• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka jo to mi dělal TOm taky, no já to mám jednoduché já už nekojím, bohužel. Nemocnice znamenala konec kojení, tam prso odmítl a ani doma už ho nechtěl, řve jen co ho vidí :frowning2: prý tak některé děti reagují, nejčastěji děti co jsou zvyklé na svůj režim a každá změna je vykolejí což Honzík je, ho fakt vykolejí cokoli on potřebuje vše den co den stejné na minutu a nemocnice mu dala zabrat, pořád to není ono nebo spíš je to hrůza :frowning2: a to jdem 23. do prahy na kontrolu, to ho zase rozhod
11. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo když jsem tu mám dotaz, nevíte kde v ostravě mají velký výběr látek, dětských látek? Tom se ted zbláznil do kočiček tak bych mu chtěla nechat ušít do nového pokojíčku povlečení do postýlky s kočičkama
11. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi vedle VO3 zdenka matějíčka jak jdeš jakoby k duze před pustkovcem je takovej obchůdek s látkama, a dětskýma motivama, šijou kapsáře povlečení...maj bohatý výběr
11. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek dík tak tam někdy skočím :slight_smile: stejně potřebuju do Poruby do nemocnice pro novorozeneckou mast došla nám tak tam zajdu :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ta je super.....taky jsem ji kupovala kam se hrabe bepanthen :slight_smile:
11. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji taky nekupuju bepanthen je akorát předražený ale stejně jak byl Tom opruzený nepomohl, pomohla až mast co nám dali na kožním takže si ji nechávám preventivně psát a mám ji v ledničce kdyby něco a jinak mažu právě tou novorozeneckou mastí, je super a cena ještě lepší :slight_smile:
11. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvažuju že koupím Honzíčkovi
11. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čananý :wink:
jj s druhým dítětem gor s vyrostlým prvním tě+ch zkušeností nabylo hafo :wink:
11. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já používala ty novorozenecké masti i u Toma-asi od jeho 5měsíců, teta je z Poruby tak mi je doporučila tak jsem vyzkoušela a zůstali jsme u toho a jak mu začli růst zuby tak se vždycky šíleně oprudil a nepomáhalo fakt vůbec nic jen imazol ale tento rok někdy v květnu nebo kdy se oprudil tak šíleně že nepomáhal ani ten imazol, ani sednout si nechtěl jak ho to bolelo, přebalování hrůza to věděl co přijde a utíkal takže jsme byli u dr. a ten nám na to něco dal a vyléčilo se to-až za 14dní a pak jak byl zas opruzený jsem ho už vzala ke kožní měla jsem toho dost a ta nám dala mast a od té doby máme klid, jak je červený namažu tím a je to dobré, fakt to máme v pohotovosti v ledničce a jinak používáme právě tu novorozeneckou mast
11. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka máme krosničku, která je od 3 měsíců, ale značku ti nepovím. Kupovali jsme ji přes net, ale už ji tam nemají.
11. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka krosničky mají pevná záda, že? To na mělé dětičky moc není.

@smardik Je to bobek statečný. Věřím, že to pořád není ono, ta Praha ho zas rozhodí, pak bude mít od doktorů chvíli klid už? Zajímavé, že už nechce prso. :confused:
Holky, ta novorozenecká mast je co? To se míchá v nemocnici v lékárně? Kolik to stojí? Já teda Danyho nemažu skoro ničím, když už tak mám Bepanthen a mast na dupku od Alverde, ale mažu ho tím jen sem tam, tak 3x týdně, nemáme problém.
11. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nevím jak budem mít pak od dr. klid zatím chodíme do do Ostravy na Fifejdy každé pondělí tak uvidíme jak dlouho tak budem chodit, snad ne dlouho ale nevím, uvidím co mi řeknou v pondělí se když tak zeptám. Nechce prso já myslela že ho tí mv Motole uklidním že bude rád že je u prsa a on spustil hysterák a to pokaždé, prso ne a moje mlíko taky ne, takže ted má už jen jednu moji dávku a to s kaší a jinak UM

jo ta mast se dělá v nemocnici,nikde jinde není-v Porubě v nemocnici a stojí myslím do 30 kč ted si nejsem jistá většinou mi tam jezdí tatka a nemám už doma žádnou abych mrkla kolik je cena. Já teda mažu i TOma po každém přebalování i když ted už taky žádný problém nemá ale přece jen je tam moč a stolice tak umyju a namažu
11. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik No, Dany to má zas naopak, do pusy dá jedině svoje ruce nebo prso - dudlík i flašku bojkotuje. Taky bych si myslela, že mu u tebe bude nejlíp - no do tak malých dětí nevidíme, překvapilo mě to. Takže do Prahy už po tom 23. jezdit nebudete? To je dobře, přece jen to není úplně blízko. Snad bude všechno brzo už dobré.

Jo tak to já ho taky utírám hadříkem s vodou při přebalování. A kdybych si ji chtěla koupit, tak v té nemocniční a mám říct že chci novorozeneckou mast, jo? Musí se na to čekat nebo to tam normálně mají? Ten Bepanthen je drahota.
11. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo jsou tam pevná zádička, ale já bych tam mimčo ve 3 měsících nedala.Eli tam seděla poprvé v 10. měsících :wink: Takže na jaro až bude teplo tak už to bude OK :wink:
11. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já kupuju onřejovou mast na dupku a je super. Když se mi Eli oprudila tak sjem kupovala Pytiol a ten je levný a taky dobrý. tem Bephanten je strašně drahý a nám teda moc nepomohl :wink:
11. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo tak to jo, to na jaro budeš mít fajn. Já potřebuju nosit už teďka :slight_smile:

Holky, já mám asi zánět prsa nebo náběh na něho, nebo nevim. Od pátku mě bolí na dotyk jedna strana, vnitřní a včera to bylo trochu zčervenalé. Při kojení mě to nebolí, zatvrdlé to taky není, tak nevim. Teplé je celé prso stejně, i stejně jako druhé. Kdyby to nepřešlo - chodí se s tím k praktickému?
12. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl...řekni že chceš geriatrickou mast :grinning: :grinning: :grinning: co myslíš????jasně že že novorozeneckou a mají ji normálně.
A s prsem k praktikovi???co bys tam proboha dělala na gyndu...i na gyndě se přece dělá vyš prsu, posílaj se ženy na mamografy apod.....
12. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to může být zánět prsu, ale více ti řekne opravdu na gyndě :wink:
12. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no já nevim, gyndař moje prso nikdy neviděl. Praktická je aspoň ženská. Ale dobře, kdyžtak zajdu na gyndu.
12. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ja jsem s tim byla u prakticke :wink: a aj na kurzu nam rikala, ze je to jedno jestli jdes k ni nebo na gyndu :slight_smile:
12. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a teplotu nemáš? Já jak jsem vrátila z porodnice, tak druhý den mě chytla zimnice, horečka přes 38 a bolavé prso, volala jsem laktační poradkyni do Vítkovic (ještě si mě pamatovala z porodnice :grinning:) a poradila mi paralen, odsávat, nahřívat, přikládat na prso zelný list, kojit fotbalovou polohou a třetí den už bylo vše OK :slight_smile:
Hezké fotky z vítání :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka též jsem uvažovala o nosítku...ale je fakt, že za chvilku je zima a na jaro už bude lepší na výlety nějaká ta krosnička na záda :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik fajné fotky Honzíka pod gaučem :slight_smile: Je moc roztomilý!
12. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě to nebude zánět, už bys asi nevydržela,mívá to rychlý nástup, pokud máš horkost na prsu, tak já radím, tvarohovou kašičku na to mikroten a pak plínu a nechat klidně i hodinu. a opakovat.. pokud máš zimnici tak paralen..
já byla teda v nemocnic kde jsem rodila cca 10dní po porodu, a i když jsem měla zimnici, bolesti, horkost a tak dále takto zánět prostě nebyl.. :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine ahoooj, co ty, tehule? jak je? :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahoj asi tak jako tobě.. těhotně.. ale střídavě, jak po boji.. :grinning:
12. zář 2010 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007jak ty to všechno stíháš AJ, NJ, plavání, cvičení, cvičení s mimi atd. :slight_smile: To bych asi nezvládla. Já jsem ráda, že stíhám základní věci a i ty někdy ne :grinning:
Adélka byla fešanda na svůj svátek, náušničky jí sluší, i ta mašlička. A těch dááárkůůů :slight_smile: Jak na Vánoce.
12. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob majo a jak je tobě, těhulko :slight_smile: Bříško s prckem roste roste? :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine :grinning: :grinning: :grinning:

@jaro2008 me je vyborne :slight_smile: a bricho roste az moc, mam fotky v albu jestli chces mrknout :grinning:
12. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek