Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
9. zář 2010
Andělko: nevím! jdu na to juknout.
katy007
9. zář 2010
Tak ten můj je bez západu a neutrální chuti tak je v pořádku, nový co jsem min. týden dostala jsem ještě neotevřela.
andelka
9. zář 2010
@katy007 No já nevím, prý se něco uvolňuje z toho kapátka. Můj je taky OK, snad. Zeptám se doktorky. Mám pořád to první balení. Prvně jsem si říkala - co se zas řeší, však je to preventivně. Ale holkám na májovkách (myslím) několik doktorů řeklo, že ho nemají dávat.
katy007
9. zář 2010
Tak to já raději zítra se zeptám dr. nebo jak půjdeme na plavčéo tak to vezmeme kolem ní a poptám se. vždyť kapátko je skleněné tak co by se mělo uvolňovat? škoda, že tam není vyraženo č. šarže co je závadná.
andelka
9. zář 2010
@katy007 Taky se zítra zeptám. Na Slovensku to byly všechny šarže. Kapátko je skleněné, ale je to asi v držátku nebo co =-)
katy007
9. zář 2010
Andělko: ty mě děsíš! Tak nevím zda ji mám dát večer kapičku nebo raději ne a počkat až co nám zítra řeknou. Jak je to stará kauza? My dostali nový Vigantol min. po na očkování.
andelka
9. zář 2010
@katy007 nová, objevilo se to asi před 3 dny. Já jsem teda už dva dny nedávala, počkám radši. Se nic nestane, když se párkrát vynechá.
katy007
9. zář 2010
Andělko: tak já dneska raději taky nedám a hned ráno zavolám!
katy007
9. zář 2010
Andělko já na seznamu hledala něco o stažení Vigantiolu u nás a nic jsme nenašla.
andelka
9. zář 2010
@katy007 Náš ústav se ještě asi nevyjádřil - nevím, no jistota je jistota.
katy007
9. zář 2010
Andělko: teď jsem volala na SUKL a zatím nic nevědí, dostala jsem kontakt na paní co to prověřuje, mám ji napsat mail tak ji písnu, zítra zavolám dr. a dneska ji ho raději nedíám 1 den se nic nestane, jistota je jistota!
andelka
9. zář 2010
@katy007 tak to budeš mít dřív info jak já, jdu k dr až na 13h. Jasně, jistota je jistota.
zofinecka
9. zář 2010
tak nám kača taky zrušila focení 😞
aaadus
9. zář 2010
@zofinecka to mě mrzí, asi těhotenství neprobíhá ukázkově
zofinecka
9. zář 2010
@aaadus no říkal že nemají dodělánou cestu k baráku a že nemají ještě něco dodělané a tak nemá kde fotit 😉 A navíc od října nastupuje na MD 😉
zofinecka
9. zář 2010
tot se vám bude hodit až budou dítka starší, fakt super věc http://www.galleriabuvoli.cz/inshop/nove-zbozi/...
andelka
10. zář 2010
Holky, zítra je v kulturáku (DKMO) avízo mimibazar 🙂 od 8 do 12h, prodávají tam přímo maminky věci po svých dětech. Já nepůjdu, malý bude po očkování. Další bude 9.10., to se pújdu podívat, třeba koupím nějaké věci na zimu. 🙂
zofinecka
10. zář 2010
@andelka já chodím na bazárek do Krtečka, ale tentokrát bude i tady u nás v Kaštánku a určo se tam chystám. Vždycky tam nakoupím hodně věcí a ještě se musím krotit 😃

jo jinak jsme se vrátili z poradny a Daneček má 7770 g a můžeme začít se zeleninkou 😃 😃 a dostali jsme zase očkování a u prvního pichanečku ani nezabrečel a druhý už se mu moc nelíbil, ale zvládnul to pěkně. 😉
aaadus
10. zář 2010
@zofinecka šikulky jste. My teda brečíme o 106, ale jen co ho vezmu na ruky je klid. Máme do hééééééééérečku 😃
zofinecka
10. zář 2010
@aaadus já jsem ho zabavila hračkou, tak to ani nevnímal 😉
andelka
10. zář 2010
@zofinecka Kaštánek je na té Ukrajinské že? A kdy to bude? Že bych zašla 🙂
Vy jste vážně cvalíci šikovní 🙂

Můj Dany váží 6 950g a očkování proběhlo stejně jako u žofi, taky zjistil, že je očkování až u druhé včeličky. V čekárně už byl v pohodě. 🙂
Jelikož jsme kojení, tak nic jiného dávat nemám, jen kdyby se mi zdálo, že má hlad, nebo se moc často budil, tak můžu zkusit za 3 týdny mrkvičku. Od minula přibral 530g, není to moc, ale malinko taky ne. Tak já ještě vydržím do další poradny, kojím často, ale to ještě zvládnu.
andelka
10. zář 2010
@aaadus tak teď jste nás předběhli o kus :-N
aaadus
10. zář 2010
@andelka jenom o 290g, to nic není
andelka
10. zář 2010
@aaadus no, já jsem to čula, nepřišel mi mezi 3 a 4 měsícem moc rozdíl. Tipovala jsem 7 kg, toš jako těch 50g už dát moh 😃
aaadus
10. zář 2010
@andelka tož to teda moh 😃
andelka
10. zář 2010
@katy007 Ptala jsem se na ten Vigantol, nic o tom moc nevěděla (nečte MK, že), ale říkala, že kdyby u nás cokoliv bylo, tak by to věděla do druhého dne a řekla rodičům. Takže ho máme dávat dál.
andelka
10. zář 2010
@aaadus no to jako jo :-N Já si vždycky před poradnou tipuju, kolik asi bude mít a pak mám radost, když se trefím, nebo můj tip ještě překoná 😃
andelka
10. zář 2010
@aaadus Koukala jsem se na tvoje album z dovči - paráda 🙂 Měli jste tam nosítko, že? Které to prosím tě je?Měla jsi ho koupené nebo půjčené? Já silně uvažuju něco pořídit, šátek mě až tak nenadchl, nevím proč.
aaadus
10. zář 2010
@andelka nosítko máme Manducu a malý z ní má pěkný rozhled. A dá se potom nosit i na boku nebo až bude větší tak na zádech. A mám ho koupené

Začni psát odpověď...

Odešli