• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka vrtali, ale docela hluboko. Jsem totiž ráno nestihla posnídat, protože se mi nechtělo z postele :sweat_smile:
3. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus vrtali - fuj. No už to máš za sebou. Dobrou chuť :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsem to věděla, že mi budou vrtat, protože mě bolely zuby na levé straně, nemohla jsem teplé ani studené
3. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak to je jasný. Hlavně že to pomůže a už budeš moct všechno.
Já jdu něco ukuchtit, děcko mi kupodivu spí - nakrmilo se, protáhlo se, chvíli pokoukalo a najednou - očka zavřené a chrní :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemate nektera fusak Red Castle? Me se hrozne libi, ale jestli ma cenu do neho investovat... :confused:
3. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob my máme obyč berana ještě po mě a bráchovi :grinning:
3. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka berana po nas mam na Tobika, ale potrebujem druhej pro Bibi, tak vybiram :grinning:
3. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob my máme dva a navic eli už v kočárku není :grinning:
3. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no u nas aj kdyby teda Tobik nepotreboval, tak pokud bude zima dlouha jak loni, tak jeste stejne dva fusaky vyuzijem pro prcky :grinning: a nekaz mi radost, ze mam konecne co nakupovat :grinning:
3. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já ti nekazím radost :grinning: :grinning: když chceš tak nakupuj :wink:
3. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Mi nabízela švagrová fusak takový ten klasický po holkách, ale nevím jestli mi do něj Dany vleze. Holky jsou narozené v lednu.Spíš si brousím zuby na Emitex, ten rostoucí.
3. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, holky nemate tip kam vyrazit o vikendu? jsme na dva dny bez tatinka tak chci deti nekam vzit a nevim kam :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka na Emitex si taky brousím zuby :grinning: Chtěla bych tady ten
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Emitex-Combi-fusak-2v1-zimni-Novinka-2010-2011

@majatob a má to být v Ostravě? Co třeba Miniuni?
4. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já mám tenhle fusak http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2392 a Tom se do něj v pohodě přes zimu vlezl :slight_smile:

@majatob neporadím, já chci někdy TOma vzít do jojo parku co je v kauflandu,chtěli jsme jít dneska ale nemá kdo hlídat Honzíka tak nic, MM je v práci, no a kdyby Honzík nebyl po operaci jeden do Havířova na dny Havířovo na kolotoče, skákací hrad apod. ale nemůžem
4. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus diky, to me taky napadlo, ze na vystaviste ale myslim, ze by ho to moc nebavilo a jet do centra jen kvuli akvarku se mi zase nechce... klidne kousek kolem ostravy jestli te neco napadne :slight_smile:
@smardik kolotoce jsou aj tady vedle naseho baraku, ale jeste nejezdi :slight_smile:

ja uz jsem koukala na dva folklorni festivaly, ale je to dost daleko a nez bysme se tam dokodrcali, tak uz aby jsme jeli zase zpatky :confounded: ach jo ach jo :frowning2:
4. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jezdi historicky tramvaje, ale to by asi taky nebylo uplne onco :sweat_smile:
4. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob na tramvaj bychom hned šli, Tomíkovi by se to líbilo ted ho zajímá vše co jezdí. sakra nechcete někdo na půl dne ještě jedno dítě?
4. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik klidne :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdybych ho měla jako dovést tak i jo, jenže nemám a busem ne, to už rovnou může jít s námi, takže půjdem jen tady někde ven. jezdí jenom dneska nebo i zítra?
4. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik myslim, ze aj zitra, pockej mrknu se :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob nechceš vlastní školku?

jo já si dělala test včera a naštěstí jen jedna čárka
4. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. a 5.9. Hura do skoly - vyhlidkove jizdy hist. tramvajemi v trase Poruba vozovna - Zatisi

vic info bude mozna na dpo.cz :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob a Dinopark už je asi daleko že? Přemýšlím přemýšlím, ale nic si nemůžu vybavit co by Tobíka mohlo bavit.

@smardik už jsme objednaní na focení, nakonec jsem nás objednala tady co jsi mi posílala odkaz. Paní fotografka byla po telefonu moc milá, něco na způsob Kači
http://www.angelsphotostudio.com/?page=modules/categories/show_category&category=5
4. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob dík zítra bychom jeli možná, bud by byl s Honzíkem MM a kdyby chtěl jet taky udám ho kamarádce :slight_smile: ta bude ráda že ho tam má a je i vybavená-ohrádka,hračky :slight_smile: ale dneska nemůže. Už tam byl na hlídání a říká mi nedám ti ho, přijd si pro něj večer-byl tam od 10 ráno :wink:
4. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik uz jsem nad tim premyslela :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob díky

@aaadus super a kdy jdete? jo ta se mi taky líbí, doufám že tak v listopadu by to vyjít mohlo :slight_smile:
4. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus hlavne myslim, ze by se bal :unamused: chteli jsme tam uz jednou jet a pak chytl hysterak v ZOO kdyz se vynoril z vody hroch, tak jsme to vzdali :grinning:
4. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob my taky Dino park pro tento rok vzdali, myslím že jsou na to ještě malí a fakt Zoo úplně stačila
myslíš nad tou školkou? no to by bylo dobré, kdyby mi ho nevzali u nás měla bych ho kam dát

fuj někdo mi to zapáchá, jdu to tady přebalit

co vaříte? musím něco vymyslet a pak to popřípadě jít koupit, ted čekám na kamarádku až dojede pro hračky, dělala sbírku pro hodně nemocného chlapečka tak tu něco mám + pár lidí něco dovezlo tak na ni čekám
4. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jdeme za 14 dní a to jsem jí volala ve čtvrtek. Mohli jsme jít už příští pátek, ale nemám rifle, ze kterých by mi nelezly špeky :grinning: Už se těším, doufám, že bude Románek spolupracovat ať můžu našim nechat udělat fotky na vánoce

@majatob aha, jsem myslela, že malé děti dinosaury žerou. To už neporadím, spíš si pro rady za chvíli budu chodit já kam s prckem vyrazit
4. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dneska dělám kulajdu a cukinové řízky
4. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek