• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@majatob a copak se na takovém klubu kojenců děje?? O tom jsem nikdy neslyšela.
15. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ja jsem mela Tudlu taky sebou, hral si bokem a uplne v pohode, je to v herne, tak si tam muze radit jak chce :wink:

@jaro2008 jeden tyden je cviceni, druhej masaze a taky povida o vyvoji a jak pomahat a tak, bylo to fajn :slight_smile:
15. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no tak to by u nás neklaplo :wink:
15. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už mám taky oneně vyřízenou ociálku.
Maji: kde je klub kojenců?
16. zář 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už mám taky oneně vyřízenou ociálku.
Maji: kde je klub kojenců?
16. zář 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 gratuluju, nás to čeká příští týden, jdem zas přehazovat rodičák :slight_smile:
Klub kojenců je v MC Krteček v Porubě, jeden týden je cvičení (+říkanky, písničky, povídání o vývoji) a druhý masáže a střídá se to. 50Kč vstup, nebo pak permanentka. Nám se líbilo :slight_smile:
16. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kdo dneska dorazí na Třebovický koláč? :wink:
18. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka moje mamka :grinning: my jsme nemocní s mužem :unamused:
18. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tento týden jsem vás trochu zanedbávala - měli jsme hektický týden - pomáhala jsem mamce připravovat 60, do toho naše aktivity, ale už to máme za sebou, vše proběhlo v pořádku a do vánoc bude snad období klidu. V so jsme taky měli vítání občánků :slight_smile: bylo to hezké, celkem i rychlé, ale byla jsem ráda, Adulce by se to déle nelíbilo :sweat_smile: a dostali jsme rámeček na fotku. Objednali jsm esi profi foto tak jsem zvědavá jak to bude vypadat.
zítra jdu na jumpping už se moc těším :slight_smile: a taky bych se měla dokopat na NJ slovíčka, dostali jsm jich hafu!

A v pá se Adélka poprvé na plavání potápěla a jako by se nic nedělo, ani to nezaregistrovala byla jako ryba ve vodě! :slight_smile:
19. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme marodi všichni tři. Snad to bude brzo zas OK.

@katy007 taqk to je super, že se vám všechno vydařilo, i oslava i vítání :slight_smile: Jestli vás fotila taková štíhlá paní tmavovlasá ve středních letech, tak ta je fajn, fotí docela dobře :slight_smile: Pak ukaž fotečky, jo?
Tý jo, ty jsi akční :slight_smile: vy jste :slight_smile:
19. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska jsem se vzbudila s parádní rýmou a bolestí krku. Do toho mě začal bolet zub co mi zubař nedávno spravoval, tak snad mě objedná co nejdřív.
Dneska jsme byli u našich na oběd a po obědě jsme si dali domácí meloun, co taťka vypěstoval na zahrádce.

@katy007 my se budeme potápět za 14 dní, ještě musíme trénovat polívání.
19. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak koukám tady všichni nemocní, my zatím ne, tak doufám, že to nikde ani nechytneme.

Adi: tak to asi nepůjdete na cvíčo a masáže co? A jaktože tě bolí zub? Já taky měla se zubem dlouho problém = daň za kojení! Ale už je to snad OK.
20. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 uvidím jak mi do čtvrtku bude, snad už ok. Zub mi před 14 dny plomboval a v pátek jsem do té mezery zajela mezizubním kartáčkem a bolest jak blázen, až mi slzy vytryskly. Bolí to úplně přesně jako když jsem ho měla rozvrtaný. A od toho zubu mě bolí další zuby, tak nemůžu nic teplého natož horkého. Jsem objednaná na středu, tak se bojím, že mi bude čistit kanálky :confounded: Ale nebudu si hrát na hrdinku a nechám si to umrtvit.
20. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nechci strašit ale tak přesně to bylo i u mě, bolel mě špičák, pak i ostatní zuby, prvně jsem si myslela, že jsem citlivá na studené dělalo mi to u zmrzliny, pak i u teplého, pak bolest jak kráva, pak to přešlo a pak jsme to léčila od června do zač. září. A taky jsm ečistili kanálky navíc jsem pak z desinf. vložky otekla. A byla jako křeček!
20. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 dej pokoj. On mi to stejně asi jenom rozvrtá a nějak provizorně zadělá, protože jak jsem nachlazená, tak mi to asi nebude spravovat. Jsem se na to ptala sestřičky a ona říkala, že vadí, že jsem nachlazená, ale že mám přijet. A to jdeme ve čtvrtek na focení. Ale tentokrát si nebudu hrát na hrdinku a nechám si to umrtvit.
20. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak kdyby ti tam chtěl dát tu vložku tak si ji nech dát až po tom focení, někdy je taková reakce. Já poprvé natekla jak hrom, pak mi to řezala bolest snad ještě větší hlavně jak se to pak zacelovalo a jedla jsem , pak to jen čistila, nemohla ještě uzavřít, pak zase ložka - zase jsem natékala, ale to jsem naštěstí ještě byla v KI tak mi to hned odvrtala a zase 14 dní se tam nic nemohlo dát, pak zase stejná reakce tak mi řekla, abych si zicherkou do toho udělala dírku a tak jsem neotekla, pak dalá jinou a bylo to OK, pak zase tu "tvrdou" a už to bylo jen citlivé, ale asi 2 dny a teď mi to konečně zaplombovala a je to OK. Jen mě upozornila, že když bude změna počasí může ze začátku v tom škubat.
20. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 no uvidím jak dopadnu. Třeba trošku zhubnu když nemůžu pořádně jíst.
20. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Románek je taky nemocný :pensive: V noci úplně chroptěl, nemohl usnout tak spal s náma v posteli s mojí rukou u obličeje. A teď ráno měl horečku 38,1, dala jsem mu Nurofen, snad to bude dobré.
21. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus pokud má ucpaný nos tak si kup v lékárně mořskou vodu. Já mám Physiomer, nebo tak nějak a je fakt dobrá a vždy nám na rýmu pomůže a hlavně odsávat :wink:
21. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já musím čekat až mi něco přiveze R., tu v té naší prdeli lékárna není a s malým nikam nejedu když má horečku. A odsávám, ale už se mu to přestává líbit
21. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj to znám, a máš odsávačku na vysavač nebou jinou? :wink: Neboj až ti doveze něco R. tak to bude lepší a po té mořské vodě se ta rýma uvloní. Jo a na noc mu vyvyš hlavičku. Já jsem to dělala tak že jsem pod matraci dala buď složenou deku a nebo nějaký malý polštář. Bude se mu lépe dýchat :wink:
21. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka na vysavač, ruční bych se ufoukala. A matraci vyvýším, děkuji za tip. Teda pokud zase nebude spát s náma v posteli :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus hlavně mu stříkej do nosu, ať se to uvloní :wink:
21. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus koukám, že máme stejný program :sweat_smile: akorát Dany má jen malinko teplotku. Jinak taky odsávám, pro něco do nosu jsem poslala manžela a matraci zkusím taky zvednout. Doufám, že to ty naši kluci brzo překonají.
21. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jj, budu stříkat

@andelka snad jo. Mě jen strašně mrzí, že musíme na chvíli přestat chodit na plavání a taky na cvičení. Ale co se dá dělat, pak to všechno doženeme
21. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus my jsme dneska měli mít klub maminek a zítra klub kojenců a taky nic. Na to focení půjdete nebo odložíte? Jsem chtěla reference, než tam taky půjdem :slight_smile:
21. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus pokud nebude mít teplotu, tak na plavání můžete a hlavně si zajděte do sauny to mu pomůže :wink:

@aaadus @andelka my jsme taky měli rýmu a hned ji měli oba dva, takže jsem si tím taky prošla, ale neměli naštěstí horečku :wink:
21. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka taky se tam chystám na focení, ale musím se objednat a vymyslet nějakou dobrou hodinu :grinning:
21. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka focení odložíme raději

@zofinecka nevypadá to, že by měl být do pátku fit. Začíná být zase horký a má úplně skleněné oči
21. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jestli ti nebude moc zabírat nurofen, tak ho vystřídej s Panadolem a pokud by horečka stoupla k 39°C tak jeť na pohotovost a nebo k dr a ona ti ještě napíše Diazepam. Ten se dává na předpis proti křečím, když jsou vysoké teploty. Jo a ještě je dobré na horečky Paralen čípky :wink:
21. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka když jsem mu dala ráno Nurofen tak zabral během chvilky. Teď usnul bobek, jak se vzbudí tak ho změřím, ale určitě zase bude mít horečku. A dr jsem volala a pokud bude mít i zítra horečku tak máme přijet. Akorát ráno musím k zubaři a malého bude muset pohlídat R. doma. Jen teda nevím čím ho nakrmí - za celý den jsem zatím odstříkala 10ml a Nutrilon mi plive
21. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek