• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Andělko: nevím! jdu na to juknout.
9. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten můj je bez západu a neutrální chuti tak je v pořádku, nový co jsem min. týden dostala jsem ještě neotevřela.
9. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 No já nevím, prý se něco uvolňuje z toho kapátka. Můj je taky OK, snad. Zeptám se doktorky. Mám pořád to první balení. Prvně jsem si říkala - co se zas řeší, však je to preventivně. Ale holkám na májovkách (myslím) několik doktorů řeklo, že ho nemají dávat.
9. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já raději zítra se zeptám dr. nebo jak půjdeme na plavčéo tak to vezmeme kolem ní a poptám se. vždyť kapátko je skleněné tak co by se mělo uvolňovat? škoda, že tam není vyraženo č. šarže co je závadná.
9. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Taky se zítra zeptám. Na Slovensku to byly všechny šarže. Kapátko je skleněné, ale je to asi v držátku nebo co :confused:
9. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: ty mě děsíš! Tak nevím zda ji mám dát večer kapičku nebo raději ne a počkat až co nám zítra řeknou. Jak je to stará kauza? My dostali nový Vigantol min. po na očkování.
9. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nová, objevilo se to asi před 3 dny. Já jsem teda už dva dny nedávala, počkám radši. Se nic nestane, když se párkrát vynechá.
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak já dneska raději taky nedám a hned ráno zavolám!
9. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko já na seznamu hledala něco o stažení Vigantiolu u nás a nic jsme nenašla.
9. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Náš ústav se ještě asi nevyjádřil - nevím, no jistota je jistota.
9. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: teď jsem volala na SUKL a zatím nic nevědí, dostala jsem kontakt na paní co to prověřuje, mám ji napsat mail tak ji písnu, zítra zavolám dr. a dneska ji ho raději nedíám 1 den se nic nestane, jistota je jistota!
9. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak to budeš mít dřív info jak já, jdu k dr až na 13h. Jasně, jistota je jistota.
9. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám kača taky zrušila focení :frowning2:
9. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to mě mrzí, asi těhotenství neprobíhá ukázkově
9. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no říkal že nemají dodělánou cestu k baráku a že nemají ještě něco dodělané a tak nemá kde fotit :wink: A navíc od října nastupuje na MD :wink:
9. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tot se vám bude hodit až budou dítka starší, fakt super věc http://www.galleriabuvoli.cz/inshop/nove-zbozi/design-shop/
9. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra je v kulturáku (DKMO) avízo mimibazar :slight_smile: od 8 do 12h, prodávají tam přímo maminky věci po svých dětech. Já nepůjdu, malý bude po očkování. Další bude 9.10., to se pújdu podívat, třeba koupím nějaké věci na zimu. :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já chodím na bazárek do Krtečka, ale tentokrát bude i tady u nás v Kaštánku a určo se tam chystám. Vždycky tam nakoupím hodně věcí a ještě se musím krotit :grinning:

jo jinak jsme se vrátili z poradny a Daneček má 7770 g a můžeme začít se zeleninkou :grinning: :grinning: a dostali jsme zase očkování a u prvního pichanečku ani nezabrečel a druhý už se mu moc nelíbil, ale zvládnul to pěkně. :wink:
10. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka šikulky jste. My teda brečíme o 106, ale jen co ho vezmu na ruky je klid. Máme do hééééééééérečku :grinning:
10. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já jsem ho zabavila hračkou, tak to ani nevnímal :wink:
10. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Kaštánek je na té Ukrajinské že? A kdy to bude? Že bych zašla :slight_smile:
Vy jste vážně cvalíci šikovní :slight_smile:

Můj Dany váží 6 950g a očkování proběhlo stejně jako u žofi, taky zjistil, že je očkování až u druhé včeličky. V čekárně už byl v pohodě. :slight_smile:
Jelikož jsme kojení, tak nic jiného dávat nemám, jen kdyby se mi zdálo, že má hlad, nebo se moc často budil, tak můžu zkusit za 3 týdny mrkvičku. Od minula přibral 530g, není to moc, ale malinko taky ne. Tak já ještě vydržím do další poradny, kojím často, ale to ještě zvládnu.
10. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak teď jste nás předběhli o kus :sweat_smile:
10. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jenom o 290g, to nic není
10. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no, já jsem to čula, nepřišel mi mezi 3 a 4 měsícem moc rozdíl. Tipovala jsem 7 kg, toš jako těch 50g už dát moh :grinning:
10. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tož to teda moh :grinning:
10. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Ptala jsem se na ten Vigantol, nic o tom moc nevěděla (nečte MK, že), ale říkala, že kdyby u nás cokoliv bylo, tak by to věděla do druhého dne a řekla rodičům. Takže ho máme dávat dál.
10. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no to jako jo :sweat_smile: Já si vždycky před poradnou tipuju, kolik asi bude mít a pak mám radost, když se trefím, nebo můj tip ještě překoná :grinning:
10. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Koukala jsem se na tvoje album z dovči - paráda :slight_smile: Měli jste tam nosítko, že? Které to prosím tě je?Měla jsi ho koupené nebo půjčené? Já silně uvažuju něco pořídit, šátek mě až tak nenadchl, nevím proč.
10. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nosítko máme Manducu a malý z ní má pěkný rozhled. A dá se potom nosit i na boku nebo až bude větší tak na zádech. A mám ho koupené
10. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek