• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka oni mají tuším jen jednu svíci pro kluky, ale je opravdu hezká. A my dávali přispěvek 2000 Kč, ale můžeš i méně. :wink:
23. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka joa zítra se jdu podívat do bavlnky a něco nakoupit. Jak byl Třebovický koláč tak tam měli stánek a koupila jsem tam dětičkám levné punčocháčky :grinning: a taky mají super kožené botičky s kožíškem uvnitř na zimu pro nechodící mimi a ty se mi taky líbily a chcu si zajít půjčit Manducu a vyzkoušet ji a asi ještě do ní investuju :wink: Je to přece jenom ještě na příští rok a v té klokánce se pak už danýskovi nelíbilo :wink:
23. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka díky :slight_smile:
Jé, a kdy tam půjdeš? Já bych chtěla jít taky, chystám se do Sparu a to už není daleko :slight_smile: O Manducu se poperem :grinning: ale oni by jich měli mít víc. Punčocháče i botky by se mi hodily taky.
23. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no půjdu tam ráno, ale musím na 10.00 na faru tak až potom kolem 10.30. Stejně mají až od 10.00 tuším A doufám že tam bude majitelka :grinning:
23. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: my s tím budeme dost chodit po horách tak raději volíme toto než MAnducu, kterou jsm e původně chtěliá, ale on je přeci látková, tam jsou bezpečnostní prvky, kdybychom náhodou upadli, Adélce by se nemělo nic stát, ale jinak na lítání po městě, apod. bych volila tu Manducu.

Jinak v tom krámku u kostela mají hezké svíčky, švagrová tam taky kupovala na křtiny.

Adi: já mám ještě slíben kožený kabát k 30, viděla jsme nádherný krémový, ale bojím se údržby, já dneska jukla u Sancheze, ale ještě nedstali kolekci podzim/zma, 2 se mi líbili, ale jedny byli 36,37 a druhé zas 42.
Jinak dnešek byl odpískán.
23. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 já chci nějakou normální podzimní bundu, nejlépe s kapucí, ale buď mají jen kabáty, nebo je ta bunda moc tenká nebo moc pubertální. Já teda moc nejsem na jednosezonní modní výstřelky a sehnat něco normálního je někdy umění. Jakto že to dneska zrušili? Jste tam byli sami?
23. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já mám právě vyhlídnutý takový bundosvetr.
Ona mi volala.
23. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 a to se nám stávalo hodně často že nám rušily hodinu plavání a proto jsme tam přestali chodit.

@aaadus My jsme byli minulý týden v Polsku a tam jsme si s manžou koupili super bundy. Sportovní a hlavně nepromokavé a stála jedna jen 800 Kč :wink: :grinning:
23. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Já bych tam šla taky po té 10h :slight_smile: Záleží na prckovi, že, ale tak +-, asi se tam potkáme.

@katy007 tak to určitě máte lepší. Pro nás je zas lepší jen nějaké to pohotovostní látkové. Ještěže je takový výběr :slight_smile:

Já mám taky ráda věci, co unosím delší dobu, na módní novinky moc nejsem, jsem konzerva. Chci si jen na zimu koupit takový nějaký černý nebo šdý podšitý kabátek s vázačkou. Zkoušela jsem si jeden minulé jaro, ale to už zima končila a další zimu jsem zas byla těhotná a nosila jsem bundu, tak snad tentokrát už seženu co chci. :sweat_smile:
Tak já tam pošlu manžela, svíčku zvládne koupit. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka sportovní nepromokavou bundu mám. Potřebuju nějakou nesportovní, aby se hodila k riflím i kalhotům
24. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no tak tu zas mám já. Kupovala jsem si ji už dávno a pořád je dobrá. :wink:
24. zář 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka dobré ranko, tak my budeme kolem 9h krmit, takže kolem 10h vyrazíme :slight_smile: Doufám, že tam trefím. Půjdu pěšky, asi k zastávce Třebovická a pak po Kozinově, V Mešníku, kolem kostela k poště. Já tam z té strany nikdy nešla, normálně do Třebek chodíme jakoby od tramvaje co jedou na Martinov, ale to se mi nechce jít dlouho podél cesty.
24. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no kdyby něco tak mi písni. Jestli půjdeš kolem kostela tak se možná potkáme jak půjdu s fary :wink:
24. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jé ja taky musím jít nakrmit dravou zvěř. ELi budemi cereálie a daneček bude mít na sváču přesnídávku :wink:
24. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
venku je parádně až hřích sedět doma. NA plavču super, byly jsme tamjen 2 zbytek se omluvil a Adulka byla moc šikovná, dneska jsem už potápěl i já :slight_smile:

Odpo jedeme do Futura už je vyřízena reklamace krytu od akvárka tak tam juknu po kvelbech :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka fotka svíčky
24. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 u nás teda fučí strašný vítr a začíná se zatahovat. Já dneska zase trošku potrajdala po šopinu a koupila jsem akorát R. parfém, v pondělí máme výročí svatby.
24. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak tady je na holé nohy a tílko. A jaký jsi koupila? MY taky měli ve st výročí, zítra jedeme do shopinu něco koupit.
24. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus já mám ještě jinačí :wink:
24. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus děkuju, ta je pěkná :slight_smile:
U nás je furt hic, úplné léto, jen sem tam větřík.

@zofinecka Tak jsem málem vykoupila Bavlnku :sweat_smile: Mám nové plínky(klasické i vícevrstvé), separačky, bambusové plínky (jsou úžasně měkké), pratelné vložky do podprdy...kurňa ale tu Manducu nemám :sweat_smile: Měli by mi příští týden zavolat. Jo a ještě jak jsem šla k tramvajím, tak jsem objevila stánek s galanterií a koupila jsem punčocháčky a spací overalek pro malého :slight_smile: V Bavlnce jsem nakojila, prcek usnul, takže do Sparu jsem jela bez řevu - tam jsem ochutnala burčák a koupila litr domů, pokoupila bonboniéry do zásoby (byla 25% sleva) a jeli jsme dom. Dnešek mi docela rychle utíká :slight_smile: Zítra jedem ke tchánovcům.
24. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jé, gratuluju Románkovi k 5 měsícům :dizzy_face: a tobě a manželovi k výročí svatby. Mě by teda ten můj s parfémem hnal :sweat_smile: ale on je takový "přírodní" typ, potřebuje vlastně jen kartáček na zuby, pastu, holicí strojek + gel, mýdlo a šampon a fertig :sweat_smile: Toš furt nevím co mu kupovat k narozkám, vánocům, ach jo...už se to všechno zase blíží a zatím mám jen jeden dárek pro bráchu, pro švagrovou a pro mamku a to mají skoro všichni ještě před vánocema narozky. Už vidím co a jak budu s kočárem shánět :unamused:
24. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkujeme :dizzy_face: Vánoce už mám naštěstí vymyšlené, jenom ne koupené. Ale chci to nakoupit v říjnu, nejpozději listopadu ať pak nemusím do přeplněných obchodů. A skoro všechno budu objednávat přes internet, to bude mít paní pošťačka radost :sweat_smile: Zvlášť když na mě zvoní a já zrovna kojím
24. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus taky posilam gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja mam vanoce vymysleny zatim jen pro decka a pro sebe :grinning: pro Tobika uz mam dva darky a dalsi dva mi ted objednavala tchyne pres skolku. Pro Bibinku mam vymysleny, jen potrebuju zajet do Ikei a dostanou jeden spolecnej do pokojicku. Pro sebe uz mam nadeleno. A pro zbytek jeste netusim :sweat_smile:
24. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jo, tak to je u nás skoro furt, bo furt kojím :grinning: někdo zvoní nebo volá :sweat_smile:
To jsi dobrá, já vůbec nemám tucha. Co budeš kupovat? My si naštěstí dáváme málo dárků, každému 1 nebo 2, ale i tak - mamka, brácha, švagrová, manžel, Dany (to je nejjednodušší :slight_smile: ), tchán, tchyně, švagrová, švagr, neteře...většina má ještě před vánocema narozky.

@majatob co budeš kupovat pro děcka? Nějaký nábytek? Já mám zatím pro malého na vánoce z Ikey ty měkké kostky.
24. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka pro Tobika mam Lego, hasice, objevitelskou sadu a mozaiku s hribeckama. Bibi dostane jidelni zidlicku, perinu do postylky a nejakou hracku, jeste nevim jakou a dohromady dostanou CD prehravac a nejaky pohadky. :slight_smile:
24. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a k narozkam pak dostane Bibi velkou postylku, mala bude potreba pro dalsi :grinning:
24. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob děkuji :dizzy_face:
@andelka taťkovi chci koupit mlýnek na pepř a sůl, mamce a babičce něco z Justu, bráchovi sedací pytel nebo proteinový nápoj v prášku, dědovi rubikovu kostku, ale se sudoku, babičce nějaké sypané čaje a kafe, tchýně nedostane nic - ta dostala velký dárek na narozeniny, tchánovi nějaké lázně a pak všichni dostanou kalendáře z fotek co si necháme nafotit. A Románkovi hračky, houpacího koně, sáně
24. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob to si postýlky moc neužije :sweat_smile: pěkné dárky máš vymyšlené :slight_smile: Dany asi taky dostane jídelní židličku, ale ještě nevím jakou.

@aaadus dík za inspiro, my si často dáváme jedlé dárky - lepší bonboniéry (Ferero, Lindt..), kávy, čaje kolekce...
Lázně jo? tý jo, se praštíte přes kapsu?
Ty kalendáře jsou dobrý nápad, ale u nás by to chtěla asi jen mamka. Pokud vím, tak u holek nic takového nebylo, že by tchánovci měli. Mojí mamce možná jen nějakou pěknou fotku zarámujeme. Kde si budete objednávat ty kalendáře? A už máte posunuté to focení? Jsem chtěla počkat na reference, ale už bysme pomalu se měli taky objednat, ať to pak nehoníme těsně před vánocema.
24. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek