• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zofinecka :slight_smile: :slight_smile: jo to je lehké,my si říkáme co chcem a je to, lepší než nějaké blbosti. Ted na narozky jsem její malé koupila mikinu topolno a ona Tomíkovi pana bramboru,vánoce jsme se ještě nedomlouvali

jen fakt tchánovce nevím-teda vím nejraději nic ale to asi těžko co
24. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry my planujem ještě jedno dítě a na NT nepůjdu
24. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry je to ve stredu od 4 do 5, pak byva jeste hodinova prednaska, ale na ty uz tentokrat chodit nechci :slight_smile: je to hlavne protahovani a uvolnovani vsech svalovych skupin, pak kratky posilovani (nic drastickyho) a na zaver relaxace, je to fakt prijemny a do tech vychazek by ti to sedelo perfektne :grinning:

@zofinecka jj a my bydlime u kostela za tou loukou, tak jsme tam za 5 minutek, proste parada, do Kastanka nez bych se ted dohrabala, to by bylo na sto let a jeste s prestupem :grinning:
24. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jj to teda jo :wink:

já už těhu svičení nezažiju :grinning: , ale bylo to fajné :wink:
24. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko: já na gryvid jogu do Lotusu chodila a bylo to fajn, možná i díky joze jsem měla špičkový porod i zkušení porodníci kroutili hlavou. A plavat jsem taky chodila na Čapkárnu a v pohodě plavala jsme ještě cca 10-14 dní před porodem.

Smardi: jak se vám daří a jak Honzík? Už má po operaci?
24. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 jo už je víc než měsíc po operaci a dobré, zrovna včera jsme byli na kontrole v Motole a dobrý,dr. jsou spokojeni a vysadili mu léky, další kontrola v Motole za půl roku a za měsíc na Fifejdách, žádné problémy nemá :slight_smile:. Jen Motol znamenal konec kojení ale jsou horší věci, je spokojený i na UM :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry ahoj, konečně nová tvář :slight_smile: Do Lotosu jsem taky chodila na gravid jógu a bylo to moc super, dokonce jsem tam byla ještě den před porodem :sweat_smile: Jen jsem teda neměla takový pohodový porod jako Katy (chodily jsme tam spolu) A Kamile raději zavolej, protože tam bývá plno. Ona si tě zapíše do pořadníku a až nějaká maminka porodí, dává vědět těhulím z pořadníku. A ještě jsem do Lotosu chodila na předporodní kurz, ten byl taky bezva. Na Čapkárnu jsem taky chodila plavat. A ještě jsem chodila na plavání a cvičení pro těhotné do fakultky, to bývá v neděli ráno a to bylo taky super. A celé těhotenství jsem byla taky doma. Ze začátku jsem myslela, že se ukoušu nudou, ale pak to rychle uteklo. K tomu NT screeningu - výsledky z krve se dávají dohromady z výsledky z UTZ a podle toho se počítá riziko Downa a spol.
24. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: tak to je super, že vše dopadlo dobře a fyzické aktivity má nějak omezené nebo ne?

Janka: já bych vždy šla na všechny testy zvláště na ty genetické a vady.

Adi: tak co sprchlo u vás nakonec? u nás pořád bylo celý den luxusně. Nevíš v tom velkém outdoor. obchodě na kuřím rynku mají i bundosvetry?
24. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 zatím nemá omezené nic - jestli myslíš třeba pak tělocvik ve škole nebo tak ale je to zatím, pořád tam jsou další vady takže podle toho jak se bude vyvíjet bud časem omezení budou nebo ne, stejně jako možná budou další operace a možná ne, vše záleží jak se bude srdíčko vyvíjet dál a to je to co nám nikdo nedokáže říct. takže možná nebude žádné omezení,žádná operace nebo něco bude a třeba bude jedna operace,třeba 3fakt nevíme

katy já už bych na testy nešla, proč taky. Honzíkovi srdíčko je vrozená vada a nic ji neodhalilo, takže u třetího nepůjdu jen na to co je povinné
24. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak jo :slight_smile: pavel středy jezdívá služebně do Zlína a pak mají zkoušku s kapelou takže to by bylo ideální :slight_smile: mám tam nějak zavolat a tak? jo a vadilo by kdybych přišla o něco později? parkovat se tam dá, že? já mám ty vycházky od čtyř právě, ale cesta tam bude trvat tak 15minut určitě .. myslíš, že by kontrole vadilo, kdybych vyšla z domu dřív :grinning: ?

@katy007 tak to je fajn! já právě ten Lotos mám docela blízko a líbí se mi, že tam mají i ty masáže a aromaterapii a taky ten předporodní kurz ... na to plavání jsi chodila sama, nebo na nějaké plavací těhucvičení? :slight_smile: já právě o čapkárně taky uvažovala jako jednotlivec, páč tam moc lidí nechodí .. ale přemýšlím nad tím, že když trpívám po bazénu na mykozy (ne vždy, ale trpívám) tak jestli to můžu v těhu :confused:

s tím nt screeningem .. já teď fakt nevím, proč jsem si to zaplatila :slight_smile: ale to je už jedno .. ono můj doktor nabízí takové cenově výhodné balíčky a my chceme určitě 4D utz .. no a dva 4D utz vyšly na 1200 a s NT screeningem to vyšlo na 1500 takže to není zas takový rozdíl ..
ale stejně nechápu, jak z krve můžou zjistit, jestli je mimi v pořádku :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ani dr, Nt nenabídl, tak proč bych tam chodila :wink:
24. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 nepršelo, ale vítr foukal pořádně. Ven jsme nakonec šli až kolem 5, protože než jsme se dostali k odpolednímu kojení tak malý usnul na dece. A to nevím jestli tam mají bundosvetry. Neměla jsi už někde nějaký vyhlídlý? A co ve Futuru? Koupila si něco?
24. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko: já chodila na Čapkárnu s manželem v pátky odpo to jsme klikrát byli v bazéně skoro sami. NA těhu masáže jsme chodila do pasáže Vesmír dost mě ke konci bolela záda.

Adi: ve Futuru prd akorát lidí jak opic. Vyhlídnutý mám, ale je do pasu tak ještě koukám zda nenatrefím na krápek delší, pokud ne jdu pro něj.Byl perfektně teploučký i podšitý, ale do pasu, nevím proč to tak blbě šijí, přitom je spíše jako bunda a ne svetr pod bundu.

Jdu jukat na Vyprávěj, pak ještě se vrátím na chvilku. :wink:
24. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry ja myslim, ze nemusis kdyz nas chodi tak malinko, ale jestli budes klidnejsi kdyz zavolas tak zavolej :grinning: kdyz prijdes pozdej nevadi, predtim jsou kojenci a na cas se uplne nezacina, parkovani by melo byt uplne bez problemu :slight_smile: no s tema kontrolama nevim, asi bych to neriskovala o vic jak 5 minut, spis se treba domluvit s doktorem jestli ti nemuze vychazky nejak odpoledne prodlouzit... :confused:
24. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 zimní bunda do pasu je na houby, to je tak akorát na nachlezení ledvin. Zimní bundu taky budu muset pořídit novou, ty staré mám moc moc na těsno, že se pod to ani svetr nevleze.
24. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to je spíše na podzim, v zimě budu nosit kožíšek co jsem nosila jako těhule, dávám ho v po do čistírny, do parku na vycházky bude fajn, akorát mě upozornili, že se asi o číslo srazí, klidně může i o 2 a bude mi dobrý :wink: :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry jé, tak to bude další Porubačka :slight_smile: i když RPG nezávidím :unamused:
Já jsem chodila v neděli od 8.30 do 11h na těhotenské cvičení na starou polikliniku v Porubě, od 16tt až do konce, byla vždycky půl hodina plavání v teplém bazénku spešl pro těhule, pak přestávka na převlečení, svačinku, a pak minimálně půl hodina cvičení a přitom nebo mezi cviky se povídalo o všem možném, mohly jsme se na cokoliv zeptat co souvisí s těhu, porodem...
Na NT jsem byla, ale na Tripple testech potom ne. Ony častěji vychází falešně blbě, doktor to po mně už pak nechtěl, když jsem byla na tom NT. :slight_smile: Na 3D/4D UTZ jsem nebyla a vůbec mi to nechybí - ono to miminko je stejně nejkrísnější až když se narodí a je končeně na světě a leží ti v náručí :wink:

V tom Krtečkovi se mi to líbilo, sice jsem nechodila, ale byli jsme tuhle s Majatob na cvičení kojenců, to je před těmi "tanečky" a já jsem potom kojila, takže jsem to viděla :sweat_smile:

Taky jsem byla doma, ale chodila jsem dálkově do školy, v září jsme kupovali byt a od února ho rekonstruovali, hodně jsem četla Maminky, Betynky, knížky...chodila cvičit..ono to těhu nakonec uteče dost rychle :wink:
24. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Už jsem tu párkrát nakoukla, ale nikdy se neozvala :slight_smile: . Jsem z Poruby, nastěhovala jsem se tady minulý rok a nikoho tady neznám. V prosinci čekáme holčičku. Asi od 3.měsíce jsem na nemocenské. Sice už tu jste všechny zasloužilé maminy, ale snad to nevadí. :wink:
24. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka no jasne, ze vahas :slight_smile: ja tu furt cekam kdy se objevi nejaka dalsi tehule, tak dnes se mi splnil sen a objevily se rovnou dve :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ty máš teda sny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@deniskka ahoj jasně že se můžeš přidat
24. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to vis, ja su nenarocna a potesi me i malickost :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no to vidím, fakt by mě zajímali další tvoje sny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob děkuji, tak dokonce dvě? Tak se tu určitě od vás dozvím nějaké informace. Například nedávno jsem řešile, dětského dr.Nakonec jsem našla na netu kontakt na Dr.Mlejnkovou a ta nás vezme. Jinak na předporodní kurz chodím do Zábřehu do Rodinky.
24. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nevztekajici se dite, uklizenej byt,... :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka kde chces rodit? na fakultce? :slight_smile:
24. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik děkuji.
24. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no chtěla, ale nakonec budu asi rodit na fifejdách. Kvůli tomu, že nám u malé přišli na VVV srdíčka, tak nás tam chtějí hned zkontrolovat.
@smardik tebe si pamatuji ze srdíčkových dětí..... :wink:
24. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka aha, to je mi lito, tak preju at je vsechno v poradku :slight_smile:
Dorotku jsme meli ve vyberu na druhy mimi, krasny jmeno ale vsichni mi to znechutili Dorotou Machalovou :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka jo na srdíčka chodím, už máme po operaci :slight_smile:, my chodíme na Fifejdy na kardiologii ale asi budeme přecházet do Poruby protože odchází 2doktoři - jeden je náš ošetřující který na to přišel tak asi půjdem do poruby za ním
24. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jo děkuji, ale berem to pozitivně, sice to byl šok, ale uvidíme....No každý nám to taky říká(Dorota Máchalová), ale my se nenecháme odradit :wink:
@smardik jo taky chodíme na Fifejdy za Dr.Gruszkou a Pavlíčkem, chodíme tam co 2 týny na echo. Minule říkali, že od Ledna se stěhují do Fakultky.
A kde vy jste rodily?
24. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek