• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@aaadus Já pokukuju taky po Manduce. :slight_smile: Že bych si ji napřed půjčila na 10 dní, ozkoušela a pak nechala, resp. koupila. Přijde mi to ideální když chci jít jen do obchodu před barákem, na poštu nebo k mamce, nemá výtah. I na výlety se to bude hodit pak na jaře, v létě na dovču...takže doporučuješ, jo? :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jsem spokojená. Sice poprvé jak jsem to vytáhla z krabice, tak mi trvalo než jsem pochopila co je co :grinning: Ale chodila jsem s ní po lese, na túry krátké a nebolely mě záda, jen jsem si pořádně mákla do kopečků. Na výlety je to úplně super, třeba na hrady a tak
10. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Tak paráda, jak dojde rodičák, tak jdu do ní :slight_smile: Možná i dřív, jak se dostanu do Třebek :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo je to na ukrajinské a má to byýt někdy na přelomu září - říjen až budu vědět víc tak to tady písnu :wink:
10. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ty nosítka půjčují tady u nás v Bavlnce a když jsi spokojená, tak ti ho nechají a doplatíš jen zbytek :wink:
10. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka písni :slight_smile: Já vím, však jsem psala, že až budu mít cestu do Třebek, tak tam zajdu. To je super s tím půjčováním, dělají to i v Zábřehu, ale Třebky mám blíž.
10. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka dík za tip, mám v plánu jet zítra do Ostravy Tomovi pro botičky tak se tam stavíme :slight_smile:

jak máš možnost někde nosítko půjčit a vyzkoušet tak ho první půjč protože mi v nosítku nechce být ani jeden,řvou a řvou dokud je nevyndám takže u nás by byla koupě vyhození peněz, jsou holt kočárkoví
10. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Tak pak poreferuj, jestli je to tam dobré :wink: Asi budu potřebovat něco na zimu a oblízat obchody se mi nechce. Tak v tom říjnu bych zašla tam.
No, Dany je mazlicí, rád se nosí, tak snad... právě bez zkoušení bych se bála tolik peněz za to dát, ale takhle to stojí asi 250Kč na 10 dní, to pořádně prubnu a pak uvidím :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo poreferuju, nejhorší je že se mi do Ostravy vůbec nechce ale musím Tom boty nutně potřebuje, ty co má jsou mu malé a přes týden bych sebou musela tahat i Honzíka a to zatím ještě nechci a nějak mi ho ted po operaci nikdo nechce hlídat-prý se bojí že ho třeba blbě chytnou, přitom už je v ohodě a beru ho naprosto normálně a on je taky v pohodě, zrovna se tu plaz, asi zas pod sedačku tam se mu ted zalíbilo

11. zář 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to úplně chápu, je škaredě, ale musíš holt. Tak dobře pořiď. Malý je úžasný :dizzy_face:
11. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähoj holky :slight_smile:
@andelka nam Manduca nesedela, chce to fakt ozkouset, jestli chces muzu ti na par dni pujcit Beco, moc ho tedka nepouzivam, tak bych ho na chvili ozelela :slight_smile:
11. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob to by bylo super :slight_smile: Já bych si toho chtěla třeba i půjčit víc na zkoušku :slight_smile: Jsem se koukala, jak měl Martin Bibi v nosítku (máte krásné), říkala jsem si, co to je. To bys byla moc hodná. Půjčuje se to na 10 dní, ale nemusím to mít tak dlouho, ono se to pozná, jestli to sedí a mimču vyhovuje.
11. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to co mam na sobe ja je Ergo z Bavlnky, taky jsem mela pujceny na zkousku a Martin je uz s Becem :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky to chce si ho zkusit jak na brise tak na zadech, protoze treba Manduca Martina skrtila, takze jestli je tvuj pan manzel vyssi postavy, tak je docela mozny, ze ho bude skrtit taky. Beco mi oproti ostatnim prijde celkove pevnejsi, libi se mi, ze ma vsitou kapsu, je vyssi a ma uz v cene (narozdil od Erga) novorozeneckou vlozku. A navic vypada proste kouzelne :grinning: Muzes se pro neho stavit klidne hnedka dneska jestli chces :wink:
11. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat abych pohledala tu novorozeneckou vlozku ty jo...vubec netusim kam prisla :sweat_smile: :confused:
11. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob No, můj choť je vysoký a dvakrát širší jak tvůj :sweat_smile: Líbí se mi právě Beco a Manduca, tak by bylo super vyzkoušet oboje :slight_smile: Dneska nevim, musela bych spešl s prckem, má po očkování, trochu teplotu, tak radši ještě jsme doma. Ale jestli už večer bude OK, tak bysme jeli zítra do kostela, nebudete doma?
11. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Maji, na bráně píšou, že novorozenecká vložka se doporučuje pro hmotnost 3 - 6,8kg a to už Dany nemá :confused: Je u nás ještě nutná? Beco se mi líbí, ale je o dost dražší než Manduca. Každopádně chci porovnat :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma a super jsem nakoupila

já právě měla na zkoušku to beco a řev,řev a řev, dokud jsem Honzíka nevyndala brečel a bročel
11. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob hm, píšu sama sobě :grinning:

@smardik jo? Tak to jsem ráda :slight_smile: Měli tam i zimní věci? A co všechno tam bylo? Cos koupila? :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo měli tam zimní a podzimní věci. Bylo tam hlavně oblečení a fakt vše-body,trička,tepláky, punčocháče,mikiny, kombinézy, bundy apod. no z oblečení vše a i nějaké věci do postýlky-povlečení,osušky, pak hračky-starší i nové, boty, nějaké kočárky, nosítka jsem tam taky viděla. No asi fakt vše pro dítě, můžu říct že jsem byla fakt mile překvapena a že bych tam hned dneska dokázala pořídit komplet výbavičku pro mimčo.
Já koupila TOmáškovi bodyčka-kus za 70 Kč a ještě jsem mu vzala rifle za 100 Kč a pak Honzíčkovi overalky-30,40,50 Kč mám jich víc, pak svetr-20 Kč, mikinu za 30 Kč a takovou teplejší mikinu co se dá nosit místo bundy za 140 a na vánoce jsem mu koupila pejska FP za 350 Kč plně funkční, hraný ale žádné vady jsem nenašla a zkoušela jsem ho a funguje jak má
11. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka vecer doma budem a jestli uz ma pres, tak ju ani hledat nebudu :wink:
11. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky jsem zvažovala nosítko, ale přes zimu už ho nevyužiju a na jaro už máme krosničku na záda, takže už kupovat nebudu :wink:
11. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to je paráda :dizzy_face: Určitě půjdu příště, i na vánoce nakupím prckovi :slight_smile: Já na podzim a zimu toho moc nemám, zimní overalky co jsem dostala na půjčení mu už budou na podzim malé, tak je nevyužiju, potřebuju větší čísla. Zimní kombinézku mám taky menší, jednu, starší. A chtěla bych třeba teplejší kalhoty, nějakou bundičku...to moc nemám. Takže moc díky za reference :slight_smile:

@majatob no Dany už má 7kilo (bez 50g teda), takže nemusíš asi hledat ani :sweat_smile: Večer bych kdyžtak poslala manžela, ukážu mu kde bydlíte, on má měsíčník, já bych musela buď pěšky nebo cvakat. Už víš jaké máte číslo zvonku? (IP) Koukala jsem na počasí, zítra má být dobře, tak jestli bude malej OK, tak ráno zkusíme na mši.

@zofinecka a jakou máte krosničku? To je na větší děcko už, jo? Já bych právě chtěla to nosítko, využiju ho už teď, ale zas ne na moc dlouho, jakože dovolenou na horách neplánujem. Bude asi v užití často, ale jen na krátkou dobu. Tak to si myslím, že je nosítko ideální. Dneska jsem nechala malého manželovi doma a šla jsem nakoupit. S nosítkem bych si mohla prcka vzít s sebou a netahat se s kočárem. Už se těším, až je vyzkouším :slight_smile:
11. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka myslím že koupíš, fakt jsem byla překvapená, určitě příště taky půjdu kuknout. Bundy, kombinézy i kalhoty měli určitě pořídíš, já toho mám dost po Tomovi tak toho tolik nepotřebujem ale něco jo, zjistila jsem že nemám skoro nic v 74, to TOm asi moc nenosil nebo já nevím
11. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Já taky nemám moc po té 68, hlavně na ven. Na doma mám body a polodupky, to mám, i nějaké overalky na spaní, ale na ven moc ne. Takže super :slight_smile: pokoupím tam :slight_smile:
11. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já ted šla hlavně pro overalky na spaní-ty došli a potřebovala jsem svetr nebo mikinu to nám nějak zmizlo jinak máme :slight_smile: se možná příště potkáme. ale běž určitě hned ráno na 8, bylo tam dost lidí a my odcházeli kolem 9:30 a už to bylo dost probrané takže nejlíp ráno, já nechám kluky doma a pojedu hned na 8 asi i s kamarádkou
11. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik No já musím i s malým, ale vstáváme brzo a často dopoledne spí, tak by mohl v kočárku :slight_smile: Píšu si - ráno :slight_smile:
11. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já bez kluků Honzík nemá rád obchody apod. to se hned vzbudí a řve a řve dokud nevyjedem takže to nehrozí, Tom byl jako malý to samý a Tom je už v klidu ale není to s ním ono, raději sama v klidu. já ted lituju že jsem nevzala ten nočník FP co tam byl, už tam si na něj sedal, ach jo
11. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ale máme tohohle psa za 350
11. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ten je superní, za 350 :dizzy_face: Já musím brát malého všude s sebou, jinak to nejde. Když ho nakrmím a dám hlídat, tak max. na 30 minut a musím být poblíž kdyby něco. Tak si bude vybírat taky :grinning:
11. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek