• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zofinecka jo a ještě jedna rada jestli se ti bude zdát že trošku chrčí na hrudníčku, tak mu na to dej sádlo. :grinning:
21. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus on nechce jíst? a nebo to myslíš na zítřek?
21. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tam mělo být adus :grinning:
21. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jo myslím na zítřek. Snad mě zubař nebude dlouho drtit a stihnu se včas vrátit domů
21. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj snad to bude krátké :wink:
21. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka posledně jsem tam strávila 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdu konečně vařit oběd. Sice nevím co, ale něco snad vymyslím.
21. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já dělala oběd na dnešek včera. Měli jsme guláš :grinning:
21. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jsem to vyřešila zapečenýma těstovinama. Nic jiného jsem doma nenašla :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Já to vyřešila těstovinama s omáčkou a jedla jsem to jednou rukou při kojení :sweat_smile:
Bobek, snad ta horečka brzo přejde. Já mám doma pro jistotu Panadol i Nurofen, naštěstí zatím jsem to nepoužila. S tím zubařem to doufám vyjde a bude to krátké, vím úplně jaké to je - taky neodstříkám moc, no Dany nechce ani MM ani Nutrilon když je to z flašky. Ale jak by měl hlad, tak by to možná vzal na milost, kdyby neměl zbytí.
21. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: tak koukám, že jste ochořely ach jo to se neuvidíme v pá, ale raději se vyležte a vyléčte, abyste nás zbytek nenakazili. My dáváme do nosíku taky moř. vodu, ale někdy je to boj i odsávat na vysavač.

Andělko: ty už nekojíš?
21. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jj, tento týden to vynecháme a příští týden doufám nastoupíme v plné polní :slight_smile: Jak bylo včera na trampolínkách? S odsáváním už taky bojujeme, co chvíli ma nudli u nosu a už se mu to nelíbí jak je to tak často
21. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jasně že kojím. Jen, že když bych chtěla někam jít, tak nemůžu, bo flašku mi nevezme. Kojím přes den co 2h a v noci co 3-4h.
21. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: Adulka jak slyší zvuk vysavače už se přikrčí a je ve střehu :sweat_smile: a někdy se ji to netýká pač vysávám byt, ale přesto raději číhá, je to boj.

Andělko: no já myslela, že už ne jak jsi psala o té lahvi. To je faj, že kojíš.
21. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo jo, to je. Já jen, že Dany tohle bojkotuje, dudlík, flašku - prostě musím být pořád při ruce. :sweat_smile: Mám pocit, že pak přejdem rovnou na kouzelný hrneček
21. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to se stává hodně často a vůbec to nevadí, aspoň nebudeš mít problém odnaučovat od dudlíku a flašky :wink:
21. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no, tak od dudlíku ho fakt odnaučovat nemusím. Budu ho pak muset odnaučit strkat si ruce a palec do pusy :grinning: ale to teď dělají všechny děcka, že cumlají prsty, ne?
21. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jojo náš dany taky strká ruce a prsty do pusy, ale jenm když si hraje. Některé děti se tak uklidňují a nebo tak usínají a to je pak větší a mnohem horší problém he to odnaučit. Já jsem ráda že dany když je hodně unavený a chce spinkat, tak si dudlíka prostě veme a usne. Eli byla to samé a odnaučila se to velmi rychle :wink:
21. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka on si je tam strká spíš přes den, jen tak, ocumlává je, před spaním ani ne, to cumle prso :grinning: Mi dneska potvora zalehl až po 21h, po asi trojím nakrmení, tak tu ještě čaruju, bo jsem pozdě jedla. A mám radost - přijde mi housenka Lamaze z MMB, za 217Kč i s poštovným. Jediná vada je, že jí nehraje už hlavička. Ale to mi absolutně nevadí, hrací hračky moc nemusím, brzo to jde na nervy, pak bych takovou krásnou věc chtěla vyhodit z okna jak se znám :grinning:
21. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no kamarádka to taky tak měla. Malý se tím uklidňoval přes den :wink: a večer vždy usínal u flašky :grinning: , ale snad to nebude dělat Daneček :wink:
22. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
venku je nádherně tak ještě toho využíváme a jsm evenku co se dá. Navíc včera jsme měla NJ a bylo super jako obvykle, jen z AJ jsem otrávená není to dle mého gusta. Včera jsem se nerychlo učila ještě fráze, ale musím se je učit dříve tak narychlo se mi to pak trochu pletlo.

Andělko: housenku máme taky a to hraní je hrozně jemné příjemné, žádný kravál a pak ještě máme žirafu na kolečkáh taky hraje dokonc 60 melodií a tak jmně a Ada už někdy umí sama zmáčnout knoflík a teď s tím nejraději řádí :slight_smile: určitě mu hrací hračku pořiď, když koupíš značkovou tak bude příjemně hrát.

Jinak Ada cumlá prsty spíše pěstičku jen přes den, pak je celá usliněná a někdy ji natáhne jak si ji dá hluboko nebo se pak rozkašle. A taky mám pocit, že nám rostou zoubky, už je 3 den protivná, v puse počád šmejdí, vše kouše a brousí si tím dásna a taky hůře pije a častěji. A v noci se i více budí. No snad to brzy přejde :slight_smile:
23. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo jo, určitě koupím, ale jinou, co má těch melodií víc, ať se to aspoň střídá :wink:
Ty seš dobrá, já mám pocit, že na učení mozek teď vůbec nemám :sweat_smile:
Jo jo, je krásně, taky půjdeme ven. :slight_smile: Babí léto miluju :dizzy_face:
To Dany dělá taky, bambula :grinning: zoubky snad ještě nebudou. Ale Ada je starší, tak u vás to už asi propukne :sweat_smile:
23. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: já myslím, že už se brzy zoubek objeví. Za chvíli už vyrazíme ven. Jdu do Huskyho koupit super nosítko (poslal mě pro něj Ježíšek, buď nemá čas,m nebo nechce přijít o super akci) :grinning: a já si koupím bundosvetr je nádherný červený - má oblíbená barva a je přesně jako bych stála modelem na mě :grinning: a včera jsme si koupila nové džíny, ještě potřebuji na podzim boty bez podpatku :slight_smile:
23. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 Jů, tak to máš nakupovací den :slight_smile: Pro jaké nosítko půjdeš? My jsme teď trochu ještě nemocní, ale příští týden bych měla dostat na vyzkoušení Bondolino a pak si zajdu půjčit Manducu do Bavlnky. A něco z toho snad sedne.
Rifle jsem si koupila v létě světlé, teď bych potřebovala tmavé na podzim, asi Marks to jistí :sweat_smile: Zatím jsem si na podzim/zimu koupila jen bundu, taky červenou, s kožíškem jakoby a kapuckou :slight_smile: Boty snad ještě vydrží. Já se u nás do obchodů moc nedostanu, jsou tam malé uličky, takže s kočárkem vůbec. A do Shopinu jedině s někým. :unamused:
23. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: je to již pro sedící děti italské, perfektně polstrované, se super výbavou, nosnost až do 20 kg a je to ala krosna tak se to po horách bude i super nosit. Teď ještě používáme klokánku od Chicca.
Já mám světlé džíny od Esprita a taky jsem si koupila i tmavé od T. Tailora a ty sedí bomba akorát mi mamka musí trošklu zkrátit nohavice, umí to že nejde poznat že jsou zkrácené.
23. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 aha, tak my na hory nejezdíme, vy to budete mít hodně využité :slight_smile:
Mi mamka taky skoro všechno zkracuje, pokud neseženu v Marksovi krátkou velikost, to pak sedí perfekt.
Krátkou velikost :grinning: - no však víš, oni mají short, medium a long, nebo tak nějak :wink:
23. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 taky jsem si včera koupila rifle a kupodivu je ani nemusím zkracovat. Boty taky potřebuju, už mám vyhlídlé v Deichmanovi a ještě bundu potřebuju. Jsem v Orsay viděla krásnou koženkovou bílou, ale nevím nevím, asi by v ní nebylo moc teplo
23. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Adi, prosím tě, odkud jste měli pro malého na křtiny roušku a svíčku? My teda příští neděli křtíme, sezení stihneme max. jedno, roušku budem asi vyrábět a svíčku musíme koupit. Já vím akorát o tom obchodě u katedrály :sweat_smile: tam by musel zajít manžel, což mě štve, chtěla jsem vybírat taky :unamused: A dávali jste příspěvek "na kostel"? Kolik to bylo? Já mám z toho dcoela lufty, jak to malý zvládne, jestli nebude brečet nebo tak, nevim co na sebe, musíme vybrat jídlo na oslavu, domluvit se s m rodinou teď v sobotu ...to je málem jak svatba :grinning:
23. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka my to máme z centra jak píšeš a vybíral to R. Roušku tam měli myslím jen jeden druh a svíčku máme modrou, jestli chceš tak ti ji vyfotím. Příspěvek na kostel jsme dávali, ale nevím kolik to bylo, to taky řešil R., se ho večer poptám. Oblečení jsem taky řešila, kupovala jsem si šaty a k tomu sáčko s krátkým rukávem. Hostinu jsme měli tam kde svatbu a lidí bylo taky stejně jak na svatbě. Jídlo jsem měla vybrané raz dva, s tím nebyl problém a pití si objednal každý podle svého gusta - naštěstí jen nealko a pár piv se vypilo a přípítek byl. A ještě jsme měli 2 dorty (jeden plánovaný a druhý neplánovaný)
23. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jé, vyfoť prosím tě. Já ani nevím, jak teď svíčky vypadají, když jsem měla křtiny já, tak ten obchod byl zrovna zavřený, tak mi dal farář obyč bílou svíci a já jsem si ji nazdobila sama :sweat_smile: Bude ji muset koupit manžel, já se do centra s kočárem štrachat nebudu. Na ten příspěvek se zeptej prosím. Oblečení fakt nevím, asi sukni, střevíce a na to nevim, mám všechno velké anebo zas malé přes prsa. A kde budu co rychle kupovat nevim. Taky máme hostinu tam kde svatbu, ale bude nás mnohem méně. Dort asi upeče tchyňka. :slight_smile: Jídlo bude možná taky to stejné jak na svatbě :sweat_smile:
23. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neměla jste některá při snažení předepsaný clostilbegyt?Dneska se mi vysypal do umyvadla a doktor má dovolenou, takže kdyby vám některé ležel v šuplíku, tak by se mi moc hodil :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek