• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@andelka tak to jsi teda dobře nakoupila. Mají tam toho hodně opravdu. No já budu psát majitelce kdy tam bude a jestli tam hlavně mají manducu a tak. Pokud by to šlo tak ych tam chtěla jít ve středu dopoledne :wink:

My jsme loni nechali všem dělat fotoknihy s Eli od narození do jednoho roku a všem se to mooooooooooooooooc líbilo. Jo a na focení se budu taky objednávat a chtěla bych 11.10., tak snad bude mít volno. :grinning: udu ji nejspíš volat v pondělí. :wink:
24. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tobik sel do velke taky v roce a neco malo, ale u neho jsme malou vubec nepouzivali, spal s nama :slight_smile:
24. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak svíčku máme stejnou :slight_smile: koupil i roušku, ale chtěla bych na ni ještě vyšít jméno a datum, snad ji nezprzním :sweat_smile:
24. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no na půjčení zrovna Manducu neměli, měli by příští týden napsat a vyzvedla bych si ji. Uvidím kdy bude. Ale radši bych tam neměla moc často chodit, nechala jsem tam přes 900Kč :sweat_smile:
24. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka kalendáře budu objednávat u Lucky z májovek a focení máme přeobjednané na 14.10., tak snad se to nějak stihne.
24. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka @andelka jo ta fotografka se teď stěhuje do nového ateliéru
24. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus a nevíš kam? :wink:
24. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka nevím, bude mi posílat maila s novou adresou. Bude se stěhovat příští týden
24. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus aha tak dík :wink:
24. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak tak koukám tak už to není moc aktuální těhulkovské ale spíš maminkovské téma, co? :wink: Já jenom jestli tady budete mít místo i pro mě :slight_smile: jsem v 11tt a už měsíc na rizikovém doma kvůli nechutenství a nevolnostem :frowning2: a už mi z toho doma řádně hrabe ... navíc když si představím, že doma budu ještě těch zbývajících 7měsíců tak mě jímá děs ... ale co bych pro to naše hlavouňátko neudělala, že jo :dizzy_face:
Opravdu aktuně potřebuju kamarádky těhulky a maminky :slight_smile: najít nějaké aktivity které by se daly provozovat v době kdy mám vycházky a tak ... jsem doma pořád sama, manžel chodí z práce pozdě a unavený, takže si povídám tak akorát s kocourama :slight_smile: :confounded:
pomoooc :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko: myslím, že s námi můžeš povídat i když už jsme maminky :slight_smile:

Holky já nevím co budu nakupovat na vánoce, Adi už píši seznámek třeba co mě inspiruje v Mamince, apod. jinak krásného houpacího koně jsem si vytrhla z časáku a tatík ho zkusí vyřezat, když si umí vyhrát s hodiny tak udělá snad i koníka.

My koupili mamce welness týden s procedury, plnou penzí a ubytkem v lux pokoji, v říjnu vyrážejí :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Tak to je pech, doufám, že to nebude moc daleko. Takhle blízko to bylo úplně ideální :unamused:

@jankabry to víš že je místo - a náhodou, tady se občas dost brzy z maminky stane zase těhulka :sweat_smile:
Já jsem byla taky v těhu doma - ale ne na rizikovém, takže jsem ven mohla jak jsem chtěla. Kdy máš vycházky? Třeba by se tam nějaká aktivita vešla. Jinak teda být těhu na zimu není co se aktivit týče nic moc, dlouhé procházky se moc dělat nedají, loni byla skoro furt inverze.
24. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě dneska honí mlsná to je hrůza - resp. na sladké!
24. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 tak se nech dohonit :wink: :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: ale co váha už tak jsme jak sud!
24. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání holky :slight_smile: !

Já už jsem doma fakt zralá tak akorát na bombu do hlavy :slight_smile: :frowning2: všechny moje kamarádky jsou buď pořád v práci a nebo mají čas jen večer a to mi bývá nejhůř - nemám ranní ale večerní nevolnosti :slight_smile: navíc žádná z nich nějak děti neřeší, takže si o tom nemám s kým pokecat .. Zásobila jsem se časopisy jako Maminka a Betynka, ale stejně už je mám přečtené, takže se asi vrhnu na knížku Kurz pletení a budu plést :grinning:
@andelka no já jsem na neschopence kvůli tomu, že moc nejím .. sice už je to lepší, ale večer mi bývá pořád dost zle :frowning2: takže chudák manžel příjde z práce a já tady akorát skučím, že mi je špatně :slight_smile: ale je zlatý, jak to zvládá .. právě šel na bazén a mi tady pod okny hraje na fotbalovém hřišti nějaká zábavová kapela šílené odrhovačky :grinning:
Vycházky mám docela blbě :-/ od 9ti do 11 ale to nebývám vzhůru když do 3 ráno většinou objímám sedíc v posteli kýbel a brečím vyčerpáním :frowning2: no a od 16-18ti .. a za dvě hodky se toho moc stihnout nedá když bydlíme skoro v centru a na výlet někam na okraj ostravy je to min. půlhoďka autem, takže jenom hodinka na procházku :frowning2:
Nevíte, jestli se dají ty vycházky "srazit" do jednoho 4hodinového bloku? já nikdy na nemocenské nebyla :sweat_smile:

Co se aktivit týče tak jsem už psala do centra Lotos v centru - dělají tam gravid jógu, masáže a tak .. ale zatím mi neodepsali. bylo by to fajn .. hlavně mi fakt chybí ten sociální kontakt nejlépe se stejně nalazenými - těhotnými :slight_smile:
Uvažuju i nad plaváním .. vím, že mi kdysi někdo říkal o plavání pro těhule v Imperiálu, ale nic jsem na netu nenašla :frowning2: na porubák mám strach jít - je tam dost lidí a vždycky když plavu tak někoho nakopnu a nebo někdo mě, takže to bych si v těhu asi nelajzla :frowning2:

Joo holky víte, že otevřeli na 1.máje nový obchod pro mimi? :slight_smile: mám to kousek od domu, takže tam asi v pondělí zajdu na průzkum ...

Tak mě napadá - jste zkušené těhule :slight_smile: byla jsme ted na krvi na NT screening a 12.10 jdu na ten utz k němu .. ty výsledky z krve budou až k tomu utz, že? a jak vůbec můžou z mé krve zjisti něco o mimi? jsem z toho jelen :sweat_smile:
24. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry ahoj :slight_smile: tak konecne jsme tu tehotny dve :grinning: :grinning: :grinning: odkud z Ovy ses?chodim v Porube na tehotensky cviceni a tanecky a je to fajn :wink:
24. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry tak to tě docela chápu. Já jsem u prvního dítěte taky byla na rizikovém a taky v ten samý týden co ty. A na začátku jsem neměla ani vycházky a musela jsem sedět doma a doma to byla opravdu nuda a navíc ještě kdy jsem měla co nejvíce ležet a pomalu se nehýbat, abych nepřišla o mimi. Ale zvládla jsem to a malá se narodila v pořádku a zdravá. Opravdu to za to stojí.
Určitě se k nám můžeš přidat. Je tu i jedna těhule :grinning: a další určitě za chvilku taky přibudou, ale já už těhule nebudu já i už jen užívám dětiček :grinning: :grinning: :grinning:

@katy007 my to máme vyřešeno. Dětem jedeme nakoupit hračky do Olomouce do velkoskladu a my s manželem si letos žádné dary nenakupujeme a bráchovi koupíme něco co se jim bude hodit příští rok jako vzpomínka na svatbu. A od našich dostaneme peníze a tím to končí a stejně za ně koupím něco dětem :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jé ahoj :slight_smile: no tak to je super! a máme i podobně stará mláďata :dizzy_face:
Já jsem z Moravské Ostravy, bydlím kousek od Don Bosca ... ale do poruby se hodláme přestěhovat .. snad do Vánoc :slight_smile: máme straaaaaašný byt od RPG .-(
máš odkaz na webovky na to cvičení, že bych se koukla? a nebudu tam "trapnit" takhle brzo? :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry neee, nebudes, ted jsou tam dve maminky pred porodem a ja :grinning: je to urceny myslim pro tehotny od 12tt, takze uplne v pohode :wink: mrkni se na www.mc-krtecek.wz.cz, rozklikni program a aktualni program tehotenskeho cviceni nebo tak nejak, je tam dole napsany aj neco o tom :slight_smile: vede to Jana Curdova, strasne fajn zenska :slight_smile: my jsme na to cviceni chodily uz se @zofinecka v zime :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry já na NT nebyla ani u malé ani u malého, brali mi vždy jen krev :wink:
24. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jo to cvičení bylo super a Čurodvá je bomba a taky má tuším to plavání v Atomu :wink:
24. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem na screeningu taky nebyla ani jednou..
24. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka akorat ted jsem se presunula do krtecka, protoze ho mam hned u baraku :slight_smile: ale normalne si me pamatovala :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já právě těch prvních 14dní na tom byla tak špatně, že jsem taky vycházky neměla a upřímě jsem na to neměla ani pomyšlení .. teď už je mi lépe .. přes den :slight_smile: v noci to začíná být kritické .. tak kolem té osmé to většinou začně, takže kdybych najednou přestala psát, ležím v posteli s kýblem :grinning:

@majatob tak jsem na to koukala a vypadá to doře! hlavně to úplně odpovídá mým vycházkám :slight_smile: já budu od úterka, tuším, v tom 12tt takže bych mohla začít příští týden :slight_smile: jak to přesně probíhá? to je forma břišních tanců nebo tak? Jo a které dny chodíš? :slight_smile:

já musím pomýt nádobí a mi se nechcéééééééééééééééééééééééééééééééé :frowning2:
24. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no bodejť by si tě nepamatovala :grinning: No krteček se teď přestěhoval na Valčíka :wink:
24. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry no buď je to klasické cvičení a nebo něco na způsob břišních tanců ale šetrnější. :grinning: A já naštestí nádobí mýt nemusíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tu máme novou těhulku, už to někoho chtělo :slight_smile: :slight_smile:

@jankabry ahoj já na NT byla jednou- u prvního ne, u druhého ano a první byla ta krev a pak UTZ a až po UTZ mi řekl výsledky

jo a vánoční dárky mám celkem vyřešené-MM chce aku vrtačku tak musím sehnat někoho kdo tomu rozumí a něco vybrat a koupit, prababičky dostanou hrneček s klukama, kluci hračky-každý 3 a to stačí,to už mám vyřešeno, moji rodiče asi něco s klukama-fotoknihu, brácha nějaké tričko-vybere si sám a já jen zaplatím, jediné co nevím je tchánovce. no a pak ještě kamarádka a její dcera ale to se domluvíme vzájemně co se komu koupí. Jediné co fakt nevím jsou ti tchánovci, asi se bude opakovat to co loni to mělo úspěch
24. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo na kámošku jsem zapomněla a na jejího syna taky, ale to bude jednoduché taky :grinning:
24. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já na ten prvotrimestrální screening šla, páč jsem to pochopila tak, že ten druhotrimestrální je závazný a tudíž se na něj musí jít. A když ten druho má úspěšnost jenom 70% tak proč se zbytečně stresovat? já teď uvažuju nad tím, co mi to jako dá :slight_smile: mimi chci jakékoliv .. ale prostě pro ten pocit "jistoty" ? že bych nepřemýšlela, zda s ním něco bude nebo ne .. a pokud nedejBože ano, tak bych se na to mohla připravit ..
no co už to je zaplacené :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek