• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@deniskka my taky chodíme k těm dvěma a právě mají odcházet tak asi půjdem taky. já rodila ve Vítkovicích
24. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Vítkovice si hodně chválí, co? Z těch Fifejd mám trochu strach.....
24. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka já tam rodila oba dva a spokojenost :slight_smile: :slight_smile: ale myslím že budeš i na fifejdách spokojená i na ně jsem slyšela chválu
24. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo tak snad jo, uvidíme :slight_smile: Ještě mám 2.měsíce čas. Ale už se pomalu bojím....
24. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka neboj porod zvládnete a malá bude v pořádku, Pavlíček na ni dohlídne on je pečlivý dr. a příjemný a v Motole jsou taky dobří kdyby jste tam jeli
24. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik V Motole už jsme byli, ale jen na ECHO, jo zatím máme s doktoroma dobré zkušenosti. A starají se dobře, ale sami nedokážou říct jak to bude....
24. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka víc toho asi zatím nejde děla než jen ECHO, oni nedokáží říct jak to bude, prý každé dítě je jiné a tu samou vadu zvládá někdo tak a někdo tak, vyvíjí se jinak. ani nám neřeknou zda další operace budo nebo ne apod. a to že každé dítě to zvládá jinak je fakt pravda jak jsme byli na operaci byla tam holčička co šla na tu samou operaci co my a měla jen tu vadu,my toho máme víc a po operaci byla na dýchacím přístroji 3týdny a náš Honzík jen jeden den
24. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a jakou máte vadu? Doufám, že ostatní holky nebudou naštvané, že to tady probíráme....
24. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka koarktace aorty-to už má teda operaci za sebou a pak biskuspidální aortální chlopen,lehká mitrání stenoza,lehká aort.stenoza, foramen ovale apertum
24. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik my máme defekt komorového septa, anomálíí mitrální chlopně. No uvidíme jak se to bude dál vyvíjet. Jdu do postele, jsem dnes nějak unavená. Děkuji za přijetí zas nakouknu. Dobrou noc.
24. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka já už taky půjdu spát jsem to dneska hezky protáhla a v 6budíček
24. zář 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka ahoj vítám novou těhulku. Já rodila první dítě na FN a moc jsem teda spokojená nebyla a malého jsem rodila na FIfejdách a ikdyž se narodil o dva týdny dříve a ještě byly ze začátku komlikace a hrozili mi i císařem, tak tam byl naprosto skvělý personál a pořád mě chodili kontrolovat a tak. Dokonce mě přišel zkontrolovat i primář. Sice pokoje nic moc a prostředí taky, ale personál byl supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka dobré ránko, vítám tě :slight_smile: Mě zas těší další Porubačka :slight_smile:
Máte vybrané krásné jméno :slight_smile: S tím srdíčkem to je mi líto, ale jsou tu dobří doktoři, pohlídají si to a bude to zas dobré. Na ECHO jsem byla taky v Porubě, byl tam super doktor :dizzy_face:
Já jsem z Poruby a rodila jsem v Porubě, chodila jsem tam na cvičení i kurz, nemáme auto, takže jsem chtěla být co nejblíž. Když pak došlo na den D, cesta taxikem trvala asi 3 minuty, takže super. Rodila jsem v noci/nad ránem, takže byl všude mír a klid :sweat_smile: Byla jsem na porodním spokojená, ale moc jsem tam toho nestihla vyzkoušet :sweat_smile: na šestinedělí to bylo taky dobré, záleží na lidech, a to si dopředu nevybereš, kdo bude mít službu. Ale celkově fajn to bylo. :slight_smile: Příště tam jdu zas.
25. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy007 chtěla jsem se tězeptat jestli by jsi nechtěla spací pytle pro Aďu. Mám dva menší a Dany se do nich už nevleze. Jsou růžové. Jestli budeš chtít tak ti je vyfotí a v jednom mám i danečka vyfoceného. :wink:
25. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@deniskka ahoj :slight_smile: Já jsem rodila ve FN a příště bych chtěla rodit na Fifejdách nebo ve Vítkovicích.
25. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry @deniskka ahoj těhulky :slight_smile:

Tak já pokud budeme mít ještě jednoho prcka, tak jedině opět do Vítkovic...do FN v Porubě rodit nechci ani náhodou!!!

@deniskka držím vám palečky, aby to se srdíčkem vše dobře dopadlo a doktoři Dorotce pomohli :slight_smile:

25. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za milé přivitání. Tak jsem ráda, že jste pochválily i Fifejdy, protože jak jsem se tady stěhovala a hledala místo(jsem zdravotní sestra), tak mě od Fifejd odrazovali, že tam hodně leží pacienti spíše tmavší pleti, tak nakonec jsem půl roku dělala ve fakultce. Jak jsem tam chodila do fakultky na různá vyšetření(NT screening, ECHO, amnio,genetika)tak jsem byla velice spokojená, všichni se chovali hezky a je to tam i nové a hezké.
25. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, ja se asi nebudu radsi vyjadrovat na tema ostravsky porodnice :grinning:
25. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob pročpak? špatné zkušenosti, jak koukám tak jsi už zkušená rodička :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka neeee, ja tu byla akorat jednou na odberu krve na fakultce a chvilu jsem lezela na fifkach na gynde, ale mam tak trochu odpor k velkym porodnicim, tak jsem se strachala rodit do Prostejova :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob aha, a ty pocházíš z Ostravy? A v Prostějově je menší porodnice? To jsi tam byla, nebo jela až při bolestech? Je to pěkný kus....
25. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka nene, ja su pristehovana, su z Olomouce :slight_smile: no rozhodne je mensi nez v ostrave :grinning:
25. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka pri obou porodech mi to vyslo, ze jsem zrovna byla u tatky v Olomouci, takze jsme to meli jen pul hodky :slight_smile: ale muz byl proskolenej kdyby jsme jeli z Ostravy a nestihli dojet :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no pěkné, tak to ti vyšlo.....Já pocházím z Třince, takže z maloměsta do velkoměsta :slight_smile:
25. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka uvidime tentokrat :grinning: ikdyz zatim se rozhoduju jestli zase tam nebo krnov do vody :slight_smile:
25. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob hm, do vody? Budeš mít zkušenosti. Holky kdy se má asi tak zbalit taška do porodnice? Kdy vy jste balily?
25. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka u prvniho jsem balila ve 38tt, u druhyho mi to nedalo a balila jsem ve 36tt :wink: ted jeste sbaleno nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim, ze idealni je to tak v tom 36tt :slight_smile:
25. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jed do toho Krnova rodit mě to lákalo u obou ale nakonec jsme nešla tak to otestuj a já tam pak když půjdu u Elišky :slight_smile:

@deniskka já tašku balila někdy po 30týdnu
25. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no ja nevim jestli se dokopu, vadi mi, ze tam nikoho neznam a sahal by na me nejakej uplne cizi doktor, su asi prastena, ale fakt mi ta predstava vadi :sweat_smile:
25. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek