• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus super tak pak napiš jaké to bylo, ta fotografka se mi líbí nejvíc tak bychom pak šli k ní,taky chci něco na vánoce právě-babičkám nechám udělat hrneček s fotkou a zbytek nevím
4. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ja mam udelanou uzenou polivku, tak do ni akorat udelam ryzu.. dnes teda trochu nezdrave, ale jednou za cas to snad nevadi :sweat_smile: a zitra bude kapusta :slight_smile:
4. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning: nemusíš pořád vařit jen zdravě, asi udělám rybičku nic jiného mě nenapadá
4. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik taky si myslim :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dám vědět, myslím, že budeme spokojeni pokud se do té doby doma nepozabíjíme navzájem :sweat_smile:
4. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :slight_smile: :slight_smile:

ti dva si hrají - teda Tom tu háže balon do vzduchu a chytá ho a Honzík se kouká a má z toho záchvaty smíchu :grinning: :grinning:

@aaadus určitě budete spokojeni :slight_smile:
4. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 přišla nám pozvánka na vítání občánků na 18.9. v 10:30. To budete mít asi stejně ne?
4. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jé, díky za odkaz na tu fotografku, kdybysme se šli fotit, tak tam - máme to kousek od baráku :slight_smile:

Já bych chtěla tento - hodí se nám ke kočárku http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=2182968
4. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus katy to má 9.30 :wink:
4. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahij holky, jsem zvědavá jak to dopadne s naším focením u Kači. Psala mi totiž jaro, že se měli jít fotit 9.9. a že to odvolala. Kača je prý těhotná a navíc má nějaké problémy s ateliérem v Mokrých Lazcích. Tak čekám jestli se ozve a taky nám to zruší. Když jo tak půjdeme taky do té poruby. Je to dobrá cena a fotí podobně jako Kača :wink:
4. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus a jak moc dopředu ses objednávala? Pro nás by to bylo ideální, nemuseli bychom nikam cestovat, byla bych tam za 5 minut, takže by neměl ani hlad, prostě super :slight_smile:
4. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka je těhotná Kaca je, to mi psala v emeilu že je těhotná a do konce roku má obsazeno a pak že neví jak bude fotit, mám se ozvat v půlce příštího roku to už bude vědět
4. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka objednávala jsem se tento čtvrtek. Ona tam i přebalovací koutek i místo na kojení, takže jsem v klidu kdyby měl malý hlad

@zofinecka to je super, že je Kača těhotná, snad jí to tentokrát dobře dopadne
4. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no psala jaro že má nějaké problémy, tak snad to dobře dopadne. :wink:
4. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka snad ano :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Aj, už jsem to našla, jdete za 14 dní, to je super. :slight_smile: že se nemusí dlouho čekat. A na kolik je to hodin? My bysme museli to nějak vymyslet, kvůli manželově práci, asi by si musel vzít půlden volno. Koukala jsem co je tam potřeba a všechno máme - jednobarevné body, oblíbené oblečení, rifle, černé a bílé tričko - bylo by to na přípravu jednodušší než těhufotky. Přece jen tady půjde hlavně o Danyho a miminka jsou krásné vždycky. :slight_smile: Za fotky svatební jsme taky dali spoustu peněz, tak co, aspoň budeme mít památku a jako dárek je to taky super. Nějakou větší bych dala zarámovat mamce, Dany bude na douho její jediné vnouče, tak ho může mít někde - pro druhé prarodiče už je třetí a holky nikde vystavené nemají co vím, na tyhle sentimentální věci moc nejsou.
4. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,
mně pořád vrtá hlavou, proč zrušila zrovna náš termín na focení (kdyby to člověk věděl...mohla jsem nechat Radečka nafotit jak byl ještě menší a nečekat), když zofi to nezrušila na netu má napsané, že fotí do půlky října a smardikovi napsala, že fotí do konce roku...no jsou dvě možnosti...že v ten den má třeba nějaké vyšetření nebo opravdu něco s tím ateliérem anebo...někdo chtěl strašně moc focení a dala přednost někomu jinému...nevím no...už je to jedno, ale každopádně mě to moc mrzí :frowning2: A tak hledáme jiného fotografa...
4. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 zkus ten odkaz co tu dávali holky a je to v porubě a pro vás taky kousek a není to drahé a hezké fotky :wink:
4. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my půjdem určiě do té Poruby, je to pro nás ideální. Nejlíp by to bylo koncem října. Tak to je ještě čas na objednání. :slight_smile:
4. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka čas focení jsem si mohla vybrat sama, jdeme na 10:00, po ránu není malý tak protivný.
4. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak to je paráda :slight_smile:
4. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v tomhle jsou ty fotografky opravdu vstřícné. I říkala pokud se něco změní, že nás bez problémů preobjedná na jiný termín bez poplatku. U jedné fotografky jsem totiž viděla, že pokud zrušíš termín tak platíš 50% ceny :confounded: Jako kdyby jsi mohla za to, že ti dítko třeba onemocní.

Malý je dneska podezřele hodný, už po třetí dneska spí venku
4. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak si toho užívej,mi malý od 13h už nespí dneska.
Jo, to je bezvadný přístup :slight_smile:
4. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka užívám si toho, uklízením :sweat_smile:
4. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera na oslavě bylo fajn, malá byla hodná, ale vůbec nespala, tak doma už usnula v 19,30 a spala až do 5,45 taková malá šípková růženka :slight_smile:

Adi: my jdeme na 9,30 tak se budeme míjet vy jdete taky na magistrát?
5. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no téda, super růženka :slight_smile: mi včera Dany taky dlouho spal, dneska už ne, holt není každý den posvícení :sweat_smile:

My jsme byli dneska na vítání, počasí nic moc, ale proběhlo to moc dobře, malý byl hodný, seděli jsme hned vepředu :slight_smile: budeme mít fotky i video :slight_smile: dostali jsme pamětní list a hračku - zvířátko s bříškem jako knížka, super, něco takového jsem zrovna chtěla Danymu koupit :dizzy_face:
5. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ty jsi říkala, že malej při křtu prděl, že? No tak Dany prděl vehementně při proslovu, byli jsme v první řadě :sweat_smile: a pak smrděl :grinning: ale jinak v poho. Jsem zvědavá na křtiny za měsíc, to bude přece jenom delší.
Jinak - na magistrátě se mi to zdálo takové slavnostnější, ale oboje pěkné. :slight_smile:
5. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to jste si to užili. Nís to teprve čeká. My jdeme na vítání až v lednu :wink: a už se těším :grinning: a křtiny už máme za sebou, teď čeká mě velká událost, ale ještě si chvíli počkám, ale už se nemůžu dočkat. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Jó, tak už? Jestli je to to co myslím, tak závidím. Doufám, že to brzo nějak vyjde, abych šla. Na svatbě byla možnost, ale zrovna v tu dobu dostal Dany velký hlad :sweat_smile: Já sena křtiny moc těším, no snad to zvládnem, přece jen, je to dál a dýl, uvidíme.
5. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo je to co si myslíš, ale ještě si počkám, ale ne snad už dlouho. Už se nemůžu dočkat, ale ty to určitě chápeš :wink: :grinning:
5. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek