• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
maji a co to bude až to bude už to víte?? :slight_smile: moc ti to sluší.. jsi kočka.. :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste si tu holky porovnávaly váhy svých miminek...tak na vás nemáme :grinning: Radeček měl v 5 měsících a 8 dnech 6480 g :slight_smile: V úterý jdeme konečně na druhou hexu a prevenar13. Ramínko se už pěkně hojí. A od 9.9.dáváme prckovi mrkvičku :slight_smile: Kojíme dál. Ale čaj nám nejede.
12. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob nooo pěkné bříško :slight_smile: Za tím stromem jak vykukuje...to je dobré :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine nevime, my si to nechcem nechat rict :slight_smile: vy budete? :slight_smile:

@jaro2008 dekuju :grinning:

haha, jsem musela kouknout na nase miry v 5 mesicich...Tobik mel 5,5kg a 63cm a Bibi 7,2kg a 67cm :grinning:
12. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob taky nechcem... no ale u vás už je to fakt pohoda, máš doma tak i tak zástupce obou pohlaví ale u nás to je jaksi žádané pro holčičku, ale stejnak sem sivždycky chtěla vyzkou´šet ten moment překvapení a tak to vědět nechci..
12. zář 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine jj, u nas uz je to uplne fuk co se narodi :grinning: treba vam do tretice holcicka vyjde :dizzy_face: nebo do ctverice, petice... :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no já říkám že po 3 dítěti je vyhlášený STOP stav.. a jak je to u Vás
12. zář 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine tak my máme stop stav už teď :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 myslím že teplotu nemám, ještě jsem se nestihla změřit, ale pocitivě ne, horečku určitě ne. Mě bolí vnitřní strana, což je zajímavé, většinou jsou problémyna té vnější, u podpaží.

@majatob no, kdyžtak zítra odpoledne ordinuje moje doktorka, je super, a kdyžtak ve stejné budově je i gyndař.
Jo a už jsem zkoušela Beco a malému se docela líbilo :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine haha, muz to taky tvrdi, ale ja si myslim, ze jeste za par let aspon jedno bude...a kdyz uz bude jedno, tak aby nebylo "jedinacek" bude brzo aj druhy... :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 a jak vám chutná mrkvička? Nemusíš dávat čaj zkus převařenou vodu :wink: a Dany mi ze začátku taky nechtěl čaj, ale pak později už ho vzal. Musíš mu to zkoušet dávat po troškách ať si zvykne na novou chuť :wink:
12. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je fajn, ze se mu v nem libi :slight_smile: zkus mu to postupne trochu prodluzovat, muze to pro neho byt nezvyk byt najednou ve svisle poloze :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Andelko já měla bolesti třídavě častěji na stranách podpaží ale i na kraji druhém. myslela jsem si že je to otlak od podprsenky ale nebyl ono to prostě putuje.. :wink: teda můj poznatek.. ale tvaroh ej fakt dobrá věc.. vytáhne to teplo a není to žádná chemie.. :slight_smile:
@majatob no ty jsi teda máma s velkým M.. já už si teď připadám že nezvládám,. někdy mě to uličníci dostávají do kolen, možná e to tím že máš ještě menší děti než já, oni se v tom věku zase tolik nehádají, vlastně skoro vůbec ale tedka už to jede... :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooops mělo tam být @andelka.. přečti si to o kousek výše..ju...
12. zář 2010 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak mě se dneska daří :grinning: :grinning: .. už to raději nepoužiju páč to mám zase blbě.. mělo tam být @andelka omluv.. prosím..
12. zář 2010 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine no u nas uz je taky obcas pekny rodeo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak o sobe jako matce tezce pochybuju :grinning:
12. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses:
@majatob no jsme na tom s matkama ve stresové situaci asi hodně podobně.. to se pak dá mnohdy nazvat jako že nejsou ty děti ani moje.. já jsem totiž docela impulsivní...a to pak stojí v pozoru i Jirka
12. zář 2010 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jojo, dneska tam byla asi pět minut :sweat_smile: Jsem to musela hned vyzkoušet, ať to nezapomenu, to víš, opakování matka moudrosti :wink: Postupně mu to budu prodlužovat. Zatím se mi Beco líbí. Je u něj výhoda, že tam je ta látka mezi tebou a prckem, je to takové jistější. Super že budu mít na srovnání :slight_smile:

@georgine to je v poho, já bych to našla :wink: děkuji. Nemám ani teplotu, měřila jsem se, celkem je mi dobře. Tak zkusím večer ten tvaroh, mám ho doma. Nezhoršuje se to naštěstí.

Holky ale stejně vás obdivuju. Mám zatím co dělat s jedním. Ale už uvažujem nad druhým, zkusili bysme to ale až tak na konci příštího roku. Pokud nás teda nějaký dáreček nezaskočí dřív - já a běžná antiko se nemáme moc rádi :sweat_smile:
12. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je super že se ti Beco zamlouvá, já kdybych měla peněz na začátku víc, tak si to Beco koupím. Taky se mi moc líbí. Jo a dvě děti jsou opravdu zabíračka a hlavně rychle po sobě, ale všechno se dá zvládnout :wink: :grinning:
12. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
@katy007 dneska na plavču bylo už lépe, Románek dokonce chytal balonky a házel do košíčku. A nakonec jdeme i v pátek s vámi, protože R. jede zítra pryč a vrátí se až někdy během pátku. Musela jsem zrušit focení a objednat se na jindy, takže i cvičení ve čtvrtek stihneme v pohodě.
@andelka jak je? Je to zánět nebo to přešlo?

Dneska je mi nějako divně - žaludek mě bolí, hlava, záda, nohy a jsem slabá jak mucha. Doufám, že Románek usne během 15 minut jako posledně po plavání a já se budu moct jít naložit do horké vany a pod peřinu.
13. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Dneska už jsem byla s maým v Becu venku ve dvou obchodech :slight_smile: ale mám tucha, že Manduca bude lepší

@aaadus no, ještě to není úplně OK, ale je to lepší. Mám pocit, že to bylo fakt z toho, jak jsem kojila venku. Děkuji za optání. Tobě taky není dobře? Snad to vana a postel spraví. Já jsem nechala teď malého půl hodiny tatínkovi a naložila jsem se do vany :dizzy_face:
13. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jojo chutnalo mu to, první den sice nic moc, ale druhý už jo, sápal se mi po lžičce :slight_smile: Nejdřív měl skleničky od Hipp, .ale dneska jsme mu už uvařili mrkvičku s bramborem doma a taky mu to chutnalo.
13. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpět z chaty bylo fajn od včerejška i super počasí.

Adi: tak to je super, jsem uvažovala zda ti nemám cinknout, že bychom šly na procházku, ale nakonec jsme uvízli v zácpě na Frýdlantských a už to bylo pasé. Na čt se ještě domluvíme.

Andělko: ještě jsem nekoukala zda mi písli z léčiv, ale má dr. říkala, že jde o planý poplach, že to denně sleduje a dala by vědět, taky máme podávat.

Jinak co tady nového jste se nějak rozpovídaly :sweat_smile:
13. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kopíruji odpověď kauza Vigantol cvo jsem dostala ze SUKLu:
Dobrý den,

léčivý přípravek VIGANTOL se nejen na Slovensku, ale i v jiných zemích EU, stahuje pouze od distributorů, nestahuje se ze zdravotnických zařízení ani od pacientů, tzn., že je možné ho dále vydávat a také užívat. Zjištěná závada nepředstavuje bezprostřední riziko ohrožení zdraví, které by vyžadovalo stažení tohoto produktu od pacientů.

V ČR není registrován žádný jiný přípravek se stejným složením, proto před přijetím opatření musí být zajištěna adekvátní náhrada. Momentálně probíhá komunikace s držiteli registračního rozhodnutí a odbornými lékařskými společnostmi. Přípravky, které jsou k dispozici v lékárnách a které mají lidé doma, je možné dále užívat.

Informace jsou zveřejněny na webových stránkách Informačního portálu pro veřejnost http://www.leky.sukl.cz/stazeni-leciveho-pripravku-vigantol-z-urovne-distributoru.
13. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaro2008 no tak to my jsme hned dali vařenou mrkvičku a chutnalo. Eli jsem musela jenom kupovat a až později jsem začala vařit :wink:
13. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Díky moc. Moje doktorka taky říkala, že kdyby něco, tak by to věděla, že když je něco závadné, tak hned informuje, že nedávno byla vadná nějaká šarže Nurofenu. Takže já dávám.
13. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka bazárek v Kaštánku
Prodej proběhne 1. a 2. října od 9.00 - 12.00 a 14.00 - 17.00 a v neděli 3. října od 9.00 - 12.00. Srdečně zve Kaštánek

Bazárek oblečení podzim-zima a ostatních drobných dětských potřeb proběhne v od 29. září do 3. října. Příjem věcí bude 29. a 30.9. od 8.30 - 12.00 a 13.00 - 17.30.
14. zář 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka už je mi cosi líp, večer jsem už měla teplotu a zimnici, vzala jsem si paralen a šup do postele. Ale hlava mě pořád bolí jako střep.

@katy007 já jsem stejně sebou neměla kočár, se mi s ním nechtělo tahat, tak jsem malého šupla do nosítka a bylo. Dneska valím do té práce, že bysme se pak mohly jít projít. ale nevím jak mi to časově bude vycházet, pojedu tam tak kolem 11, protože tam teď ráno mají audit.
14. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ach jo, božatko - snad už ti bude dneska mnohem líp.

@zofinecka Jé, tak super, tam zajdu, nemám to daleko :slight_smile: píšu si
14. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja su taaaak blba, nejradsi bych si nakopala :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek