• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak jsem objednaná na příští neděli (tuhle budem u tchánovců) na 8.30. Tak se tam adus potkáme :slight_smile: Jsem zvědavá. Paní byla moc milá a místo je, takže kdo chce, volejte. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: dnes nejak nestiham :sweat_smile:
evi, ja chci na porod dojet do Prostejova :grinning: :grinning: :grinning:
aaadus, vitam :grinning:
10. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělka super. nepotkáme se někde tam venku před poliklinikou? já jsem paní sice tvrdila, že vím, kde to je, ale jak se znám, tak zabloudím :grinning: mělo by to být někde úplně v přízemí že?

majatob ahoj. do prostějova? japato že tam?
10. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, rodila jsem tam aj Tobika a nejak si nedovedu predstavit rodit jinde, vim jaky to tam je, znam doktorku...navic aj vsichni z rodiny by to meli podstatne bliz nez do ostravy :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja aha. já bych měla strach,že to nestihnu, přece jenom je to kus cesty.
10. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andělko jaké si bereš plavky, klasické? já si chtěla koupit těhotenské, ale zase si říkám, co když mě to tam nebude bavit, co pak s nima budu dělat
10. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Já jsem se chytře zeptala na cestu, takže vím úplně přesně kudy tudy :wink: Sejdem se před vchodem do polikliniky (staré). No a plavky - teď bych měla vlézt do původních jednodílných, až mi nebudou, vytáhnu původní dvojdílné :sweat_smile: Po Novém roce bych měla dostat těhu plavky.
10. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to risknu v klasických dvojdílných, snad nebudu vypadat jak blbka. teď jsem kukala do kalendáře že 29.11. by mohli jít i manželé s námi. jestli teda nějakého přemluvím :grinning:
10. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já asi nepřemluvím nikoho, bo můj nemá plavky. :grinning:
10. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme jedny na víc :grinning:
10. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpátky.Byla jsem na nákupu a ještě nějaké lítání.......
Tak koukám,že většina z vás se chystá do Poruby.Nevíte jestli jsou tam nějaké návštěvní dny pro těhulky a partnery?A jestli jo,tak kdy??Ráda bych se tam jela podívat. :slight_smile: Naštěstí mám ještě trochu času na rozhodnutí. :wink:
Tak koukám,že se chystáte do plavání.To musí být super.Hned bych šla taky,ale nechtělo by se mi v neděli jezdit až do Poruby.Tady u nás je taky nějaké plavání v Aqaparku v Kravařích,tak se tam budu muset zajít zeptat a když tak se přihlásit. :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko koukala jsem ti do albíčka a máš tam tu knížku pro tatínky.Můžu se zeptat kdes ji koupila a kolik stála?A je dobrá?Manžel má 1.12 narozeniny,tak že bych mu ji koupila.On sice moc nečte,ale snad by ho to chytlo..............
10. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaadus díky moc za odkaz.Pochopila jsem z toho,že tam můžeš přijet kdykoliv a oni tě provedou,že?!Určitě tam s manželem zajedeme.Jinak vybavení tam vypadá moc dobře. :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam v pravo je číslo na kterém se objednáš. nebo tam můžeš zajít osobně. já bych se tam taky chtěla podívat, říkám to manželovi a on prý to se jako na to chceš dívat ještě před porodem? :grinning: chlap no. ještě bych se chtěla zajít podívat do vítkovic jak to tam mají spravené. a ty jsi teda z ostravy nebo kravař?
10. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Myslíš Ahoj tati? Kupovala jsem ji v Librexu, původní cena 278Kč, ale byl čtvrtek, takže o 15% méně stála. A podle mě je dobrá, psaná prostě pro chlapy. Pojednává od rozhodnutí zda mít dítě , přes těhotenství, porod, sžívání s miminkem, výchovu až do puberty...je to dost rozsáhlé. Můj to taky nečte jako knihu, ale napřeskáčku, co ho zaujme a podle toho, v jaké fázi jsme.
Ehm, čte to na wc :sweat_smile:
10. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka u nás by to dopadlo stejně. manžel knihy nečte, jedině na dovolené a ta teď několik let nehrozí :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko,můj manža čte taky především na wc. :grinning: :grinning: Má tam stabilně tak 3-4 časáky a jak pak přijde návštěva,tak to nestíhámuklízet.Ale podle reakcí kámošů a tak je to všude stejné. :grinning:
Tak díky za tip.Určitě to manžovi taky pořídím!!
Aaadus,já bydlím mezi Opavou a Ostravou.Ale na ty prohlídky určitě půjdu jak do Poruby,tak do Vítkovic.Na Fifejdách neni moc na co koukat,ale zvažuju je taky.Prostě jsem holka zvědavá a oběhám to všechno. :slight_smile:
Můžem se klidně na někdy domluvit a jít tam hromadně.Ale se mnou určitě půjde i manža.On je živnostník a v zimně bývá 1-2 měsíce doma,tak říkal,že se půjde podívat se mnou. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale třeba ho přemluvím. teď říkal, že teda půjde i na to plavání a prý se mnou bude chodit i na předporodní kurzy. to jsem teda zvědavá. manžel je taky živnostník, ale maká furt. po porodu jsem mu nařídila 14 dní dovolené,aby viděl, že si doma nebudu válet šunky
10. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na wc čtu i já. My máme totiž hrozně inteligentně na chodbě, kudy se tam jde, knihovnu :grinning:

Můj teda asi na cvičení a plavání se mnou chodit nebude, ale na předporodní kurz asi jo, aby věděl, jestli opravdu chce u porodu být a co se od něho bude čekat a tak.
On je sice zaměstnanec, ale taky bych byla ráda, kdyby byl po porodu týden - 10 dní doma. Pokud nebudou mít v práci honičku, mělo by to vyjít, že by dostal dovolenou. Jinak mi bude v šestinedělí pomáhat mamka, než se zajedem a s mimčem.
10. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme se vrátila z poradny a vše OK, triply vyšly dobře, už máme 21,5 cm a vážíme 186 g a já mám nahoře 2 kg (asi ta včerejší pizza) :grinning:
Ráno jsem se vyfotila nějak se mi vykulilo bříško tak snad večer vložím :wink:

Aaa: Do porodnice ti manžu nepustí, tam mohou jen ženy!

Co se týče Vítkovic včera mi kamarádka co tam i pracuje na jiném odd. říkala, že tam rodila její kamarádka a pěkně si užila ona i dítě, byli k ní tak laxní, ani ozběny na mimčo ji nedali, vodu měla odteklou 2 dny a je vůbec nezajímalo jak se daří mimču, nakonec ji převezli na klasické gyn. odd. od bolesti málem už nevnímala a oni nic, nakonec ji vzali círařem, ale mimču už chyběl kyslík! takže v takvém špitálu bych rodit určo nechtěla!!!!!!!!!!!!
11. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
katy myslíš do porodnice jako na prohlídku? do fakultky můžeš s doprovodem píšou. to je super že ti vyšly tripply OK. mě možná ani dělat nebudou, protože jsem byla na odběry choriových klků
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa. tak to je novinka, švagrová tam mohla jen s tcýní, švagr musel čekat venku. Jaktože ti braly klky? To je hodně nebezpečné ne?
11. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem měla pozitivní screening v 1. trimestru. je to stejně nebezpečné jako amnio
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, teda já nestíhám...vy jste toho popsaly!!! :sweat_smile: Jindy sotva půl stránka a teď :grinning: Musela jsem si dělat poznámky, abych nezapomněla na co reagovat.

Tak nejdřív posílám katy velkou gratulaci :slight_smile: To je supeeer, že už máš výsledky triplů a že je vše ok :slight_smile: Jak dlouho to trvalo? Já mám dneska 3 týdny po odběrech a nikdo se neozval, Mudr. mám až příští středu, tak doufám, že taky dobrý. Teda ty už máš velké miminko :slight_smile: Kam se do toho bříška těch 21,5 cm vejde?? :slight_smile: A to ještě není konec, co :sweat_smile: Já znám délku jen z 13.týdne, to mělo 6 a něco cm...pak už mi dokorka neřekla, tak spoléhám na pátek, že se dozvím víc na 4D.

A do porodnice na prohlídku můžou jen ženy??? Fakt? Jak to??? To se divím i ušima.

aaadus: vítám tě tady :slight_smile:

- Jak jste psaly o kojícím polštáři, tak si ho asi taky koupím...ale nejdřív kuknem do Polska, tu je to nějaké drahé.

- No a pohyby miminka...no nevím, jestli jsem neměla halucinace nebo co, ale po těch posledních zas nic necítím nebo je neumím ještě rozeznat. Jen když si přiložím ruku na břicho, tak cítím takové tepání, ale to zas nevím, jestli to není můj tep :sweat_smile:

- Nákupy...no u nás je raz dva manžel, to zas mě strašně trvá než si něco vůbec vyberu a pak než se rozhodnu si to koupit. Ale co jsem s ním, tak se lepším, už to trvá kratší dobu - to zkoušení a někdy je i on sám překvapený, že jsem vybrala tak rychle :slight_smile: Si mě nějak vychovat chichi :grinning:

- Jak jsi katy psala, že v 5tt není ještě srdíčko, tak já jsem byla na 1. UZ v 5tt (aspoň podle UZ mi to říkala) a to už bylo mimi vidět jako kulička hrášku a doktorka říkala, že tam akce je.

- Ikeu mám moc ráda i co se nábytku týče :slight_smile:

evka: Jak ses ptala, kde chci rodit - tak se chci podívat do Poruby a do Vítkovic a pokud se mi bude líbit v obou, tak si pak hodíme korunou nebo pojedem tam, kde bude volno. Fifejdy mě moc nelákají.
11. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna si mailuju s kámoškou, která rodila ve fakultce. Tak jen pár postřehů od ní - porodní boxy luxus, akorát ji prý nechtěli napustit vanu, tak seděla ve sprše na zemi :sweat_smile: Nechápu teda, na co ji tam potom teda mají. Plodovku ji prý museli píchnout a malého nakonec museli tahat vaxem (nevím co to je). Akorát šestinedělí prý nic moc - sestřičky neměly moc času, byly tam i hodné i ludry a každá poradila něco jiného. Ještě prý je dobré hned vzít na příjem plínky pro mimčo, jí je manžel donesl až po porodu,musela si půjčit u sestřiček a nebyly z toho moc nadšené. A na pokoji byla ještě s dvěma maminama, přežívala, že musela. Takže asi tolik co jsem zatím zjistila. Ještě se zkusím zeptat jak se byli na prohlídku, jestli mohla s manželem.
Já jsem taky Ikeii nemohla přijít na chuť, ale když jsem zařizovali dům, máme půl nábytku odtud. Dá se to dobře kombinovat a nestojí to tolik, co v klasickém nábytku. A hlavně mají návody na montáž psané tak dobře, že jsem i sama složila komody.
11. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee, uz mam kocarek ve sklepe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jezdi se s nim naaadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa: a už v pohodě? byl to jen planý poplach?

jaro: do týdne max. to má tvůj dr. takže pokud nikdo nevolal máš to OK. No říkala mi to švagrová, ale možná se to po 2 letech změnilo. P. je jedno jak to tam vypadá a kde chci rodit on říkal, že to na mě musí působit dobře. Ale já jsem 100% rozhodnuta pro Porubu a včera co mi kámoška říkala, o Vítkovicích a porodu její kamarádky tak ani za nic! Dokonce ani ona jako zaměstnanec Vítkovic s řadou výhod už o tom nechce ani slyšet.

maja: koupila sis nový? Máš ¨v albíčku? Jdu to hnedka zjistit :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, koupili jsme jetej, na toho pul roku co ho hodlam vyuzivat mi bylo lito tolika penez :grinning: v albu je, ale mame svetle sedej :wink:
11. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou srdeční akcí je to různé, já jsem byla na prvním UTZ v 5+0 a srdíčko ještě nebylo, o 3 týdny později už jo. Poslední měření jsem měla na NT screeningu a to měla bleška 5cm, tak teď by měla mít asi 7-8 tipuju, pokrok se dozvím až za 14 dní :slight_smile:
Zítra ráno jdu na odběry krve, tak to se fakt těším, no. Ale co bych pro blešku neudělala, že. :sweat_smile:
Ty porodky - ono když mají někde plno a třeba málo sester k tomu (stane se), tak nestíhají a není to ono, ale to se může stát všude, snad kromě Fifejd. Ale třeba moje švagrová tam byla moc spokojená.

maja: Ten je super :slight_smile:

Katy: Gratuluju k negativním triplům :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek