• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@majatob ty říkánky jsou pěkné :slight_smile: Klub kojenců by nám vyhovoval, odpo většinou moc nespí a kolem 17h už bysme byli doma, to chodí H. z práce :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob mám pocit, že ve čtvrtek jsou v Mikuláši mše pro děti, četla jsem to tuhle v KT, ale nevím jestli ještě to tak je, už tam dlouho nechodím. Já bych to šla v tu neděli zkusit, uvidíme.
2. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je mikulas? :sweat_smile: my jsme obcas chodili v trebovicich do krestanskyho sboru,tam byl myslim aj program pro deti v jine mistnosti, to mi prijde idealni, ale je to ted dost z ruky :unamused:
2. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc za Adélku děkuji za přání, až se vyspinká vše ji řeknu :slight_smile:

Adi: tobě taky vše nejlepší k svátku :slight_smile:

Zofi: nádherně voní už můžu dávat do praní pro Adu aviváž? Ta Lowela vůbec nevoní tak alespoň aviváží bych to navoněla.

Jaro: jak jsi spokojená s práškem Batole?
2. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a novinka Adulka má ode dneška 10,30 naušničky :slight_smile: byla hrozně šikovná skoro vůbec neplakala a hned jak nás uviděla (rodiče do ordinace neberou) tak přestala plakat a už se jen smála, ani ji to skoro vůbec nekrvácelo. Čekala jsem hodně krve, řev, pláč celý den a nic, jsme moc ráda, při očkování bývá větší cirkus. :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka, detska mse je aj tady u nas ve stredu v 17.00 :slight_smile: to me nenapadlo se kouknout, dik :slight_smile:
@katy007 taky preju Adelce vse nej ke svatku :slight_smile: to je sikula, u nas teda velkej rev byl, byli jste pichat nebo nastrelit? :sweat_smile:
2. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: děkujeme, byly jsme propichovat na ušní.

Holky baklava se včera povedla, je tak dobrá, že už je skoro prázdný plech :pensive: :sweat_smile:
2. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ha, no vidíš, časem prubnu i to. :slight_smile: Na těch 9 mi to vyhovuje, bo 58 jezdí akorát ke mši a nízkopodlažka :slight_smile: Mikuláš je na staré Porubě, u rybníka, u zámku. Pro tebe asi taky z ruky, jezdí tam 40.

Já peru v Lovele a spokojenost, i mi voní :slight_smile:

@katy007 šikovná je Adélka :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: už došla pozvánka na 18.9. naštěstí jdeme hned v 9,30 tak super, půjdu i prarodiče a pak hnedka pofičíme na oslavu 60. kdy jdete vy na vítání?
2. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 No tak to je skvělé :dizzy_face: Perfektně to vyšlo. My jdeme 5.9. v 9h. Má být docela slušně, tak snad tam nějak dojedem. Tam asi busem a zpátky bysme to vzali pěšky. Jsem zvědavá. My asi půjdem sami.
2. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak to máte už teĎ na Porubském úřadě nebo někde jinde? Píšou, že mají pro miminka dárečky tak jsem zvědavá co dostaneme.
2. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo díky bohu to zvládl ale hodně ho to rozhodilo,neměl tam svůj režim, pořád mu někdo něco dělal, jen vidí modrou barvu a už se bojí že mu někdo bude něco děla ale časem se to snad srovná

Adélce přejeme všechno nejlepší,hlavně hodně štěstí a lásky :slight_smile:
2. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Loni se dávala taštička a v tom byl památníček, dětské album a nějaká hračka, myslím že chrastítko. :wink: Jo, my jdeme na obecní úřad pod kostelem.
2. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Batole je fajné, ale peru v tekutém ne v prášku...pěkně jemně voní, já nemám ráda převoněné oblečení aviváží...Lovelu jsem měla vzorek a mně to smrdělo. Když měl Ráďa pokaděné oblečení (teď už se to nestává), tak jsem to nejdřív přemáchla žlučovým mýdlem a pak oprala (já dávám i máchání navíc), žádná skvrna nezůstala...ale víc se to otestuje až budou příkrmy :slight_smile:
Adélka je statečná holka :slight_smile:

@smardik Bobek malý :frowning2: ...ale je super, že to dobře dopadlo!

@andelka my jsme dostali památníček miminka a plyšového pejska, který má místo předních tlapek kousátka, Radula už ho hodně využívá a žužlá a "okousává" :slight_smile: Spí s ním v postýlce, je takový heboučký.
2. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme taky zvědavá co dostaneme, pak písnu.

Jaro: mě Lowela nevoní je taková neutrální vůně a trošku jakoby je prádlo tvrdší, prvně jsem si myslela, že jsem dala hodně prášku, ale není tomu tak. Já zkusím dát aviváž Batole. JInak co se týče skvrn, apod. je Lowela super, vše vypere dokonce i krev. Mamka se ošklivě na chatě pořezala a neměla tam prášek jen já jsme měla v pytlíku Lowelu tak ji použila a nikde ani skvrnka a že bylo triko i kapesník fest od krve.
2. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mi zas lovela nevypere absolutně nic, tenhle prášek mi nesmí domů. já ho koupila u Toma a brzo letěl do popelnice, oběma peru v persilu senzitiv a v pohodě
2. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi pere Lovela dobře, pokakané plínky přeperu napřed žlučákem, stejně tak i pokakané oblečení a ´že se mi to teď stává často - papírovky mi protíkají, mrchy.

@jaro2008 tak to se těším, to se hodí :slight_smile:
2. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě ne,já čekám že mi to prášek vypere a ne že to budu muset předtím čistit žlučákem a persil mi příkrmy apod. vypere v pohodě bez nějakého předčistění
2. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no já to totiž napřed přejíždím žlučákem, protože pak plínky 2 dny ještě skladuju ve vodě a až pak peru :wink: Ale Persil mám koupený taky, no pro mimi mi přišla vhodnější Lovela.
2. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to jo, já nehodlám skladovat fakt nic :slight_smile: a předpírat už vůbec ne, já ze začátku prala v lovele-Tomovi a jak píšu letěla do popelnice a Honzíčkovi od začátku v persilu senzitiv a žádný problém
2. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoy co je to ten žlučák v čem vy perete? To slyším poprvé.

Smardik: a co na ten prášek říkají barvy?
2. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 žlučové mýdlo na skvrny, v DM stojí 13kč, je na různé skvrny od krve, potu, kakání...
@smardik no jasně, já látkuju, tak to mám jinak. Na oblečky je Lovela OK.
2. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: JINAK MÝDLO S JELENEM JO? :grinning:
2. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 barvy, jako myslíš jestli oblečení neztrácí barvu? je to v pohodě ale fakt je že kluci mají značkové věci-Lindex,Next,Gap apod tak a tam to drží, třeba body Carters co klucí mají jsou fakt pořád jako nové, nošení ani praní nejde znát. na levnějším oblečení z tesca už to jde vidět ale to já kupuju jen když něco akutně potřebujem nebo právě ted ve slevách takže máme jen pár kousků
2. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já dávám aviváž od malička a teda kupuju dětskou aviváž, ale teď jsem dala i obyč a v poho :wink:
2. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 No, já neznám mýdlo s jelenem :sweat_smile: Vtipné je, že v Rossmanovi mají značkové jakési za 63Kč a má úplně stejné složení jako to, co kupuju v DM za 13Kč :sweat_smile: Mamka se nedávno sekla a pak se u pokladny dost divila :grinning:
2. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jelena maji v hruskovi :wink:
3. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob se musím podívat, i na složení, jestli je to to samé.
3. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
byla jsem u zubaře - au au au. Ale už dobré, jen ještě vydržet půl hodinky bez jídla a může se konečně nasnídat :sweat_smile:
3. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus seš holka statečná :slight_smile: a co ti dělali? Snídat jo? Už spíš obědvat, ne? :wink:
3. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek