Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
smardik
4. zář 2010
@aaadus super tak pak napiš jaké to bylo, ta fotografka se mi líbí nejvíc tak bychom pak šli k ní,taky chci něco na vánoce právě-babičkám nechám udělat hrneček s fotkou a zbytek nevím
majatob
4. zář 2010
@smardik ja mam udelanou uzenou polivku, tak do ni akorat udelam ryzu.. dnes teda trochu nezdrave, ale jednou za cas to snad nevadi :-N a zitra bude kapusta 🙂
smardik
4. zář 2010
@majatob 😃 😃 😃 nemusíš pořád vařit jen zdravě, asi udělám rybičku nic jiného mě nenapadá
majatob
4. zář 2010
@smardik taky si myslim 😃 😃 😃
aaadus
4. zář 2010
@smardik dám vědět, myslím, že budeme spokojeni pokud se do té doby doma nepozabíjíme navzájem :-N
smardik
4. zář 2010
@majatob 🙂 🙂

ti dva si hrají - teda Tom tu háže balon do vzduchu a chytá ho a Honzík se kouká a má z toho záchvaty smíchu 😃 😃

@aaadus určitě budete spokojeni 🙂
aaadus
4. zář 2010
@katy007 přišla nám pozvánka na vítání občánků na 18.9. v 1😇0. To budete mít asi stejně ne?
andelka
4. zář 2010
@aaadus jé, díky za odkaz na tu fotografku, kdybysme se šli fotit, tak tam - máme to kousek od baráku 🙂

Já bych chtěla tento - hodí se nám ke kočárku http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=2182968
andelka
4. zář 2010
@aaadus katy to má 9.30 😉
zofinecka
4. zář 2010
ahij holky, jsem zvědavá jak to dopadne s naším focením u Kači. Psala mi totiž jaro, že se měli jít fotit 9.9. a že to odvolala. Kača je prý těhotná a navíc má nějaké problémy s ateliérem v Mokrých Lazcích. Tak čekám jestli se ozve a taky nám to zruší. Když jo tak půjdeme taky do té poruby. Je to dobrá cena a fotí podobně jako Kača 😉
andelka
4. zář 2010
@aaadus a jak moc dopředu ses objednávala? Pro nás by to bylo ideální, nemuseli bychom nikam cestovat, byla bych tam za 5 minut, takže by neměl ani hlad, prostě super 🙂
smardik
4. zář 2010
@zofinecka je těhotná Kaca je, to mi psala v emeilu že je těhotná a do konce roku má obsazeno a pak že neví jak bude fotit, mám se ozvat v půlce příštího roku to už bude vědět
aaadus
4. zář 2010
@andelka objednávala jsem se tento čtvrtek. Ona tam i přebalovací koutek i místo na kojení, takže jsem v klidu kdyby měl malý hlad

@zofinecka to je super, že je Kača těhotná, snad jí to tentokrát dobře dopadne
zofinecka
4. zář 2010
@aaadus no psala jaro že má nějaké problémy, tak snad to dobře dopadne. 😉
aaadus
4. zář 2010
@zofinecka snad ano 🙂
andelka
4. zář 2010
@aaadus Aj, už jsem to našla, jdete za 14 dní, to je super. 🙂 že se nemusí dlouho čekat. A na kolik je to hodin? My bysme museli to nějak vymyslet, kvůli manželově práci, asi by si musel vzít půlden volno. Koukala jsem co je tam potřeba a všechno máme - jednobarevné body, oblíbené oblečení, rifle, černé a bílé tričko - bylo by to na přípravu jednodušší než těhufotky. Přece jen tady půjde hlavně o Danyho a miminka jsou krásné vždycky. 🙂 Za fotky svatební jsme taky dali spoustu peněz, tak co, aspoň budeme mít památku a jako dárek je to taky super. Nějakou větší bych dala zarámovat mamce, Dany bude na douho její jediné vnouče, tak ho může mít někde - pro druhé prarodiče už je třetí a holky nikde vystavené nemají co vím, na tyhle sentimentální věci moc nejsou.
jaro2008
4. zář 2010
Ahooj,
mně pořád vrtá hlavou, proč zrušila zrovna náš termín na focení (kdyby to člověk věděl...mohla jsem nechat Radečka nafotit jak byl ještě menší a nečekat), když zofi to nezrušila na netu má napsané, že fotí do půlky října a smardikovi napsala, že fotí do konce roku...no jsou dvě možnosti...že v ten den má třeba nějaké vyšetření nebo opravdu něco s tím ateliérem anebo...někdo chtěl strašně moc focení a dala přednost někomu jinému...nevím no...už je to jedno, ale každopádně mě to moc mrzí 😞 A tak hledáme jiného fotografa...
zofinecka
4. zář 2010
@jaro2008 zkus ten odkaz co tu dávali holky a je to v porubě a pro vás taky kousek a není to drahé a hezké fotky 😉
andelka
4. zář 2010
Tak my půjdem určiě do té Poruby, je to pro nás ideální. Nejlíp by to bylo koncem října. Tak to je ještě čas na objednání. 🙂
aaadus
4. zář 2010
@andelka čas focení jsem si mohla vybrat sama, jdeme na 10:00, po ránu není malý tak protivný.
andelka
4. zář 2010
@aaadus tak to je paráda 🙂
aaadus
4. zář 2010
@andelka v tomhle jsou ty fotografky opravdu vstřícné. I říkala pokud se něco změní, že nás bez problémů preobjedná na jiný termín bez poplatku. U jedné fotografky jsem totiž viděla, že pokud zrušíš termín tak platíš 50% ceny :-S Jako kdyby jsi mohla za to, že ti dítko třeba onemocní.

Malý je dneska podezřele hodný, už po třetí dneska spí venku
andelka
4. zář 2010
@aaadus tak si toho užívej,mi malý od 13h už nespí dneska.
Jo, to je bezvadný přístup 🙂
aaadus
4. zář 2010
@andelka užívám si toho, uklízením :-N
katy007
5. zář 2010
Ahoj holky,
včera na oslavě bylo fajn, malá byla hodná, ale vůbec nespala, tak doma už usnula v 19,30 a spala až do 5,45 taková malá šípková růženka 🙂

Adi: my jdeme na 9,30 tak se budeme míjet vy jdete taky na magistrát?
andelka
5. zář 2010
@katy007 no téda, super růženka 🙂 mi včera Dany taky dlouho spal, dneska už ne, holt není každý den posvícení :-N

My jsme byli dneska na vítání, počasí nic moc, ale proběhlo to moc dobře, malý byl hodný, seděli jsme hned vepředu 🙂 budeme mít fotky i video 🙂 dostali jsme pamětní list a hračku - zvířátko s bříškem jako knížka, super, něco takového jsem zrovna chtěla Danymu koupit x-)
andelka
5. zář 2010
@aaadus ty jsi říkala, že malej při křtu prděl, že? No tak Dany prděl vehementně při proslovu, byli jsme v první řadě :-N a pak smrděl 😃 ale jinak v poho. Jsem zvědavá na křtiny za měsíc, to bude přece jenom delší.
Jinak - na magistrátě se mi to zdálo takové slavnostnější, ale oboje pěkné. 🙂
zofinecka
5. zář 2010
@andelka tak to jste si to užili. Nís to teprve čeká. My jdeme na vítání až v lednu 😉 a už se těším 😃 a křtiny už máme za sebou, teď čeká mě velká událost, ale ještě si chvíli počkám, ale už se nemůžu dočkat. 😃 x-) x-)
andelka
5. zář 2010
@zofinecka Jó, tak už? Jestli je to to co myslím, tak závidím. Doufám, že to brzo nějak vyjde, abych šla. Na svatbě byla možnost, ale zrovna v tu dobu dostal Dany velký hlad :-N Já sena křtiny moc těším, no snad to zvládnem, přece jen, je to dál a dýl, uvidíme.
zofinecka
5. zář 2010
@andelka jo je to co si myslíš, ale ještě si počkám, ale ne snad už dlouho. Už se nemůžu dočkat, ale ty to určitě chápeš 😉 😃