Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
jaro2008
9. srp 2010
@lucenek jooo atak proveden a ještě asi proveden bude 😃
@aaadus všechno nejlepší Románkovi k svátku 🙂 To vypadá na Vítkovice.
aaadus
9. srp 2010
@jaro2008 děkujeme x-) Když oni tam píšou Moravská Ostrava. A vím, že v Chiccu měli dobrý výběr čepic, dneska jsem lítala po šopinu a chtěla nějakou malému koupit a koupila jsem akorát jednu v HaM a jinak žádný výběr, tak jsem docela zklamaná
jaro2008
9. srp 2010
@aaadus Podle ulice a podle mapy je to ve Vítkovicích...ale ta budova mi nic neříká 😞No sehnat pěkné čepičky je umění...já jsem letní musela koupit na netu...teď jsme nedávno byli v Sam baby a tak hnusné čepky tam měli :-p
zofinecka
9. srp 2010
@jaro2008 hezké čepice mají buď ve Woku na lenince a nebo v bohemce v galanterce 😉
jaro2008
9. srp 2010
@zofinecka aha, díky
lucenek
10. srp 2010
v tom Woku jsou ale mastné..ty raster třeba prodávaj za 260kč a normálně na pouti co byl stánek jsem koupila za 150...... 😞
aaadus
10. srp 2010
@jaro2008 a z netu jsi objednávala odkud?
andelka
10. srp 2010
Já mám čepičky z Woka a pak už trošku podzimní z obchodu napravo na Hlavní třídě, je to pánské, dámské a vzadu dětské. Stála myslím 120kč. Ale záleží jaké chceš, já jsem nenáročná, mám i pár poděděných, takže teď jich mám dost až do listopadu tipuju.Pak už bude potřeba zimní.
jaro2008
10. srp 2010
@aaadus Letní jsem koupila tady: http://www.cepicecz.cz/
jaro2008
10. srp 2010
@aaadus Jednu z nich má Radeček na hlavě na fotce na FB 🙂
aaadus
10. srp 2010
@jaro2008 čepice pěkné, škoda, že jsem o nich nevěděla dřív, ty letní jsou fak super. Akorát tam mají strašně málo na zavazování a malý jak sebou furt šije tak mu ty bez zavazování nedrží.
zofinecka
10. srp 2010
nazdárek, tak my máme dneska jeden výlet za sebou a zítra jedeme zase 😃 😃 😃 😃 😃
aaadus
10. srp 2010
@zofinecka jste byli na Trúbě jo? A kam razíte zítra?
zofinecka
11. srp 2010
@aaadus jo byli jsme na trúbě a ndeska razíme do Dinoparku 😃 😃
smardik
11. srp 2010
@zofinecka jedete k nám do dinoparku? tak se stavte 🙂 🙂 🙂 🙂

my chcem do Zoo ale až o víkendu at můžou naši hlídat Honzíka a my s Tomem pojedem, nechcem to ted tahat nikde kde je hodně lidí
zofinecka
11. srp 2010
@smardik jo jedeme k vám. V ZOO už jsme taky byli a bylo fajn. Se těším až to tam bude opravené 😉
smardik
11. srp 2010
@zofinecka my ted seděli doma jak měl manžel skoro 2měsíce nemocenskou 😞 vycházky měl 14-18 a TOm vstává v 15,než se ho přebalím,nají se apod. a můžem vyjít je 16 a to nemělo smysl nikam už jít a ani nechcem kvůli toho Honzíčka takže bude u našich a my pojedem. Kdyby jste měli čas tak se stavte na kafe 🙂, no to abych začla uklízet 😃 😃 😃 😃 😃 😃
smardik
11. srp 2010
dneska bude asi dlouhý den, Honzík je protivka protivná, po hodně dlouhé době dneska nějak blbě spal ale je to moje chyba 😞
aaadus
11. srp 2010
Krásné ráno 🙂

@smardik jak to? Malý si taky nějak pokazil spaní, spal mi od 9 do 4 a teď se mi začal budit o půl 2 a dneska usnul až ve 3, to je fakt na palici
smardik
11. srp 2010
@aaadus ale byli jsme včera u rodičů a rozhodilo ho to, jak on spí jinde než doma stojí to potom vždycky za houby, je zvyklý na svoji postýlky nebo kočár a jak to nemá stojí to za houby 😞. no bude sranda Honzík je protivka, Tomík je v poslední době jak utržený z řetězu a za 10minut mi přijde holčička na hlídání - dcera od kamarádky, stará jak Tom a ta je číslo, chvíli neposedí. aspon bude sranda 😃 😃
jaro2008
11. srp 2010
@aaadus U nás bylo taky veselo...kolem půlnoci vztyk - dudel...ve 2 kojení...ve 4 dudel...v 4:30 kojení...v 6 kojení...v 8 kojení...dneska usnu asi i ve stoje 😃 😃 A to taky spával do těch 4 nebo půl páte v kuse.
@smardik Jak není Radeček ve svém prostředí, má stejný problém...
aaadus
11. srp 2010
@jaro2008 uf, to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-N My jsme potom měli kojení v 5 a v 7, prostě klasika k ránu
zofinecka
11. srp 2010
@aaadus
@jaro2008
@smardik no tak to vás nepotěším. 😃 Náš Daneček dneska vstával až v 6.15 a to jedl kolem 19.30 😉 😃 😃 😃

Jinak v dinoparku bylo super 😉 a danečkovi nevadí žes je jinde, teda pokud má svůj kočár. Celé nám to krásně prospinkal. Na FB hodím fotky 😉

@smardik jsme se nemohli stavit, protože jsme byli ještě se známýma 😉
smardik
11. srp 2010
@zofinecka Honzík spí jak Daneček každou noc,dneska to byla vyjímka takže nevadí, ted už klasicky spokojeně spí, oba už spí 🙂. Tomovi taky nevadilo spát jinde ale Honzíkovi to vadí, jak není ve své postýlce tak stojí spaní za houby. škoda že jste se nestavili,třeba příště
andelka
11. srp 2010
Mi Dany už spí celkem slušně, na to jaké to bylo dřív. Většinou ho mezi 20.30 a 21h uspím a pak se budí kolem 3h a pak ráno. Ale někdy se též nezadaří a je hore ještě jednou po půlnoci.

Dneska jsme byli na poradně a očkování - byl moc statečný, bobišek můj. Sice pak bečel, ale v čekárně jsem ho nakojila abyl klid, po cestě domů si hrál v kočárku a těsně u baráku usnul, tak jsem ještě chodila po venku. Před 17h jsme přišli domů a od té doby 2x jedl a pak spal (s hodinovou přestávkou, kdy tu byla návštěva, to nemohl prospat přece 😃 ), tak doufám, že noc a zítřek budou v pohodě.
Jo a dostali jsme zas pochvalu, krásně pásl koníčky, smál se na sestřičku, váží 6 420g, měří 61cm 🙂
zofinecka
11. srp 2010
@andelka my jdeme na poradnu zítra tak jsem zvědavá 😉 y koníky ještě nepasem, ale ELi to taky neuměla v tomto věku a pak to dohnala 😉 a jednou se dr. divila že už chodí 😉
andelka
11. srp 2010
@zofinecka já jsem si říkala, jestli tě tam nepotkám, když má Daneček 3 měsíční narozky dneska 🙂 Posílám všechno nejlepší x-)
Jo, ony se ty děcka vyvíjejí podle sebe - v májovkách někdo už málem válí sudy, a my se jen otáčíme na bok. Ale vidím, že pokroky dělá, tak to neřeším.
Viděla jsem v poradně dvě malá miminka a nemohla jsem pochopit, že Dany byl někdy taky tak malý. Jsme tam kojily s jednuo maminkou co měla 12 denního chlapečka, tak jsem ji očumovala a dojímala se nad malinkým mimiškem, při pohladu na mojeho buclíka v náručí 😃
zofinecka
11. srp 2010
@andelka jojo asi tak, prostě každé miminko je jinačí 😉
jaro2008
11. srp 2010
@andelka gratuluju ke 3 měsícům 🙂 Týý jo...to jste nás s váhou úplně předběhli...Radula je o víc jak měsíc mladší a ještě tolik nemá 🙂 To mu teda šmakuje. Ale jak píše zofi...každý jde svým tempem ! Malý se umí překulit jen z bříška na záda...a ze zad jen na bok. Koníky vydrží pást už hodně dlouho. Taky koukám, jak je úžasné, že děšlá pokroky...vždycky si všimnu něčeho nového...teď ho zajímají ruce...jeho i moje 😃 A přebalit ho...no to je teď umění...strašně ho baví, že mi to stěžuje tím, že napne nohy a dá je k sobě a řechtá se u toho 😃 Jo taky vzpomínám a nemůžu uvěřit tomu, že byl ještě nedávno takový bobeček 🙂