• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka jj prděl a kakal, pěkně to v plínce bublalo :grinning:

@katy007 pěkně ti Aďa spinká, tiše závidím. A jsme pozvaní na magistrát, ale asi nepůjdeme. V pátek jedu do práce kvůli rodičáku a čerpání dovolené tak bysme se mohli stavit?
6. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jasnačka :dizzy_face:

@aaadus tak to už naprosto přesně vím, jaké to bylo :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofi + Andělko: nějaké tajnosti? :astonished:

Adi: proč nejdete? V pá to asi neklapne, v 9,30 máme plavčo a pak možná hned pojedeme na chatu, ale nevím to na 100% podle počasí.
6. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsme byli v kině na Kájínkovi a dobrý film. :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 už jsme měli křtiny, to stačí. Aha, tak ten pátek nic. Se někdy zajdeme projít jen tak až bude pravé babí léto a´t můžu venku kojit.
6. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ještě to není na 100% v kolik budeš v práci? My plaveme od 9,30 tak cca kolem 10,30-45 jsme hotovi vč. sauny a kojení, kkdybychom nejeli tak se sejdeme pokud ten čas tak nějak naplánuješ,. to bych ti ještě ve st/čt dala vědět.
6. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 do práce bych měla dorazit kolem 9-9:30 poku bude malý spolupracovat a budu tam tak do 11, dýl mi malý bez kojení nevydrží
6. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud nepojedem tak by to mohlo klapnout. Jdeš do práce kvůli RD a na sociálku jdeš kdy? JAk dlouhou RD bereš?
6. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na socku jako nevím kdy zajdu, nejdřív musím naklusat na OSSZ na Zelenou a pak tam k nám. Snad příští týden. A RD budu brát na 3 roky a pak se uvidí jak mi to výjde s druhou MD
6. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Sockou jsem myslela OSSZ proč ještě na sociálku? Já uvažuji o té 2 leté verzi.
6. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 s žádostí o RD ne? Teď jdu do práce kvůli čerpání dovolené
6. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Já myslela, že to vše se vyřídí na Zelené. Před tím musím taky do práce zajít. Se mi tam vůbec nechce. Musím zjistit do kdy tam musím naklusat.
6. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Rd se vyřizuje na úřadu práce odbor sociální. Já chodím na Hudební :wink:
6. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 o tříletý rodičák můžeš žádat myslím do 21 měsíců věku děcka a o 2 letý do 21 týdnů. Já jsem šla žádat o rodičák v Danyho 3 týdnech (bo nemám PPM) spolu s porodným. Teď jsme byli žádat na manžela a šli jsme na Hudební, potřebovali jsme fialový papír o mateřské, zelený se žádostí o rodičák a světle zelený s výběrem roků. Ten fialový potvrzovali na OSSZ, ale v Č. Budějovicích, firma tam má personální odbor nebo co, tak to přišlo z tama. U nás je to na Zelené.
6. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsem málem dostala infarkt. To je tak, že nečtu pořádně, už jsem se lekla, že jsem to prošvihla

@katy007 no nejdřív musíš na Zelenou a pak tam k nám. A proč chceš na 2 roky? Jestli t je kvůli prašulím tak od července příštího roku je nový zákon a bez ohledu na to jak budeš dlouho doma dostaneš dohromady 216000tis
7. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: je to pořád takové na vážkách, jestli na 2 nebo na 3 ale spíše na 3.

Jinak mě bolí záda až je to hrůza.
7. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak šup na masáž
7. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi:No chtělo by to, ale pořád to odkládám, jeden to bolí pak zas ne, pak to bolí ještě více ... a už skučím cca 14 dní.
7. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a počkej až začne Aďa lozit a všechno brát a strhávat. To bude pro záda teprve lahůdka
7. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ani mě nemluv. Ale už jako těhulka jsme měla problém, mám vybočené 2 obratle a v těch místech mě to blí. Akorát teď mě může masérka prokřupat a je to fakt úleva, budu ji muset zavolat.
7. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 v pátek jdeme na plavání s vámi :slight_smile:
7. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: v 9,30?
7. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 v 9:00 říkala. Ale nevím jestli nemám přijít dřív, že jsme noví
7. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to vás budeme střídat :slight_smile: dříve není třeba, jdete do vaniček nebo už do "velkého" bazénu? Dneska mám poprvé Aj a pak hned NJ tak jsem zvědavá jaké to bude. Jen nevím zda Adulka vydrží tak dlouho bez mlíčka nebo mi ji P. bude muset v přestávce přivést. Už mám se školnicí domluvenou kojící místnost :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nevím, mám si vzít plavky tak asi rovnou do bazénku. A ještě taková podstatná věc - kde to vůbec je? Jsem to nějak nepostřehla. Na Sokolské třídě 44? A dá se tam s kočárkem? Ať vím jestli ho tahat nebo brát nosítko
8. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: zaparkuješ u Penoše a to je hned budova naproti ta krásná Icec, je tam nájezd na kočárek a výtahem do 4. patra. Půjdeš s Románkem zkusit i saunu?
8. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak to je super, že budu mít kde zaparkovat. Asi zkusím i sauničku, přece jenom venku už není nejtepleji tak ať bobek nenastydne. Ale jak jsem volala té paní, říkala jsem jí, že mám číslo od kamarádky a ona hned se jmenujete a že když bude volno, budu chodit s vámi do skupinky. A není možné, že by to bylo tak, že tam příjdu, půjdeme do vaničky a pak s vámi do bazénku? Nebo mi nejdřív všechno ukáže, zaplatím si těch 10 lekcí a pak půjdeme s vámi? Dneska jsem byla koupit plavky, to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: půjdete buď jen do vaničky nebo přímo do bazénku obojí ne, asi zhodnotí, zda se ještě vejdete do vaničky či nikoliv nebo možná 2-3 lekce budete vaničkovat aby si zvyknul a neměl šok a pak přejdete do bazénu, my zítra máme poslední 10 lekci, ale už už jsem 3x nebo dokonce 4x byli v bazénu. Ze začátku jak jde prvně do vody volí jen samostatně aby se nerozptyloval a soustředil se zvyknul si. Pak asi budeme spolu ve skupince. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 už se těším jak se mu to bude líbit. Snad nedostane během plavání hlad a nají se než pojedeme
8. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Adíélka nikdy při plavání hlad neměla, nebo možná měla, ale ve vodě na něj zapoměla :grinning: ale jakmile jsm ebyly v šatně hned se ozvala o krmení, někdy jsem ji ani neměla šanči obléci tak zabalenou v osušce jsem ji kojila, jinak min. 40 min. před plavčem ho nejkrm, aby se ti nepoblinkal jak bude plavat a makat.
8. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek