• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@rolnicek jj i na objednávku,vše co tam mám jsou objednávky :wink:
Písni bud do IP nebo přes FB, :wink:
26. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut Krááááásnééééé :slight_smile: Ty figurky i dorty...jsi šikovná! Že jsi dělala dort pro Lucenek pro Sáru? :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut ty miminka jsou bomba :slight_smile: :slight_smile: i ostatní postavičky jsou nádherné :slight_smile:. Tomík má v říjnu 2 roky tak že bychom u tebe objednali dort :slight_smile:
27. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 jj ,dělala :slight_smile:
@smardik ,když co tak pak písni,objednávku potřebuju vědět tak ty 4-5 dnů předem(ale případně zvládám i 2-3dny :grinning: )
Ty jo venku před chvílí byla pěkna průtrž,doufám,že to přestane,musím do Hrabůvky :unamused: .
27. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut Tom má narozky až koncem října takže to má ještě čas, zapíšu do kalendáře a tak týden předem bych ti dala vědět to stačí. jen vůbec nevím co, loni měl mašinku Tomášek a jako druhý kulatý s večerníčkem
27. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenlut nádherné figurky :dizzy_face:
27. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nebyly jste náhodou někdy v shoppinu v HM? Já tam vůbec nechodím tak nevím, je tam výběr pro mimča? Sháním pro Adu nějaké krásné růžové botičky a čelenku s mašlí, nevíte seženu to tam? Abych tam zbytečně nejela.
27. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já byla, nezaujalo mě tam nic. Není to můj styl, nemusím z malého dělat zrovna skejťáka, fešáka a pod. Stejně mu většinou dávám body a polodupky a fertig :sweat_smile: Na holčičky už to bylo lepší, ale též mám pocit, že nic moc - málo toho a drahé. Aspoň na mě. To už spíš CA - miluju jejich bílé zavinovací body :slight_smile: Ale doplňky by měli mít tam i tam, v HM možná i spíš, ale neručím za to.
27. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: já potřebuji jen růžové botičky a tu čelenku to vím, že v HM prodávají za 49 Kč, malá bude mít bílé punčocháčky a růžové šatečky od Zofi už je konečně má tak jak je má mít, by mě zajímaly ty míry anglických miminek - na štítku psaly 0-3 měs. a to samé džíny co má od Marks and Spencer, přitom Aďa má váhu i velikost dle tabulek jak by měla mít. Tak nevím.

Holky kolik vakcín je Synflorix celkem?
28. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: konecne nam zase funguje net :slight_smile:
katy, ja mam HM rada a na holcicky tam maji krasny veci, my jsme tam ted kupovali prave tu ruzovou celenku, muzu vyfotit na Bibince kdybys chtela a z boticek jsem tam slintala taky :wink: ja zas nemusim CA ikdyz mam odtamad taky dost veci...ale podedenych :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: jasně vyfoť a byla jsi tam teď někdy? abych tam nejela zbytečně a prd tam. A botičky pro tak malé holčičky tam taky mají?
28. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedka jedem na prehlidku jizdni policie, tak kdyztak az vecer ju? ja myslim, ze jo, protoze jsem se tam nad nima rozplyvala a M. mi je zatrhl :grinning:
28. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: do KOmeňáku jdete? už od st se to tam připravovalo, možná, pokud nebude pršet tak taky půjdeme, bude tam i kamarád, ale on jako hasič. Nevím co přesně tam budou oni předvádět,
tak večer juknu. díky moc.
28. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,dík za pochvalu figurek i dortů,se tu až červenám :wink: Jsem ráda že se líbí :slight_smile:

@katy007 -já se dle tabulek vůbec neřídím,radši už přeměřuju :slight_smile: Natálka má totiž v 19 měsích oblečení něco 9-12 měsíců,bodyčka z teska co byly loni v akci2za cenu 1,tak jsme brála 3-6 měsíců a ještě je stále nosí,a má zatím jen trochu krtaší rukávky,ale na délku-zapínání-jsou stále dobrý a jinka většinou nosí 6-9 měsíců, :grinning:
Ale je fakt,že je drobná,váží 9kg a 77cm. :sweat_smile: Většinou si myslí,že jí je sotva rok :grinning:

@majatob ,jak je jak to zvládáš hlavně při malé,a jak je po ránu? :slight_smile:
28. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jj, byli jsme v sadech, bylo to fajn a pocasi vyslo :slight_smile: byli jste se taky podivat?

@lenlut nastesti v pohode, zvracela jsem jen jednou a houpajici se zaludek se da prezit... :slight_smile:
28. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak bodíčka z Tesca máme 3-6měs a je mu to tak tak, už používám prodlužovátko, jinak na šířku a rukávy má dobré.

My jsme byli dneska na svatbě, paráda, půlku prospal, pak se krmil a pak byl na rukách :slight_smile:
28. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nechystate se zitra rano na pustkovec? :wink:
28. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ne ne, co tam je? My jedem v 10h ke tchánovcům :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja myslela do kostela :slight_smile: asi se konecne vypravime, tak jestli se tam nepotkame :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jé, tak to ne, bohužel. Příští neděli taky ne, je vítání občánků. Ale tu další bych šla :slight_smile: Dneska jsme byli na svatbě v kostele, těšila jsem na přijímání a Dany jak na potvoru se předtím vzbudil a akorát během toho jsme kojili na faře :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte :slight_smile:
Jsme zpět z dovolené, měli jsme se krásně, malý to zvládl na 1*. Jen teda ta mega kupa špinavého prádla to bude masírka. Snad jste všechny v pořádku, na dočítání není času
28. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkky,

Adi: ahojiky, vítej zpátky, zítřek platí? už se těšíme :slight_smile:

Andělko: vítání občanků bývá v ne? já myslela že v so. Ne by nám bodla, v so má mamka 60 zatím to předběžně vypadá, že to bude toho 18.9. ale pozvánku ještě nemáme, před prázdninami jsme se ptala osobně.

Maji: nakonec jsme nebyli, malá usnula později a vzbudila se až v 17 hod. a to by hned do kočárku nechtěla jít. Jaké to bylo?
29. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mji: hodíš tady tu fotku té čelenky prosím?
29. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jj, jen to stahnu :slight_smile: ale fotila jsem ju vcera vecer, tak kvalita nic moc, ale aspon pro predstavu :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy masle stokrat jinak :grinning: ale Bibince vadil blesk, tak tech sklebu si nevsimej :grinning:
29. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vcera to bylo fajn, byli jsme tam cely odpoledne a Tobika to hrozne bavilo :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ahoj, zítřek platí, snad nebude pršet. A kde se potkáme? Nebo se pro vás máme stavit? Jo a nechceš 10 jajec? Jaké používáš plínky pro Aďu? Pampersky že? Já jen, že jsem důležitě koupila Huggies Premium a malému absolutně nesedí, tak jestli nechceš pár plínek na vyzkoušení
29. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: ta je nádherná, přesně takovou jsem měla představu, kdy jsi ji tam kupovala a kolik stála? SE tam teď nemám jak dostat nějak zlobí auto, nadobíjí baterka, švagr upravil pojistku a tak teď ji máme na nabíječce tak snad jen vypadla ta pojistka, jinak to bude alternátor, snad nic horšího ne. JInak bych hned pro ni zajela.

Adi: jestli máš volné tak si vezmu, chceš obaly nějaké tuším jsme schovala. Potkáme se no buď nás můžeš vyzvednout nebo na parkovišti před dr. abys pak nemusela malého nakládat a za min. vykládat, tak bys jen kočík schovala a malého vzala do ruky a pokud bude pršet tak budeme u nás. Aďu dám spinkat i kyž dneska po obědě nechtěla spát až teď usnula se mnou v postely, mě držela za ramínko podprdy a ležela na boku, jednu nohu na mě a druhou mě jakoby objímala, ale moc se ji na boku dobře nespí, za chvilku se překulila na záda :slight_smile: tak spí u mě v posteli a P. ji hlídá, mám strach ji dát teď do postýlky že se probudí, zkusím za chvilku až bude tvrdá.
V kolik to zítra vidíš?
29. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: používáme Pampersky zelené, zatím jiné pleny jsm eani nezkoušely, ty nám sedí. A na dupku už používám jen Batole, složení téměř totožné jako Rybilky, ale krásně voní.
29. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 myslim, ze nejak kolem 40-50 korun, nevim presne :slight_smile: je tam regal s kloboukama, cepicema, botickama a tak, tak tam a meli jich docela dost, my ju mame asi 14 dni :slight_smile:
29. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek