• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 však já kočár vezmu podle počasí, když to nebude vypadat, ani ho nebudu sebou tahat. Na kyčle jsme objednaní na 15:05 tak nejpozději v 15:30 bysme měli být hotoví. Obaly si vezmu
29. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji: tak to tam brzy musím taky vyrazit.

Adi: chceš se sejít až po kyčlích? nedáme raději před?
29. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 klidně, není problém. V kolik mám teda přijet? Ať vím jak si to mám naplánovat, ráno ještě musím zajet na nákup
29. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: tak kolem té 13-13,30?
29. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 může být. Ráno sice přijede bábi s dědou, ale měla bych to stihnout
29. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 no, nám přišla pozvánka koncem týdne a je to na 5.9. což je neděle. Vy bydlíte v Porubě? Já myslela že v centru. U nás je to v neděli, ale na magistrátě třeba v sobotu. Jestli jste hlásili prcka na obec, tak by vám měla přijít pozvánka domů na tu adresu, na kterou jste ho hlásili. Pozvývají se děti od 6 týdnů do věku, kdy naposled bylo vítání, v Porubě ani na magistrátě se přes léto vítání nedělá. Já myslela, že už jste byli, když jste starší. Ale záleží, i jak často ten obvod vítání dělá, Žofi říkala, že Třebky dělají jednou za rok.
29. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 ahoj kaci, tak presne takovou celenku jsme taky meli a dokonce mam i ruzove boticky :grinning: jetli to budes chtit tsk ti je dam. mela bych to jeste nekde mit. jo a jinak prodavam veskere veci po eli. :wink:
29. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jak bylo na maltě? :grinning:
29. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus ani mi nemluv. ta vymena u nas na hore byla v poho, ale dalsi tyden delali vymenu dole u nasich a dedy a jeste prisli zednici dodelavat zednicke prace a odchazeli az o pul jede rano.
29. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka ty bláho, tak dlouho to dělali jo? To ses asi moc nevyspala. Doufám, že nám ty plastové okna co mám vydrží celý život jinak by mě trefil šla je měnit v celém baráku
29. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus ani moc ne. sice byli dole u nasich, ale itak bylo slyset jak sekaji. :frowning2:
29. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
my dneska měly slzičkovo, byly jsme na očkování, tak hned po očko mi v kočárku usnula na chvilku a pak doma po obědě nemohla zabrat a pořád kňourala a třela si očička, ale nakonec se zadařilo a zalomila :slight_smile:
Zítzra budu volat na ušní a domlouvat propichování oušek tak to bude slziček, ale pak zase ta paráda :slight_smile:

Zofi: to bys byla moc hodná a můžeš mi na maila poslat čeho se budeš zbavovat? Určitě bych pak něco vzala, malá zase tolik holčičích větších oblečků nemá resp. nemá skoro nic, švagrová mi dala neutrální, ale ne všechny se dají použít, něco je vyloženě na domácí nošení.

Adi: jak jste dopadly na kyčlích? Jsme ti chtěla písnout něco do IP a hergot nefunguje mi to, asi nějaká porucha.

Andělko: jsem z centra a půjdeme na MMO, zatím do schránky nic nedošlo. U nás berou starší děti než 6 tt myslím, až starší 2 nebo 3 měs. a nás nepozvali, pač v době kdy referentka posílala pozvánky ještě neměla ten věk, měla by ho o 2 dny později, ale asi počty ji dělaly potíže :angry:
30. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 kyčle v pořádku, už nemusíme chodit :slight_smile: Nás čeká slzavé údolí zítra :frowning2:

Dneska mi tu cestu do Ostravy byl čert dlužen. Normálně mi trvá dojet domů 25 minut a dnes 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: kudy jezdíš po Mariánskohorské nebo přes Přívoz a kousek po dálnici? V Které části Klimek bydlíte směr Janová, Lázně nebo někde u autobbazaru nebo jak jezdí 46? Ostrava je kompletně zacpaná všemy směry centrum, Marianskohorská, Rudná je to hnus.
Jdete na 2 nebo 3 vakcínu? Na hexu?
30. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 domů jsem jela po Českobratrské a pak na dálnici. No od Domu zdraví na dálnici mi to trvalo 25 minut. Nebydlíme v Klimkačkách, tam chodím jenom k dr. A zítra jdeme na druhou hexu a první Prevenar
30. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: Jistebník že? Kudy z Českobratské na dálnici? To objíždíš kudy? Nejrychleji to máš kolem Penny na Přívoz od Penny směr na Hlučín a tam je přímo dálniční nájezd. A kupodivu tak ještě celkem rozumně prokličkuješ.
30. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 jj, Jistebník. Po Českobratrské směr Tesco a na tom novém mostu na světelné doprava a dojedu na Mariánskohorskou a pak sjedu na dálnici. Dneska to myslím bylo jedno kudy jsem jela. Tam jsem jela po Mariánskohorské a taky jsem se pěkně zasekla
30. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: tak příště jeď jak jsem ti říkala, na dálnici budeš za 5 min. :wink:
30. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 tama to taky znám, odpo to tam taky bývá ucpané, jezdila jsem tak z práce
30. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 jé, bobišek, očkování :unamused: a to bylo už poslední nebo bude ještě jedno?
Jestli patříte pod Moravská Ostrava a Přívoz, tak určitě pozvánku dostanete, jestli jste tam nahlašovali malou. Vítání se dělá myslím jednou za 3 měsíce, o prázdninách ne, tak jste se těmi 6 týdny vlezly asi zrovna po posledním vítání před létem. Loni jsem byla v říjnu a mám pocit, že to bylo první vítání po prázdninách. To už jsem byla těhotná a hrozně mě to bavilo a dojímalo :sweat_smile:
Já už se moc těším, doufám, že nebude hnusně.
30. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: i tam? Co jdu kolem do parku, tak je to celkem OK

Andělko: poslední, má na rok pokoj :slight_smile: já taky doufám, že bude hezky a hlavně že nebude zlobit a užije si to. :slight_smile:
30. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 poslala jsem ti MMS,tak doufamze ti to doslo jestli ne tak ti to hodim na web, snad to pujde. jo jinaks ockovanim je to sranda. my uz mame za sebou i prvni prevenar. :wink:
30. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 mam toho celkem hodne. nejlepsi by bylo kdybychti to mohla dovest a ty by sis vybrala co by si chtela. jen potrebuju vedet od jake velikosti at to muzu roztridit.
30. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojk holky tak se zase po delší době hlásímmm jinak kaceenka81 ma chlapečka Davidka narodil se v ponděli s vahou 4200g a 52cm
30. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 poslední - závidím. Dany má na jedné nožce pořád zatvrdlinku, tak nevím. Řeknu to doktorce před tím. :confused:

@kykynka jé, že kaceence gratuluju :dizzy_face: krásný budulínek a ta váha a míra - chlapák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Andělko: z čeho má ztvrdlinu? Včera večer zase měla chudák teplotu tak jsme dali panadol a hned po něm kolem 19,30 usnula, teď už je dobrá, venku hnus nedá se ven a doma celkem zima jsme Adu tepleji oblekla, přeci jak si na dece hraje na zemi aby nenastydla.

Zofi: teď nosí 62 tu větší, mms nedorazila, mám s tím nějaký problém nevím proč.

Taky Kačence gratuluji k Davídkovi :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy007 no má to na místě toho vpichu hexy :unamused: Na druhé nožce se to už dávno rozpustilo. :confused: Dany měl taky teplotku, ten den, druhý den už myslím ani ne. Ale do 38, tak jsem nic nedávala.
Taky jsem ho dneska víc oblíkla, je fakt hnusně :frowning2:
My už teda zásadně nosíme 68, v 62 už je mu toho dost málo, některá body ale prodlužuju, jinak by se fakt skoro neunosily :sweat_smile:
31. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka ahoj, Radula to měl po té hexe taky zatvrdlé...a docela dlouho, po Prevenaru neměl nic. My už nosíme 74 a overálky i 80 :grinning:

Též dneska nejdeme ven, včera jsme ještě byli, i když jsme zmokli, ale Radečkovi se v tom chladném vzduchu dobře spalo, že pokračoval v korbičce i doma :slight_smile:

@kykynka gratuluju kacence!!!
31. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaro2008 no za 10 dní má dostat další dávku a pořád to tam má :confused:
My jsme včera taky byli venku, museli jsme na sociálku a taky se mu dobře spalo :slight_smile:
To jste krásně velicí teda :slight_smile: Holky z májovek už dávno kupují kombinézy na zimu - no já nevím velikost, takže ještě počkám, tak do října asi. Tipuju tu 80ku, což?
31. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka No mě se zdá, že jak měl jít na to druhé očkování, které bylo nakonec zrušené, že to tam ještě měl, teď už to tam nemá. No natahuje se nám nějak do délky, ona mi mudr. na gyndě říkala, jak jsem byla těhotná a koukala na ultrazvuk, že to vypadá na dlouhána :grinning: Já moc dopředu kupovat nemůžu, nedokážu to odhadnou, jak moc bude veliký :slight_smile:Klidně počkej, koupit se to dá kdykoliv.
31. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek