• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
pardon, to nepatrilo sem :sweat_smile:
14. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, že jsem tu tak vpadla. Chtěla bych Vás požádat o radu: bydlím v OV-Poruba teprve 2 rokem, lékaře tu zatím moc neznám. Jsem ve 23 týdnu, a potřebuji najít dětského lékaře pro prcka, nevíte který je tak nejpřijatelnější. Já osobně jsem v Apromedu - oba lékaři, a tak bych nejraděj dala prcka také tam nebo někde poblíž, jen nemám nikoho kdo by mi mohl někoho doporučit. Můžete někoho doporučit? Předem děkuji a přeji krásný den
14. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 ahoj já chodím s dětma k dr. Králové, ale to pro tebe bude asi z ruky. Je to opravdu dobrá dr. Jinak klidně zadej do vyhledavače dětské lékaře a něco určitě najdeš :wink:
14. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 ja chodim k Matuskove a vedle ni je jeste Kralova a je taky fajn :slight_smile: jsou u zastavky Namesti druzby :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak já matuškovou moc nemusím. Pamatuji si ji jako děcko a moc na mě nezapůsobila :grinning:
14. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka me prijde fajn, nic zbytecne nehroti a s malyma to umi :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já můžu doporučit dr. Královou, doporučila jsem ji i sestřence :slight_smile: . S Matuškovou mám jedinou zkušenost a to blbou. Když bylo Matymu 8 měsíců, tak měl docela průjem - nějaká viroza, Králová měla zrovna dovolenou, tak jsme šli k Matuškové a ta mi řekla, že je to moje chyba, protože nekojím. Kdybych prý kojila, tak průjem nemá :angry: . Jakoby mě znala a věděla, proč je na UM. Kráva, toť moje zkušenost. L.
14. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no to králová taky :wink:

@rolnicek taky na ni nemám dobré vzpomínky :wink:
14. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolnicek ja jsem dokrmovala uz od porodnice a nekojim od 3 mesicu a nikdy nemela zadnej problem :sweat_smile:
14. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi měla špatný den, ale teď se vždycky modlím, ať kluci jsou zdraví přes dovolenou naší mudry :sweat_smile: . s Královou jsem spokojená. Velká trpělivost s námi nezkušenými rodiči :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
14. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 Já bych doporučila dr. Plískovou v Mephacentru. Na www.znamylekar.cz má 100%hodnocení. My tam chodíme jen krátce, ale zatím spokojenost i se zastupující dr. :wink:
14. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolnicek No to je pravda, taky jsem s MUDr.Královou spokojená a jako nezkušený rodič mám vždy "milion" otázek a paní doktorka je vždy všechny ochotně zodpoví :slight_smile:

14. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 Já mám v Apromedu taky všechny doktory, ale u dětských jsem neuspěla, narváno. Tak chodíme ke Králové a spokojenost zatím velká, máme ji oba moc rádi :slight_smile: Jako děcko jsem chodila ke Špatinové, sídlí u Nové Poruby, jak je ta malá lékárna - domeček. Asi už bude starší, ale byla dobrá a reference taky dobré i teď.
14. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tam mám pocit chodí kámoška a taky je spokojená :wink:
14. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já jako děcko zase chodila do stejné ordinace jak má Králová, ale byla tam jiná dr, ale sestra je pořád stejná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka No mě napadlo podívat se, jestli ta moje ještě ordinuje a kde, až když už jsem byla přihlášená ke Králové. :sweat_smile: Jo, sestra je dobrá, zapamatovatelné příjmení :grinning:
14. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo to teda je a je fakt super :wink:
14. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matušková miluje Mucosolvan...dává ho všem na laryngitidu, na bronchitidu...prostě bezhlavě..... :grinning: je s ní prdel...kámoška od ní utekla..neb začaly děti více stonat a každá nemoc s mucosolvanem....no potěš koště......
já u ní byla na zástup....Sára nekašlala neměla nic v krku jen teploty a dostaly jsme co? No Mucosolvan, takže o ní mám svůj názor
takže podobně jako rolnicek se modlim...... :grinning:
14. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 MUDr. Zeman - v době, kdy moje ségra ještě chodila k dětskému - teď už je to stará koza :slight_smile: - tak na něj ona i mamka pěly ódy. Hlavně prý přistupuje k pacientům komplexně a snaží se hledat souvislosti - ségře se spoustou věcí dost pomohl a to je furt na hromadě. Ordinaci má na V. Vacka.
15. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc Vám děkuji za zkušenosti s lékaři.. no není to jednoduchý někoho vybrat.. Jak tak čtu, tak hodně vede Králová.. tak jich pár obvoláme a snad nás někam vezmou :slight_smile:)
Je pravda, že někteří lékaři by nejraději, aby sis sama řekla co chceš za léky a kdyby miminka mluvili, tak to chtěji i po nich.. anebo by pořád jen předepisovaly antibiotika :frowning2:
for andelka: občas tě vídávám na procházce s malým po Porubě. :slight_smile:) Ty v klidečku kočárkuješ a já valím dom z práce.. už bych brala tvou pozici.. ještě si pár měsíců počkám :slight_smile:
přeji krásný den :wink:
15. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 No, v klídečku jak kdy, dneska jsem byla venku 15 minut, bo byl řev :sweat_smile: takže já bych občas měnila s tebou :wink: Já jsem hledala doktora asi ve 30tt, no a někde bylo plno, někde se mi nelíbilo prostředí, někde byly blbé reference...tady bylo všechno OK :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak co, jak se ti tam libilo? :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Líbilo :slight_smile: Aspoň člověk vypadne z baráku a vidí i jiné lidi, děti, může zkonzultovat vývoj :slight_smile: Příště zkusím i ty masáže :slight_smile: To vaše tany tany vypadalo taky pěkně. My jsme nakonec šli domů pěšky, a před barákem jsme potkali taťku, tak teď jsme doma všichni spolu. Těším se na zítra, doufám, že přijdeš taky, vrátím ti to Beco :wink: Koukala jsem na počasí a mělo by vyjít :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka me taky, akorat jsem neznala vetsinu tech rikadel, musim na priste doplnit vzdelani :grinning: :grinning: :grinning:
ja myslim, ze zitra dorazime, kdyby ne, tak ti dam predem vedet abyste na me necekaly, ale spis jo :wink:
15. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já jsem kupodivu znala většinu - ani nevím zkama :sweat_smile: supééér :slight_smile: doufám, že to klapne.
15. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@majatob kdepak jste byly holky?

ty jo jsem tak šťastná. Naše Eli bude družička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka v Krteckovi na Klub kojencu :wink:
15. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob aha, tak na to já nemám čas :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka proc ne? :confused:
15. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá mi kdo hlídat Eli a sebou bych ji nevzala protože by to nevydržela :wink: a taky se snažím dodělat školu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek