• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 tak na magistrátě mají vítání 18.9. a pozvánky už jsou poslané, na adresu trvalého bydliště. Když mi napíšeš jméno a příjmení a datum narození mimča, zjistím ti, jak je to s váma :wink:
1. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: písnu do IP hergot že to není o týden dříve, ale co se dá dělat, snad alespoň čas bude slušný, ten už víš?
1. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ještě nevím. Bývá několik vítání po sobě, od 9.30 do tuším 12.30 nebo 13.30, vždycky po hodině další várka. Až něco zjistím napíšu.
1. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, budete některá chodit na plavčo- Atom? :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a já bych chtěla do atomu chodit-chodila jsem se starším a spokojenost ale zatím nevím kdy,musím počkat až nám to povolí dr. takže teoreticky v lednu,dřív určitě ne
1. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Fakt , spokojená? Dnes a zítra je zápis a tak jsme byla nahlášená a dnes jen potvrdila i s dalšími znamími, ale já budu chodit od října. Za 14 dní jdeme na naušničky, tak jsem to odložila na říjen. :slight_smile:
Tak to jsem ráda, doufám, že to bude stát za to :slight_smile: A bude tam někdo chodit? Můžeme se tam potkat :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a jo fakt jsem byla strašně spokojená,první jsme chodili do Havířova a pak právě do Atomu a fakt nesrovnatelné,atom lepší. Končila jsem s Tomem týden před porodem a chtěla jsem pak hned po šestinedělí pokračovat ale nějak mu začla vadit voda takže nechodíme. no a s Honzíčkem jsem chtěla začít chodit ale než jsme to stihli a přišlo se na srdíčko a nemohli jsme,už je po operaci a jak nám to dr. schválí jdem plavat :slight_smile: zatím ho jen doma polívám vodou a v pohodě :slight_smile:
1. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemela byste, prosim vas, nektera na pujceni takovou tu knizku o jmenech? Jak se bude vase dite jmenovat nebo nejak tak :sweat_smile:
1. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je jasný, halvně, že operace dopadla dobře, to je hlavní a plavání neuteče, tak jak budete moct, tak budete chodit, jsem ráda, že je všechno v pořádku :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob kdybys napsala před měsícem tak jsem ji ještě měla ale už jsem jí prodala, u nás ji mají v knihovně tak se kukni u vás třeba tam taky bude

@m.o.n.i.k.a tak nějak hlavně že je :slight_smile:, když plavání půjde ráda budu chodit,když ne žádná hrůza to taky nebude
1. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ja mela prasek a avivaz z eurony, ale ted mam peril sensitiv, ale takove granulky. je to dovezene z nemecka a avivaz mam silan pro deti a nebo obyc silan
2. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za vtrhnutí, ale dělám anketu do jednoho ostravského periodika (kdo chce víc podrobností, můžu v IP). A chtěla bych vědět, co by se podle vás mělo v Ostravě změnit, co by měli politici, až je v komunálních volbách oslovíme, udělat.
Kdo chcete, vyjádřete se, nepotřebuju vědět vaše jména, všecko je anonymní. Díky moc :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už píšu blbosti... ne politiky oslovíme, ale zvolíme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Adélce všechno nejlepší k prvnímu svátečku :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélkám všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob mají ji ve vědárně, měla jsem ji půjčenou odtamtud :wink:

@janeyzelvicka to by bylo na dlouho :sweat_smile:

@katy007 Adélce všechno nej nej k prvnímu svátku :dizzy_face:

@aaadus tobě taky :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
nechcete se nekdo pridat na cviceni s miminkama? me se tam moc nechce samotne :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob rádi bychom ale nemůžem :frowning2:
2. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik vidis a jak u vas? Honzik uz ma po te operaci? jak to vypada? :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob na jaké cvičení a kde?

@smardik taky jsem se chtěla zeptat, moc jsem na vás myslela, jak to prcek zvládá?
2. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka bud do krtecka tady u parku ve stredu odpoledne nebo do kastanka v trebovicich v patek dopoledne.
2. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob a jaké to je cvičení, můžem už chodit i my? Dany bude mít příští týden 4 měsíce. Já bych s ním chtěla něco dělat. Asi spíš odpoledne, dopoledne mi většinou spává, odpo už ne.
2. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jo už má po operaci a vypadá to dobře, v pondělí jsme byli na kontrole a dobré a příští týden v pondělí jdem zas a čekáme na pozvánku na kontrolu do Motola, zvládl to dobře-žádné komplikace nebyli ani během operace ani po ní ale změnil se tam, předtím byl smíšek a ted se málo směje a hodně se leká,blbě spí a jen by chtěl být u mě ale snad se to časem spraví
2. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja myslim, ze jo, mrkni na www.mc-krtecek.wz.cz, je to Klub kojencu, ale bohuzel tam o tom nemaji nic moc vic, jen ze se stridaji masaze miminek a nejaky cviceni (videla bych to na rikadla s pohybem :wink: )
2. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chodila cvičit hned ale nemůžem, měsíc by se měl pokud možno lidem vyhýbat a 3měsíce dávat pozor s kým se stýká, chodíme ven jen do lesoparku a to jsme ted 3dny nebyli,jak tak lilo a foukal vítr nebrala jsem ho ven,až dneska jsme byli na hodinku a půl
2. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik bobek, nedivim se, ze je z toho vyplasenej :frowning2: ale urcite bude brzo zase smisek :slight_smile:
a jinak super, ze to tak krasne zvladl a ma to za sebou :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak se treba pridate pozdej :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nasla jsem odkaz na stranky te co to vede :slight_smile: mrkni sem, jsou tam aj videa z toho cviceni u nekterych basnicek :slight_smile: http://www.rikanky.unas.cz/wp/?page_id=2
2. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob omrknu a dám vědět. Jo a příští neděli, pokud nebude vyloženě hnusně, bych chtěla do kostela. Mají v 9h, že?

@smardik super, že všechno proběhlo bez problémů - je to kluk statečný. Určitě se to časem spraví a bude jako dřív. Taky jsem nebyla venku teď, až dneska.
2. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, od deviti :slight_smile: Tobias to minule vydrzel asi tak deset minut a pak jsme museli odejit, takze bud najdeme neco, kde maji skupinku pro deti, nebo jeste chodit nebudem :sweat_smile:
2. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek