• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
No, je podzim, vypadá to na brzké nákupy, musím se na to psychicky připravit :grinning: Víš co, kdybych se uměla trefit do velikosti, tak mu to kupuju sama, ale já trefím maximálně ponožky a trenky. :sweat_smile:
A kdy pojedeš do Prahy? A co tam? My jsme byli na konci února v Praze na výletě :slight_smile:
Tak ať se reklamace podaří :slight_smile: Můj si koupil v dubnu boty, za necelé 2 měsíce mu ruply a kdy myslíš, že je šel reklamovat? V říjnu. Naštěstí dostal peníze zpátky. Ale proč mi to muselo celé léto zavazet doma, to nechápu jako - holt můj chlap je záhada :confused:
10. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa. ahojky,
jasně že se můžeš přidat. Čím víc nás bude tím více poštěbetáme :slight_smile:

Andělko: jedu od so do asi st. P. je tam teď služebně, tak mě v so vyzvede na nádraží a bydlet budu u něj na Nuslích a pak se spolu vracíme domů. P. definitivně v Práglu. Teď je poslední možnost zadara bydlet v Práglu tak toho využiji a mrknu co tam nového (už teď vím, že prd) :grinning:
no já ten vysavač brala přes e shop tak tam prvně písnu a pak jim to pošlu, možná mají někde v OV reklamační místo. Ale jinak je vysavač super s hepa filtrem se vždy divím co vše se v bytě najde!
tak hlavně že uznali reklamaci a nemá boty k ponku, aby nezáblo :sweat_smile: a nevím odkud někde mi tu voní kokos jako cukroví kokosové :grinning:
10. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy díky za přivítání :wink: já jsem ráda, že si můžu s někým pokecat. jsem doma na PN, holky co mají mimča nemají času a ty bezdětné nechci zatěžovat těhotenskýma a miminkovskýma starostmi a radosmi
10. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa: tak to jsi tady správně my už pomalu nakupujeme všelijaké heblata pro mimča a taky nějaký ten obleček na nás maminy :slight_smile: celkem ti PN závidím, já bojuji v práci jsem teď po dobrém obědě, výjmečeně jsem si pochutnala a teď by to chtělo hodit ouško :sweat_smile:
Ty už máš něco pro mimčo koupeno?
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: pro mimčo mám 2 soupravy do porodnice - jednu hodně teplou a jednou takovou obyč na pokoj. a pro sebe už jsem taky nakupovala - rifle, triko, tepláky a ještě jsem si nechala ušít kabát na zimu.
už máš vybranou porodnici? a na nějaké cvičení chodíš?
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tak si Prahu užijte :slight_smile: Mně moc chutnala horká čokoláda na Staromáku :dizzy_face: Teď už se dlouho asi nikam nedostanu. :sweat_smile:

aadus: Jé, to je super, že jsi tady :slight_smile: Říkala jsem holkám, že jsme se bavily o tom cvičení a bazénu na fakultce. Taky pořád řešíme, kam chodit.

no nic mládeži, musím fičet, dneska chci poslat dokumenty a žádost na státní fond o půjčku, tak musím jít ještě něco vytisknout, koupit velkou obálku a tak...no ale že se mi ven chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: a vezmi si deštník zase tam prší!!! A držím palce aby vám to schválili :slight_smile:

Jaká čokoláda na Staromáku? chci taky ochutnat kde to najdu? Jinak už se těším na úžasný pohár na Celetné s pravou šlehajdou z kravského mléka :sweat_smile:

Aaa: chtěla bych rodit na fakultce mám tam i dr. a na cvíčo zatím nechodím, pořád se domlouváme že začneme a jednoho dne začneme :sweat_smile: ty už chodíš? Jinak pro mimčo už mám kojící polštář a plný prádelní koš = kompletní výbavičku oblečků od švagrové, vše neutrální barvy. Včera přišla mamka tak jsme ji to ukazovala a prohrabávala se tím a kochala :slight_smile: už se nemůže 1 vnoučka dočkat :slight_smile:
a pro sebe už mám taky nakoupeny věci max. nějaké to tričko ještě
10. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělka: taky budu držet palce
katy: ve fakultce chci taky rodit, jinou možnost si nepřipouštím, max. vítkovice, fifejdy už nikdy. cvičení zatím taky ne, ale teď jsem volala do fakultky na aquanatální přípravu pro těhotné a příští neděli jdu na první lekci. stojí to 150,-, je v tom 30 min plavání a 60 minut cvičení. každou poslední neděli v měsíci je to i pro otce + na konci ještě nějaké video. tak uvidím jaké to bude. akorát musím koupit těhu plavky. nevím,jak by se tam na mě dívali kdybych tam naklusala v mým křiklavých růžových plavečkách :grinning:
taky jsem ještě volala na gravid jogu, akorat joginka právě porodila, tak se mi ozve smskou kdy začne cvičit, prý už příští týden,ale nevím jestli bude ještě volné místo. pak bych k ní chtěla chodit i na předporodní kurz. kámoška tam chodila a nemohla si to vynachválit
nevíš jestli se dá ve fakultce nějak zaregistrovat? já nikam jinam nechci
10. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty budeš rodit v OV? já myslela, že v NJ když jsi od tama. Fifejdy už nikdy ty jsi tam už rodila? A jogginku myslíš Kamilu na Českobratrské Lotos? já jsme se taky hlásila a jsme v pořadníku a kdoví, zda na mě někdy dojde řada :frowning2:
Myslím, že se nedá nijak registrovat, že je to podle toho jak je volno, zda tam je tvůj lékař nebo jestli máš nějaké riziko.
10. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám trvalý pobyt OV,bydlíme 10 minut od Ovy a už to spadá pod NJ.A rodit v NJ,to bych si pomohla,funguje to tam stejně jako před 10 lety (známá popisovala jak tam rodila před 10 leti a teď v červenci). Na fifkách jsem nerodila, ale ležela jsem tam kvůli krvácení a stačilo. primář byl naprosto neprofesionální - na konci 5tt mimi ještě nebilo srdíčko, v kartě velkým červeným napsané zájem o graviditi a on mi řekne, že už to nemá cenu a posílal mě na výškrab :confounded:
jj tu joginku myslím. tak to jsme v pořadníku spolu asi
po kočárku už ses kukala? já mám vybraný implast bolder 4 a kupodivu jsem v ově našla 2 prodejny kde ho prodávají
10. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi z Klimek? Nebo Studny? Odhad cca 10 min. od OV :wink: vždyť v 5tt ještě nejde na UTZ vidět srdíčko! A to buď ráda nebo resp. tvá kámoška, že už zrušili porodnici v Bílovci to byl mazac! To je NJ Amerika!
Koukala a už mám asi i vybráno AB něco z PL, má vše co by měl kočík mít jak jsme už nastudovala na netu, výborná cena, záruky taky drží a dovoláš se a má jen 9,5 kg! a jde na ni nahodit i autosedajda.
Kdy si založíš albíčko?
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Jistebníku. Já si chtěla založil album,ale všechny fotky mám moc velké a neumím to zmenšit (vysvětlovat mi to nemá cenu,stejně to nepochopím). zkusím prostudovat foťák jestli nejde fotit nějak jinak. mi se implast líbil hned jak jsem ho viděla, úplně jsem se zamilovala do černo-bílé kombinace.
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam bydlel spolužák ze SŠ :wink:
co se týče barvy tak vede lososová nebo zelenkavo šedá, nebo červený. U té lososové mám strach aby se to nešpinilo.
Zkusit si tu fotku uložit jako obrázek ve win a tam to jde hezky zmenšit.
10. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tady bydlíme 2 roky a více méně inkognito. já jsem na nějaké zmenšování jelito,musím počkat až přijede brácha. já jsem taky chtěla kočár z pl,ale manžel nechce. no ať se potom nediví kolik to tu stojí. a to máš trojkombinaci?
10. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to dokonce 4 kombinace = korbička, sporťák, na autosedajdu a jdou z toho i golfky. Já jedu do PL, stejně 90% kočárků co prodávají všude i Chiccu jsou z PL!
Kolik stojí ten tvůj? Je to trojkombinace a 4 kolka nebo 3 kolka?
10. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojí 13, trojkombinace a 4 kolka. já jsem chtěla hlavně s nafukovacíma kolama kvůli zdejším cestám a jak který kočárek je má. když se mi některý líbil víc jak implast tak měl takové pidi kolečka
10. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jednou tolik co ten můj. Já mám taky s nafukovacíma, ty přední kola jsou blíže k sobě než zadní a jsou točivá, ale dají se i zaaretovat :slight_smile:
POkojíček budete zařizovat? My ano.
Budeš se nechávat fotit takové ty "poloakty" těhulky? Já bych moc ráda.
10. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
co nadělám když manžel do pl nechce,tak ať si ten rozdíl zaplatí.
pokojíček zařizovat budeme, už teď přemýšlím do jaké barvy a zatím vede zelená. já už bych nejraději všechno hned :grinning: ale počkám až budu mít po velkém utz. ty drahé věci počkám na leden jestli nebudou slevy
fotky bych si taky chtěla nechat udělat i s manželem. a pak i s prckem. kolegyně se nechávala fotit s malou jak měla 1 měsíc a úžasné fotky.
10. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdo ji fotil? Já taky chci ty těhu fotky něco sama, něco akt a něco s manžou "polonahatí" oba :sweat_smile: my chceme taky pokojíček do zelené barvy. A objednat nábytek bychom chtěli někdy před vánocemi,a by manža stihl poskládat.
10. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím,nějaká fotografka co se specializuje na mimča. zkusím zjistít více a pak dám vědět. hlavně ta cena mě zajímá. a kde budeš objednávat nábytek. mě se strašně líbí v kice, ale skříň + komoda=15 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže asi skončíme v ikea
10. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jé, ty už půjdeš příští neděli? A musí se dopředu objednávat? Že bych tam taky brnkla. Mně už se nechce sedět doma, potřebuju se protáhnout.

Tak už jsem doma, všechno mám připravené, tak až přijde muž domů, sepíšem to a ráno to frčí na poštu. :slight_smile:Oběhla jsem to docela rychle, pomohla jsem si autobusy, bo tam je hnusně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já zatím nemám těhu oblečení žádné, pro mimčo jen to, co mám v albu :sweat_smile: U kočárků ještě nejsem rozhodnutá, čekám na reference svého favorita od Erinky.
10. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa: já objevila na netu, ale prvně bych ho sjela omrknout naživo? V kicce? ten je v OV? mají web stránky? Ikea není nic pro mě, nic se mi tam kromě živých květin nelíbí :frowning2: ale kvítka tam mají za super ceny :slight_smile:

Andělko: jsi šikula a kdy se dozvíte zda vám to schálí?

tak pro dneš se holky loučím valím za kámoškou klebetit a na pizzu, ale jaksi pořád mám plné bříško od oběda :sweat_smile: tak papa zítra :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy nejbližší kika je v brně a web mají. pizzu bych si taky dala, mňam tak papa

andělko: jj, je třeba se objednávat předem, prý mívají docela plno. začíná to buď v 8:30 nebo 9:00, já jdu na těch 8:30 a mám tam být už v 8:15 až se stihnu převlíct. Jsem zvědavá, jestli tam někdy dostanu manžela, jinak to dostane příkazem.
10. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kočár jsem si taky myslela, že vyberu podle referencí, ale vždy je to že půlce mamin vyhovuje a půlce ne. takže budeme kupovat ten, co se mi líbil hned
10. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Vítám mezi námi Aaaduš.
Dneska píšete jak o život a já zrovna dneska totálně nestíhám,tak jen nakukuju.
Koukám,že Katy a Aaaduš už jste rozhodnuté rodit v Porubě.
A kde Andělka,Jaro a Majatob??
Já ještě pořád nevím.Popravdě slýchám tak různé názory,že mám z toho v hlavě docela guláš.Obě moje ségry rodily na fifejdách a byly naprosto spokojené.Taky jsem slyšela hodně pozitivních věcí na Vítkovice,ale ségry mi je vymlouvají.No a na Porubu jsem bohužel slyšela spíš negativní věci,ale zase tam mají dobré vybavení a tak.
Myslím,že všude se najdou maminky spokojené i nespokojené.Jak se říká na blbce natrefíš všude/myslím tím třeba na nepříjemného doktora nebo sestru/Tak nevím
Ale chci vybrat porodnici,kde mi pomůžou a vysvětlí všechno kolem kojení.Ségra mněla s kojením velké problémy a laktační poradkyně na Fifejdách jí fakt hodně pomohla.Nebýt jí tak o mlíko málem přišla.
To jsem se teda rozepsala a ted musím fičet.Kouknu večer..........
10. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No, až to pošlu, tak by mi mělo přijít vyjádření a smlouvy k podpisu. Ale kdy, to nevím, podle toho kolik tam toho mají, jak budou stíhat, jestli máme všechno dobře. Ale snad to půjde rychle.

adus: Tak já tam zkusím zavolat, třeba se ještě vlezu :slight_smile:

Katy, pa pa, užij si kámošku i pizzu :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem zapomněla:
katy: Na Staromáku normálně jak jsou stánky, tak tam mají tekutou čokoládu do kelímku. a ta mi moc chutnala, byla taková hustá, mňam. My jsme tam byli koncem února, tak jsme se tam chodili zahřívat :slight_smile:

evka: Já v Porubě, pokud možno, mám to nejblíž. Jinak mi přijde, že každá má svoje pro a proti, záleží na vytíženosti, na tom, na koho člověk zrovna narazí, jaký má porod. Kojení ti vysvětlí i dula nebo porodní asistentka nebo na laktační lize, nebo samotná laktační poradkyně.
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka přesně tak, někdo je spokojený s Porubou, jiný zase nadává. hodně záleží na lékářích, sestrách a tak. já mám kámošky co rodily v porubě,vítkovicích i fifejdách a každá spokojená. proč já fifejdy ne jsem psala výše.

andělka dej vědět jestli bylo ještě místo
10. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty jdeš teda příští neděli jakože 22.11. jo?
10. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo v 8:30
10. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek