• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@katy007 nám teď krmení vychází většinou kolem 8, takže to je tak akorát. Ale jak to tak znám, v pátek bude bojkot a pojedeme hladoví. To se možná stihnu stavit i do práce pokud by se Románek najedl ještě tam.
8. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: už dneska končím valím do jazykovky. čusky :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 užij si to :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jak bylo na AJ a NJ? Ještě jsem se chtěla zeptat jaké používáš pro Aďu plenkové kalhotky do vody? Jsem malému koupila od Babylove 4-9kg a jsou mu malé :sweat_smile:
9. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je zas počasí co?
Adulka spinká, byla u mě kamarádka, něco jsem ji dolů šla podat a mezitím dědovi usnula v náručí tak jsme zvědcavá jak dlouho bude spinkat.
Včera byla šikula vydržela než se vrátím P. nemusel ji vozit na kojení do jazykovky.. Byla hodná a vůbec neplakala.

Adi: bylo super, na AJ máme Američanku, jela jak drak, musela jsme mít uši na stopkách abych všemu rozuměla, je to trochu jiný přízvuk než britský, ale chce to 1-2 lekce, abych si na to zvykla. V NJ je super lektorka, přesně takový typ mě vyhovuje a myslím, že to bude fajn. Skupinka jsme 11 a 10 lidí a myslím, že časem někdo určiotě odpadne.
Já mám "plavky" Swimmier 5-9 kg a má je dobré, ale někdy ji do nich dostat je fuška, jsou to kalhotky a ne rozepínací plenky.

Zofi: to vypadá fajn, zeptám se manži zda nevyrazíme, buď v pá odpo nebo v ne, v so máme velkou oslavu. :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Já jsem byla na koláči 2x, jednou jak byli Flereti a podruhé jak byl Hradišťan. Teď nevím co by na to řek prcek, on mi odpoledne a večer moc nespí a ty dobré věci jsou tam spíš odpo.

@katy007 Teda, ty válíš, AJ, NJ :slight_smile: Já jsem se zatím dokopala chodit jen na setkání maminek co 14 dní :sweat_smile: Bych musela mít prcka u sebe furt, někdy krmím už za hodinu.
Jo, počasí je o ničem. Měla mi přijet kamarádka, ale odložily jsme to, nemohly bysme jít ani ven. Mi Dany od rána buď jí nebo řve, už jsem z něho KO - nechce si hrát, nechce si povídat, nechce spát, už mě z něho bolí ruce a než někdo přijde, daleko.
9. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: mě se už Adulka taky probudila, ale houpe se sama v křesílku a je spokojena zatím tedy :sweat_smile: na jaké setkání maminek chodíš a kam?
V po ještě budu chodit pravidelně cvičit a brzy nám začne i cvičení maminek a mininek už se moc těším a plavčo budeme kupovat kurz pro "pokročilé" :grinning:
9. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem zjistila, že od 1.8. mi chodí vyšší výměr MD už vám taky přišel? A co ty ostatní měsíce to mi na konci MD doplatí nebo jak to bude?
9. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 mě chodí vyšší MD už tuším od července. Ten zbytek ti doplatí v říjnu :wink:
9. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 budu chodit na klub maminek při pustkovecké faře - pro mě ideální :slight_smile: Já bych chtěla chodit aspoň na bazén (sama), ale nemůžu se od prcka hnout, tak nic, no, musím počkat. Nezvládá ani školu, budu si muset zkoušky odložit na květeh a zaplatit. :unamused:
9. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak to jsem ráda :slight_smile:

Andělko: ty už máš poslední rok?
9. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no poslední už jsem měla, zkoušky měly být 13.5. :sweat_smile: chybí mi závěrečná práce a zkoušky. Jedno má být do 15.10., druhé koncem listopadu - a to teda nedávám :frowning2:
9. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to posuneš však se nic neděje ne? A pak ještě budeš pokračovat nebo už budeš Mgr.? Co jsi studovala za obor?
9. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nic si z toho nedělej. Já jsem taky nestihla odstátnicovat květnu a budu to dělat až teď lednu :wink:
9. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Já už jsem Mgr. z loňska. Dodělávám si ještě pedagogické minimum. Požádala jsem o odklad na podzimní termín, ale asi /určitě ho nestihnu. To se neplatí, ale posunutí o rok už jo. No co nadělám. šidila bych prcka i sebe.

@zofinecka no jo, ale ty máš spací děcko - já jsem v 21h, kdy mi většinou koenčně usne už KO. Pořád se v noci 2x budí a v 6h by nejradši už vstával. A ani ho nemůžu dát někomu na hlídání - je to přísavka.
Tak to budu dělat postupně, jak bude možnost a čas.
9. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka mě se taky budí v noci a ráno vsrává v 6.00 :wink: a musím napsat Bc. práci a to mám ještě Eli :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka aha, já myslela že už spíte :sweat_smile: Eli je šikovná - no ale stejně tě obdivuju. Na "opravdovou" školu bych se asi už nedala. Při druhém už žádné učení, psaní, max. jazyk. :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 už jsem je taky koupila swimmers, ale 7-12kg, ještě to musím vyzkoušet jak se do toho leze. Ty půjdeš na ukázku toho cvičení?
9. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jednu dobu spal celou noc a teď se zase budí, ale to neva. Dětičky se to jednou naučí. :grinning:
9. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Mi Dany jednu dobu vynechával jedno buzení, ale už dlouho se zas budí co 3 hodiny. A někdy mi půl až 1,5 h trvá, než ho v noci zas uspím. Doufám, že se to zlepší časem, třeba až budu dávat příkrmy nebo pak kašičku na večer.
9. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka každé mimčo je jinačí a potřebuje něco jinačího a hlavně čas aby se všechno naučilo :wink:
9. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já vím. :wink:
9. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Adélka byla krásná oslavenkyně :slight_smile: náušničky jí moc sluší :dizzy_face: A koukám, že dostala housenku Lamaze . Dany ji dostane ke křtu :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tu mašličku odněkud znám :grinning: :grinning: :grinning: Krásné fotečky :wink:
9. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: nepovídej, odkud? :grinning:

Andělko: sice píši od 0 měs. ale myslím, že je to ještě pro větší děti než 5 měs. ještě neumí tak uchopit a šustit, pískat s tím, apod. ale chce to čas a budou s tím pískat od rána do večera :sweat_smile:
9. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 No, křtiny máme cca za měsíc, to se na to bude akorát koukat a sahat na to. Časem si s ní vyhraje víc, aspoň mu to vydrží :sweat_smile:
Dneska mám výročí křtu - 9 let :slight_smile: Pamatuju že bylo podobné počasí jak dneska.

@zofinecka tak zítra jdeme zase na včeličky, co? Nějak to uteklo. Dany tam má na jedné straně pořád malou zatvrdlinku, tak nevím - nemělo by se to třeba odložit? Každopádně se zeptám. I na ten Vigantol :confused:
Zítra má být nějaké čudné počasí, asi pojedu busem kolem 12.30 - zpátky ještě uvidím.
9. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: co máš s Vigantolem?
9. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 ty to nevíš? Na Slovensku ho stáhli z trhu, ústav pro kontrolu léčiv, je tu o tom diskuze, a ne jedna. Počkej, najdu.
9. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek