože jsme byli ještě se známýma :wink:
11. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Honzík spí jak Daneček každou noc,dneska to byla vyjímka takže nevadí, ted už klasicky spokojeně spí, oba už spí :slight_smile:. Tomovi taky nevadilo spát jinde ale Honzíkovi to vadí, jak není ve své postýlce tak stojí spaní za houby. škoda že jste se nestavili,třeba příště
11. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi Dany už spí celkem slušně, na to jaké to bylo dřív. Většinou ho mezi 20.30 a 21h uspím a pak se budí kolem 3h a pak ráno. Ale někdy se též nezadaří a je hore ještě jednou po půlnoci.

Dneska jsme byli na poradně a očkování - byl moc statečný, bobišek můj. Sice pak bečel, ale v čekárně jsem ho nakojila abyl klid, po cestě domů si hrál v kočárku a těsně u baráku usnul, tak jsem ještě chodila po venku. Před 17h jsme přišli domů a od té doby 2x jedl a pak spal (s hodinovou přestávkou, kdy tu byla návštěva, to nemohl prospat přece :grinning: ), tak doufám, že noc a zítřek budou v pohodě.
Jo a dostali jsme zas pochvalu, krásně pásl koníčky, smál se na sestřičku, váží 6 420g, měří 61cm :slight_smile:
11. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my jdeme na poradnu zítra tak jsem zvědavá :wink: y koníky ještě nepasem, ale ELi to taky neuměla v tomto věku a pak to dohnala :wink: a jednou se dr. divila že už chodí :wink:
11. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já jsem si říkala, jestli tě tam nepotkám, když má Daneček 3 měsíční narozky dneska :slight_smile: Posílám všechno nejlepší :dizzy_face:
Jo, ony se ty děcka vyvíjejí podle sebe - v májovkách někdo už málem válí sudy, a my se jen otáčíme na bok. Ale vidím, že pokroky dělá, tak to neřeším.
Viděla jsem v poradně dvě malá miminka a nemohla jsem pochopit, že Dany byl někdy taky tak malý. Jsme tam kojily s jednuo maminkou co měla 12 denního chlapečka, tak jsem ji očumovala a dojímala se nad malinkým mimiškem, při pohladu na mojeho buclíka v náručí :grinning:
11. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo asi tak, prostě každé miminko je jinačí :wink:
11. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka gratuluju ke 3 měsícům :slight_smile: Týý jo...to jste nás s váhou úplně předběhli...Radula je o víc jak měsíc mladší a ještě tolik nemá :slight_smile: To mu teda šmakuje. Ale jak píše zofi...každý jde svým tempem ! Malý se umí překulit jen z bříška na záda...a ze zad jen na bok. Koníky vydrží pást už hodně dlouho. Taky koukám, jak je úžasné, že děšlá pokroky...vždycky si všimnu něčeho nového...teď ho zajímají ruce...jeho i moje :grinning: A přebalit ho...no to je teď umění...strašně ho baví, že mi to stěžuje tím, že napne nohy a dá je k sobě a řechtá se u toho :grinning: Jo taky vzpomínám a nemůžu uvěřit tomu, že byl ještě nedávno takový bobeček :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek