Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lenlut
26. srp 2010
@rolnicek jj i na objednávku,vše co tam mám jsou objednávky 😉
Písni bud do IP nebo přes FB, 😉
jaro2008
26. srp 2010
@lenlut Krááááásnééééé 🙂 Ty figurky i dorty...jsi šikovná! Že jsi dělala dort pro Lucenek pro Sáru? 🙂
smardik
27. srp 2010
@lenlut ty miminka jsou bomba 🙂 🙂 i ostatní postavičky jsou nádherné 🙂. Tomík má v říjnu 2 roky tak že bychom u tebe objednali dort 🙂
lenlut
27. srp 2010
@jaro2008 jj ,dělala 🙂
@smardik ,když co tak pak písni,objednávku potřebuju vědět tak ty 4-5 dnů předem(ale případně zvládám i 2-3dny 😃 )
Ty jo venku před chvílí byla pěkna průtrž,doufám,že to přestane,musím do Hrabůvky :-| .
smardik
27. srp 2010
@lenlut Tom má narozky až koncem října takže to má ještě čas, zapíšu do kalendáře a tak týden předem bych ti dala vědět to stačí. jen vůbec nevím co, loni měl mašinku Tomášek a jako druhý kulatý s večerníčkem
andelka
27. srp 2010
@lenlut nádherné figurky x-)
katy007
27. srp 2010
Ahoj holky,
nebyly jste náhodou někdy v shoppinu v HM? Já tam vůbec nechodím tak nevím, je tam výběr pro mimča? Sháním pro Adu nějaké krásné růžové botičky a čelenku s mašlí, nevíte seženu to tam? Abych tam zbytečně nejela.
andelka
27. srp 2010
@katy007 já byla, nezaujalo mě tam nic. Není to můj styl, nemusím z malého dělat zrovna skejťáka, fešáka a pod. Stejně mu většinou dávám body a polodupky a fertig :-N Na holčičky už to bylo lepší, ale též mám pocit, že nic moc - málo toho a drahé. Aspoň na mě. To už spíš CA - miluju jejich bílé zavinovací body 🙂 Ale doplňky by měli mít tam i tam, v HM možná i spíš, ale neručím za to.
katy007
28. srp 2010
Andělko: já potřebuji jen růžové botičky a tu čelenku to vím, že v HM prodávají za 49 Kč, malá bude mít bílé punčocháčky a růžové šatečky od Zofi už je konečně má tak jak je má mít, by mě zajímaly ty míry anglických miminek - na štítku psaly 0-3 měs. a to samé džíny co má od Marks and Spencer, přitom Aďa má váhu i velikost dle tabulek jak by měla mít. Tak nevím.

Holky kolik vakcín je Synflorix celkem?
majatob
28. srp 2010
ahoj holky 🙂 konecne nam zase funguje net 🙂
katy, ja mam HM rada a na holcicky tam maji krasny veci, my jsme tam ted kupovali prave tu ruzovou celenku, muzu vyfotit na Bibince kdybys chtela a z boticek jsem tam slintala taky 😉 ja zas nemusim CA ikdyz mam odtamad taky dost veci...ale podedenych 🙂
katy007
28. srp 2010
Maji: jasně vyfoť a byla jsi tam teď někdy? abych tam nejela zbytečně a prd tam. A botičky pro tak malé holčičky tam taky mají?
majatob
28. srp 2010
tedka jedem na prehlidku jizdni policie, tak kdyztak az vecer ju? ja myslim, ze jo, protoze jsem se tam nad nima rozplyvala a M. mi je zatrhl 😃
katy007
28. srp 2010
Maji: do KOmeňáku jdete? už od st se to tam připravovalo, možná, pokud nebude pršet tak taky půjdeme, bude tam i kamarád, ale on jako hasič. Nevím co přesně tam budou oni předvádět,
tak večer juknu. díky moc.
lenlut
28. srp 2010
Čauky,dík za pochvalu figurek i dortů,se tu až červenám 😉 Jsem ráda že se líbí 🙂

@katy007 -já se dle tabulek vůbec neřídím,radši už přeměřuju 🙂 Natálka má totiž v 19 měsích oblečení něco 9-12 měsíců,bodyčka z teska co byly loni v akci2za cenu 1,tak jsme brála 3-6 měsíců a ještě je stále nosí,a má zatím jen trochu krtaší rukávky,ale na délku-zapínání-jsou stále dobrý a jinka většinou nosí 6-9 měsíců, 😃
Ale je fakt,že je drobná,váží 9kg a 77cm. :-N Většinou si myslí,že jí je sotva rok 😃

@majatob ,jak je jak to zvládáš hlavně při malé,a jak je po ránu? 🙂
majatob
28. srp 2010
@katy007 jj, byli jsme v sadech, bylo to fajn a pocasi vyslo 🙂 byli jste se taky podivat?

@lenlut nastesti v pohode, zvracela jsem jen jednou a houpajici se zaludek se da prezit... 🙂
andelka
28. srp 2010
No, tak bodíčka z Tesca máme 3-6měs a je mu to tak tak, už používám prodlužovátko, jinak na šířku a rukávy má dobré.

My jsme byli dneska na svatbě, paráda, půlku prospal, pak se krmil a pak byl na rukách 🙂
majatob
28. srp 2010
@andelka nechystate se zitra rano na pustkovec? 😉
andelka
28. srp 2010
@majatob ne ne, co tam je? My jedem v 10h ke tchánovcům 🙂
majatob
28. srp 2010
@andelka ja myslela do kostela 🙂 asi se konecne vypravime, tak jestli se tam nepotkame 🙂
andelka
28. srp 2010
@majatob jé, tak to ne, bohužel. Příští neděli taky ne, je vítání občánků. Ale tu další bych šla 🙂 Dneska jsme byli na svatbě v kostele, těšila jsem na přijímání a Dany jak na potvoru se předtím vzbudil a akorát během toho jsme kojili na faře :-N
aaadus
28. srp 2010
Ahoooojte 🙂
Jsme zpět z dovolené, měli jsme se krásně, malý to zvládl na 1*. Jen teda ta mega kupa špinavého prádla to bude masírka. Snad jste všechny v pořádku, na dočítání není času
katy007
29. srp 2010
Ahoj holkky,

Adi: ahojiky, vítej zpátky, zítřek platí? už se těšíme 🙂

Andělko: vítání občanků bývá v ne? já myslela že v so. Ne by nám bodla, v so má mamka 60 zatím to předběžně vypadá, že to bude toho 18.9. ale pozvánku ještě nemáme, před prázdninami jsme se ptala osobně.

Maji: nakonec jsme nebyli, malá usnula později a vzbudila se až v 17 hod. a to by hned do kočárku nechtěla jít. Jaké to bylo?
katy007
29. srp 2010
Mji: hodíš tady tu fotku té čelenky prosím?
majatob
29. srp 2010
katy, jj, jen to stahnu 🙂 ale fotila jsem ju vcera vecer, tak kvalita nic moc, ale aspon pro predstavu 🙂
majatob
29. srp 2010
tak tedy masle stokrat jinak 😃 ale Bibince vadil blesk, tak tech sklebu si nevsimej 😃
majatob
29. srp 2010
a vcera to bylo fajn, byli jsme tam cely odpoledne a Tobika to hrozne bavilo 🙂
aaadus
29. srp 2010
@katy007 ahoj, zítřek platí, snad nebude pršet. A kde se potkáme? Nebo se pro vás máme stavit? Jo a nechceš 10 jajec? Jaké používáš plínky pro Aďu? Pampersky že? Já jen, že jsem důležitě koupila Huggies Premium a malému absolutně nesedí, tak jestli nechceš pár plínek na vyzkoušení
katy007
29. srp 2010
Maji: ta je nádherná, přesně takovou jsem měla představu, kdy jsi ji tam kupovala a kolik stála? SE tam teď nemám jak dostat nějak zlobí auto, nadobíjí baterka, švagr upravil pojistku a tak teď ji máme na nabíječce tak snad jen vypadla ta pojistka, jinak to bude alternátor, snad nic horšího ne. JInak bych hned pro ni zajela.

Adi: jestli máš volné tak si vezmu, chceš obaly nějaké tuším jsme schovala. Potkáme se no buď nás můžeš vyzvednout nebo na parkovišti před dr. abys pak nemusela malého nakládat a za min. vykládat, tak bys jen kočík schovala a malého vzala do ruky a pokud bude pršet tak budeme u nás. Aďu dám spinkat i kyž dneska po obědě nechtěla spát až teď usnula se mnou v postely, mě držela za ramínko podprdy a ležela na boku, jednu nohu na mě a druhou mě jakoby objímala, ale moc se ji na boku dobře nespí, za chvilku se překulila na záda 🙂 tak spí u mě v posteli a P. ji hlídá, mám strach ji dát teď do postýlky že se probudí, zkusím za chvilku až bude tvrdá.
V kolik to zítra vidíš?
katy007
29. srp 2010
Adi: používáme Pampersky zelené, zatím jiné pleny jsm eani nezkoušely, ty nám sedí. A na dupku už používám jen Batole, složení téměř totožné jako Rybilky, ale krásně voní.
majatob
29. srp 2010
@katy007 myslim, ze nejak kolem 40-50 korun, nevim presne 🙂 je tam regal s kloboukama, cepicema, botickama a tak, tak tam a meli jich docela dost, my ju mame asi 14 dni 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli