Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
andelka
1. zář 2010
@katy007 tak na magistrátě mají vítání 18.9. a pozvánky už jsou poslané, na adresu trvalého bydliště. Když mi napíšeš jméno a příjmení a datum narození mimča, zjistím ti, jak je to s váma 😉
katy007
1. zář 2010
Andělko: písnu do IP hergot že to není o týden dříve, ale co se dá dělat, snad alespoň čas bude slušný, ten už víš?
andelka
1. zář 2010
@katy007 ještě nevím. Bývá několik vítání po sobě, od 9.30 do tuším 12.30 nebo 13.30, vždycky po hodině další várka. Až něco zjistím napíšu.
m.o.n.i.k.a
1. zář 2010
Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, budete některá chodit na plavčo- Atom? 🙂
smardik
1. zář 2010
@m.o.n.i.k.a já bych chtěla do atomu chodit-chodila jsem se starším a spokojenost ale zatím nevím kdy,musím počkat až nám to povolí dr. takže teoreticky v lednu,dřív určitě ne
m.o.n.i.k.a
1. zář 2010
@smardik Fakt , spokojená? Dnes a zítra je zápis a tak jsme byla nahlášená a dnes jen potvrdila i s dalšími znamími, ale já budu chodit od října. Za 14 dní jdeme na naušničky, tak jsem to odložila na říjen. 🙂
Tak to jsem ráda, doufám, že to bude stát za to 🙂 A bude tam někdo chodit? Můžeme se tam potkat x-)
smardik
1. zář 2010
@m.o.n.i.k.a jo fakt jsem byla strašně spokojená,první jsme chodili do Havířova a pak právě do Atomu a fakt nesrovnatelné,atom lepší. Končila jsem s Tomem týden před porodem a chtěla jsem pak hned po šestinedělí pokračovat ale nějak mu začla vadit voda takže nechodíme. no a s Honzíčkem jsem chtěla začít chodit ale než jsme to stihli a přišlo se na srdíčko a nemohli jsme,už je po operaci a jak nám to dr. schválí jdem plavat 🙂 zatím ho jen doma polívám vodou a v pohodě 🙂
majatob
1. zář 2010
ahoj holky, nemela byste, prosim vas, nektera na pujceni takovou tu knizku o jmenech? Jak se bude vase dite jmenovat nebo nejak tak :-N
m.o.n.i.k.a
1. zář 2010
@smardik to je jasný, halvně, že operace dopadla dobře, to je hlavní a plavání neuteče, tak jak budete moct, tak budete chodit, jsem ráda, že je všechno v pořádku x-)
smardik
1. zář 2010
@majatob kdybys napsala před měsícem tak jsem ji ještě měla ale už jsem jí prodala, u nás ji mají v knihovně tak se kukni u vás třeba tam taky bude

@m.o.n.i.k.a tak nějak hlavně že je 🙂, když plavání půjde ráda budu chodit,když ne žádná hrůza to taky nebude
zofinecka
2. zář 2010
@katy007 ja mela prasek a avivaz z eurony, ale ted mam peril sensitiv, ale takove granulky. je to dovezene z nemecka a avivaz mam silan pro deti a nebo obyc silan
janeyzelvicka
2. zář 2010
Ahoj holky, omlouvám se za vtrhnutí, ale dělám anketu do jednoho ostravského periodika (kdo chce víc podrobností, můžu v IP). A chtěla bych vědět, co by se podle vás mělo v Ostravě změnit, co by měli politici, až je v komunálních volbách oslovíme, udělat.
Kdo chcete, vyjádřete se, nepotřebuju vědět vaše jména, všecko je anonymní. Díky moc 🙂 🙂
janeyzelvicka
2. zář 2010
Už píšu blbosti... ne politiky oslovíme, ale zvolíme :-N :-N :-N :-N
aaadus
2. zář 2010
@katy007 Adélce všechno nejlepší k prvnímu svátečku x-)
jaro2008
2. zář 2010
Adélkám všechno nejlepší k svátku x-) x-) x-)
andelka
2. zář 2010
@majatob mají ji ve vědárně, měla jsem ji půjčenou odtamtud 😉

@janeyzelvicka to by bylo na dlouho :-N

@katy007 Adélce všechno nej nej k prvnímu svátku x-)

@aaadus tobě taky 🙂
majatob
2. zář 2010
ahoj 🙂
nechcete se nekdo pridat na cviceni s miminkama? me se tam moc nechce samotne 🙂
smardik
2. zář 2010
@majatob rádi bychom ale nemůžem 😞
majatob
2. zář 2010
@smardik vidis a jak u vas? Honzik uz ma po te operaci? jak to vypada? 🙂
andelka
2. zář 2010
@majatob na jaké cvičení a kde?

@smardik taky jsem se chtěla zeptat, moc jsem na vás myslela, jak to prcek zvládá?
majatob
2. zář 2010
@andelka bud do krtecka tady u parku ve stredu odpoledne nebo do kastanka v trebovicich v patek dopoledne.
andelka
2. zář 2010
@majatob a jaké to je cvičení, můžem už chodit i my? Dany bude mít příští týden 4 měsíce. Já bych s ním chtěla něco dělat. Asi spíš odpoledne, dopoledne mi většinou spává, odpo už ne.
smardik
2. zář 2010
@majatob jo už má po operaci a vypadá to dobře, v pondělí jsme byli na kontrole a dobré a příští týden v pondělí jdem zas a čekáme na pozvánku na kontrolu do Motola, zvládl to dobře-žádné komplikace nebyli ani během operace ani po ní ale změnil se tam, předtím byl smíšek a ted se málo směje a hodně se leká,blbě spí a jen by chtěl být u mě ale snad se to časem spraví
majatob
2. zář 2010
@andelka ja myslim, ze jo, mrkni na www.mc-krtecek.wz.cz, je to Klub kojencu, ale bohuzel tam o tom nemaji nic moc vic, jen ze se stridaji masaze miminek a nejaky cviceni (videla bych to na rikadla s pohybem 😉 )
smardik
2. zář 2010
já bych chodila cvičit hned ale nemůžem, měsíc by se měl pokud možno lidem vyhýbat a 3měsíce dávat pozor s kým se stýká, chodíme ven jen do lesoparku a to jsme ted 3dny nebyli,jak tak lilo a foukal vítr nebrala jsem ho ven,až dneska jsme byli na hodinku a půl
majatob
2. zář 2010
@smardik bobek, nedivim se, ze je z toho vyplasenej 😞 ale urcite bude brzo zase smisek 🙂
a jinak super, ze to tak krasne zvladl a ma to za sebou x-)
majatob
2. zář 2010
@smardik tak se treba pridate pozdej 🙂
majatob
2. zář 2010
@andelka nasla jsem odkaz na stranky te co to vede 🙂 mrkni sem, jsou tam aj videa z toho cviceni u nekterych basnicek 🙂 http://www.rikanky.unas.cz/wp/?page_id=2
andelka
2. zář 2010
@majatob omrknu a dám vědět. Jo a příští neděli, pokud nebude vyloženě hnusně, bych chtěla do kostela. Mají v 9h, že?

@smardik super, že všechno proběhlo bez problémů - je to kluk statečný. Určitě se to časem spraví a bude jako dřív. Taky jsem nebyla venku teď, až dneska.
majatob
2. zář 2010
@andelka jj, od deviti 🙂 Tobias to minule vydrzel asi tak deset minut a pak jsme museli odejit, takze bud najdeme neco, kde maji skupinku pro deti, nebo jeste chodit nebudem :-N

Začni psát odpověď...

Odešli